III krajnik

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Ona je sladoled jela odmah prvi dan. Kupala je nisam taj dan operacije ali posle jesam. Kosu sam joj prala posle 4-5 dana. I ranije bih nego je ono dobila tt pa sam izbegavala. U principu ne bi trebalo da smeta, njemu na usima nista nije radjeno a taj bol koji mu se javlja je refleksni bol od grla.

Izmenjeno od strane milena026
broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javimo, danas je sedam dana od operacije i i dalje se gnjavimo sa jelom i bolom. Brufen prestaje da deluje tacno posle 8 sati... 

Trebali smo na kontrolu, ali dr na odmoru, pa cemo morati u ponedeljak. Nama ranu nece da pokaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi kako je bilo na kontroli.Mozda slabije jede i zbog vrucina.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi kako je bilo na kontroli.Mozda slabije jede i zbog vrucina.

Ima i toga, a i sve sto voli mu je zabranjeno otprilike...Voce i povrce, koje inace jede. 

Proci ce i ovo... Javljamo se sa kontrole, pa da vidimo hoce li nam prosiriti dijetu:)

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja sada slabije jedu a piju liju :) i do vrucine je.Ne zamaraj se toliko jelom,jesce dijete,jedino ti bolovi da prestanu pa ce posle sve lakse.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, hvala:)

Ovi nasi lekari forsiraju tantum verde, a za decu je gorak.... I nikad mi nije palo na pamet da potrazim neki drugi, koji je verovatno bolji... A zalfija je sigurno dobra. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i zalfija je gorka :D

Nema izgleda zaceljenja bez gorcine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, hvala:)

Ovi nasi lekari forsiraju tantum verde, a za decu je gorak.... I nikad mi nije palo na pamet da potrazim neki drugi, koji je verovatno bolji... A zalfija je sigurno dobra. 

 

Broc nemoj samo davati da grgoce caj ili nesto sl. 

Da li blendiras hranu? Ja sam blendirala 20 dana, onda tu mogu da smuckam sve i svasta, u bananu da ubacim zumance, sve sto inace ne bi jela. Jaje sam mesala sa sirom, sredinom hleba i mlekom pa przila lagano, budu mekane mrvice koje lako jede. Sad mu treba dosta proteina i jaka hrana koju mozes tako da podvalis.

Nas dr je bio iskljuciv po pitanju hrane-najgori su 7 i 15. dan, moze da dodje do krvarenja, rane su otvorene. Mene ovo verovatno ceka i sa trecim detetom...

i da, miris iz grla ubija, trajace dok rane ne zacele, najmanje jos dve nedelje

paper_moon i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brok,vidis ja sam potpuno zaboravila na Aloju u spreju.Moja mama kupi Aloe First u njemu pored Aloje ima raznih biljaka umirujućeg dejstva.Potpuno hladi,smiruje rane,meni se to do sad najbolje pokazalo u raznim situacijama.

Jer ovo sto sam ti prethodno navela jeste malo grko..

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Leni, paper-moon... 

Miris se smanjio, bilo je bas zabrinjavajuce prvih nekoliko dana:huh:

Fora je sto on ima naviku da izvoljeva, u poslednjih pola godine, jer je slabo jeo pa smo ga nutkali i tutkali da ne bi bio nervozan i snemogao... Znam grozno, pobornik sam onoga, jesce kad ogladni, ali obicno ono sto mrzis te spuca ko bumerang:lol:

Eto on na primer nece keks i mleko, sinoc trazio cokolino jer je video od bebe brata, i bacih pare bezveze ... puding isto nece vise. Miksala povrsce i meso, odbija.  Jedino sto hoce je neki djevrek iz pekare, a cudim se kako ga zvace, a ne moze ovo...l to mu nesto slatko da jede. Pije jogurta dosta, vodu, sok blagi isto nece. Prosla je kriza sedmog dana, cekamo jos 15-ti. 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili na kontroli. Dr kaze da je sad sve ok, da moze sve da jede, i da se ponasamo normalno. 

Ja ipak sam malo skepticna, tek od juce mu ne treba analgetik preko dana, uvece se probudi i zali se na bol, pa mu dam. 

Poceo je konacno malo bolje da jede, ali cu pripaziti jos 10-tak dana. 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.