Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Ja cu prvo da pitam da li bi taj poklon izdrzao i nas velike? :lol:

Ljuljam se ja stalno na tome kod lukine drugarice :lol:

Jeste da se namucim da sednem, ali dobro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam bila kratka,zar ne?!!! :lol:

Slatka svakako!!!!

Divno..zaista...i ja pre neku godinu pozelela od Deda Mraza bebu i on mi doneo...ne znam sta sad da pozelim da li novog muza ili opet neku bebu ili samo mozda neke nove carape :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Secer moji klinci imaju neki avion sa ocima :lol: :lol:

Ja stvarno nemam pojma sta cu mojim indijancima za NG kupiti :unsure: . Ove godine nam je tajko KONACNO u noramlnoj firmi te se nadam da ce deca dobiti pokloncice i sa te strane, a sta ce dobiti od mame i tate...... O tome pocinjem da razmisljam pod hitno :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ce Deda Mraz da donese nosu :lol: :lol: a sta ce jos pojma nemam, s tim sto ove godine u firmi mm ima jos 2 dece, kakve cu njima sastaviti paketice nemam pojma <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ce Deda Mraz da donese nosu :lol: :lol: a sta ce jos pojma nemam, s tim sto ove godine u firmi mm ima jos 2 dece, kakve cu njima sastaviti paketice nemam pojma <_<

Moj predlog :) odeš u Aksu, kupiš vaučere u vrednosti koju želiš da im pokloniš za paketić i to date roditeljima, pa nek sami biraju šta će i kako će :)

Tako je već dve godine kod mm u firmi i to mi se jako dopalo, lepo roditelji izaberu šta hoće i to je to.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru ima avion sa očima, u Cars II Sidl avion od tajnih agenata :lol: :lol: :lol: to se kod vas sigurno ima kupiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec evo druga godina dobijamo kod tate u firmi paketic sa slatkisima i 5000 din. pa svako detetu kupi igracku koju hoce.A od nas ce dobiti veliki plavi avion,to je trazio :lol: i verovatno neke slikovnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljuljam se ja stalno na tome kod lukine drugarice :lol:

Jeste da se namucim da sednem, ali dobro :lol:

Nije valjda da si 100-kilašica :unsure::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj predlog :) odeš u Aksu, kupiš vaučere u vrednosti koju želiš da im pokloniš za paketić i to date roditeljima, pa nek sami biraju šta će i kako će :)

Tako je već dve godine kod mm u firmi i to mi se jako dopalo, lepo roditelji izaberu šta hoće i to je to.... :)

Mozda je tako i najbolje s obzirom da se deca mala ;) Hvala puno na predlogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki-D super predlog.

Mi cemo joj pokloniti malog zivog kucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U mojoj firmi bude baš lijepa dodjela paketića uz obaveznu pozorišnu predstavu, paketić je toliko da ga ja prošle godine nisam mogla nositi....baš sam bila ponosna mama.... :wub: Prvi put sa djetetom na paketiće i to još u moju firmu....poseban osjećaj...

Vjerovatno ću se ove godine opet obući u Deda Mraza, kao i prve godine u braku...predstavu sam priredila nećacima(njih 6) od mm...možete misliti kako su sestre od mm i svekrva reagovali kada su me vidjeli obučenu u Deda mraza...koja je ovo lujka...a ja sam samo tako navikla u svom domu :( Od tada više ne vršim te egzibicije kod njih...Ali ću nešto uraditi za Filipa i slikaće me moj pomagač da vidite.... :wub: Poklon će vjerovatno biti simboličan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo Sofiji da kupimo sator. Sin moje sestre ga ima i obozava u njemu da provodi vreme. I planiramo uz sator pakovanje od 100 sarenih loptica da ubacimo u njega... Moja firma bude velikodusna i daje nam kes, prosle godine smo dobili 6000 dinara. A firma mm-a organizuje dodelu paketica kod deda mraza i dobiju nekih 1500 dinara kod Pertnija da kupe sta zele. Paketic bude vise za nas dvoje, u njemu su samo slatkisi. U sustini nase firme daju super poklone u zbiru. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jani necu kupiti paketic,jer ne zelim da dam 1500 din za nesto sto moje dete ili ne jede ili nece da se igra sa tim.

Kupicemo joj sta mi budemo hteli,takodje nesto simbolicno uz obavezne pratece dzidza-bidze za NG.Verovatno ce to biti neka muzicka luda lutka sa ulicnih tezgi,sta joj se bude svidelo.I kupicu joj bebu i mala kolica za bebu.Vodicu je u pozoriste na novogodisnju predstavu za decu i slikacemo se sa deda mrazom i uraditi kalendare.Sve u svemu sva ta zadovoljstva,sitnice,gluposti,pa nesto i za maminu dusu me uvek skupo kosta,al dobro jednom je NG.

Od tetki,druga i strica ce dobiti paketic.

Od moje mame sediste za auto.

E ove godine sestricima i drugarima necu kupovati paketice,jer za 1500 do 2000 ne mogu da kupim nista korisno da bi napunila paketic.Da bi za te pare bio pun paketic to su obicno neke gluposti,pa cu zato svima kupiti po jednu dobru igracku ili vec sta kome treba(rucni sat,kapa,vozic itd).Iskreno vise bih volela da i oni tako donesu mom detetu,nego glupe paketice u kojima su najeftiniji slatkisi,najeftinije igracke,kozmetika koju ne koristimo itd.

Zasto mora taj paketic,zasto ne moze jedan lep koristan poklon,to me bas nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije valjda da si 100-kilašica :unsure::P

Hahaha, nisam ali posto se to ljulja malo je teze za nas velike da se namestis kako hoces :rolleyes:

Nije bas toliko veliko ipak je napravljeno za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru ima avion sa očima, u Cars II Sidl avion od tajnih agenata :lol::lol::lol: to se kod vas sigurno ima kupiti :D

Joj kamo srece da je cars 2, ali nije :lol:

Ja mu kazem jer to avion mekvinov prijatelj, a on kaze "necu taj mali, taj ces ti da mi kupis, hocu avion onaj sto ima oci veliki, sto idemo za srbiju". Iskreno se nadam da nije pravi avion :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokloni...uf <_< ...x4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru ima avion sa očima, u Cars II Sidl avion od tajnih agenata :lol::lol::lol: to se kod vas sigurno ima kupiti :D

Joj kamo srece da je cars 2, ali nije :lol:

Ja mu kazem jel' to avion mekvinov prijatelj, a on kaze "necu taj mali, taj ces ti da mi kupis, hocu avion onaj sto ima oci, veliki, sto idemo za srbiju". Iskreno se nadam da nije pravi avion :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kamo srece da je cars 2, ali nije :lol:

Ja mu kazem jer to avion mekvinov prijatelj, a on kaze "necu taj mali, taj ces ti da mi kupis, hocu avion onaj sto ima oci veliki, sto idemo za srbiju". Iskreno se nadam da nije pravi avion :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas kupila ovu knjigu za poklon malom drugaru za prvi rodjendan. Knjiga je super uradjena, sve strene su ukoricene, neki veci format, i unutra imaju oni prozorcici koji se otvaraju pa se ispod nesto krije.... Bas mi se svidela!

Ima ovakvih slicnih knjiga samo na drugu temu: farma, brojevi, boje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice, bas super zvuciii opis te knjige :)

Zvonka i mi cemo tako nesto slicno kupiti Tari jos odelce deda mraza da joj obucem i uslikam je ispod jelke i od njene slike takve cu praviti cestitke za NG i slati dragim ljudima :)

Secerna moja, Luka je kralj najveci, ali meni to sve mirise na pravi avion :lol:

E to je meni mama rekla samo da je slikam pa da napravim par onih malih kalendara da ima da podeli prijateljicama i babi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvonka i mi cemo tako nesto slicno kupiti Tari jos odelce deda mraza da joj obucem i uslikam je ispod jelke i od njene slike takve cu praviti cestitke za NG i slati dragim ljudima :)

Ja baš danas poručila to odelce, za par dana stiže :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice, bas super zvuciii opis te knjige :)

Zvonka i mi cemo tako nesto slicno kupiti Tari jos odelce deda mraza da joj obucem i uslikam je ispod jelke i od njene slike takve cu praviti cestitke za NG i slati dragim ljudima :)

Secerna moja, Luka je kralj najveci, ali meni to sve mirise na pravi avion :lol:

hvala draga :)

i meni mirise na pravi avion :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja baš danas poručila to odelce, za par dana stiže :rolleyes:

Gde si nasla, ja nikako da se angazujem da potrazim, sa nekog sajta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno vise bih volela da i oni tako donesu mom detetu,nego glupe paketice u kojima su najeftiniji slatkisi,najeftinije igracke,kozmetika koju ne koristimo itd.

Zasto mora taj paketic,zasto ne moze jedan lep koristan poklon,to me bas nervira.

Cicko, ja kad kažem paketić ne mislim na te gluposti koje pakuju po radnjama, mi kupimo igračke i slatkiše one što dete jede i kupimo kesu za paketiće i napravimo sami :)

Neke poklone samo uvijemo i stavimo pod jelku.... tako da ima i poklona i paketića, ali sve je pravljeno za svako dete posebno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Termin mi je 1.1.2012. godine, tako da cu ja svom detetu pokloniti zivot, a on meni i mm sebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.