Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Prevarantu jedan! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od firme cemo dobiti paketice a posto i mm i ja radimo u istoj firmi to je 4 paketica :lol: a cerki cu uzeti nesto od garderobe kao i sinu ili mozda neku slagalicu a sebi nadam se da ce suprug da me cacti gorenje usisivacem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Prevarantu jedan! :P

Cak je valjda i ves i stipaljke oborio u sneg da bi bilo uverljivije :lol: :lol:

Ali najzesce je sto se Janko(tada 6.5) zapalio i "video"mu da li rukav ili sta vec :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma super si se setila! Koliko je malo potrebno da se podstakne masta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma super si se setila! Koliko je malo potrebno da se podstakne masta.

Ali on i dalje veruje..tako da i dalje pisemo pisma... :lol: Nadam se da ce do 18 prestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko, bravo na dosetljivosti! Stvarno originalno, pa i ja bih ovako matora poverovala da je stvarno dolazio Deda Mraz :lol:

Ja još nisam smislila šta ću mojoj curici pokloniti, baš je nezgodno, niti je mala, niti je velika... Ne znam šta će joj za mesec dana biti zanimljivo, jer njoj jenešto interesantno neko vreme i posle više nije...

Joko, tebi je ćerkica bila tu negde po uzrastu prošle godine kao što je moja sada, šta si njoj kupila za NG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U vrticu Deda Mraza imaju za slikanje..ja sam jedne godine "dovodila" Dedu kuci...ali posto se nije pokazao tj nije glumio nego otaljao posao vise to nisam praktikovala...nego ..nekoliko dana pre N.god pisemo pismo...i sve to iz pisma se nadje ujutru ispod jelke..kao Deda Mraz doneo preko noci kad su spavali...cak prosle godine svi cekali n.godinu i kad ce Deda Mraz..kad ce..a ja u njihovoj sobi (tamo bila jelka)..odskrinem prozor...stavim poklone oko jelke...a spolja na terasi napravim cipelama korake u snegu (bilo je snega) sve to da ne primete...i pocnem da ih dozivam ..deco sta to bi ...pa brze u sobu..pa otvoren prozor..pokloni...mi brze istrcasmo...ja napravim atmosferu deco pobeze deda mraz drgoj deci da daje poklone..vidite tragove...a Janko gleda pa gleda u noc...pa vice video sam ga video sam ga :lol: :lol:

Jokoooo ovo me oduševilo i rasplakalo :wub: setih se svog detinstva i kako su me roditelji tako zbunjivali oko jelki i poklona :rolleyes: SVAKA TI ČAST!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko, bravo, sto duze veruje u Deda Mraza bolje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko, tebi je ćerkica bila tu negde po uzrastu prošle godine kao što je moja sada, šta si njoj kupila za NG?

Pa posto nije imala nikakvu lutku dobila je lutku onu malo lepsu sto joj koza mirise od takvog matreijala...nista posebno...ona tada naravno nije to toloko znala,ali sada je ne ispusta iz ruku..tako da je to bila investicija za buducnost :lol:

Ako ima lutke i muzicke kutije ne zna sta bih ti preporucila..mozda ce deda mraz ipak znati najbolje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sara-beba u kolicima, Andjela- Gastonova pecina sa Benom i Holi, Marija-nesto iz Peacock's-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od baba, deda, ujaka i tetki se svašta nešto da dobije, tako da mu mi nećemo ništa kupovati. Napraviću mu knjigu sa slikama od ove godine uz šaljive komentare, pa će to da bude naš "poklon" (ukoliko budem mogla finansijski, nosiću da mi baš naprave kao knjigu, ako ne, ja ću nešto ručno da napravim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosle godine svi cekali n.godinu i kad ce Deda Mraz..kad ce..a ja u njihovoj sobi (tamo bila jelka)..odskrinem prozor...stavim poklone oko jelke...a spolja na terasi napravim cipelama korake u snegu (bilo je snega) sve to da ne primete...i pocnem da ih dozivam ..deco sta to bi ...pa brze u sobu..pa otvoren prozor..pokloni...mi brze istrcasmo...ja napravim atmosferu deco pobeze deda mraz drgoj deci da daje poklone..vidite tragove...a Janko gleda pa gleda u noc...pa vice video sam ga video sam ga :lol: :lol:

Podsetila si me na moju majku :D Samo sto me ona terala da postavim svoje crvene cizmice ispred vrata, da deda Mraz vidi da tu zivi neko dete. Ja ih brzo ostavim ispred vrata i dodjem do jelke(a ona nije stigla za to kratko vreme da postavi poklone) pa me opet posalje da LEPO postavim cizmice jer deda Mraz samo urednoj i dobroj deci daje poklone. I to moje lepo ostavljanje cizmica -prekine panika iz dnevne sobe svih mojih ukucana "Brze Ana pobeze deda Mraz!" ...ja razocarana sto mi pobegao kroz prozor osmospratnice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bre Joko, zasenila si svojom pricom moj poklon. Ja tu ljuljsku kupujem vec vise od godinu dana i sad sam je tek narucila. Sad nece niko da kaze da li je to dobar poklon ili nije. :P:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yelena, ljulja mi se svidja, ona mi je u planu jednog dana za Pavlovu sobu. Ako nije tajna "posto kosta"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljuljaska je super, ja kad jednog dana budem smizli spremala sobicu nadam se nekom takvom detalju da cemo imati :) , bas me zanima kako ce Petar da reaguje kad dobije poklon tj. kad ga proba :)

;) Ja sam mu do sad pravila ljuljaske od platna, ali ova mi je zapela za oko jos i pore Perice.Kao i svako dete, voli da se ljulja,a imamo uslova u sobi za to...pa ce valjda biti OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bre Joko, zasenila si svojom pricom moj poklon. Ja tu ljuljsku kupujem vec vise od godinu dana i sad sam je tek narucila. Sad nece niko da kaze da li je to dobar poklon ili nije. :P:(

Ja cu prvo da pitam da li bi taj poklon izdrzao i nas velike? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu prvo da pitam da li bi taj poklon izdrzao i nas velike? :lol:

Pa i ona je prevarant...ona ti to naručuje najviše zbog sebe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu prvo da pitam da li bi taj poklon izdrzao i nas velike? :lol:

do 100kg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ikea se sljedeće godine otvara u ZG :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ona je prevarant...ona ti to naručuje najviše zbog sebe :lol:

:lol: :lol: :lol: I ja sam ovo pitala zbog sebe! :lol:

do 100kg ;)

Super ti je poklon, pravi izbor, Petar ce da se odusevi. :rolleyes:

Ikea se sljedeće godine otvara u ZG :lol:

To pricaju svake godine, i za ZG i za BG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To pricaju svake godine, i za ZG i za BG!

Kad ti ja kažem za ZG... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ona je prevarant...ona ti to naručuje najviše zbog sebe :lol:

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U vrticu Deda Mraza imaju za slikanje..ja sam jedne godine "dovodila" Dedu kuci...ali posto se nije pokazao tj nije glumio nego otaljao posao vise to nisam praktikovala...nego ..nekoliko dana pre N.god pisemo pismo...i sve to iz pisma se nadje ujutru ispod jelke..kao Deda Mraz doneo preko noci kad su spavali...cak prosle godine svi cekali n.godinu i kad ce Deda Mraz..kad ce..a ja u njihovoj sobi (tamo bila jelka)..odskrinem prozor...stavim poklone oko jelke...a spolja na terasi napravim cipelama korake u snegu (bilo je snega) sve to da ne primete...i pocnem da ih dozivam ..deco sta to bi ...pa brze u sobu..pa otvoren prozor..pokloni...mi brze istrcasmo...ja napravim atmosferu deco pobeze deda mraz drgoj deci da daje poklone..vidite tragove...a Janko gleda pa gleda u noc...pa vice video sam ga video sam ga :lol::lol:

Bravo joko !!!

Mi smo isto tako prosle godine kod prijatelja. Troje klinaca , u 12 sati gase se svetla odjednom. Fora je bila da uzadju na terasu da vide da li deda mraz dolazi sankama ,a da u tom momentu ovi drugi ispod jelke ostave gomilu poklona, kao satro "vi na terasi , a deda mraz ostavio poklone" :lol:

Cak smo ugovorili da popiju i mleko i pojedu keks koji smo ostavili a deda mraza.

I ispalo je i bolje nego sto smo ocekivali. Klinci izlaze na terasu, bljeste vatrometi kao ludi i jedan onaj koji pada jako jako sporo, bio je crvene boje i tacno leteo ka nama. Klicni se istripuju da je to bas deda mraz koji dolece sankama i samo sto se nisu upisali od srece.

Drali su se na sav glas na terasi :rolleyes:

Vracaju se u kucu kad ono milion poklona. Sreci nikad kraja. Luka nije znao sta ce od srece. uzeo i ljubi poklone kao lud. :lol:

Ove godine cemo smisliti nesto drugo, mada imamo odavno odelo za deda mraza pa cemo videti ko ce biti. Luka mi sad svako vece place sto ne dolazi deda mraz a okitili smo jelku. <_<

I svaki dan mu kao 'pise' pismo kako zeli avion koji ima oci, i ja vec danima se raspitujem koji je to avion, ali niko ne zna, niti ga ima u katalozima sa igrackama.

Pitam ga da li je to video u nekoj radnji, da li taj avion ima neki prijatelj itd.... i na sve to mi kaze :ne.

I posle nekoliko dana mog ispitivanja kaze on meni :ja sam legao da spavam i skeftika ('razmisljam' na grckom ) o tom avionu. :lol:

U prevodu : avion je plod njegove maste, sto naci da smo ga ugasili. tj najvise deda mraz jer to nece naci, ali deda mraz nece slusati zvocanje i plac ako to ne nabavimo, vec ja :lol::lol:

Bas sam bila kratka,zar ne?!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.