Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Majat, hvala za info. Bas me zanimalo kakva je zapravo ta kanta, jer opis zvuci zanimljivo. Sad ne znam da li da im je poklanjam ili ne. Nisam im jos odnela poklon. Uh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne kupujemo poklone, jer dobiju od moje firme, od mm firme, baba i deda, od tetke, kumova troje, drugara i zaovinih sis. Tako da bi to bilo pravo bacanje para. Kod baba i deda svejedno veliki porucuje sta bi. Za sad je veliki dobio jedan lego set, trkacku stazu sa formulom, neku drustvenu igru i plastelin. Mali je dobio bebi gimnastiku, knjigu bajki, pelene, patike, hranu. I danas od mm firme paketice slatkisa i parice. 

Ali lego mi je nekako uvek dobar izbor, bez obzira na pol i uzrast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu mojim dati sutra deo poklona, na materice:)

Ne znam da li vi praktikujete to, ali meni je lep obicaj. Uglavnom, uzela sam im elektricne cetkice, koje odavno zele, starijem za odrasle, malom deciju. 

Tako da, to je na neki nacin zajednicki poklon;) Jos ponesto ispod jelke....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majat, hvala za info. Bas me zanimalo kakva je zapravo ta kanta, jer opis zvuci zanimljivo. Sad ne znam da li da im je poklanjam ili ne. Nisam im jos odnela poklon. Uh.

Sta da ti kazem, nase iskustvo je takvo... a tek razocarenje mog sina, mnogo mi ga je bilo zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od nas ce dobiti Lego veliki set za NG i Bozic zajedno. 

Od mojih garderobu i nemam pojma sta ce,verovatno Lego a  od s i s neke igracke Barbi i slicno...

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu mojim dati sutra deo poklona, na materice:)

Ne znam da li vi praktikujete to, ali meni je lep obicaj. Uglavnom, uzela sam im elektricne cetkice, koje odavno zele, starijem za odrasle, malom deciju. 

Tako da, to je na neki nacin zajednicki poklon;) Jos ponesto ispod jelke....

 

da, da. :wub: al mi smo do sad uzimali kinder jaje i za Materice i za Oci. A za el cetkicu za zube ima lily na akciji, decija minions oko 800,00. Dobro me podseti.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sam do sad praktikovala nesto sitno, cokoladu, carapice... Ali ove godine tako, pa nesto onda ispod jelke...ne mogu ni ja da iscekam da im dam:)

Cipelic, starijem sam uzela u liliju na akciji, oral b, punjac, tajmer... Malcu u apoteci, 900 din, patrolne sape na baterije, ima 2 glave. 

 

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobijam vaucer za paketic od firme, do sad je bio za Aksu. Dragi je odlucio da nece vise da radi za nekoga, pa je svu ustedjevinu pre mesec dana ulozio u privatni posao i sa te strane za sad nemamo prohode. Zato ce dobiti uglavnom prakticne poklone - Deblju vrecu za spavanje, jos jedan set kapa, sal i rukavice, bebecu cetkicu za zube i ako se uklopim u cifru, mozda neke kocke. Pokusala sam da joj napravim sama, ali treba bas dosta vremena i nisam stigla. Dobice jos kao "paketic" od nekih sitnica koje sam kupovala u poslednje vreme kad naletim na nesto dobro i povoljno - za sad imam 100 loptica (onih sto idu u ogradicu, preko Alli expresa nesto bas jeftino), juce uzeh neku slikovnocu sa ocima i danas one rogove irvasa :-). Od dede dobijamo autosediste, od baba neku garderobu i sitnice i sto je meni najdraze, od moje najdraze tetke riznicu pesama Cika Jove Zmaja, onu zutu, kakvu smo imali kao deca. Ja sam je obozavala, pamtim i danas dosta pesmica i bas se zivo secam ilustracija. Iz nje sam naucila i da citam i mnogo mi je drago sto ce ona imati takvu.

Mamino, broccoli i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas vaučeri za dexyco i sport vision. Pustiću sinove da odaberu sebi igračku, a za ostatak će dobiti sportsku garderobu. Za devojčicu biram ja: guralica, cipele za prohodavanje, flašice, portiklice, garderoba za proleće. Dakle, što praktičnije. Svaka čast mom i mm poslodavcu. Dobili smo i pomoć kao porodica sa troje dece. Zaista sve pohvale. 

broccoli, Jecy, Ehinacea i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lego kocke po njegovom izboru, to je jedino sto ne moze da slomi :lol:

Ummu, broccoli i majat volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dule dobija lego ninjago i sah, a Anica haljinicu. Dule je izabrao i za nju poklon, posto ona ne moze jos da bira. 

majat, Ummu, broccoli i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najstarijoj neku fensi trendzu i pernicu/peratonicu koju je smeknula u Asesorajzu. Srednjoj sam kupila sesiric sa macijim usima, privezak sa krznenim lopticama i rokovnik a maloj soljice i kockice. Stalno skrtarim na najmladjoj, pre par meseci sam joj kupila neke bzvzne kocke, te joj sad kupih lepe i kvalitetne. Dve starije su imale prelep kutak za igranje, kuhinju, klavijature, sto i stolice, mala nema ama bas nista. Ovu nepravdu moram ispraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

karaoke od nas, od ostalih verivatno paketiće i odeću 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, bas su mi super vasi pokloni, jedva cekam da ceric poraste pa da joj kupujem SVASTA. Muskima je uvek teze birati kreativne poklone, zenske SVE vole i sve im treba. :rolleyes::lol: 

broccoli i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako si ovo lepo rekla Mardz :D Bas se namucim kad kupujem poklone za decake, moram dobro da poznajem njegove potrebe i zelje da bih poklonila nesto smisleno. Devojcice stvarno sve vole i sve im treba :D  

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi osnivamo bend, pa ce tako najstarija dobiti neki klavijaturu, srednja gitaru a malac bubanj, ionako udara gde i cime stigne, ovako ce to bar imati smisla :) 

leni, svejedno, broccoli i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi osnivamo bend, pa ce tako najstarija dobiti neki klavijaturu, srednja gitaru a malac bubanj, ionako udara gde i cime stigne, ovako ce to bar imati smisla :) 

Andjelita!!! Sto volim kad se javis :) Cini mi se da od vas starih clanica jos samo Mardz, Broc, Kruela i Mama maza redovno pisu. 'De ste bre zene?!

andjelita, broccoli i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

javljam se na raport! :D 

uh ja sam mnogo volela staru postavu, sad retko ko da se javlja :( 

sta ima kod vas?

broccoli i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni mnogo nedostaju neke stare clanice. Sa onim najblizim sam u kontaktu svakodnevno, na glavu mi se penju. :wub: Ingreed, Andisam, Malagarava i Plodovi zemlje. I Helen vidjam povremeno.

leni, Ehinacea, In-Greed i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cerka drustvene igre, za sada monopol i jos neku koju izabere, a malac je dobio kocke i glodalicu, jos je mali:D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V ima punih 11m sad,u paketic sam mu stavila cizmice (kao ovcice izgledaju pre slat ke su),rukavice nove,loptu vecu i komplet 2o loptica raznih boja. Vrecu za spavanje novu posto je obe prerastao. I to je to od nas. Ne vidim poentu kupovanja skupih poklona bebama jer ih interesuju samo kutije i kese od istih a sama igracka je aktuelna citavih 10min do pola sata xavisi koliko je beba radoznala. Ostalo se svede na guranje igracke detwtu od strane roditelja da im ne bude zao para. Iz firme tatine je dobio Pertini paketic ,sa auticem na baterije,fliperom(kao neka zivotinjaska farma,svira peva itd) i toboganom sa automobilima (neka polic8ska stanica). Autic sam mu dala ostalo sklonila jer je mali za to, i taj autic jadni je samarao i bacai celih pet minuta sad ga ne primecuje. Samo da ima loptu i kesu neku i sve je ok

andjelita, broccoli, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se pitam gde je VG :( nju volim da citam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decaci su od nas dobili lego kocke i po knjigu, a beba gumene kocke.

Vec su dobili puno poklona od drugih, pod jelku vise nista ne staje. Tu su guralica, spasilacka ekipa, okrenuta  staza sa auticima, kape, rukavice, cetkice za zube, bojanke, bojice, flomasteri, patkica za kupanje, usna harmonika (endzi zovi, ako zafali clan benda), drveni autic, vodene boje, slikovnice sa nalepnicama, klikeri, baloni, mali lego set cars itd. Previse zaista, a darivanje jos nije zavrseno. Sve ceka novogodisnje vece, kada otvaramo poklone.

andjelita i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne da smo potrefili poklon nego ono! Odusevljen i play doh-om ceo dan smo se igrali i prekjuce smo se igrali i na kraju juce 3h se igrao sa decom i play dph-om..nije bilo svadje,otimanja ili bilo cega. Sestoro dece od 3-7godina,devojcice i decaci,svi lepo i zajedno..on sam se igrao lepo,ja i mm sa njim. Bas mu se svidja. A motorna testera...pa vodio ju je na spavanje sa njim. 

Pita ga deda: Hocemk li da secemo drva sa njom?

V mu odgovara:Ne,nemozemo...to je igracka. To samo kao sece! :rolleyes:

Odusevljen je...moja mama mu je dala novac i ili cu mu uzeti nesto od garderobe letnje polako,ili donji ves i neku vecu korpu za igracke jer mu treba to. Ili cu odloziti novac. Videcemo.

broccoli, Ummu i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od babe i dede vatrogasni helikopter Lego, od nas isto neke vece kocke vatrogasna stanica (a nismo se dogovarali)... Valjda necemo naslutiti neki pozar ove godine:D

 

leni, Ummu, andjelita i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.