Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Ima li ovo ime i vide li neko negde da ima nešto slično da se kupi? U knjižara me gledaju kao da sam pala sa Marsa

 

amazing-art-3.jpg?1450904244513

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao tek sam sad našla ovu temu jer ne pratim ništa od kad se promenio forum. Toliko se radujem NG kao dete :)

samo da vam kažem da našla kinetički pesak za 500 din u robnoj kući kod piramide kod kineza. Nije neko veliko pakovanje, kao teglica je ima i par modlica, jedva čekam da joj dam, svako veče dok idem po njene stvari u sobu, ja se malo poigram :) 

nju plastične igračke tipa šminke, usisivači i kuhinje ne zanimaju uopšte. Mnogo je komplikovana. 

I još nešto našla sam male Pepa igračkice, plastične kod kineza, 100 din komad, baš ih voli. Uz to sw dobiju neke kartice koje ona preslaže, skuplja. Više se sa tim karticama igrala.

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje: da li su

Lego duplo i

Lego friends / Lego Disney princess / Lego elves

kompatibilni? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su te ostale manje od Lego duplo, tj Elves sigurno jesu posto sam ih videla, za ostale nisam sigurna.

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

htela bih da iskombinujem Duplo osnovni sa nekim tematskim, ali mi temtski od Duplo nisu nešto zanimljivi. Možda ipak da iskombinujem sitniji neki sa Elves.

Ili ću da uzmem neki Friends, pa posle njih da dodajem, da širimo družinu a svakako su iste kocke. Da ne mešam bezveze.

Izmenjeno od strane Smey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupih juce sinu Lego Creator 3 in 1 od 7-12.  I super se snalazi. Eno ga slaže, od juce popodne nije stao. 

Cere hoce Masa i Misko :)) kockice. Jel kupovao neko? Kakve su ?

jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verovatno jesu, pogledaj za koji uzrast su, ako pise 2 ili 3+, onda jesu.

Ja sam svratila do kineza u 70, da vidim nekih sitnih igracaka da kupim.

ijuuU! oni deru s cenama, neki koš ja platila kod kineza na Mirijevu pre pola godine 800 din, ovde su od 1500-2000! i tako skoro za sve.

sve kod mene u nekoj radnji igracaka jeftinije za bar 20 posto.

Da li zbog ovih praznika ili su im to inace cene...nemam pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malagarava ima na bulevaru preko puta djerma kineska radnja sa jeftinijim igračkama - ako i oni nisu digli cenu. Robna kuća panda. Ali, koliko para toliko muzike. Licno izbegavam kineske igračke ali kupim ponekad neku glupost čisto da ispipam klince da li ce ih zanimati. Poslednje sto sam kupila su neke kao barbi sirene, ruke su im otpale isti dam a glava sutradan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daleko mi to, na kraju NBG sam.

Ma gledam onaj koš bezvezni ili ona kolica za supermarket. Nista spec mi ne treba.

Evo kupismo spajdermena pre neki dan od 150 din, ruke i noge je odvalio u roku od 20 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kupuje garazu/stazu, posto imamo dosta sad vec iskustva, prenela bih imresije :D: imamo dve Burago garaze. Na jednoj otpadaju staze (one na fazon tobogana) od prvog dana, na drugoj je jedna staza naprsla. Imamo dve Hot Wheels staze, obe su neostecene, ali je brzo izgubio interesovanje. Majorette staza isto. Super nam se pokazala Simba vatrogasna stanica. Razmisljamo da zamenimo Burago za jednu Majorette visoku, zanimljivu. Nismo pametni. :) Pisacu za knjige kasnije, zaboravila. Imam pitanja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Masa je odusevljena poklonima a i ja :D 

Ovaj lavic lamaze je odlican, jaja takodje a zvezda sa lopticama je hit!

Sara kao svako starije razmazeno dete :P odmah nasrnula i na Masine igracke. A od svojih joh se shopkins pekara i pepa torba sa nakitom najvise svidja. Onaj dekin vozic je meni super ali ne vidim da se odusevila. Osim toga jedan od poklona - neki plastelin set ce pokloniti bratu. Mislila sam da nece hteti ali hoce :wub:

Smey, andisam, jelena_ i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad polako odustajem od ideje garaze. Ako ga nece zanimati, kontam-bacene pare.

Nego, sta pokloniti devojcici od 4 godine, oko 2000 din.

Voli zovitnje, ne ide u vrtic,dosta aktivna i gleda crtace po pola dana, dakle ne voli lutkice nesto.

Trazila je od Deda Mraza: odelo Pink Pantera,neku Frozen rukavicu sto pravi sneg ( to joj roditleji kupuju)

Ideja 1;

http://shop.aksa.rs/pepa-prase-drustvena-igra-im360068.html

voli Pepu, i taman kuci ionako ne znaju kako da je animiraju po celi dan.

 

 

I varijanta 2, 

kineticki pesak

http://www.dexy.co.rs/pesak/27333-spin-master-kineticki-pesak-910g

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malagarava, vidim da ste imali peh pre neki dan i istrošili se. Biću iskrena. Klinci u tom uzrastu ne prave veliku razliku izmedju super giga mega skupe igračke ili kartonske kutije obložene kolaž papirom i malo oblikovana ( pustiš masti na volju) garaže. Ovo ti pisem iz licnog iskustva. Imali smo bezbroj tih stazica i sl i sve se neslavno završilo. 

Za djevojčicu možeš uzeti kockice ili tu neku društvenu igru. Knjiga sa naljepnicama ili vezbanka. Ima sad interesantnih knjižica. Play doh i sl. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey, koji ste lego na kraju uzeli? link.. :)

Andi, hvala na izvestaju! Nego sad si me pokolebala malo. Od tebe videh tu novu burago stazu sto ste sad uzeli, pa mi se dopala i mislila sam nju da uzmemo (malo kasnije). Je l ti se ona raspala ili? Videh u radnji Majorette pa se setih da je Kate rekla da ako nista drugo da je bar izdrzljiva jer se bebac penje na to.

Malagarava, mozda neki play doh. Ili ako voli Frozen videla sam za da l bese 2500 gitaru s njihovim motivom. Doduse nije prava s zicama vec s dugmicima, ali mozda moze da bude zanimljivo. I trece, knjiga je uvek dobra opcija. Pogotovo za taj uzrast, jos i ako znas zonu interesovanja...

Ja nikako da odem po poklone klincima, nemam kad. Urosu uzimamo nesto od tehnike sto je trazio, a Mari cu decju fotelju iz emmezete, mesecima je merkam i mislim da je sad prava prilika da je kupim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jelena, nije se ta raspala. Nju jos nismo otvorili. Bas zbog te Katine price o penjanju bih je i menjala, dok nije raspakovana.

Nego, za knjige... Ja sam planirala da im kupimo neku iz edicije o Maji, Laguna izdavac. Slucajno imamo jednu, i bas im se svidja. A i meni. :) Moracemo do neke njihove knjizare, jer ih nigde drugo nema. Na netu ima dve da se naruce samo. E sad, pitanje. Jel postoji nesto nalik nekadasnjim Bajkama u slici? Cini mi se da je u njima idealna kolicina teksta po slici, za njihov uzrast.:huh:

 

 

 

Izmenjeno od strane andisam
jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima knjiga o majama za djecu?Kul,moram to pogledati.

Andi,sto vise slika manje teksta imas u onim diznijevim izdanjima sto su dolazila uz neke dnevne novine.Mi imamo par njih.

731aa780a5b3901e883cba3d90a53e42.jpg

Da dodam,da mojim klincima uopste nisu bitne slike koliko moj ton dok citam i face koje pravim.I koliko njih ukljucujem u sve to.

 

Marina cura fina i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Nego, za knjige... Ja sam planirala da im kupimo neku iz edicije o Maji, Laguna izdavac. Slucajno imamo jednu, i bas im se svidja. A i meni. :)

Čarobna knjiga ima Ana i Luka upoznaju Srbiju a ilustracije su kao Maja

Kalemgdan http://www.carobnaknjiga.rs/ana-i-luka-na-kalemegdanu

Zlatibor http://www.carobnaknjiga.rs/ana-i-luka-na-zlatiboru

http://www.carobnaknjiga.rs/-komplet-ana-i-luka-upoznaju-srbiju  itd.

Stariijoj je bila fora da obilazimo Kalemegdan kao po knjizi,a sad na Zlatiboru smo obišli Stopića pećinu kao Ana i Luka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, ajde molim te napiši mi detaljnije šta i gde si uzela Maši? I ja tražim nešto za bepca, ali nemam ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilith

dobili smo vaucer u dexy co od firme pa se i ne izlazemo trosku.

Imamo 4500 da potrosimo.

Lilith voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas smo bili na nekoj priredbi deda mraza ^ko zna kojoj u nizu..I dobiju paketic iz Volija pun slatkisa.Dok su spavali,ja istresem sve slatkise i napunim paketice igrackama kojima se uopste ne igraju jos odavno.Dve slikovnice na koje su zaboravili,neke puzle kocke,i komplet bojica.Kad su se probudili i otvorili paketice kao da su prvi put videli sve te stvari,i igrali su se s njima sve do skora.Toliko o njihovim zeljama,igrackama i slicno.

Tacno mi dodje da napravim generalku i sve sto ne koriste spakujem i odnesem u vrtic.Tako cu i da uradim.

Za NG sam mislila da im kupim kuhinjicu jer su opcinjeni oboje,mada pretpostavljam da ih ni to nece drzati zadugo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andi, imas ove bajke u stripu http://www.pcelica.rs/vesti-POPULARNE-BAJKE-U-STRIPU-2627

Meni su basne mnogo bolje, imamo ih sve iz te serije, baci pogled, izdavac je Pcelica. I bajke su ok, ima jako malo teksta pa je zgodno za mladju decu. Ja sada biram te knjige za citanje pred spavanjac kad vidim da je vec maltene zaspala a od citanja,naravno, ne odustaje pa bude super jer se brzo citaju ;)

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, ajde molim te napiši mi detaljnije šta i gde si uzela Maši? I ja tražim nešto za bepca, ali nemam ideja.

 http://www.dexy.co.rs/plisane-igraeke-za-bebe/32346-lamaze-igracka-lav  

Ovog lavica - odlican..i zvecka i glodalice i suskave nogice..

Ova jaja koja vise njena sestra koristi :)

http://www.dexy.co.rs/ostalo/32330-tomy-muzicka-jaja 

Mada i ih ona hvata i proucava

I ovu zvezdu..ima muziku, svetli a loptice ubacis gore pa se spustaju niz tobogan. Mi joj ubacimo loptice ona ih dole hvata..a kad malo poraste ce sama

http://www.dexy.co.rs/setovi-za-igru/26173-little-tikes-okean-morska-zvezda-tobogan

Mi smo imali da biramo igracke preko firme mm-a za pozamasnu sumu, inace ne bismo sve to uzeli, tako da je moj savet ovaj lavic ili bilo sta od tih lamaze igracaka, ima raznih..to je i za njegov uzrast ok, stimulacija. Mada i jaja su zanimljiva..pijucu kad stisnes pilence..ok su za njihovu rukicu i M ih glodje naravno ali ne moze da proguta ipak su dovoljno velika

 

 

 

Margaritta i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helen, strava su sve igračke. Obožavam Tomy igračke, neuništive su i vrlo korisne, Dule ima par i baš smo ih dosta koristili. Stvarno super izbor. Sad odoh da prelistam šta su žene predlagale za knjige, ovo što imamo smo sve izgustirali. 

 

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.