Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Ćerka naručila sedmodnevni matematički kamp a sin transformerse... Ne moram mnogo da razbijam glavu :D, samo moram da štedim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćerka naručila sedmodnevni matematički kamp a sin transformerse... Ne moram mnogo da razbijam glavu :D, samo moram da štedim...

Oj divote!!! da ...samo da stedis to jeste....

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je lepo Majo, al tvoji vec veliki,

Ja ne znam sta cu sa ovim mojima, narucili i oni igracke al takve imaju vec gomilu i jednuu svim bojama i velicinama. 

Nesto bi sto nemaju al da im zadrzava paznju.

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Sam htela V onaj motor manji na akumulator,Ali Sam odustala..

naucila Sam Dana's sator kao dvorac. svideo mu se kod sestre pa reko to cemo. :)

a u paketice Sam ove ggodine, case sa crtanim junacima.. zvoncica,mini,Milo,onaj autic crveno(Ne znam kako se zove). Ne pretereujemo sa sa pakticima,jos slatkisi I to je to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Naša bebana je još mala za želje a i za igračke ali se mama i tata potrudiše da joj brže bolje kupe edukativne igračke :D

Pošto sam JA :Dbila neodlučna, kupili smo prvo kucu i knjigu sveznalicu a onda je tata sutradan otišao i  kupio i lončić sveznalicu.

Verujem da će joj sve tri biti korisne :)

Izmenjeno od strane BubiBi
pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, ja posle gledanja onog predavanja, sto je Mirka postavila, odustala sam od bilok kog vida igrica tipa tablet konzola i tako tom mora da nadjem nesto zanimljivije sto nemaju. Puzzle imaju i ocas ih sastave, rubikovu kocku isto imaju samo H zna 2 boje da sastavi,ostalima sluzi za gadjanje,jos uvek ne znaju sva slova  da bi im uzela nesto tog tipa jer ce zavrsiti ko i one karte za igeu memorija. I dalje bez ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela rolere al su jos mali cini mi se, a i treba puno para za 3 para rolera. Skejtove imaju. A trotineti? Neki sa 4 tocka zna li neko gde ima da se kupe?   Dajte mi ideju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo u novogodisnju kesu da natrpamo prazne plasticne flase,  cepove i cinijice. S tim voli da se igra, kakve plisane igracke, kakvi bakraci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njih dve u aprilu pune 5,mali u februaru puni 3, a beba ima 16meseci i od njih vec nasledila brdo edukativnih igracaka, ali cu njoj svakako uzeti nesto sa dugmicima i glasovima zivotinja i brojevima.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njih dve u aprilu pune 5,mali u februaru puni 3, a beba ima 16meseci i od njih vec nasledila brdo edukativnih igracaka, ali cu njoj svakako uzeti nesto sa dugmicima i glasovima zivotinja i brojevima.

Uou pricalice!!!!!!!!!Divno!!!  Dakle igra bez pretsanka...4-oro u koliko godina????!!! Aaa samo pomislim kada u jednom periodu svi budu u pubertetu:o:baby:

pricalica i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Mna ne staj mi na muku, vec mi nije dobro, obe vec sad imaju neki svoj stil oblacenja, sto mi je drago  jer je svla individua za sebe i ako su bliznakinje nikakve slicnosti nemaju , ne kupujem im nista od garderobe isto osim ono sto im deugi kupe i retko kad se isto oblace. Alis za igracke otimaju non stop.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo u novogodisnju kesu da natrpamo prazne plasticne flase,  cepove i cinijice. S tim voli da se igra, kakve plisane igracke, kakvi bakraci.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Mna ne staj mi na muku, vec mi nije dobro, obe vec sad imaju neki svoj stil oblacenja, sto mi je drago  jer je svla individua za sebe i ako su bliznakinje nikakve slicnosti nemaju , ne kupujem im nista od garderobe isto osim ono sto im deugi kupe i retko kad se isto oblace. Alis za igracke otimaju non stop.

Hehe,sve znam..tacnije kod tebe je ipak ''gusca'' atmosfera:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Covece,danas mi u vrticu dali XXL kese da napunim,pa da daju deci za novogodisnju zurku.

Ajde sto su nedavno raskrinkani da nam uzimaju toliki novac da to nije realno,i trose za sopstvene potrebe nego sto mi guraju u ruke prazne kese velicine dzaka..

Planirala sam deci za NG da uzmem dve lutke za pozoristance,ali sad zamisljam kako bi to izgledalo u ovoj kesi.Moracu da uradim sistem box in a box in a box...

 

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, ko o cemu Mna o pubertetu :lol:

Izvini Mna, meni su tvoje pubertetske muke mnogo simpaticne, to sam ti vec rekla. Saljem jedan big hug za podršku :babymommy:

A Pricalici skidam kapu, 4 dece za 5 godina, ja to ne mogu ni da zamislim :)

Nemam pojma sta cu deci za Ng, verovatno neku sitnicu, sto vise razmišljam o tome sve vise shvatam da previse svega imaju, materijalnog <_<. Opet, ne mogu ni da im nista ne kupim. Ali definitivno nece biti nista pompezno i glomazno, mozda neka knjizica i kinder jaje i eto. A mozda smislim nesto kreativno, bilo bi fino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, ko o cemu Mna o pubertetu :lol:

Izvini Mna, meni su tvoje pubertetske muke mnogo simpaticne, to sam ti vec rekla. Saljem jedan big hug za podršku :babymommy:

A Pricalici skidam kapu, 4 dece za 5 godina, ja to ne mogu ni da zamislim :)

Nemam pojma sta cu deci za Ng, verovatno neku sitnicu, sto vise razmišljam o tome sve vise shvatam da previse svega imaju, materijalnog <_<. Opet, ne mogu ni da im nista ne kupim. Ali definitivno nece biti nista pompezno i glomazno, mozda neka knjizica i kinder jaje i eto. A mozda smislim nesto kreativno, bilo bi fino...

:lol: jaoo amorfati i ja sam vise sebi msmesna veruj mi..eeej sta bi ja svasta imala pisati ali nemam vremena ali ovaj pubertet me unisti poptpuno...eeeej da sam znalaaaa:o

amorfati i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam vec pazarila, Ojki sam kupila lutku koja je krpena, sivena po porudzbini, lutka podseca na Elzu...a Milutinu sam uzela konja koji je uradjen u onoj tehnici amigurumi

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija daj sliku tog konja gde si ga uzelai koja ccena.? G obozava konje. 

Mna daj savetuj nas na vreme i pricaj o tim mukama tesko nama kad nas stignu.

Ne amorf 4 dece za 4god. Muke kakve nigde nema. 

Mna saljemo i mi podrske,aj se menjamo malo.

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Piši bre Mna, da nas malo edukuješ a bogami i nasmeješ ;)

Pricalice, kako izdrzavas? Idu li u vrtic ovi stariji? 

Cek, ovo je OT, treba otvoriti temu Iskustva mama sa 3+ dece... :)

 

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Piši bre Mna, da nas malo edukuješ a bogami i nasmeješ ;)

Pricalice, kako izdrzavas? Idu li u vrtic ovi stariji? 

Cek, ovo je OT, treba otvoriti temu Iskustva mama sa 3+ dece... :)

 

Ej napisah jedan kratak post na temi PUBERTET-_-

pricalica i amorfati volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo za rodjendan i Novu D uzeli kos. Ogulio nas je, dovoljno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amorf ne pitaj izdrzavam nekako,nalik sam zombiju zbog nespavanja. Ove godine nisu krenuli u vrtic jer mi je H bila jako bolesna, 20dana lezali u decijoj bolnici, nije dobila posle toga odobrenje jos od dr da krene .zato i nisam ostale vodila da ne bi nesto pokupili pa preneli njoj.  U januaru se njih 3 operisu tako da mora da ih dotle odrzim zdrave. Lrajnike operisu. Jedino mali ima jaci imunitet al zato jede sve od voca inpovrca dok ove bliznakinje nikako a beba po nekad. 

Sto se tice nestasluka , ne pitaj. To ni ne zelim da pricam, uskoro cu da zaglavim uniski holivud.itacnije toponicu. Jako nemirna i ziva deca, sve se tesim da je to kao normalno i da nisu hiperaktivni. Nego odosmo od teme. 

Sad vi meni pomozite sta da im uzmem da im zadrzava paznju duze od 5 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej napisah jedan kratak post na temi PUBERTET-_-

daj link 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.