Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Tisini pokloni na gomili :D

4qx-2011-1_thumb.jpg

WOW. Bravo za deda mraza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ovde ponovim: ljuljaska je pun pogodak! Dakle, bolje nisam mogla da mu ugodim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ovde ponovim: ljuljaska je pun pogodak! Dakle, bolje nisam mogla da mu ugodim.
Super

m0150.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tisini pokloni na gomili :D

4qx-2011-1_thumb.jpg

Sve je super... Kako joj se svidelo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super

m0150.gif

Eno, spava u njoj B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno, spava u njoj B)

Blago njemu!

Da li si je i ti isprobala? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, ali smo je postavili nisko da moze sam da udje u nju, pa mi je nezgodno. Generalno, nije bas 'krojena' za nas velike. Sad vidim koliko je zgodna jer moze da se veze samo na jdnu kuku. Mogu da je nosim gde hocu, samo da kupim onu sipku za zgibove sto se kaci na vrata i gde god idemo, ima ljuljasku. U prirodi je lako. Uvek se nadje neka grana. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljam o tome da za NG kupim Kucu Sveznalicu... Dvoumim se posto nije bas jeftina, pa ne znam da li se isplati, da ne bude zanimljiva par dana pa da posle skuplja prasinu... Sta kazete?

Ilina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je kuca aktuelna i dalje. Mislim, bude neko vreme zanimljiva, pa posle ne, pa ponovo bude... Tek sada, s pune 3, A. lepo peva te pesmice, pokazuje, ima koreografije :)

Mi nemamo pojma jos uvek sta da joj uzmemo, mm hoce tablet, ja nisam bas sigurna koliko nam je to pametno.

Maricia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuca ili kuća? Dajte link!

Ja razmišljam o aktivnom stočiću ili nekom lego duplo kompletu. Možda jedno bude za rođ, a drugo za NG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je rodjendan blizu, za rodjus je dobio macku, za novu godinu pianino/klavijature... Ovo je samo ideja, videcemo vec... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuca, Ilina. 

https://www.google.rs/search?q=kuca+sveznalica+fisher+price&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&imgil=2NHUGqw8NIKVdM%3A%3B3NvzE0GzEE1_NM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.oceni.rs%252Fdeca-i-porodica%252Fbebe%252Fkuca-sveznalica-fisher-price-edukativna-igracka%252F&source=iu&pf=m&fir=2NHUGqw8NIKVdM%3A%2C3NvzE0GzEE1_NM%2C_&usg=__GyMEATlrFdlH5Bb6piXjqD2uB84%3D&ved=0ahUKEwj5v9j4x6HJAhXGjSwKHY3wACoQyjcINg&ei=lWlQVrmhIcabsgGN4YPQAg#imgrc=2NHUGqw8NIKVdM%3A&usg=__GyMEATlrFdlH5Bb6piXjqD2uB84%3D

Razmisljala sam i o aktiviti stocicu, ali nemam ga gde, mali stan. A posto cemo da dobijemo vaucer iz moje firme, idealna je prilika
za kucu, posto je inace ne bismo kupili. Aktiviti stocic, onaj sto sam ti pominjala, Ilina, je malo skuplji od kuce... :unsure:
A da uzmemo nesto drugo...nemam pojma sta bih...verovatno neku muzicku umetaljku. Nemam pojma.

Ilina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je kuca aktuelna i dalje. Mislim, bude neko vreme zanimljiva, pa posle ne, pa ponovo bude... Tek sada, s pune 3, A. lepo peva te pesmice, pokazuje, ima koreografije :)

Mi nemamo pojma jos uvek sta da joj uzmemo, mm hoce tablet, ja nisam bas sigurna koliko nam je to pametno.

Igracku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jok, pravi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bice joj zanimljiva kuca. Mi imamo tri kuce, na tri su razlicita jezika, bilo joj je zanimljivo to da pritiska i igra uz muziku ranije. Sad ih vec ne uzima, a i nismo im zamenili ni baterije odavno:) 

Ja jos razmisljam sta cu, mislila sam neku kolekciju dinosaurusa i sl. Ne znam jos, moram da prosetam i vidim ima zanimljivo, nisam odavno gledala igracke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo odabrali pepa prase voz, pepa set za princeze i sopkins kamion. Sve sranja nista edukativno :D ali to je samo bilo u ponudi od mm-ove firme ove godine, samo igracke. Ali ona ce se obradovati tome sigurno :)

Necemo joj nista m pride uzimati da je ne zatrpavamo igrackama..dobice od nas ovako mimo Ng..jos ce Masino da capa garant.

Masa ce dobiti neku muzicku zvezdicu sa lopticama, lava zveckicu za kolica i muzicka jaja. Jaja vec vidim da ce S da prisvoji :)

Ilina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey, tablet je ok. 

Sad zavisi kakav ti pogled imas na to... Ja nemam nista protiv da dete ima tablet i da uci da ga koristi, Darian npr zna da koristi tablet do te mere, da radi prtscr na tabletu, koji ja ne znam da uradim (nije me nikad zanimalo da vidim kako to ide) a poceo je da lepo koristi komp, zna da koristi youtube na kompu i da pomera pad za misonju, i da pusti ono sto hoce (on voli muziku dosta)... Ali on je dete koje dosta vremena provodi napolju, i koje voli da pogleda crtani, da okupa svog Toma, i da se poigra sa njim, i da ostavi tablet, i da uzme regularne igracke. 

 

Smey, Strelac84, Vuciguraj i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najlepsi poklon Puslice :wub:

Mi stalno kupujemo igracke,pogotovo moja mama i sestra,pa sam bas u nedoumici sta sad kupiti...Mozda dinosaurusa koji hoda i urlice,i neke 3D puzle...Mada je njoj brzo posle toga rodjendan,za Srpsku novu,pa i tu moram nesto da smislim...

Inace,ona je dete koje se raduje,i to bas obraduje,i za kockicu cokokade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto sve, Anon. Ima A. desetoincni laptop, to je njen. Sama ga pali i gasi, odlazi na yt, bira pesmice, a trenutno obozava da oblaci hello kitty. Razmisljam samo zasto bi joj pored tog lap topa trebao i tablet, ali mm misli da je tablet lakse nositi i koristiti, npr. u putu. On i ja smo za gedzete uvek i ovo trenutno je vise njegova zelja nego Ankina da se razumemo :) Sto se tice A., ona koristi komp uzgred, dostupan joj je koliko i svaka druga igracka i uopste nema neki poseban odnos prema tome, nit se nesto preterano vezala, jednostavno ga dozivljava normalno kao i sve drugo. Ka tome smo sve vreme i tezili.

Vuciguraj, Ilina, Brezica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto sve, Anon. Ima A. desetoincni laptop, to je njen. Sama ga pali i gasi, odlazi na yt, bira pesmice, a trenutno obozava da oblaci hello kitty. Razmisljam samo zasto bi joj pored tog lap topa trebao i tablet, ali mm misli da je tablet lakse nositi i koristiti, npr. u putu. On i ja smo za gedzete uvek i ovo trenutno je vise njegova zelja nego Ankina da se razumemo :) Sto se tice A., ona koristi komp uzgred, dostupan joj je koliko i svaka druga igracka i uopste nema neki poseban odnos prema tome, nit se nesto preterano vezala, jednostavno ga dozivljava normalno kao i sve drugo. Ka tome smo sve vreme i tezili.

Bas to.. 

Za put je sjajan! Mi ga nosimo svuda... za svaki slucaj. :D 

On nema svoj laptop, ali ima dva tableta hahahahah xD 

 

 

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nismo resili, razmisljam o loncicu sveznalici, nekoj guralici ili aktvnom stolu. 

 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da preporucim kome je dete malo starije da je kineticki pesak super za igru. Jedino sto vidim sad na linku cenu i preterali su ga. Ne vredi toliko. 16594254.jpg?itok=0oJ4gKyY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.