Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Bas ste lepo pazarili, super. A to za ogrev, joj sto ne volim kad mi neko kaze sto uzimas od decijih para, kao sad, dobila je od prababe i pradede nesto para i ja kazem mm taman joj uzmemo auto sediste, ovo je vec prerasla ne mogu joj pojaseve zakopcati, a on kao pa to su pare za Bozic bolje joj kupi neke igracke. A verujte mi nakupovala sam joj u ovih mesec dana more igracaka sve na racun praznika nego joj ja odma dam, ostavicu samo nesto ispod jelke, pa jel mi nije bolje sediste da uzmem, pa i to je za nju, nije sad da sam uzela pa ne znam, u frizeraj otisla.

:lol: :lol: :lol: slazem se svaka ti je na mestu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašo...devojčice će baš da se obradaju...jel Štrumfeta plišana?

Jeste.Bela kapa,ona plava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ste lepo pazarili, super. A to za ogrev, joj sto ne volim kad mi neko kaze sto uzimas od decijih para, kao sad, dobila je od prababe i pradede nesto para i ja kazem mm taman joj uzmemo auto sediste, ovo je vec prerasla ne mogu joj pojaseve zakopcati, a on kao pa to su pare za Bozic bolje joj kupi neke igracke. A verujte mi nakupovala sam joj u ovih mesec dana more igracaka sve na racun praznika nego joj ja odma dam, ostavicu samo nesto ispod jelke, pa jel mi nije bolje sediste da uzmem, pa i to je za nju, nije sad da sam uzela pa ne znam, u frizeraj otisla.

Ma naravno. A i mala je ona , ne zna jos uvek nista,tako da opusteno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milošu,Anastasiji i Anđelini smo kupili bez problema stvar sa spiska( Anđelini sam ja pisala :P )...a Nikolini još uvek ništa :( ,da čovek ne poveruje....ona nema konkretnu želju,ništa posebno NE želi,prerasla je igračke,jako je skromna tako da ja i mm obilazimo danima beograd i ne nalazimo ništa što bi joj 'pristajalo'...od garderobe joj ništa ne treba...barem da s e'kinđuri' pa da joj kupim neke dzidza-bidze...inače je neverovatno skromna :unsure: ....situacija za nepoverovati :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj mi smo isli vcrs da dokupimo paketic posto smo prosle nedelje kupili pola pa kao ajd ostatak cemo pred ng .... spiskali smo 5000 na paketice :blink: tj na danasnu dopunu paketica , ne secam se koliko samo dali prosli nedelje <_< Ostali samo sa 200dindzi :D Neeeeeema kolaca za ng al zato ima slatkisa do krova :D :D :D Valjda ce mm sutra dobtit neke pare da ne pocnemo godinu prazna novcanika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam odlucila da deci dam poklone za Bozic. Danas su dobile po dva paketica, verovatno ce im i sutra stici jos paketica, pa mislim da nema potrebe da im mi damo jos jedan. Do Bozica cu smisliti sta da kupim, a i videcu sta ce sve dobiti, a sta nisu dobile pa cemo izabrati.

Danas su najaktuelniji pokloni bili: Jednorog-konjic sto mu svetle krila, kasa sa parama, brojevima i zvukom, auto hello kity....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel cekate prvi da deci date paketice ili ste to uradile pre ? Mm ko malo dete ne moze da doceka prvi hoce sutra da im damo a ja bih da cekamo prvi , nekako mi je super da nam nova godina od jutra krene sa darovanjem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel cekate prvi da deci date paketice ili ste to uradile pre ? Mm ko malo dete ne moze da doceka prvi hoce sutra da im damo a ja bih da cekamo prvi , nekako mi je super da nam nova godina od jutra krene sa darovanjem ....

moji su od firme danas dobili...bila predstava i deda mraz,slikanje nisam mogla da ih sakrijem do 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel cekate prvi da deci date paketice ili ste to uradile pre ? Mm ko malo dete ne moze da doceka prvi hoce sutra da im damo a ja bih da cekamo prvi , nekako mi je super da nam nova godina od jutra krene sa darovanjem ....

Ja vesto krijem poklone za svu decu u ormaru vec nekoliko dana, a krijem od sebe ne bih li ih svima dala :)

Posto ce neko uvece biti deda mraz dace on poklone luki, a i drugoj deci koja budu sa nama u momentu 'dolaska deda mraza' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je pun ormar a kako nam je mali stan imamo samo taj jedan ormar. sve smo stvari nagurali da ovo sakrijemo. Stefanu sam otvorila kocke i juce smo mu uzelu neku lepu kravicu kao jastuce za krevetac pa je i to vec na svom mestu. u paketic sam mu ubacila milupine pahuljice i tako to da popunim, neka odelca. Lukino se sve krije samo ne znam hocu li izdrzati da npr sto je od moje mame ne pokazem vec tek kad odemo tamo i tako za ostale, ili cu mu sve dati kuci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je spremno i ceka u podrumu...Janko ce ipak dobiti americkog bizona nasla sam ga..posto sam bila nasla samo africkog..a on izgleda kao obicni bivo..i ja dodjem kuci i kazem " Srela sam Deda Mraza i pitao me je moze li africki bizon"..a Janko ..nadje sliku ,pogleda i kaze "Moze"..Medjutim nasla sam pravog...cak je i nosoroga dobio pride uz to..Luka uz zuti auto, busalicu..ali ne Pericu ,neku drugu, ali posluzice..Magici neku lutkicu i peglicu..A danas je izvrsena i zadnja "prevara"..narezali smo filmove dr Dulitl za Janka i Cars za Luku i upakovali u kutije za diskove za koje smo sa neta skidali slike pa istampali pa su kao od pirata :rolleyes: Jos da smislim kako ce Deda Mraz to sve da ostavi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je spremno i ceka u podrumu...Janko ce ipak dobiti americkog bizona nasla sam ga..posto sam bila nasla samo africkog..a on izgleda kao obicni bivo..i ja dodjem kuci i kazem " Srela sam Deda Mraza i pitao me je moze li africki bizon"..a Janko ..nadje sliku ,pogleda i kaze "Moze"..Medjutim nasla sam pravog...cak je i nosoroga dobio pride uz to..Luka uz zuti auto, busalicu..ali ne Pericu ,neku drugu, ali posluzice..Magici neku lutkicu i peglicu..A danas je izvrsena i zadnja "pevara"..narezali smo filmove dr Dulitl za Janka i Cars za Luku i upakovali u kutije za diskove za koje smo sa neta skidali slike pa istampali pa su kao od pirata :rolleyes: Jos da smislim kako ce Deda Mraz to sve da ostavi!!!

OT ali moram.. pa ja sam skroz prsla.. citam Janko ce.. i kao a ha Joka, pogledam kad nije Joka, pogledam decu.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT ali moram.. pa ja sam skroz prsla.. citam Janko ce.. i kao a ha Joka, pogledam kad nije Joka, pogledam decu.. :blink:

Moras Ivana da budes u toku na svim temama...pa cak s vremena na vreme da proveris i procitas temu vas nick :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moras Ivana da budes u toku na svim temama...pa cak s vremena na vreme da proveris i procitas temu vas nick :lol:

ahahah, pa ne smem ja da skacem po temama, imam ogranicenja..

uuu, svidja mi se ovaj novi nick!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahah, pa ne smem ja da skacem po temama, imam ogranicenja..

uuu, svidja mi se ovaj novi nick!!!

Da ne bi bile potpuno OT to sam sebe castila za N.godinu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel cekate prvi da deci date paketice ili ste to uradile pre ? Mm ko malo dete ne moze da doceka prvi hoce sutra da im damo a ja bih da cekamo prvi , nekako mi je super da nam nova godina od jutra krene sa darovanjem ....

Deda Mraz nas je posetio ;) , i sada cekam da se probude i vide poklone koje je doneo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka je toliko cikao od srece kad je dosao deda mraz i doneo poklone, da posle par minuta kad ga je opet video na tv-u u nekom filmu, poceo da grli i ljui tv i vice "voliiiiiimmmm gaaaaaaa" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka je toliko cikao od srece kad je dosao deda mraz i doneo poklone, da posle par minuta kad ga je opet video na tv-u u nekom filmu, poceo da grli i ljui tv i vice "voliiiiiimmmm gaaaaaaa" :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, pa i ja volim DM ;)

Aleksa je vec od Nikoljdana poceo da dobija paketice, (od rodbine, pa preko firmi ) tako da kada je jutros pod jelkom video poklone, samo rekao Opet maaaz ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

´.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tisini pokloni na gomili :D

4qx-2011-1_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tisini pokloni na gomili :D

4qx-2011-1_thumb.jpg

Iiiii...koji joj je omiljeni? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teodora je dobijala paketice od deda Mraza, tetka Mrazice, ujka Mraza, kumova Mrazeva, baka Mrazice... svaki je sadrzao fantasticne igracke i omiljene slatkise i slanise. Puno lutaka, telefoncic, usisivac, kockice-slagalice, bojice, autice... ali nicemu se toliko nije obradovala kao balonima! Oni su ulepsali praznik! Ni jelka nije toliko cari unela u nas dom kao sareni baloni! Oni su nam omiljena igracka!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiii...koji joj je omiljeni? :rolleyes:

Mislim da je Bebin kuvar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je Bebin kuvar :D

Ma da..klopa je najvažnija... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.