Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

da zaboravih, kupili smo im i lepe a jeftine su bile kutije za igracke

538.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana sve je super. ali ona guralica sto je ti zoves, je najbolja stvar koju roditelj moze kupiti detetu :lol:

ali o tome smo vec pisali na odgovarajucoj temi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kocke su zakon!!! Bas lepo!

Ivana sve je super. ali ona guralica sto je ti zoves, je najbolja stvar koju roditelj moze kupiti detetu :lol:

ali o tome smo vec pisali na odgovarajucoj temi :)

e super. Luki nismo kupili takvu guralicu tj autic. on je imao bas guralicu, bez da moze da sedne, ona hodalica.. i posle sam skontala kako je ovo super..

ma, ima i od Luke dosta, njegove sve igracke su kao nove ali.. rekla sam mm da za trece necemo nista kupovati, a on me samo pogledao i rekao bas, znamo se :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, gde si kupila kutije i koliko koštaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, gde si kupila kutije i koliko koštaju?

kupili ih u metrou, samo plave. najveca je mislim bila 1300 ima 4 velicine a uzeli smo drugu i trecu. druga je bila oko 900 treca jos manje ali je za vikend bilo 20% popusta na igracke pa su i one usle u taj popust tako da nas je veca izasla 600neki dinar. kutije su jako prakticne a u plastici sam gledala slicne, bez tih lepih decijih motiva su 2000din :blink:

posle mi bilo krivo sto nismo kupili jos nekoliko najmanjih jer su bas prakticne. imaju i tockice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka - puska, auto , komplet autici(iz crtaca), helikopter, 4 u 1 drustvena igra, i nove bojice(posto je od Mappedovih velikih bojica za dva meseca napravio pikavce)...naravno dobio je pusku i autice , a ostalo ispod jelke..

Paja- puska, bager i kamion , kocke, voz i avion , dobio je bager , kamion i pusku i kocke, a voz i avion ispod jelke...

uz sve to slatki paketic iz Swis Liona...

mm je dobio pare , za to smo kupili odecu, Luki ponajvise jer ide u vrtic i njemu treba, a Paji jedan duksic i gacone da ne bude bez nista....

za novac od Ministarstva pravde 8. 000 dokupicemo ogrev da nam bude malo vise, ko zna kolika ce zima da bude, a i to je za njih , ako se neko zapita zasto od ,,decijih,, para kupujem ogrev ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka - puska, auto , komplet autici(iz crtaca), helikopter, 4 u 1 drustvena igra, i nove bojice(posto je od Mappedovih velikih bojica za dva meseca napravio pikavce)...naravno dobio je pusku i autice , a ostalo ispod jelke..

Paja- puska, bager i kamion , kocke, voz i avion , dobio je bager , kamion i pusku i kocke, a voz i avion ispod jelke...

uz sve to slatki paketic iz Swis Liona...

mm je dobio pare , za to smo kupili odecu, Luki ponajvise jer ide u vrtic i njemu treba, a Paji jedan duksic i gacone da ne bude bez nista....

za novac od Ministarstva pravde 8. 000 dokupicemo ogrev da nam bude malo vise, ko zna kolika ce zima da bude, a i to je za njih , ako se neko zapita zasto od ,,decijih,, para kupujem ogrev ;)

Bas ste lepo pazarili, super. A to za ogrev, joj sto ne volim kad mi neko kaze sto uzimas od decijih para, kao sad, dobila je od prababe i pradede nesto para i ja kazem mm taman joj uzmemo auto sediste, ovo je vec prerasla ne mogu joj pojaseve zakopcati, a on kao pa to su pare za Bozic bolje joj kupi neke igracke. A verujte mi nakupovala sam joj u ovih mesec dana more igracaka sve na racun praznika nego joj ja odma dam, ostavicu samo nesto ispod jelke, pa jel mi nije bolje sediste da uzmem, pa i to je za nju, nije sad da sam uzela pa ne znam, u frizeraj otisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...opet moramo nešto kupiti..a da li muževima nešto ostavite ispod jelke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...opet moramo nešto kupiti..a da li muževima nešto ostavite ispod jelke?

Ja svom poklonila telefon što sam dobila od direktora :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svom poklonila telefon što sam dobila od direktora :rolleyes:

Divno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svom poklonila telefon što sam dobila od direktora :rolleyes:

Bravo, Filipa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...opet moramo nešto kupiti..a da li muževima nešto ostavite ispod jelke?

Ja sam mom kupila ruzmarin u saksijici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mom kupila ruzmarin u saksijici :lol:

:D Pa to mu valjda potrebno za novogodišnju trpezu... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mom kupila ruzmarin u saksijici :lol:

Tebe jurim sa tri posta danas i ti ništa, i kako god moram da budem OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe jurim sa tri posta danas i ti ništa, i kako god moram da budem OT ;)

Draga pisi mi pp jer upadam na 2,3 minuta na forum pa begam.Imam posla ;)

Neuhvatljiva, jeste, ruzmarin NE da se zeni, vec da kuva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi upomoc! Moja kaja hoce Jolinu balerinu i nista drugo a te lutke nigde nema. Zvala sam danas: dexy co, ofy, aksu, imago, leto, didu, lavirint, boy toys, nigde je nema. Do pre dva dana su je imali u jednoj prodavnici kod nas u kraju ali su prodali poslednju. Kazu da je nema vise u veleprodaji. Mislim da nam je poslednja nada da je nadjemo u nekoj maloj lokalnoj prodavnici gde jos nisu sve rasprodali jer su u svim velikim radnjama nestale. Ako znate neko takvo mesto kod vas u kraju (u bgd) molim vas javite mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probaj u prodavnici Hobit u Maksima Gorkog preko puta Čuburskog parka, oni imaju svašta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...opet moramo nešto kupiti..a da li muževima nešto ostavite ispod jelke?

Trebalo je da dobije onaj avan, ali nisam ga našla kakav sam htela. Našla sam neki jako mali, pa će dobiti set za vino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo je da dobije onaj avan, ali nisam ga našla kakav sam htela. Našla sam neki jako mali, pa će dobiti set za vino.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maša uz slatkiše dobila kućicu koja se sklapa sa sobama,ljudima,nameštajem.Sutra joj stiže beba koja se hrani,piški,plače i nešto priča.

Neda ogromnu štrumfetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašo...devojčice će baš da se obradaju...jel Štrumfeta plišana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cekamo malog debelog da ustane pa nosimo decu kod babe da mozemo mm i ja na miru da idemo da shopingujemo ostatak igracaka i slatkisa za decu i nama zalihe za kucu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...opet moramo nešto kupiti..a da li muževima nešto ostavite ispod jelke?

ja mm malo kasnije idem u kupovinu. ako nadjem neku lepu zimsku jaknu cu mu kupiti jer on nikako sebi da kupi. ide u staroj vec ihahaj, a kupio je neku tanku koja je za jesen mozda..

ako ne oda neka kosuljica mozda ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam primanja tako da ne znam od cega da mu kupim :) kasnije idemo jos po neke stvari pa mozda ga nagvorim da sebi sam nesto uzme :lol: mada on i ne voli sebi kupovati vise nama dvema :)

nemam ni ja primanja. kod nas se zna gde stoje pare i kad god mi za nesto treba uzimam.. i sad sam mu rekla "spremi mi pare da ti kupim poklon"

hhehe, malo smesno ali sta cu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam primanja tako da ne znam od cega da mu kupim :) kasnije idemo jos po neke stvari pa mozda ga nagvorim da sebi sam nesto uzme :lol: mada on i ne voli sebi kupovati vise nama dvema :)

xxixiixi isti slucaj :D On zaradjuje al sam ja banka kuce :D Tako da parice stoje kod mene pa cu da mu kupim nesto , za sad je dobio komplet gace i potkosulju , naravno crveno za novogodisnju noc al ja sebi nisam kupila jer me bilo sramota od mame koja je bila samnom u kupovini :):rolleyes: A htela sad kupim iz fore onaj deda Mrazica sexy komplet , iako ja ne volim cipku i sexy ves , nego nosim pamucno sve , mislim da ce se mm oduseviti :D

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.