Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

410XuW8ow2L.jpg

nadam se da ce danas tajica naci ovo za Stefana u segedinu, odusevila sam se kad sam videla!!!

smrc, nije nasao :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno,svidja mi se...i ovaj vozic sto je Secer predlozila je super!Samo moram vidjeti da li on vrse prodaju preko neta,ako ne nadjem kod nas!

Sta mislite o ovome?Mislim da nije prerano!

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=223

Meni je ovo super i mislim da nije rano.sta znam.

Ipak je nova godina nekako deciji praznik i mislim da bi oni trebali da biraju igracke bar za NG :rolleyes:

Ti najbolje znas sta tvoje dete najvise voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=227

meni ovo deluje zanimljivo za taj uzrast. oni svi obicno vole vozove.

Sve pino toys igracke su odlicne, kupovala sam ih starijoj deci i obozavale su ih. Ima vozica, kockice-slagalice, oblacenje mede, svasta nesto...

Ja sam danas nasla i kupila, doduse kao rodjendanski poklon nesto sto me oborilo s nogu koliko je podsticajno...

http://www.trefline.co.rs/igracke/edukativ...cu-model-2.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sastavljeno pismo Deda Mrazu,Janko trazi bizona,Luka auto taxi,Magdalena bebe..ima cak u zagradi i rezerva ako Ddeda Mraz ne nadje tu igracku,i jos po crtani film...

E sad Janka je celo vece mucilo da li ce Deda Mraz znati sta znaci zagrada i zarez :lol: :lol: Posto smo ga ubedili da je vrlo pismen taj dedaMraz mislim da je miran napokon otisao da spava! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sastavljeno pismo Deda Mrazu,Janko trazi bizona,Luka auto taxi,Magdalena bebe..ima cak u zagradi i rezerva ako Ddeda Mraz ne nadje tu igracku,i jos po crtani film...

E sad Janka je celo vece mucilo da li ce Deda Mraz znati sta znaci zagrada i zarez :lol: :lol: Posto smo ga ubedili da je vrlo pismen taj dedaMraz mislim da je miran napokon otisao da spava! :rolleyes:

hahaha, pa oni su sou, sve znaju.

Juce je moj Luka rekao mm posto se nesto kilavio sa ruckom a mm mu spominje tu nesto deda mraza, "tajice, pa bio je deda mraz na prozoru i video me da jedem i rekao Luka dobices paketic" mi smo umrli od smeha :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, pa oni su sou, sve znaju.

Juce je moj Luka rekao mm posto se nesto kilavio sa ruckom a mm mu spominje tu nesto deda mraza, "tajice, pa bio je deda mraz na prozoru i video me da jedem i rekao Luka dobices paketic" mi smo umrli od smeha :D :D :D

:lol: :lol:

Tvoj je resio da lepo jede,a moj Luka se bacio na higijenu kaze da bude cist za Novu godinu...pa cisti odelo i kaze "Eto,sad sam ocistio,sad sam lep i cist"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sastavljeno pismo Deda Mrazu,Janko trazi bizona,Luka auto taxi,Magdalena bebe..ima cak u zagradi i rezerva ako Ddeda Mraz ne nadje tu igracku,i jos po crtani film...

E sad Janka je celo vece mucilo da li ce Deda Mraz znati sta znaci zagrada i zarez :lol::lol: Posto smo ga ubedili da je vrlo pismen taj dedaMraz mislim da je miran napokon otisao da spava! :rolleyes:

hahaha, pa oni su sou, sve znaju.

Juce je moj Luka rekao mm posto se nesto kilavio sa ruckom a mm mu spominje tu nesto deda mraza, "tajice, pa bio je deda mraz na prozoru i video me da jedem i rekao Luka dobices paketic" mi smo umrli od smeha :D:D:D

Hahahaha, show su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno,svidja mi se...i ovaj vozic sto je Secer predlozila je super!Samo moram vidjeti da li on vrse prodaju preko neta,ako ne nadjem kod nas!

Sta mislite o ovome?Mislim da nije prerano!

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=223

Nije prerano nikako. Mislim samo da je vozic nesto sa cim ce duze da se igra i kao stariji jer ima i tu slagalice i kockice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc smo imali predstavu sa Nikolom i Deda Mrazom!Mislim da ce nas deda Mraz definitivno zapamtiti!Nismo se uspjeli slikati,jer je Nikola oteo Deda Mrazu korpu sa slatkisima i krenuo prema vratima,urlao,bacao se,ma strasno...Pozlilo mi je i od njega i od Deda Mraza, :wacko: tako da smo i ove godine ostali bez slike za Mrazicem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice..moja deca isto ne vole da se slikaju sa Deda Mrazom...Anja ima jednu sliku na kojoj plače...a Aleksa jednu na kojoj je namršten i ja ih više i ne pitam da li će se slikati...tako da ne očajavaj...ima nas još takvih..volimo poklone, ali ne i Deda Mraza... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc smo imali predstavu sa Nikolom i Deda Mrazom!Mislim da ce nas deda Mraz definitivno zapamtiti!Nismo se uspjeli slikati,jer je Nikola oteo Deda Mrazu korpu sa slatkisima i krenuo prema vratima,urlao,bacao se,ma strasno...Pozlilo mi je i od njega i od Deda Mraza, :wacko: tako da smo i ove godine ostali bez slike za Mrazicem!

Ali dete je samo uzelo ono sto je pozelelo od Deda Mraza, a to su slatkisi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice..moja deca isto ne vole da se slikaju sa Deda Mrazom...Anja ima jednu sliku na kojoj plače...a Aleksa jednu na kojoj je namršten i ja ih više i ne pitam da li će se slikati...tako da ne očajavaj...ima nas još takvih..volimo poklone, ali ne i Deda Mraza... :D

Ja zbog toga što moj Stefan ne voli da ga drže nepoznati dok se ne opusti i ne smem da mislim na reakciju... :unsure: Nemamo organizovano ništa - osim da ga dovedemo u grad - jer ne ide u vrtić.... :( Bojim se da bi isto reagovao kao Anja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje mlađe dete se igra po ceo dan sa onim zublusima...počinju da mi se sviđaju... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice..moja deca isto ne vole da se slikaju sa Deda Mrazom...Anja ima jednu sliku na kojoj plače...a Aleksa jednu na kojoj je namršten i ja ih više i ne pitam da li će se slikati...tako da ne očajavaj...ima nas još takvih..volimo poklone, ali ne i Deda Mraza... :D

Da,da,slazem se... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo za sada: Marku , gumene clementoni kocke , sarene loptice , sarene obruce , neke gumene zabice za kupanje , puno balona raznih oblika , podlogu za patos za igranje ,dve majice , dzemper , farmerice , slatkise cemo na kraju i mozda jos nesto od igracaka :) A Mita nam je opsednut nekim cigrama pa smo mu kupili puno tih cigri i komplet od 10 burago automobila , i dinosauruse , farmerice , dva kaisa , dva duksa , kapu i sal , a slatkisa za njega brdo jer on ih on eliminise ko pomahnitao i tome se najvise raduje :)

PS U skolici su dobili dva ista paketica Mita i Marko ali je Marko dao bratu svoj jer njegov nismo smeli da otvorimo jer je mama Mitina rekla da ne sme iz njega ni zvaka da fali :D Tako da stoji zapakovan pa ce ga nositi mami :D :D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sastavljeno pismo Deda Mrazu,Janko trazi bizona,Luka auto taxi,Magdalena bebe..ima cak u zagradi i rezerva ako Ddeda Mraz ne nadje tu igracku,i jos po crtani film...

E sad Janka je celo vece mucilo da li ce Deda Mraz znati sta znaci zagrada i zarez Posto smo ga ubedili da je vrlo pismen taj dedaMraz mislim da je miran napokon otisao da spava!

:D

A Mita je prosli vikend pisao pismo :) On diktirao a mm pisao , pa to je bio pis , prvo smo mu rekli da mora sve lepo da prizna deda Mrazu sta nije bio dobar da bi mu on oprostio i poceo je da nabraja a nevoljama nikad kraja pa kad je video da ih ima previse skenjao se jadan :D Onda smo mu rekli da ce mu sigurno oprostiti jer je iskren :D E onda je krenulo trebovanje :D Za mene puno cigri a za Marka dudla :D Misleci na cuclu :D Jer njemu nije jasno zasto je Marko nema kad sva deca imaju "dudlu " :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo za sada: Marku , gumene clementoni kocke , sarene loptice , sarene obruce , neke gumene zabice za kupanje , puno balona raznih oblika , podlogu za patos za igranje ,dve majice , dzemper , farmerice , slatkise cemo na kraju i mozda jos nesto od igracaka :) A Mita nam je opsednut nekim cigrama pa smo mu kupili puno tih cigri i komplet od 10 burago automobila , i dinosauruse , farmerice , dva kaisa , dva duksa , kapu i sal , a slatkisa za njega brdo jer on ih on eliminise ko pomahnitao i tome se najvise raduje :)

PS U skolici su dobili dva ista paketica Mita i Marko ali je Marko dao bratu svoj jer njegov nismo smeli da otvorimo jer je mama Mitina rekla da ne sme iz njega ni zvaka da fali :D Tako da stoji zapakovan pa ce ga nositi mami :D :D ;D

:blink: Oooo... Ma samo nek je on zadovoljan :) A nek mama dobije paketic :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas ovako stoje stvari...Marija je dobila Tupko Lupko, Andjela mini lalaoopsy ringispil i lutku, Sara neke pinotoys igracke sa nekim magneticima pa se hvataju oblici, a sto se dece mm tice Vanja je dobila presu za kosu, Tamara odlukom mm nije dobila Moxie lutku nego neki namestaj za lutke. Slatkise ce dobiti u minimalnoj kolicini jer ce dobiti gomile od svih ostalih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: Oooo... Ma samo nek je on zadovoljan :) A nek mama dobije paketic :lol:

Da da se na`ede ko vel`ka :D :D :D Prosle godine je isto bio kod nas za ng i mm ga odnese prvog januara da mami cestita i on od mame ponese paketic i pojede sve kod nas pa smo optuzeni da smo mu pojeli :D Verovano je mama dala da ga ponese samo da bi ga mi videli i videli kako je ona dobra mama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da se na`ede ko vel`ka :D :D :D Prosle godine je isto bio kod nas za ng i mm ga odnese prvog januara da mami cestita i on od mame ponese paketic i pojede sve kod nas pa smo optuzeni da smo mu pojeli :D Verovano je mama dala da ga ponese samo da bi ga mi videli i videli kako je ona dobra mama :D

A joooj a mozda oce i ona paketic :lol: Posalji joj bar jedne zvake radi reda, ne budi bezobrazna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joooj a mozda oce i ona paketic :lol: Posalji joj bar jedne zvake radi reda, ne budi bezobrazna :lol:

hocu :D gde ima da se kupe one legendarne Shock zvake , zna li ko ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3978.jpg

vini-pu-guralica-autić.jpg

didakticka-igracka-kolutovi-slika-544024

ovo je Stefan dobio. inace kocke su vrh odusevila sam se a mm me samo zeza kako su te tri kocke kostale kao CELA guralica..

Luki sutra stizu usisivac i fen, danas mi javili da nema busilice Perice, to mora tajica da nadje i kupi.

paketice sa slatkisima sam napravila i ubacila odecu sto je mm kupio u segedinu. stvarno je kupio dosta H&M, C&A, F&F stvari za male pare..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kocke su zakon!!! Bas lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.