Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

pa sta su vam ti zooblesi?

meni iskreno lice na pet shop.

Ma ne pitaj..neke loptice i kada staviš na magnet otvori se i ispadnu noge...kao neke životinjice...tj. još jedna glupost u nizu...

Pitam ja njega: a šta ako Deda Mraz ne može da nađe kontrafagot, šta bi onda da ti donese? Kaže on: onda fagot. :lol:

Na kraju je plava žaba stigla tek oko 10.tog januara. Deda Mraz kasnio. :P

:D Požuri Deda Mraza ove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mame iz Beograda!

U Turbo limaču u TC Zira ja do 18.12 sniženje na ceo asortiman 50%. Ostalo je nešto lego kocki, Čagington vozići, onaj fen što govori srpski,raznih slagalica, dosta mažoret autića,lutki čini mi se da su Brac, nešto garderobe,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, juče je od babe i dede dobio jedan...što je to smešno, ljudi moji... :)

Ali meni je bas mutno pogotovo za njih male.Ja sam sad Jani pocela da skupljam ove za devojcice ,jedna kuglica je 200 din.A imaju neke za decake i 300 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo je taj zublus što je Aleksa dobio...on je to sam birao...

img1398-small.jpg

img1399-small.jpg

E sada je i Anja to tražila....tako da će njoj Deda Mraz najverovatnije to da donese...a Aleksa hoće transformersa i to žutog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U vrticu Deda Mraza imaju za slikanje..ja sam jedne godine "dovodila" Dedu kuci...ali posto se nije pokazao tj nije glumio nego otaljao posao vise to nisam praktikovala...nego ..nekoliko dana pre N.god pisemo pismo...i sve to iz pisma se nadje ujutru ispod jelke..kao Deda Mraz doneo preko noci kad su spavali...cak prosle godine svi cekali n.godinu i kad ce Deda Mraz..kad ce..a ja u njihovoj sobi (tamo bila jelka)..odskrinem prozor...stavim poklone oko jelke...a spolja na terasi napravim cipelama korake u snegu (bilo je snega) sve to da ne primete...i pocnem da ih dozivam ..deco sta to bi ...pa brze u sobu..pa otvoren prozor..pokloni...mi brze istrcasmo...ja napravim atmosferu deco pobeze deda mraz drgoj deci da daje poklone..vidite tragove...a Janko gleda pa gleda u noc...pa vice video sam ga video sam ga :lol: :lol:

Ovo je feeeeeeeeenomenalano!!!! :wub: :wub: :wub: I ja cu tako jednog dana, stvarno savrseno! Samo da se ne rasplace sto nije videla Deda Mraza ;)

Mi u petak idemo na priredbu sa Deda Mrazom.....mada je ona jos mnoooogo mala, ali nema veze, slikacu je sa paketicem i sa deda Mrazom pa da ima za uspomenu..... A za paketic imam vaucer za Dexico....pa sama kupim.....a nemam pojma sta....... Idem sutra da vidim sta imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitam ja njega: a šta ako Deda Mraz ne može da nađe kontrafagot, šta bi onda da ti donese? Kaže on: onda fagot. :lol:

:lol: Cudo od deteta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u fazi autica i samo vozimo po kuci brm, brm... mada mi je glupo kupiti mu autic jer vjerovatno ce to dobiti od baka, ali uopste nemam ideju sta drugo da kupim. Mada njega nove igracke interesuju prvih par sati, a onda po starom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mame iz Beograda!

U Turbo limaču u TC Zira ja do 18.12 sniženje na ceo asortiman 50%. Ostalo je nešto lego kocki, Čagington vozići, onaj fen što govori srpski,raznih slagalica, dosta mažoret autića,lutki čini mi se da su Brac, nešto garderobe,..

Reče mi k olega sa posla i baš planiramo da se prošetamo da kupimo nešto. Kaže da se zatvara radnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reče mi k olega sa posla i baš planiramo da se prošetamo da kupimo nešto. Kaže da se zatvara radnja?

Koliko sam shvatila njih je kupio Deksiko i polako ih zatvaraju, a onda otvaraju na tim lokacijama svoje radnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da napisem, posto je ovo ustvari prava tema za to ;)

Bila u Dexicu danas, dobio mm vaucer na poslu, pa isli da kupimo igracke za prvi paketic (drugi ce biti sa maminog posla :))

Evo sta smo kupili:

http://www4.slikomat.com/11/1214/tyx-avent-.jpg

http://www4.slikomat.com/11/1214/r4c-edukat.jpg

http://www4.slikomat.com/11/1214/t8a-i-smob.jpg

http://www4.slikomat.com/11/1214/ebc-loncic.jpg

http://www4.slikomat.com/11/1214/gku-soft-t.jpg

Iskreno, sve je to slatko, ali jedva cekam sledecu Novu Godinu pa da vodim moju Janu u prodavnicu da ona sama izabere sta zeli od Deda Mraza..... Tako su mi slatka bila ona silna decica tamo danas, kao razmisljaju, joj da li ovo ili ono.....slatkisi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby super paketic :) Hoces cekati ili si joj vec urucila poklone? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby super paketic :) Hoces cekati ili si joj vec urucila poklone? :)

Hvala Jacka :wub:

Paketic sutra nosim kod mm u firmu, a onda u petak idemo na deciju predstavu gde ce biti i Deda Mraz koji ce joj uruciti poklon.....a naravo da ce mama za taj trenutak pripremiti fotoparat i skljoc skljoc skljoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby sve ste lepo odabrali,pogotovo ovi kruzici igrace se dugo,dugo sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby sve ste lepo odabrali,pogotovo ovi kruzici igrace se dugo,dugo sa njima.

Hvala!!!

Nadam se da ce se igrati......ona ne ume bas sama da se igra, bar za sada ne.......vise glodje sve sto joj padne pod ruku, a onda krene da puzi i da stoji, to joj je sada najzabavnije.....

Meni je super i ovaj loncic sveznalica.....nadam se da ce joj i to biti zabavno posto prica, peva, svira......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se, ne znam kako je poruka postovana 3 puta :( To je neki BAG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili Miji onu tablu "pisi-brisi" i dobice paket voca i malo slatkisa. Detetu je prelepo vec i to sto ce videti okicenu jelku koja svetluca....a to smo obavili vec danas :) Pokloni ce sacekati da ih "Deda Mraz" donese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupljeno:

Dede_01599-1.jpg

e85040e42ed32d7c150442e45dc2b006_categor

STAR%202.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupljeno:

Sve je lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je lepo!

Hvala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj Bowling set ima i Ancica, kupila sam joj kada je bila malo samo što ih Stefo sada koristi da te pošteno lupi po glavi sa njima :)

Igracke su super.

Ja sam odlucila ove god da malo zavrnem pipu :( Sveti Nikola, NG, Stefi i mom tati rođendan 01.01, mami 07.01, slava 09.01, a MM rodjendan 11.01 ..... Dok kupim svima za rođendane, božić i NG ima da bankrotiram tako da sam odlucila da svima sve dam za Božić i da im to bude i za NG i rođendane i sve ostalo (tradicionalno okupljanje kod mame svake godine) i da to ne budu neki veliki i ksupi pokloni nego čisto znak pažnje. Naravno čizmica za S. Nikolu se ne računa, ona ide posebno

Ancici sam kupila knjigu i winx barbiku - sve ostalo ima na pretek a Stefanu čupavu loptu, nije nešto posebno ali oni zaista imaju sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anji smo kupili zublus i knjigu, Aleksi transformers (neka jeftinija varijanta - 600din) i bojanku...stavićemo po koji slatkiš i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa , Baby prelepi su pokloni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupljeno vec

Cars-2-Lewis-Hamilton.jpg

41rH+0Bu5NL._SL500_AA300_.jpg

disney-pixar-cars-2-track-set-spy-jet-es

A kupicemo mu jos i miki maus kucicu.Mozda. mada mislim da je ovo sasvim dovoljno, s obzirom da ce svi prijatelji da mu donesu jos poklone.

Ove godine inace nema edukativnih igracaka , sam je rekao sta zeli da mu donese deda mraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupih ( ne mogu da nadjem na netu sliku sad ) kao ona kocka velika, sa jedne strane telefon kao i dugmici sviraju kao koke, mace, sa druge otvori za razlicite oblike da ubacuje, sa trece veliki kljuc i vrata i sve nesto svira da ne nabrajam sad sta sve ima, i nisam izdrzala da joj ne dam, evo ceo dan se igrala s tim. 2000din ali se odusevila, i edukativna je, ali sad opet nemam sta za paketic, kad nisam mogla da se strpim jos par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupih ( ne mogu da nadjem na netu sliku sad ) kao ona kocka velika, sa jedne strane telefon kao i dugmici sviraju kao koke, mace, sa druge otvori za razlicite oblike da ubacuje, sa trece veliki kljuc i vrata i sve nesto svira da ne nabrajam sad sta sve ima, i nisam izdrzala da joj ne dam, evo ceo dan se igrala s tim. 2000din ali se odusevila, i edukativna je, ali sad opet nemam sta za paketic, kad nisam mogla da se strpim jos par dana.

hahaha ti si kao ja. Ja svima unapred dajem poklone :lol:

Ove lukine sam dobro sakrila od sebe u orman :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.