Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Nije. stize za katolicki bozic kad mi i drug stigne iz Nemacke.

Ne moras ti sada da osecas obavezu prema meni na ovoj temi :lol: :lol: :lol: Tvoja prica je sjajna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije. stize za katolicki bozic kad mi i drug stigne iz Nemacke.

Ne moras ti sada da osecas obavezu prema meni na ovoj temi :lol: :lol: :lol: Tvoja prica je sjajna!

Jel ti ja licim na nekog ko oseca obavezu :lol: :lol:

Ma interesuje me iz licnih razloga...za terasu...ja sam htela onu od pruca...ali mm kaze da ona ima cudan nagib da ja u njoj ne bih mogla da se uvalim..inace ja zamisljam svoje dupe u njoj kako na terasi se ljaljkam i pijem kafe i citam neke nemoguce ljubavne price .Zato mi posalji na pp cenu ili mozes i javno ako smes i tezinu koju ona moze da nosi...da vidimo da li narucujemo dve od druga :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kosta sa prevozom oko 37E. Nosi oko 100kg, ali mozes sama da napravis od platna, ako imas mesta. treba ti samo platno, najbolje keper tvrdi i kanap.

pogledaj ovo:

Ja imam napravljenu ali mi nije za sobu. Ovu kupujem Petru za sobu jer ce moci sam da udje u nju i da se ljulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, ne gine ti avion? :lol:

22384.jpg

Pa vidi nju, kao da deda mraz kupuje sam poklone!Hoces reci ne ginu mi svi pokloni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vidi nju, kao da deda mraz kupuje sam poklone!Hoces reci ne ginu mi svi pokloni :lol:

Pa kazi detetu da je kriza i da deda mraz nije imao para za kucu :lol: :lol: :lol: samo za sliku kuce ;) Sta da ti kazem?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka isto trazi avion. a kad nesto drugo vidi, brzo uzme papiric i kao pise da mu deda mraz i to donese..

ja hocu da mu kupimo tablu lepu sa stalkom dana drugarica i njm bili i kaze da je najbolje opremljena oko 800din sto je dzaba..

pa uklopicemo i neki avion samo ne znam nemam ideju koji, kakav..

za Stefana isto nemam pojma sta cu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

218187311.jpg

Ovo Aleksa traži tkz. zoobles.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje nemam pojma sta da uzmem Eleni. Neki dan joj Branko kupi divnu sarenu krpenu loptu jos zvecka onako kad se kotrlja, ona je zafrljacila i nece da je vidi a igra se sa nekom gumenom kineskom sto sam uzela za 100din na ulici od onih prodavaca, a ova chiccova ce je zanimati mozda sledece godine ( nadam se da nece biti bacene pare ). Juce joj kupim malu bebu, bata drzi flasicu a spakovana u ogromnu plasticnu providnu flasicu, naravno bebu nece da vidi, ljuti se na nju kad je vidi ali je ta velika flajka pun pogodak, da sam znala jednostavno bi joj dala onaj balon od 5l vode. Tako da meni se sve cini da ce njoj za paketic biti bolje da joj u onu veliku kesu napakujem praznih flasa i kutija jer je to trenutno jedino sto je interesuje. Eventualno jos i pavlovicevu posto joj je jako ukusna.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo Aleksa traži tkz. zoobles.. :blink:

:lol: gde je ovo video? ima li neki crtani ili ?

Kad oni počinju sa željama za N.G.? Oko treće godine?

Ja kad moje dete pitam šta hoeće da mu kupim, on kaže AMU (salamu) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: gde je ovo video? ima li neki crtani ili ?

Kad oni počinju sa željama za N.G.? Oko treće godine?

Ja kad moje dete pitam šta hoeće da mu kupim, on kaže AMU (salamu) :lol:

Ma ima valjda na reklamama na dečijem programu...minimax ili ultra...to on sa Anjom gleda...ali fora je da kada vidi neku drugu reklamu onda nekoliko dana hoće to i tako u krug...pa čekam tri dana pred NG šta bude aktuelno to ću mu kupiti.

A ovo za salamu...pa da jede razume se...šta će mu igračke. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce su se Luka i Paja izjasnjavali sta da im D.Mraz donese i nista tu nije bilo posebno - dzipovi, autici, kocke, vatrogasac kamion, avion, kocke, i na kraju obojica da zaokruze po jednu pusku :blink: ma sve , ali bez puske nikako.... I posle toga ja njima kazem d.mraz mozda nece moci sve da donese, a Luka, dusa moja , kaze,, neka donese bilo koju igracku, bicemo srecni, jel da Pajo ?,, :wub: a Paja ga grli, i potvrdjuje .....srece moje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jacka i moja isto obozava flase,kutije,pavlovicevu..tj.sve sto ne treba...stvarno mi je problem da joj smislim paketic...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima valjda na reklamama na dečijem programu...minimax ili ultra...to on sa Anjom gleda...ali fora je da kada vidi neku drugu reklamu onda nekoliko dana hoće to i tako u krug...pa čekam tri dana pred NG šta bude aktuelno to ću mu kupiti.

A ovo za salamu...pa da jede razume se...šta će mu igračke. :rolleyes:

Ista prica i kod nas. I ja sam rekla mm-u da cemo cekati par dana pred novu godinu da vidimo sta ce iti aktuelno, jer mi stalno menja zelje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce su se Luka i Paja izjasnjavali sta da im D.Mraz donese i nista tu nije bilo posebno - dzipovi, autici, kocke, vatrogasac kamion, avion, kocke, i na kraju obojica da zaokruze po jednu pusku :blink: ma sve , ali bez puske nikako.... I posle toga ja njima kazem d.mraz mozda nece moci sve da donese, a Luka, dusa moja , kaze,, neka donese bilo koju igracku, bicemo srecni, jel da Pajo ?,, :wub: a Paja ga grli, i potvrdjuje .....srece moje!!!!

Slatkisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

218187311.jpg

Ovo Aleksa traži tkz. zoobles.. :blink:

Kako su slatki.Hocu i ja ovo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana luka zeli ovo od deda mraza

casa-de-mickey-mouse-club-house-disney-h

a ja ga ubedjujem za ovo

mattel-disney-cars-transforming-mack-tru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ruskinja ja sam pisala o ovim zooblesima mi imamo te kugle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jacka i moja isto obozava flase,kutije,pavlovicevu..tj.sve sto ne treba...stvarno mi je problem da joj smislim paketic...:(

EEE, mozes da joj kupis onu bebu sto ima flasicu, pelene, kolevku, svasta nesto i koja ume da place, smeje se, vice mama i tata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ruskinja ja sam pisala o ovim zooblesima mi imamo te kugle.

Eee, juče je od babe i dede dobio jedan...što je to smešno, ljudi moji... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, juče je od babe i dede dobio jedan...što je to smešno, ljudi moji... :)

pa sta su vam ti zooblesi?

meni iskreno lice na pet shop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo Dunji uzeti Kucu sveznalicu.

Nije za njen urast,ali obozava stvari koje sviraju,pevaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: gde je ovo video? ima li neki crtani ili ?

Kad oni počinju sa željama za N.G.? Oko treće godine?

Ja kad moje dete pitam šta hoeće da mu kupim, on kaže AMU (salamu) :lol:

:D :D :D Pametno dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE, mozes da joj kupis onu bebu sto ima flasicu, pelene, kolevku, svasta nesto i koja ume da place, smeje se, vice mama i tata :)

dobra ideja..mogla bih tako nesto...:D hvala..:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu, drago mi je ako sam pomogla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne treba dete pustati van sveta igracaka puno :lol: Vidis sta te je snaslo? :P

Pitam ja njega: a šta ako Deda Mraz ne može da nađe kontrafagot, šta bi onda da ti donese? Kaže on: onda fagot. :lol:

Phoenix i prošle godine si mislila da je nemoguće naći plavu žabu...pa šta ispalo na kraju...obilazi radnje... :)

Na kraju je plava žaba stigla tek oko 10.tog januara. Deda Mraz kasnio. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.