Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

jel sad da odgovaram na svim temama :rolleyes:

ovde za Stefana :wub: a isto se odnosi i na Luku, sad vec u grupi 3-6

Nova godina i paketici.. ja obozavam da spremam stan za novu godinu i kupujem poklone. deci uvek neka lepa igracka, odece sve sto treba..

kod mm u firmi dobije pare za paketic, bilo je mislim 5000 za dete

svi kupuju-daju pare: moji i mm roditelji, moja sestra, ujak, mm stric..

nakupi se tu jos i od moje drugarice..

ali, zar ne postoji vec tema-teme?

tema 1

tema 2

Ja NG nisam search-ovala, nego Nova godina <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bliži se nova godina. Da li razmišljate šta ćete ove godine da spakujete u vreću mališanima?

Slatkiši, igračke, ...?

Da li dobijaju paketiće i od deke, bake, nekih prijatelja, ....?

Da li vi članice koje radite dobijate paketiće od frme ili keš pa posle kupujete?

Recite nam šta kupiti, i šta planirate za N. godinu da pazarite detetu/deci?

Dobija kod tate potvrdu na odredjen iznos za odredjenu prodavnicu i tu kupujemo.Prve godine smo kupili kucu sveznalicu i skafander,a prosle godine toboga,kos i kamion sa kockama,bilo je vise para,videcemo ove,a dobije jos i kad ode na predstavu paketic sa slatkisima i to bude bas dosta,teska kesa,jedva je ja nosim.

Dobija i od mojih i od njegovih,uglavnom nesto sto ce mu biti od koristi i zanimljivo+slatkise,naravno.

Jos uvek ne znamo sta da mu kupimo,nismo jos krenuli u obilazak prodavnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još uvek ne razmišljam o tome...obično kupim igračku i malo slatkiša nekoliko dana pre N.G.31.12. Dobijaju paketiće i od bake i deke (tamo idemo na ručak 1.1.), a dobijaju i od firme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka admini spoje ove dvije teme http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=2915&hl= vjerovatno ih je Ivancica slučajno dva puta postavila ...

i ja mrzim kada mi se duplira post

Nego kod mene u firmi sam svake godine ja pravila paketiće i to išla sam na kreativne igračke koje su proizvedene u Srbiji. Paketići jesu bili malo skuplji ali su bar bili sigurni za djecu. Kupovala bi komletan materijal i slatkiše pa tek onda pakovala i to svako dijete je imenovano na paketiću jer sam ih pravila za djecake i djevojcice i yza razlicite uzraste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM firma daje solidan poklon za decu, pola da u kesu na racun uz platu,

deo ide na slatki paket ( ali bas paket ) i dobijamo ulaznice za deciju predstavu, slikanje sa DM.

Sve to je i vise nego dovoljno da bi jos i mama i tata kupovali nesto,

ono sto sam ja sa decom kupovala i birala jeste dekoracija, od onih DM velikih od kartona( slika) , pa samolepljivih...svasta nesto, nesto novo od nakita uvek kupimo....a igracke i garderobu dobijaju i ovako van NG,

kada treba i kada vidim nesto pametno za njihov uzrast .

Kod nas u familiji nesto nije obicaj da se kupuju paketici/pokloni za NG, jer deca stalno dobijaju pare od baka, deka, strina ujni...kad god ih vide, i to sve ide u njihov stek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM firma daje solidan poklon za decu, pola da u kesu na racun uz platu,

deo ide na slatki paket ( ali bas paket ) i dobijamo ulaznice za deciju predstavu, slikanje sa DM.

Sve to je i vise nego dovoljno da bi jos i mama i tata kupovali nesto,

ono sto sam ja sa decom kupovala i birala jeste dekoracija, od onih DM velikih od kartona( slika) , pa samolepljivih...svasta nesto, nesto novo od nakita uvek kupimo....a igracke i garderobu dobijaju i ovako van NG,

kada treba i kada vidim nesto pametno za njihov uzrast .

Kod nas u familiji nesto nije obicaj da se kupuju paketici/pokloni za NG, jer deca stalno dobijaju pare od baka, deka, strina ujni...kad god ih vide, i to sve ide u njihov stek :D

isto je i kod nas, ali ipak isprate sve praznike.. raniej smo sve ostavljali decije pare, Stefanovo i sad kao ostavljamo, tj belezimo da znamo koliko je njegovo, a za ostalo im uvek nesto kupujem. ne zato sto su dobili pare pa cisto da se kupi vec ono sto treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi pisemo pismo Deda Mrazu pa nam on "kao" ispuni zelje i uvek poklone ostavi ispod jelke kad mi spavamo :lol: :lol: :lol:

Inace,zelje pisemo svi!

Moja firma daje paketice,ali samo sa slatkisima i to ne bas u nekom iznosu,ali hvala i na toliko.

Zadnje 2-3god sva deca u vrticicma kod nas dobijaju one inostrane paketice gde deca iz stranih zemalja pakuju za drugu decu(tzv humanitarni paketici) i tu bude i slatkisa,igracaka,pribora za skolu,pa cak i odela!

Bake i deke daju po neki dinar)mada moja majka ima obicaj i neku knjigu da im uzme).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sve tri, ja samo za srednju znam sta cemo staviti u paketic...malom misu jos uvek ne znam jer ona voli ono sto vidi da vole sestre i ono sto ni slucajno nije za igru niti je igracka, a Marija je u nekom prelaznom uzrastu, niti je velika niti je mala...i ona mi je bas problem za odabir poklona jer ne bih da pomisli da je tretiram kao bebu ako uzmem neki deciji poklon a opet bih da bude nesto sto nije bas ni za tinejdzere jer jos nije stigla do tog uzrasta i mislim da joj se ne bi bas dopalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi pisemo pismo Deda Mrazu pa nam on "kao" ispuni zelje i uvek poklone ostavi ispod jelke kad mi spavamo :lol: :lol: :lol:

E, ovo i mi radimo...zato ja kupujem poklone u poslednji čas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam velika kolica za lutke, ali tako dobro odradjena kao prava kolica samo umanjena. Mnogo mi se svidjaju, a mislim da ce se i ona oduseviti. To sad planiram, a do NG ihahaj ima vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo joj i prosle god kupili i za NG i SV:Nikolu iako je bila u stomaku..tek sad ce biti poklona :)

ovo za sad planiramo, a dobicee sigurno od sveki i svekra svasta nesto..a i od mojih, ali za Bozic posto tad planiramo ici...

Chicco-Auto-4-in-1.jpg

Sunce ti poljubim, kakav Papamobil!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce ti poljubim, kakav Papamobil!!! :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo joj i prosle god kupili i za NG i SV:Nikolu iako je bila u stomaku..tek sad ce biti poklona :)

ovo za sad planiramo, a dobicee sigurno od sveki i svekra svasta nesto..a i od mojih, ali za Bozic posto tad planiramo ici...

Chicco-Auto-4-in-1.jpg

Svidja mi se skroz, i to sto ima te kao male pojaseve dok ne bude skroz stabilna, super je. Jel to otprilike prvo sto ima da se uzme za najmladji uzrast? Vecina tih stvari sto ja vidim mi deluje za decu preko 1 - 1.5 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se zove to, da potrazim ovde kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da da onda kasnije se ovo okolo poskida kad su veci..ima kao 4 obpcije tranformacije po uzrastima..cini mi se bas super, jer treba ovu zimu preziveti u kuci :D

Super izbor. Uživaće i kad odraste - ovo im nikad ne dosadi, veruj mi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto je ovo super bas mi se svidja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao milice* bas je lep poklon i koristan sigurno !

Mi jos nismo smislili ... uglavnom za sad stoji nova veeeeeeeelika jelka kao prvi poklon a ostale cemo smisliti ubrzo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mici, videla sam autić i videla Taru kako uživa u njemu :) Sva je važna, srce malo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjice hvala, ja vec kupila poklon ma znas mene :)

Majcekk draga hvala evo sad sam bi-bi sakrila iza fotelje ne mozes da zivis od nje samo rucice pruza prema njemu, a jos mi je malecka za to,ali minut je stavim bas nam se ukazalo povoljno i preko veze jos smo joj kupili neki sator "istrazivacki sator sveznalicu" mnogo je dobro, ali to kad poraste jos malo, posto je bilo povoljno uzesmo joj oboje :)

Ajde postavi slicicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde ima svašta pametno da se vidi,tako da za najmlađe čedo ne brinem...nešto od svih 'ponuđenih' stvarčica ovde sigurno...ali za strariju čeljad je teško <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se napokon odlucila za ovo kao poklon...i jos par sitnica...

ekorre-hangesessel-mit-luftkammer__37510

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bice valjda onaj paketic iz donacije u firmi...a ja zbog finansija cu deci reci da Deda Mraz ove godine deli samo sitnice..to kad budu pisali pismo Deda Mrazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bice valjda onaj paketic iz donacije u firmi...a ja zbog finansija cu deci reci da Deda Mraz ove godine deli samo sitnice..to kad budu pisali pismo Deda Mrazu.

Mi nemamo firme, pa tako ce Deda mraza videti za 500 din. na predstavi, u igraonici. Tada ce mu deda Mraz dati poklon koji mu budem spremila. Verovatno ce to biti knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nemamo firme, pa tako ce Deda mraza videti za 500 din. na predstavi, u igraonici. Tada ce mu deda Mraz dati poklon koji mu budem spremila. Verovatno ce to biti knjiga.

U vrticu Deda Mraza imaju za slikanje..ja sam jedne godine "dovodila" Dedu kuci...ali posto se nije pokazao tj nije glumio nego otaljao posao vise to nisam praktikovala...nego ..nekoliko dana pre N.god pisemo pismo...i sve to iz pisma se nadje ujutru ispod jelke..kao Deda Mraz doneo preko noci kad su spavali...cak prosle godine svi cekali n.godinu i kad ce Deda Mraz..kad ce..a ja u njihovoj sobi (tamo bila jelka)..odskrinem prozor...stavim poklone oko jelke...a spolja na terasi napravim cipelama korake u snegu (bilo je snega) sve to da ne primete...i pocnem da ih dozivam ..deco sta to bi ...pa brze u sobu..pa otvoren prozor..pokloni...mi brze istrcasmo...ja napravim atmosferu deco pobeze deda mraz drgoj deci da daje poklone..vidite tragove...a Janko gleda pa gleda u noc...pa vice video sam ga video sam ga :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.