Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

..jeste da je R jos mali ali  kupili smo mu dva dinosaurusa danas (koja takodje idu u paketic:D

U Rodicu je grabez-cenu igracaka su spustli i do 70% -nestaju:lol:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas posao zavrsava bilo koji dinosaurus,uglavnom kupujem jeftinije varijante.

Ima u IDEI/ Rodi, sad na akciji cini mi se za 150, ja sam kupila pre neka 2 meseca, odlicnog kvaliteta-nije pretvrda ani premekana plastika.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kupuje garazu/stazu, posto imamo dosta sad vec iskustva, prenela bih imresije :D: imamo dve Burago garaze. Na jednoj otpadaju staze (one na fazon tobogana) od prvog dana, na drugoj je jedna staza naprsla. Imamo dve Hot Wheels staze, obe su neostecene, ali je brzo izgubio interesovanje. Majorette staza isto. Super nam se pokazala Simba vatrogasna stanica. Razmisljamo da zamenimo Burago za jednu Majorette visoku, zanimljivu. Nismo pametni. :) Pisacu za knjige kasnije, zaboravila. Imam pitanja.

 

kakva ti je ta simba stanica?

Kontam da smo dosadnije od dece i vise lupamo mozgove oko ovoga nego sto smo se dvoumile oko koju vencanicu kupiti.

Kako mislis da zamenis za majorette?

(o boze kaakv sam ja smor od coveka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

<koliko vasa deca vole kostime?

Videh u HM-u kostim dinosaurusa, savrseno odradjen, sa zlatnim bodljama (kako se vec zovu oni rogovi po ledjima) i repom koji moze da se skine.

2700, pritom nije bilo velicine, samo 92 a to bi mu bilo knap.

Al kad bih nasla, kontam da bi nosio (ici ce na maskenbale neke garant).

Znam da su decaci otkidali na spajdermen odelo, ja ih znam trojicu sto nisu skidali odelo-ono sintetoza jadna, napolju 45 stepeni a on trci po suncu u spajdermen odelu.:lol:

Izmenjeno od strane malagarava
paper_moon i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mg, ne razumem sta tebe boli briga kako cu da je zamenim za Majorette. Zezam se. Ta De luxe Burago ga cega za ispod jelke 1. januara. Posto smo dvaput razmislili, radije bismo uzeli nesto izdrzljivije, pa nam mozda izadju u susret i zamene za Majorette. Simba vatrogasnu i, cini mi se, pOlicijsku imas u Rodi za recimo 1500din. Malecka, ali ok.

malagarava i Hellen volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam opipavala..

Vule, je l bi voleo to da imas??

Daaa

(al da sam mu pokazala frizider rekao bi DAA)<_<

mali kupoholicar, samo vice KUPIII Nestoooo!!

Daaj NESTOOO!!

A sta je nesto?

NESTOOOO!!

:mellow:

 

Sofija je imala isto taj fazon..Kupiiii...Sta da ti kupim? Bilo sta samo kupiiiii...

broccoli i malagarava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V je sad opsednut dinosaurusima, 

cim se probudio, trazio je dinosaurusa, odmah je pokazao tati knjigu.

MM predlaze nekog fensi dinosaurusa da mu kupimo, a ja opet kontam da je mali za te prave prave dinosauruse kad mu ovo obicni super rade posao, videcu mozda u Dexy co ima neki na baterije da urla i hoda?

Al ipak najpre stazu pa kud puklo da puklo.

V je sad nesto autice izgustirao, al verovatno ce mu opet doci. Sad su hit "ninu" vozila, dakle vozila sa sirenom.

Kate, uopste ne mogu da se setim sta je V voleo kad je bio bebac, voleo je te oblike, imamo ovo

http://www.lavirint.rs/mp/artikal.php?aid=56

a secam se da su ti kolutovi za slaganje u njegovom slucaju bili promasaj totalni.

Imate li onaj activity stocic? Ili mozda neka guralica sto mozes da ubacujes oblike? Ono kao hodalica sto drzi ispred sebe pa hoda??

 

 

Dzojn d klab.
Nije mali, kupi detetu verne replike, a ne one bebaste, ako ga vec zanima.  U Dexicu su Schleich i Colecta preskupe figuruce, 500din + (oko15cm) kod kineza sam ih se nakupovala raznoraznih za 200 din. Colecta je Adam zgulio boju, zubima, kineske nije jos. A sad sam u problemu jer vec trazi odredjene kojih bas nema za jeftine pare.
Mila se njima igrala kao sa lutkicama, vencanje, uspavljivanje i sl.
Ja na Dexico vaucer uzimam obucu kad je snizenje :)

malagarava i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavni poklon je gusarsko blago koje je trazila po kuci, nije jos pronasla sve :)
Ovo cemo da vidimo kako radi (prvih 7 minuta su dosadni) Aqua sand
https://www.youtube.com/watch?v=hkCQkIYOru0
http://www.lavirint.rs/mp/artikal.php?aid=6303

Otkrila sam sajt koji prodaje Janod igracke, kupila sam im ovo:
 obuci devojcicu (trazila sam papirne lutkice, a ovo su magneti)
http://malivragolan.rs/collections/puzle-i-magneti/products/knjiga-sa-magnetima-obuci-devojcicu

a Adamu, da slaze piramidu od  kocki, slika se nadovezuje na sledecu kutiju, slazu se jedna u drugu, ili vertikalno
http://malivragolan.rs/collections/puzle-i-magneti/products/okrugla-piramida-trka-automobila

Za devojcice koje vole nakit, svidele su mi se Bizu zivotinje, kao transformesi, narukvice ili zivotinjice, a dobra je zanimacija za motoriku i zivce, to sam uzela komsinici od 5 god.
https://www.youtube.com/watch?v=HL2JRdDjGFk

 Adamu sam kupila garazu, neki no name, nadam se da nije krs.

 

paper_moon, jelena_ i MarijaMara volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 4 i po je dobila taj komplet.U početku smo čitali dve večeri jednu knjigu-vrlo slično kao Maja,imaju dosta teksta.Ne bih lenja,evo pogledaj sama :-)

Imate li Elmera? Zavod im super slikovnice i to vrlo povoljne

http://www.zavod.co.rs/index.php?route=product/search&search=elmer

Mladja obožava ovu :-D http://www.zavod.co.rs/prica-o-maloj-krtici-kojoj-se-neko-pokakio-na-glavu

 

 

 

Sad sam procitala na Zavodovom sajtu komentare, neki ljudi su uvredjeni knjigim... MORAM  da je vidim, sad me kopka. Za koji je uzrast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.eci-pec.rs/didakticke-igre/vozic-pino-express

Mi smo od cike dobili ovakav vozic nije pino,ali je na isti fazon,baba mu je kupila dinosaurusa (zato sto po ceo dan vice saus,saus i rezi po kuci) i nekoliko bojanki sa stikerima za lepljenje,koje najcesce lepi po bratu ,moram reci da jako fino boji i bas se trudi,knjige sam kupovala do skoro,pre par nedelja je dobio neku kucni ljubimci sa puzlama unutra,bas je bila fina i zanimljiva ali kao i svaka igracka cim provali kako se slaze ili kako nesto funkcionise to ode u zaborav ili zavrsi pocepano,Inace imamo sve knjige o strumfovima i te bajke koje su isle uz blic,ali mu ne dam,da ne unisti..jos uvek ne zna da cuva.Od mene i mm ce dobiti tablu 3 u 1sa jedne strane se pise kredom,sa druge strane je pisi,brisi i ima magnete i neke puzle sam videla oko 600 din su u kutiji 4 slike sa po 4 delakada se sastave nazad ima slika za bojenje i dobijes bojice za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina ovaj pesak je super! Ja bih se sa njim igrala! Moja prda je mala, ona bi u taj akvarijum kupala igračke i muljala po pesku. Al super ideja za neku od narednih NG :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam procitala na Zavodovom sajtu komentare, neki ljudi su uvredjeni knjigim... MORAM  da je vidim, sad me kopka. Za koji je uzrast?

Različite životinje različito kake :) Ne znam šta tu koga vredja.

Krtici se neko pokakio na glavu i onda kreće da otkrije ko.Kada sretne neku životinju ona je pita da li joj se ona pokakila na glavu,životinja odgovara:Ne,ja to radim ovako i demonstrira kako to radi i tako do kraja dok je muve ne otkriju ko je krivac.Moja mladja(19 meseci) je voli jer je jedna od prvih reči koje je naučila da kaže bila kaka i zato što ima životinja,a za stariju je kupljena kad i Elmer-recimo oko 2/2 i po

Nama bilo smešno,dečija knjiga ko knjiga,ne znam što dramu prave u komentarima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Како синоћ нисам био у могућности да завршим склапање, а неизвесно је да ћу и вечерас све урадити (треба да се тестира, да ли ће и како летети ово што сам правио) морао сам да купим други :( Мислим, летеће сигурно, то сам већ пробао, али имам пар проблема, морам да сечем неку пластику, да вадим конекторе а онда то треба да упасујем да не виси него да личи на нешто 

1xo-301220.jpg

2rg-301220.jpg

Овај ћу да му ставим испод јелке :) 

И девојчица је добила неку лутку, са колицима :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da kažem, @lovely___love, hvala na preporuci, Dule se toliko slatko smejao krtici kojoj se neko pokakio na glavu - a i ja s njim. :wub: 

Eto-nekom smešno,nekom skandalozno :D

Jeste onaj deo sa muvama onako khm,ali tako je u prirodi a krtica je slatka i vrlo odlučna

Marina cura fina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i knjigu Misko Pisko su jednom na TV komentarisali.

Meni super.

primeri:

...evo jednog decaka Miska, koji u gace kaki i piska,

Legne da spava u pola 9, nocu ukaki ceo krevet....

...hajde bar jedno govance zuto moli ga deda zabrinuto...

NECU i NECU Misa se dere, opet u gace piska i sere.

 

na kraju price Misko naravno krene da piski kaki na nosu

 

Kreativni centar je izdavac inace.

 

Mozda se neko zgranuo na izraze ali ja stvarno ne vidim bog zna kakvu dramu u tome.

Moje dete takodje kaki govna, ne kaki jednoroge mirisljave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, ne znam da li je dozvoljeno da ponudim na forumu potpuno novu guralicu na prodaju,ako nije, molim admine da obrisu post.

Naime dobili smo od sindikata trecu po redu bebi guralicu (kao i prosle i pretprosle godine), kupljenu u DEXY CO. Racun nemamo jer je poklon, ali je neraspakovana, potpuno nova u orginalnoj kutiji, a vidim da joj je cena u DEXY CO 6699 din, postavicu vam link do nje: http://www.dexy.co.rs/guralice-i-hodalice/99204-cotoons-guralica

To je Smoby cotoons guralica edukativnog karaktera namenjena najmladjima za igru i ucenje. Savrsena igracka za prve decije korake. Igracka ima zvucne i svetlosne efekte i mogucnost umetanja razlicitih oblika sto razvijaa finu motoriku. Idealan oblik dela za hvatanje rukom pruza malisanima osecaj sigurnosti pri hodanju i istrazivanju svog okruzenja.Na prednjem delu igracke nalazi se umetaljka sa 4 razlicitih oblika i boja, kao i kruzni roler koji emituje zvucne efekte. (Tekst preuzet sa sajta Dexy co, u pitanju je ista guralica).

Prodala bih je za 5000 din, sto pre, jer zelimo da za taj novac uzmemo nesto drugo detetu za Novu godinu.

Srdacan pozdrav i srecni praznici!

Zelenooka ;-) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama u avgustu, imas temu mali oglasi ili razmena i prodaja decije opreme.

POnudi tamo.

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.mis-trade.net/proizvod/13895/tabla-za-pisanje-7062-dolu-070623

Kupili jedinu tablu koja nije za pisanje kredom u Kikindi,obisla sve knjizare,prodavnice,cak i kineze i nasla samo ovo...pa sto nam je to nam je ali za te pare je moglo i bolje,bitno je da se njemu dopada,mana sto posle koriscenja iste moramo na kupanje,ali ga bas dugo drzi da crta po njoj,jos imam magnete sa raznim zivotinjama,brojevima,vocem,pa njih redjamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako...kupimo neku vatrogasnu garazu i pepin kamper.

Odemo kod rodjaka, kad od njih dobila slicnu garazu.

Jutros trk nazad, menjaj, mm kuci zaboravio racun koji sam mu ostavila pa se vratio nazad.

Tamo se pola sata svadjamo, pregovaramo sta kupiti...na kraju uzmemo komplet neki za majstora ( sa sve slemom)  i pepin auto.

odemo na kasu...pogresan racun...

ispostavi se da mi je racun bio u novcaniku a ja mu ostavila pogresan:lol::ph34r: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dodatak prici:

<Dosla mi drugarica u goste i donela V poklon, pogadjajte sta: pepin auto

Sutra idemo ponovo u dexy co da menjamo nas.:D

andisam i Kate Kapetanica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da ja 'otkljucam' ovu temu.

Posto nam se blizi NG jeste li razmisljale sta da poklonite djeci?

Da li stariju djecicu pitate sta bi zeljeli da dobiju od Deda Mraza?

Zemljakinje, jel ima negdje da se kupe igracke al da nisu skupe kao djavo(citaj kao u Kids land-u:-)?

Prica mi danas zet da je isao prije neki dan u u KL da vidi za igracke sestricinama kojima je ovih dana rodjendan, i frapirao se kad je vidio da su po 20-30-40e. Mnogo za nas standard, ali bas. Njemu sestra zivi u Italiji i kaze da su i tamo toliko, ali kakav je njihov standard u odnosu na nas...eh...

I da, da ne zaboravim, ove Dexy co stvari...gdje ih ima kod nas? Pretpostavljam da nisu jeftine. Ove moje cure gledaju crtace na mini ultra ponekad a tamo cesto iskacu reklame sa igrackama iz DC i onda one zapitkuju 'mama a oces da nam kupis ovo...ili ono...' :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje da "pisu" deda mrazu, pa onda videti sta je moguce. slon i zirafa - ne. 

S dobija paketic iz mm firme, tj manji paketic slatkisa i vaucer za aksu. od moje dobije nesto bas bzvz, al ne mogu da potenciram kad jedina imam decu. Prve godine je dobila simpa igracku, a prosle godine paketic sa cokoladicom, pola litre gaziranog soka i jednim cipsom. 

Ne kupujem nista dodatno, smatram da ima poprilicno igracaka. od vaucera kupim neku igrackicu, patofne, pelene... 

Plus dobije od mog brata nesto, od babe i dede pare, od druge babe dobijala paketic, ... Od kumova je dobila divan... 

Na kraju vecinu slatkisa razdelimo, proberem ono sto je bilo pogodno za nju, i ono sto cemo mi pojesti... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.