Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Mi nasima nista ne kupujemo, ionako ce dobiti i previse...sutra idemo na paketice kod mm-a u firmu, dobice drustvene igrice, Luna Monopol, neku novu, brzu verziju a Anita Dixit (pogledajte na netu ako ne znate sta je, neverovatno je dobra igrica, nismo mogli da ustanemo od stola kad smo probali da je igramo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@snowhite ima Dexico u Kidslandu i u centru OVs. Ima u Okovu igracaka, sad ce im biti neke akcije, pa grabi da ulovis popust. Kidsland dere zaista. Ima ispod Beka jedna prodavnica igracaka, ne znam kakve su cijene, ali mi ponuda makar u izlogu djelovase ok, nisam ulazila. U Voliju na starom ima igracaka, jedan sektor.

Ja sam sa Alija porucila za D Tomasa i prijatelje neke, drvene i aquadoodle za Emu. Nadam se da ce do Nove stici, a ako stigne nadam se da cu izdrzati da im ne dam do Nove. :) 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, te igracke koje se reklamiraju imas u Kidslandu. E sad, igracke imas razne, razlicitih cena. Te barbi, moksi, one glavate kojima sam zaboravila ime, sopkinsi, ljigavci i sve sto je u trendu je uvek skupo. Zavisi sta tvoje klinke vole, moze stosta da se nadje u knjizarama. Najbolji izbor lutaka je u Kidslendu i tu ima od onih od 5 e do onih od 50. Kod njih ima i raznih drustvenih igara, domina, igara pamcenja i sl. igara za uzrast tvoje dece. U Narodnoj knjizi ima dosta mozgalica, knjiga za kreiranje, sa nalepnicama i sl. 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, jos sutra ti je popust 15% u Okovu na Starom, slave rodjendan :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ne znam kolika su vam deca, ali ja najtoplije preporucujem drustvenu igru aktiviti... igracete sa svojom decom a i sa svojim prijateljima ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam svoj post od prosle godine i ne mogu da verujem da je sve sacuvano,doduse malo rascupano :)

Videcu da od vaucera koji mm dobije kupim Lego set,to je igranjac nevidjeni,skoro svakog dana.Trazi neku Barbiku,bezobrazno su skupe pa cu uzeti neku jeftiniju varijantu,a moja mama se sprema da joj kupi,za rodjendan doduse,Playmobil farmu,skupu k'o djavo,tako da mislim da je to i vise nego dovoljno od poklona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ove godine da mu uzmem neku knjigu(volela bih nesto sa zivotinjama,farma ili nesto da moze da mi pokazuje sta je sta ) I neku drvenu igracke... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Ne mogu danas stici do Okova a znam da im je popust u toku. Ma ja to planiram, neku igrackucu ispod jelke, jer bas odavno nit su sta dobile nit im ja kupila...a za NG uvjek dobiju paketice slatkica ili nesto od garderobice.
IG, znam i za tu radnju kod Trga, thanks!;-)

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nasima nista ne kupujemo, ionako ce dobiti i previse...sutra idemo na paketice kod mm-a u firmu, dobice drustvene igrice, Luna Monopol, neku novu, brzu verziju a Anita Dixit (pogledajte na netu ako ne znate sta je, neverovatno je dobra igrica, nismo mogli da ustanemo od stola kad smo probali da je igramo).

Prvih 10 linkova na google pretrazivacu je o nekoj Indijki

https://www.google.rs/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=anita+dixit+game

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao stvarno sam kreten, ja sam preletela preko posta. 

Trudnicki mozak:ph34r:

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace nemam pojma sta da mu poklonimo. Nekakav lego ili play doh mi u glavi, u svakom slucaju nesto kreativno posto ga to drzi mnogo duze nego regularne igracke. Al sam najpre za lego duplo obicne kocke nego za neki konkretan set, posto se radije igra da slaze i pravi sam neke predmete nego da ima vec gotove kamione, bagere ilis ta vec ima u tom lego setu.

Jos smisljam i poklon koji ce dobiti "od bate". 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, pa jel rano? 

Mi obicno ne preterujemo, ali uvek bude nesto ispod jelke, u svrhu verovanja u cuda, Deda Mraza i toga da se isplati biti dobarB)

Razmisljam o nekom Play doh setu, mozda stocic za crtanje ili mikrofon... Uglavnom nam skupe igracke stoje po strani, a igra se sa glupostima ili nekim pokucstvom... 

Pisacemo pismo Deda Mrazu, da vidimo sta zeli momak. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam baš skromnu decu.S bi novi auto da kupimo,a N brod.Pravi onaj čamac,da možemo da krstarimo po Skadru.E jel ima ko skromniju decu od moje hahahaha

Dobiće poklon,a to će biti nešto simbolično.Ono što ćemo promeniti ove godine biće način na koji će poklon dobiti.Uz poklon napravićemo mapu gde se poklon nalazi,a onda će kao gusari sami da nađu svoje poklone.Eto,možda tada budu jako srećni bez obzira šta je :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni netaje ideja,n je i dalje samo za plastelin zainteresovan,ali to ima,uvek mu kupimo..razmisljala sam o onim drvenim kockama u kutiji,no to ima 100 delova i svaki put kada se naljuti bice ih svuda po sobi (ne baca,samo prospe.Ajde ideje za decaka 3 godine,koji bi samo da jurca i penje se ;D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ideje za decaka 3 godine,koji bi samo da jurca i penje se ;D?

Tobogan, tunel, trotinet:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tobogan,nemam gde da stavim to sam planirala na prolece kada bude malo lepse vreme,sada je slabo napolju,a trotinet ima,tunel nije losa ideja,ali gde da nadjem da je malo jaci inace bi pored D bio u raspadanju posle 2 dana?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Ikea, dobili za 1. rodjendan.

Lumundo, Kupundo, imas da prodaju ikea stvarcice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tunele imaš i one od najlona što se skupljaju. Nije loša stvar, ovi moji ne uspevaju da ga iscepaju još uvek, a zatvoren uopšte ne zauzima mesto.

 Balans bicikl ti je isto odlična stvar za pražnjenje energije! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako,nagovorila sam tatu da na prolece napravi klackalicu i tobogan,ja cu se potruditi da odvojim vremena za kucicu posto materijala imam.GUralice imamo 3,jedna od njih je jako slicna balans biciklu,s' tim sto se pretvara u trotinet kada se skinu delovi i izvuce napred.Mislim da cu potraziti tunel ovde pa valjda cfu naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pokrenem temu ove godine...Mozda mi neko da ideju...

Decko se nije izjasnio, a ja zelim, kao i svake godine, da to bude nesto posebno...zelim da skace od radosti kad otvori:)

Gledala sam wow setove, ali mislim da je prerastao ili ce ubrzo... lega imamo i previse... Knjiga raznih... Neke dinosauruse je vec dobio... 

Dajte predloge... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Knjiga je uvek super poklon, koliko god da ih se ima. Nova tema, nova knjiga, nova radost. :)

Moj decak(4god) je trazio knjigu o ljudskom telu. 

Za tvoje decake imam predlog za zajednicki poklon. Kanta kos. Kupila sam je bratovim sinovima, izmedju kojih je razlika 7 godina, jer mogu zajedno da se igraju. Ne znam kako ce se pokazati  u praksi.  To je kanta koja skakuce i mrda se, a igraci treba da ubace djubre(neke loptice koje lice na zguzvan papir, cini mi se) u nju. 

Nisam ti bas pomogla.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sam za knjigu ako voli knjige...

Mi ive godine smo kupili motornu testeru. :D

obozava alat i da popravlja pa smo uzeli to na baterije...jedna baka mu je uela play doh,druga baka mu je uzela onaj veliki traktor na pedale,ali to je veci poklon i za rodjendan i Bozic i imendan...deda dormeo jastuk ...dobice i odecu. To od nas sto znam ko je sta kupio. :)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra ideja je za zajednicki poklon:)

Bas ti hvala Svejedno;) Uvek se mucim da im "izjednacim" poklone. 

Naravno, knjiga je uvek super poklon, ali mi nista nije zvucalo, ni izgledalo drugacije od onog sto vec imamo... 

O ljudskom telu mi je super zvucna, vulkancic izdanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zajednicki poklon je super ideja. Ali igracka kanta kos je bacena para. Mi smo sinu uzeli pre par godina- lose se krece, poklopac se ne otvara dovoljno da kuglica papira moze da se ubaci... nase iskustvo je da smo dzabe dali pare. Sad skuplja prasinu a mesto joj je u pravoj kanti. E sad, mozda su proizvod unapredili, mozda nam je zapao neispravan... ne znam

svejedno i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.