Koji je najtuzniji film koji ste gledali,i koji vas je doveo do suza?

odgovora

Objavljeno

AJOJ gde me nadje...pa ja placem i kad gledam crtani...

Moj spisak je JAKO dugacak....

"sjaj u travi"( tu umirem od suza)..., "piano", "Bosko Buha", "noz", "titanik", "Lesi se vraca kuci", "Spasitelj", "zelena milja", "kraljevi mamba", "duh", "nebeslka udica", "zivot je lep", E.T.

Ima ih jako puno

hahahahaha i ja palcem i na crtani :D izgleda da samo ja nisam gledala "green mile" :/ a film koji me uvek rasplace je "my girl" (inace deciji film) :) a jako lep film koji bih svim zenama preporucila je "the notebook"- naravno i uz njega sam plakala :) divan, divan film!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

titanik,svaki put kad gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelena milja! Zivot je lep! Lovac na zmajeve!

Dok sa bila trudna ta lista je bila podugacka,svaki imalo emotivan film me mogao rasplakati :(

zar postoji film lovac na zmajeve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima ih vise,ali prvo su mi pali na pamet

Zelena milja i Zivot je lep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima ih vise,ali prvo su mi pali na pamet

Zelena milja i Zivot je lep

Slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The notebook... Beleznica... Definitivno film koji svaki put preplacem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od nasih PTICE KOJE NIKAD NE POLETE, Strani TITANIK,JESEN U NJUJORKU...Ne mogu ostalih da se sjetim ,a bilo ih je dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od nasih SPASITELJ,a strani ZELENA MILJA....gledam ih po 100 puta i uvek placem ko fontana.t2321.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Legenda o strasti

2. Slovo srama

3. Čitač

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ptice koje ne polete :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The notebook... Beleznica... Definitivno film koi svaki put preplacem...

Isti slučaj!!! A gledala sam ga više puta...

U trudnoći a i dan danas emocije me rade samo tako, rasplačem se svaki put i to ne samo na tuzne filmove, često i dok gledam dirljive priče u dokumentarcima na national geographic, dok slušam dragana lakovića i kolibri, "moja mama divno priča" čim krenem da pevam bebcu suza suzu stiže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nisam nikada plakala kada sam gledala neki film...mislim to je samo film, gluma...

Sada ću u OT, ali uglavnom plačem kada gledam realne ljudske sudbine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nesto nemam obicaj da placem zbog filmova ali zbog jednog jesam,i to ne zbog toga sto je tuzan vec sto nisam mogla da verujem da postoji roditelj koji bi detetu dozvolio da ucestvuje u onome...Rec je o SRPSKOM FILMU.Strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nesto nemam obicaj da placem zbog filmova ali zbog jednog jesam,i to ne zbog toga sto je tuzan vec sto nisam mogla da verujem da postoji roditelj koji bi detetu dozvolio da ucestvuje u onome...Rec je o SRPSKOM FILMU.Strasno

E ja ne znam gde bi svrstala 'SRPSKI FILM' :angry: ..pogledala sm samo trejler i bukvalno sam se zgrozila,šokirala sam se,užas,toliko krvi,nasilja,ma svega najružnijeg što ima na ovome svetu,odvratno,taj je film valjda i zabranjen,jel tako? Ne znam šta je režiser hteo da kaže,da poruči tim filmom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ptice koje ne polete :(

a050.gif

Jao i film Hachiko je uzasno tuzan...a ja pametnica ga gledala dok sam bila trudna....dusu sam isplakala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i srce mi se slamalo sto Di Caprio umire u 90 % filmova :lol:

Luda trudnica

Gledala krvavi dijamant i ridala

Al to u trudnoci se ne racuna...jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja ne znam gde bi svrstala 'SRPSKI FILM' :angry: ..pogledala sm samo trejler i bukvalno sam se zgrozila,šokirala sam se,užas,toliko krvi,nasilja,ma svega najružnijeg što ima na ovome svetu,odvratno,taj je film valjda i zabranjen,jel tako? Ne znam šta je režiser hteo da kaže,da poruči tim filmom :(

Film je pravi uzas! Ja sam uspela da odgledam do prve ogavne scene koja mi je i dan danas u secanju i koju jos uvek ne mogu da zaboravim... Nije zabranjen, vec u pojedinim zemljama su izbacene eksplicitne scene, a reziser kaze da je hteo da prikaze izopacenost i bolesti koje postoje i koje su sve vise zastupljene u svetu (monstrumi poput Frica...), al da je preterao preterao je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i srce mi se slamalo sto Di Caprio umire u 90 % filmova :lol:

Luda trudnica

Gledala krvavi dijamant i ridala

Al to u trudnoci se ne racuna...jel?

Hahaha, jadni plavusan...

Naravno da je u trudnoci sve dozvoljeno ;)

Koliko vidim to je druga bebica na pomolu tako brzo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne,ne :lol:

Samo jedna...

uh nemoj molim te :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najtuzniji film koji sam ikad gledala,koji mi je izmamio reku suza na oci je Hachiko: A Dog's Story sa Ricardom Girom,taj film je neverovatan,ko voli zivotinje,pogotovo pse garantujem da nece moci da izdrzi a da ne zaplace,radjen po istinitom dogadjaju,strasan film!Imala sam psa 13 god,bio je bolestan i uspavali smo ga pa me je sve to dodatno potreslo :( Zaplakala sam i kad sam gledala King Konga 2005,onaj kraj kad je na oblakoderu i kad pucaju na njega mi je izuzetno tuzan a od ljubavnih ubedljivo "Titanik".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno SPASITELJ.... Mada mene mnogi filmovi dovode do suza, tj. lako se raasplacem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa recimo 'ZIVOT JE LEP' i naravno 'BELEZNICA' the notebook

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nesto nemam obicaj da placem zbog filmova ali zbog jednog jesam,i to ne zbog toga sto je tuzan vec sto nisam mogla da verujem da postoji roditelj koji bi detetu dozvolio da ucestvuje u onome...Rec je o SRPSKOM FILMU.Strasno

ja sam ga gledala i to bas posle izlaska iz porodilista,kao da me je neko terao :angry: ,i ja sam plakala od muke,i meni nije jasan roditelj koji je dozvolio deci ucesce u njemu,i bolesnog reditelja kome su dosle onakve ideje u glavu... kuda ide ovaj svet,i nije zabranjen moze da se gleda na internetu,strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I AM SAM. To je film koji posle 30 gledanja pustim i opet preplacem ceo. Mentalno zaostao covek koga zena ostavlja sa detetom. On nista nezna o bebama, komsinica mu kako kad pomogne i to je to. Ima mentalno zaostale drugove, koji se druze sa njim i svi su oni ok prema maloj. Ona kasnije polazi u skolu i shvata da postaje pametnija od oca, a ona to ne zeli. Odbija da uci, i zbog toga socijalna sluzba pokusava da mu je oduzme. Ona je ceo njegov svet i ne zeli da je preda a nema para da se bori za nju. Odlazi kod advokata koji jedva pristaje da ga brani besplatno. I ona ima probleme sa njenim sinom... Da bi ste znale sta i kako dalje, morate ga odgledati. Verujte mi, necete se pokajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.