Sta najvise gledamo na tv-u?

odgovora

Objavljeno

Dokumentarne fimove na discovery...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Serije i filmove... Ima dobrih emisija na discovery , volim emisije tipa DA LI JE TO STVARNO MOGUCE , ono incroyable mais vrai , neverovatno ali istinito .lele koliko mi treba da prevedem .. auuu.... I tako to ... Uglavnom nista pametno :D

E da volim i one emisije na discovery KAKO SE PRAVI itd ... Ali nazalost nemam disc.. Plati pa se klati .. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

National Geographic najviše i emisije na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

baby tv-PO CEO DAN,a kad se dokopam daljinca najvise gledam emisije na tlc-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zadnje vreme i ne gledam tv a ako gledam,to su domace serije vikendom,naucne dokumentarce,putopise,obavezno na diskaveriju kako se pravi,kad sam raspolozena bacim pogled na farmu i na emisije slicnog sadrzaja da ne zaostanem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crtace i pesme za decu najvise :lol:

Survivor,beogradsku hroniku(ne bas uvek) i vece sa Ivanom Ivanovicem to bi bilo otprilike sve sto gledamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni najbolji program od svih - Investigation discovery: reseni zlocini, ukleta kuca, smrtonosne zene, misteriozne bolesti, doktor dzi, Na slucaju sa Paulom Zan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni najbolji program od svih - Investigation discovery: reseni zlocini, ukleta kuca, smrtonosne zene, misteriozne bolesti, doktor dzi, Na slucaju sa Paulom Zan...

Ja to obozavam... Ali poslije tesko zaspim! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dokumentarce, edukativne programe na temu porodice, roditeljstva, muzicke i programe sa plesom, baletom, emisije tipa Mock the week, QI i one vezane za profesiju: Extreme engineering, Grand designs i neke vezane za uredjenje doma (ali ne za domacice vec profesionalce). Ponekad odgledam neku seriju- Nikita trenutno i film poneki, ali retko sa TV-a, vise nove sa DVD-ja.

Na TV-u nista uzivo ne gledam, sve je podeseno na snimanje i gledam kad stignem ili kad mi se planer prepuni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u zadnje vreme crtace: andjelina balerina, andjela anakonda, pepa prase, pinki i perki... :-) xe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u zadnje vreme crtace: andjelina balerina, andjela anakonda, pepa prase, pinki i perki... :-) xe

#MILENICE#, kakva je ovo promena?

Baš sam se iznenadila što si sa horora, misterioznih bolesti, zločina i ukletih kuća prešla na crtaće! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec mjesec dana posteno nisam sjela za tv ..... :/

Ili cerka gleda crtice ili je na tv-u fudbal ... muka mi je od sporta i fudbala !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

#MILENICE#, kakva je ovo promena?

Baš sam se iznenadila što si sa horora, misterioznih bolesti, zločina i ukletih kuća prešla na crtaće! :huh:

A HORORI SU UVEK TU... NISTA OD TOGA NISAM PRESTALA DA GLEDAM SAMO SAM JOS I DODALA PONESTO...tv013.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da kazem da gledam bilo sta,tv mi je ukljucen po ceo dan,cisto da nesto drnda,a gledam u hodu.uvece, kad beba zaspi,ugrabimmalo vremena da odgledam neki film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne gledam TV. Ja volim da mi je radio ukljucen ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dokumentarce, edukativne programe na temu porodice, roditeljstva, muzicke i programe sa plesom, baletom, emisije tipa Mock the week, QI i one vezane za profesiju: Extreme engineering, Grand designs i neke vezane za uredjenje doma (ali ne za domacice vec profesionalce). Ponekad odgledam neku seriju- Nikita trenutno i film poneki, ali retko sa TV-a, vise nove sa DVD-ja.

Na TV-u nista uzivo ne gledam, sve je podeseno na snimanje i gledam kad stignem ili kad mi se planer prepuni. :)

Ja znam domacice koje mnogo bolje uredjuje stanove od mnogih profesionalaca. :lol: zato koja je poenta naglasavanja za koga je emisija?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je uglavnom na TV-u PHD-Disney, a kad mm dodje s posla i kaze da mu dosadilo, sta onda ja da kazem kad sam vec sve epizode popamtila, i ocekujem jos da mi dete progovori srpski... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam gledala Vreme je za bebe i 48 sati svadba.

Bili su mi zanimljivi krajevi u kojima su se radile emisije.

Zasitila sam se, pa ne više pratim.

Sad jako malo vrmena imam za TV, čak ni filmove koje mm pušta (jer voli pre spavanje da pogleda po koji :)) ne gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TLC,ID,E,

a pred spavanje tražim neki film strani.po mogućstvu triler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u poslednje vreme iskljucivo sport....ostalo me zamara ...ako mi se gleda neki film ili serija gledam na netu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Animal Planet, Discovery Investigation, Zone Reality, Na Pinku pogledam neku seriju ili emisiju, uglavnom gledam ono na sta naidjem a da mi se svidi, nevezano za kanal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom na to da je lepo vreme, gotovo i da ne gledam tv. Eventualno pogledam vesti ili neki crtani film sa Vasilijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fox crime i fox life....i to kad nadjem vremena, sa mm gledam filmove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.