Krvarenje iz nosa

odgovora

Objavljeno

Interesuje me da li je nekoj od vas u trudnoci isla krv iz nosa? Meni je pocelo prosle nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, meni je jako često išla krv iz nosa...sjećam se da sam jedan dan jedva zaustavila, čak sam umalo na Hitnoj završila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pred kraj devetog meseca, da... I baš sam se uplašila,jer sam pomislila da je razlog povišen pritisak (a korz celu trudnoću sam imala nizak) pa sam išla do apoteke da proveravam i naravno sve je bilo ok. Ispostavilo se da je to kod nekih trudnica normalna pojava. Naravno ipak uvek treba obavestiti doktora (na prvoj kontroli) o tome ili eventualno proveriti pritisak u prvoj obližnoj apoteci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, meni je jako često išla krv iz nosa...sjećam se da sam jedan dan jedva zaustavila, čak sam umalo na Hitnoj završila...

Pa tebi je bas puno... :blink: Meni se desavalo nocu da me probudi zatvoren nos pun krvi... Par puta i preko dana ali ne tako obilno... Lezim dok ne prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i meni je jako cesto isla krv iz nosa, ali ne nesto preterano obilno. Priupitala sam svoju doktoricu i ona je rekla da je to normalno u trudnoci.(naravno pod uslovom da to nije neko bas obilno krvarenje )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me da li je nekoj od vas u trudnoci isla krv iz nosa? Meni je pocelo prosle nedelje...

Pozdrav od mene! Meni se sinoc desilo, pa jutros opet... Krv mi je isla iz desne nozdrve. Prilicno neprijatno iskustvo, ali kazu da je ta pojava u trudnoci normalna, zbog divljanja hormona. Ja sam u 26. nedelji. :)

atlagic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec drugi put u zadnja 3 dana, krece mi krv iz leve nozdrve. da li imam razloga za brigu i treba li da se obratim lekaru opste prakse?????? nadam se da je to samo posledica ovih visokih temperatura.(starost trudnoce 23 nedelje).

Veliki pozdrav forumasima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proveri pritisak u najbližoj apoteci. To je ono što je najbitnije a ako ti je pritisak ok (da nije povišen) onda je ili od ove vrućine pa suv vazduh a ako si prala kupatilo ili čistila stan sa nekim hemikalijama može i od toga.

U svakom slučaju samo proveri pritisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sta poduzeti kada ti krene krv. meni nikada u zivotu krv nije isla na nos. ja nemam pojma kako to izgleda. plasim se da cu da se mnooogoo uplasim hihihihihi. ako imate neki savet, dajte.

sto se tice desni - borim se! mazem, perem svaki put posle jela... ali krv i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.