Kako ste dragom saopštili lepu vest?

odgovora

Objavljeno

Mene je mm probudio u 5 ujutru kad je krenuo na posao da radim testic :D posto je prvi bio negativan ja smela da gledam, a onda je on posle 5 mininuta dosao i poceo da skace po kuci poslo se pojavila i druga crtica i dete smo probudili od vristanja :lol:

Cestitamooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Б,Мама дивно, честитам ти овде, ово ти је било најлепше могуће јутро :wub: :wub: :wub:

Jao cestitam tiiiiiiiiiiii!!!!! Nisam znala ni da pokusavate! Bravo, jao divno!!

B. mama cestitam! Najdivnije je kad zajedno uradite test i kada vidite zajedno lepe vesti! :)))

B.mama - CESTITAM!!!! :wub:

Cestitamooooooooooo

Hvala vam punoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, CESTITAM!!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama cestitam,uzivaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...ja sam uradila test juce popodne,a dragi je bio na poslu... Nisam htela da mu javljam telefonom,cekala sam da stigne i kuci i sedne na krevet da se ne bi onesvestio :D I onda sam mu rekla : " moram nesto da ti kazem... mislim da ces postati tata" .. :) On se totalno zbunio,iskezio se i nije znao kako da reaguje..Zagrlio me jako i tako smo ostali par minuta,oci nam se napunile suzama i onda je rekao : "Jaooo,imacemo malu bebuuu " :) Otisli smo odma da uradim betu iz krvi i to je to... Trudnoca je jos mala,ali nadamo se najboljem..Ipak smo cekali vise od godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...ja sam uradila test juce popodne,a dragi je bio na poslu... Nisam htela da mu javljam telefonom,cekala sam da stigne i kuci i sedne na krevet da se ne bi onesvestio :D I onda sam mu rekla : " moram nesto da ti kazem... mislim da ces postati tata" .. :) On se totalno zbunio,iskezio se i nije znao kako da reaguje..Zagrlio me jako i tako smo ostali par minuta,oci nam se napunile suzama i onda je rekao : "Jaooo,imacemo malu bebuuu " :) Otisli smo odma da uradim betu iz krvi i to je to... Trudnoca je jos mala,ali nadamo se najboljem..Ipak smo cekali vise od godinu dana...

Čestitam trudnoću, dobro nam došla :)

Imaš temu Prvi trimestar i tamo super društvo za ćaskanje :)

Raspiši nam se i uživaj u forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama ja tek sad vidim...čestitam ti dok se još nisi porodila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama ja tek sad vidim...čestitam ti dok se još nisi porodila

:lol:

Isto! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Ivancice,forum je super,mnogo mi je drago sto sam se uclanila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je meni saopštio najlepšu vest. Radila sam betu i muž je otišao po nalaz. Posle pet minuta zvoni mi telefon. Vidim da me zove mm. Javim se i čujem kako plače. Pitam ga znači ništa od trudnoće a on kroz suze kaže sigurno su trojke po visini bete. I stvarno su trojke! On je od sreće plakao a ja sam vrištala koliko sam imala snage. Sigurno su komšije pomislile svašta. :wub: :wub: :wub:

Tangerine, BebaR, blesava i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je meni saopštio najlepšu vest. Radila sam betu i muž je otišao po nalaz. Posle pet minuta zvoni mi telefon. Vidim da me zove mm. Javim se i čujem kako plače. Pitam ga znači ništa od trudnoće a on kroz suze kaže sigurno su trojke po visini bete. I stvarno su trojke! On je od sreće plakao a ja sam vrištala koliko sam imala snage. Sigurno su komšije pomislile svašta. :wub: :wub: :wub:

Divno :))))))))))))))))

Sintija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle godinu dana zajednickog zivota resili smo da zelimo bebu.Radili smo na tome punih dva dana,pa smo prestali jer sam dobila.Posle pet dana nastavimo opet nekih nedelju dana i ja sam pocela da osecam promene,znala sam da sam trudna.Mm je kupio test kad se vracao sa posla i zajedno smo ga uradili i tu su bile dve crtice,zagrlili smo se i poceli da placemo,bio je to prelep trenutak u nasem zivotu. :rolleyes: Nadam se da ce i drugi put biti tako lep osecaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle godinu dana zajednickog zivota resili smo da zelimo bebu.Radili smo na tome punih dva dana,pa smo prestali jer sam dobila.Posle pet dana nastavimo opet nekih nedelju dana i ja sam pocela da osecam promene,znala sam da sam trudna.Mm je kupio test kad se vracao sa posla i zajedno smo ga uradili i tu su bile dve crtice,zagrlili smo se i poceli da placemo,bio je to prelep trenutak u nasem zivotu. :rolleyes: Nadam se da ce i drugi put biti tako lep osecaj.

:D :D :D

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam li vec pisala ovde? :unsure:

Stvarno postajem jako zaboravna...

Mi smo uvece setali i ajde da kupim test kasnilo mi je 4 dana... mm je bio protiv toga jer se bojao da ce biti negativan.

Kad smo dosli kuci, ja sve hocu, necu, ne znam dal da radim.... I prelomim, odem u kupatilo. U sekundi su se pojavile dve crte. Onda pocinjem da se derem i da ga dozivam, i samo sam mu rekla:"meni se sad ruke jako tresu, a ti ces biti tata"

I mi smo se grlili, ljubili, ja sam skakala po kuci pola sata, sve su mi suze od srece isle... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bio je 13.7.2015, ustali ujutru rano (mm za posao a ja da skoknem do grada nesto da zavrsim i do mojih), udjem u kupatilo da uradim test koji sam kupila vece pre (jer mi je kasnilo 10 dana), uradim ga, u sekundi se pojave II. Prvo pola minuta zurim u onaj test ne verujuci svojim ocima, potom izlecem iz kupatila sva ushicena, zovem muza glasno, vicem mu "trudna sam, ljubavi trudna sam", tresem se kao prut, placem, suze liju... On ne moze da veruje sta se desava, gleda test koji je u mojoj drhtavoj ruci, ne moze da vidi nista koliko sam se tresla, hvata moju ruku da je umiri kako bi video... Osmeh na licima je sve veci i veci, grlimo se, ljubimo... Sutradan betom potvrdjujem trudnocu, za koji dan i kod ginekologa... trudnoca 6 nedelja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bio je 13.7.2015, ustali ujutru rano (mm za posao a ja da skoknem do grada nesto da zavrsim i do mojih), udjem u kupatilo da uradim test koji sam kupila vece pre (jer mi je kasnilo 10 dana), uradim ga, u sekundi se pojave II. Prvo pola minuta zurim u onaj test ne verujuci svojim ocima, potom izlecem iz kupatila sva ushicena, zovem muza glasno, vicem mu "trudna sam, ljubavi trudna sam", tresem se kao prut, placem, suze liju... On ne moze da veruje sta se desava, gleda test koji je u mojoj drhtavoj ruci, ne moze da vidi nista koliko sam se tresla, hvata moju ruku da je umiri kako bi video... Osmeh na licima je sve veci i veci, grlimo se, ljubimo... Sutradan betom potvrdjujem trudnocu, za koji dan i kod ginekologa... trudnoca 6 nedelja :) 

palcice, divno! Ja sam pratila i citala tvoje postove u procesima, odjednom si aopstila tr i nestala! Drago mi je zbog vas a i zbog mnogih koje iznenadi tr kad se najmanje nadaju! mozda si i naletela na moj post, ja sam prvo dete rodila na devetu god braka, radjena insem i evo jos dvoje rodila posle, iznenadjenja nasa. Definitivno se potvrdi oni da se treba opustiti samo sto nas nestrpljive to nervira. Uzivaj!

Bubu 2 i Palčica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

palcice, divno! Ja sam pratila i citala tvoje postove u procesima, odjednom si aopstila tr i nestala! Drago mi je zbog vas a i zbog mnogih koje iznenadi tr kad se najmanje nadaju! mozda si i naletela na moj post, ja sam prvo dete rodila na devetu god braka, radjena insem i evo jos dvoje rodila posle, iznenadjenja nasa. Definitivno se potvrdi oni da se treba opustiti samo sto nas nestrpljive to nervira. Uzivaj!

Diiiiiiiivnoooooo!!! Najveca sreca dodje kada se najmanje nadas a pritom budes nagradjena za sve one muke koje si do tada prosla. Zaista opustanje igra glavnu ulogu u svemu. Lako je reci, tesko je uraditi, znam, ali kada to kaze neko ko je kroz sve to prosao, onda verujte da je tako.

A nestala sam jer sam imala mnogo problema (trudnoca mi bila kilava pa sam morala non stop da lezim, pa nisam mogla doci do kompa, pa smo se selili, pa dok smo se smestili, pa ovo, pa ono...). Ali evo me konacno, dosla i ostajem sa vama :) Sve vas puno ljubim i volim <3

Ninimimididi, In-Greed i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam već na kraju,ali ajde i ovde da se upišem

Sa sad već bivšim mužem sam se još zabavljala kad sam ostala u drugom stanju.Znala sam odmah,ali sam sačekala da prođe neko vreme da mu kažem.Nešto smo se tako zezali i on meni kaže-Ja ću morati da te hvatam na dete da se ti udaš za mene,jer ne znam kako drugačije da te vežem za sebe.Ja kažem-Računaj da je to završeno,ja sam trudna.I nosim muško! Gledao me jedno 2 minuta,mislio da ga zezam.Tek kad je video da ja ne odstupam od svoje tvrdnje,počeo da se kezi ko blesav.Kod lekara sam otišla tek sa 8 nedelja,samo da potvrdi.Delija sad ima 18,5 godina.

Drugi put sam ga sačekala da dođe s posla,ručali,seli da pijemo kafu,Ilija imao 14 meseci,muva se oko nas i ja kažem-Reci,sine,tati šta ima novo.On naravno nezainteresovan za naš razgovor nastavlja sa svojim kockicama,a mm pita Šta? Kako šta,pa imaćemo bebu.On srkne kafu,zapali cigaru,pogleda me ispod oka i kaže-Glupo je što ovo pitam,ali jesi ti sigurna?Kad je dobio potvrdu,skočio da me ljubi i da cupka sa klincem po sobi.Tek mesec dana kasnije sam stigla do lekara da potvrdi.To je sad devojka od 16,5

Onda sam stavila spiralu,jer sam što rekla njegova pok. baba,ostajala trudna samo ako mu operem gaće,pa kao da napravimo malu pauzu,da stanemo na noge,da deca malko porastu,da ja ojačam.Prođu dve godina,rešimo da je vreme i ja skinem spiralu i mi krenemo i ništa mesecima.Mislila sam da je to posledica nošenja spirale i da sam ostala sterilna od toga i da nećemo imati više dece.Pomirila sam se sa tim.Imali smo već dvoje velike i zdrave deci i  to je bilo sasvim u redu.

Al ne lezi vraže...Kad smo već mislili da neće biti više beba,OP,primetim ja da nešto nije po PS-u,al ne mogu da se setim šta je.Trebalo mi je par dana da mi dođe do mozga.Mm s posla,ja s vrata-TRUDNA SAM!! On meni-NE ZEZAJ SE S TIM STVARIMA,NIJE LEPO.Padne dogovor da on ode po test dok ja skuvam kafu,da ja dokažem da sam u pravu.Međutim,piše da se test radi strogo ujutru.Mi se uzvrteli,ko da čeka da svane,ajmo u šetnju sa decom,ajmo do neke rodbine koja je bila blizu...On će da spremi decu dok se ja spremim i krećemo.Utrčim u kupatilo,uradim test i ono DVE CRTE.Kad sam izašla iz kupatila sa testom u ruci,i kad mi je video pobedonosni izraz lica,samo što nije pao.Odmah je zvao sve dostupne da se napiju,a deca su skakala po kući i pitala kad će beba.Gospođica sada ima 12 godina

Od prošle godine novi muž.Pitao je jel hoću da mu rodim sina,hoće sa mnom da ima dete.Rekoh-Hoću,nije problem.Mislio je da ga zezam,jer se ponekad ponaša kao moja deca,pa misli da su svi tako neozbiljni kad im se ukaže prilika.Odem,obavim pregled,papa,lab i ne znam šta još.Na njegov rođendan skinem spiralu (koju sam posle trećeg deteta ponovo stavila).Mogla bih da garantujem da sam ostala trudna na Veliki Petak,ali se nisam nešto posebno udubljivala u to.Sačekala sam dosta dok mu nisam saopštila vest,mislim da je bila polovina maja.Ja sam došla s posla crknuta,on je radio nešto oko kuće sto baš nije glat išlo,nešto smo se zakačili kome je više potreban odmor posle ručka,i u toj prepirci ja njemu kažem-Slušaj,nema rasprave,ima da radiš kako ti ja kažem.Ja sam trudna i ne smeš da me nerviraš,ako hoćeš da ti sin bude zdrav.Samo se srozao na krevet.Nekoliko  minuta je belo gledao u mene,mislila sam da ga je strefila srčka,onda je ustao,zagrlio me i kroz suze rekao-ja mislim da ću da umrem sad,ovde,ovolika sreća nije normalna za jednog čoveka

Za neki dan dolazi Luka,ne zna se ko od nas više cupka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od mene! Videh ovu temu,bas mi se svidja.. Ima dosta kreativnih nacina da se saopsti divna vest. :rolleyes:

Prvi put kad sam ostala trudna,2013. test sam uradila na muzevljev divan dan i u cestitki mu cestitala rodjendan napisavsi da ce biti tata. ^_^

Drugi put,2015. uradila test dok je on bio na poslu i smisljala nacin da ga iznenadim i pre no sto je stigao s posla, u posebnoj serpici sam na salveti postavila test i poklopila je. Seli smo da rucamo i kada je na red doslo glavno jelo,otklopio je serpu i bogme bas se iznenadio. Bio je sav izbezumljen od neverice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.