Kako ste dragom saopštili lepu vest?

odgovora

Objavljeno

i prvi i drugi put sam mu mahala testom ispred nosa!prvi put je bio zbunjen i sretan,a drugi put samo zbunjen!Jer smo prvo"planirali"i "radili"na njemu,a ovo drugo se desilo,prosto,i jos uvek nam nije jasno kako!I da kod ovog drugog je komentarisao da ce da se odjavi iz zivota ako budu blizanci! :lol: :lol:

Mima Sasa i alminaaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da kod ovog drugog je komentarisao da ce da se odjavi iz zivota ako budu blizanci! :lol: :lol:

:D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha gde me podseti,zamalo da postanem udovica kad sam mu saopstila 17721f2a358242b96dfa9883391dbca9.gif

Kasnilo mi par dana sto se meni nikad ne desava,tako da sam bila sigurna,ali kupim test da potvrdim,naravno da je bio pozitivan,dolazi mm s posla i ja mu govorim kako imam radosnu vest i saopstavam mu da sam trdna a on mi neveruje,misli da ga zezam,pokazujem mu trakicu i njemu krece da bude lose,skocio mu pritisak od uzbudjenja,jbt da rikne covek od srece...

Jole1987 i Mima Sasa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovarali smo se kada da idemo na more i on je imao jedini termin kad moze da izostane sa posla krajem avgusta a ja se nisam slozila oko toga jer bas tada trebam da dobijem.Tako da smo odlucili da cemo da krstarimo nasim rekama i da se zezamo.Ali proso je kraj avgusta i poceo septembar,on i ja na kafi,uzivamo i kaze mi on a da ti odes do kuce spremis se za Adu i uradis test?!Naravno da sam se slozila ali mislila sam da opet bacam pare na test jer smo dotle nekoliko puta mislili da jesmo trudni ali nismo bili.Odem ja kuci sva se sredim i zvoni mi tel:"IIIII jel ce cica da postane tata (12 god razlike)" ???A ja cu njemu:"n

Nemam pojma zovem te kad vidim".To se malo oduzilo jer mi je nekoliko puta zvonio tel i na kraju sam zaboravila da pogledam ali me je on opet zvao,a ovog puta sam samo sela na wc solju i prekinula vezu.Pojavile su se dve crtice i ja sam pocela da placem.Nisam mogla da ga zovem nego sam mu poslala sms:"CICA CE POSTATI TATA",a cujem ja odande:"ipak daj pice za sve".Ja sam bila sva u nekom cudu,pa sam javila drugaricama,sestri....I jaoj kada se samo setim kako smo se tih dana uzvrpoljili...

Jole1987 i Fly Girl volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovarali smo se kada da idemo na more i on je imao jedini termin kad moze da izostane sa posla krajem avgusta a ja se nisam slozila oko toga jer bas tada trebam da dobijem.

I mi smo se dogovarali da idemo na more, u stvari bio je to dan pred odlazak. Spavala sam kod njega i ujutru otisla do kupatila da uradim test jer mi je "bilo sumnjivo". Inace smo se vidjali samo vikendom tako da nisam mislila da nas je "zadesilo" ali test je pokazao da jeste. Ponela sam test i pokazala mu. Bio je presrecan!!! Razmisljali smo da li je mozda rizicno ici na more, ali smo se odlucili ipak da krenemo...

Za drugo dete smo pokusavali 6 meseci nakon sto je prvo napunilo godinu, jer smo hteli to serijski "da odradimo". Tek nakon tih 6 meseci smo "uboli"...i bilo je :"Uh, mislio sam da necemo uspeti!".

Za trece je bilo najsmesnije, jer nismo planirali. Samo sto sam prestala da dojim drugo, isprimala one hormonske injekcije za prestanak laktacije, sledeci mesec mi je izostala perioda. Uradim test, rezultat NEGATIVAN!!! Odem kod dr, ona kaze mozda jesi mozda nisi, mozda su hormoni zbog dojenja...ajde dodji za dve nedelje...videcemo...I tako tek nakon nekoliko dana uradim ponovo pa je bila neverica, i moram da priznam da me je on nagovorio da imamo i trece, mada se sad uopste ne kajem!!! Ona nam je jagodica na vrhu slaga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mlatilice...svaka čast...

Otkud ti inspiracija za NICK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovarali smo se kada da idemo na more i on je imao jedini termin kad moze da izostane sa posla krajem avgusta a ja se nisam slozila oko toga jer bas tada trebam da dobijem.Tako da smo odlucili da cemo da krstarimo nasim rekama i da se zezamo.Ali proso je kraj avgusta i poceo septembar,on i ja na kafi,uzivamo i kaze mi on a da ti odes do kuce spremis se za Adu i uradis test?!Naravno da sam se slozila ali mislila sam da opet bacam pare na test jer smo dotle nekoliko puta mislili da jesmo trudni ali nismo bili.Odem ja kuci sva se sredim i zvoni mi tel:"IIIII jel ce cica da postane tata (12 god razlike)" ???A ja cu njemu:"n

Nemam pojma zovem te kad vidim".To se malo oduzilo jer mi je nekoliko puta zvonio tel i na kraju sam zaboravila da pogledam ali me je on opet zvao,a ovog puta sam samo sela na wc solju i prekinula vezu.Pojavile su se dve crtice i ja sam pocela da placem.Nisam mogla da ga zovem nego sam mu poslala sms:"CICA CE POSTATI TATA",a cujem ja odande:"ipak daj pice za sve".Ja sam bila sva u nekom cudu,pa sam javila drugaricama,sestri....I jaoj kada se samo setim kako smo se tih dana uzvrpoljili...

Jao, bas lepo.... Stvarno... :wub::):wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva slucajnost i mi smo za 10 dana isli na more :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uletela u spavacu sobu dok je josh spavao i probudila ga recenicom: Pozitivan je! a on se budi gleda me i prepadnuto me pita: Kako? :blink::D

pri tom je planirana trudnoca samo se nismo nadali da ce tako brzo da upali.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sam bila rijesena da ga iznenadim, tako da sam uradila test dok je on bio dezurni. Kada je ujutru dosao, zatekao je porukice zalijepljene duz rukohvata (posto smo zivjeli na spratu kuce)... Bile su u stihu, i jedna po jedna su mu otkrivale o cemu se radi... Zadnju sam zalijepila na vrata spavace sobe, a kada ih je otvorio, jedno drugom smo sa suzama u ocima poletjeli u zagrljaj...

Nazalost... ta bebica nije ugledala ovaj svijet. Kada sam drugi put radila test, bio je sa mnom, i bili smo uplaseni toliko da smo u momentu zanijemili kada smo vidjeli dvije crtice... Tresli smo se i jedno i drugo... Na svu srecu, nas Miha je jak, i izborio se za zivot u maminom stomaku!

Jole1987, Beki7 i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Naš mali Miha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tih dana smo se slabo vidjali, radovi oko kuce u velikom jeku, ja sama odlucim da kupim test, uradim ga ujutru, pozitivan i odem na posao. Joj, muke moje, nikom da kazem. I jedva izdrzim do 19h kada je on dovezao majstora (zivi do kuce mojih roditelja) i ja izadjem ispred kuce, udjem u auto i kazem mu: Bices Tata :) a on Pa kako sad da te ovako prljav zagrlim? :). Naravno, sledilo je i pitanje Kako to? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Naš mali Miha...

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

boki, suze su mi krenule...

Ja sam u sobu sa svim potrebnim inventarom za test. :lol: Stavila sam pločicu na sto, kapnula na nju i oboje smo gledali u pločicu kako crveni. Držimo se za ruke, ne dišemo... pojavljuje se jedna crtica... pojavljuje se druga crtica... Pogledali smo se, oči su nam bile pune suza, zagrlili smo se i nismo se puštali narednih 15 minuta.

Palčica, Fly Girl i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

boki, suze su mi krenule...

Ja sam u sobu sa svim potrebnim inventarom za test. :lol: Stavila sam pločicu na sto, kapnula na nju i oboje smo gledali u pločicu kako crveni. Držimo se za ruke, ne dišemo... pojavljuje se jedna crtica... pojavljuje se druga crtica... Pogledali smo se, oči su nam bile pune suza, zagrlili smo se i nismo se puštali narednih 15 minuta.

Ovo je tako romanticno

Meni je kasnilo i uradim test ubjedjena a nisam tudna :D ali hajde da ga uradim i naravno pokazao se kao pozitivan. htjela sam mu u lice reci ali nisam mogla da cekam. Nazvala sam ga na posao i pocela:

Ljubavi ja tebi moram nesto da kazem, mislila sam da obavimo razgovor kada dodjes kuci ali ne mogu da cekam ... bla bla ... ozbiljna ja, on je garant kontao da cu da gaostavim :D ... kada sam mu rekla da ce da postane tata rekao mi je 10 puta da ga ne zezam sa takvim sokantnim izjavama :)

Nakon pola sata sam ga nazvala, smijao se kao blesav, bio je van sebe i samo je ponavljao da je "mokar kao cep" :)

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sam mislila da nisam trudna, mada mi je menstruacija kasnila 7 dana. Rekoh da uzmem test i test bio pozitivan. Izlazim iz kupatila, pokazem muzicu test, a on pocinje da me grli i da skace od srece. Jedva sam ga ubijedila da saceka da odem kod ginekologa pa da onda svima razglasi da sam trudna :)

Druga trudnoca je dosla jako brzo, 8mj. nakon porodjaja i odmah sam znala da sam trudna, nekako sam osjecala, mada sam test radila vise puta jer je druga linijica bila blijeda, ali kada je konacno linija postala lijepo vidljiva i jednaka kontrolnoj zagrlili smo se i samo mi je rekao "Ma ti si moja mašina za pravljenje beba", zezao me, jer smo dva puta imali odnose kada su meni bili plodni dani i dva puta sam odmah zatrudnila. Bogu hvala! Nadam se da cemo se i u buducnosti radovati pozitivnim rezultatima na testu! Bar još dva puta!!!! :)

Earl Grey i Fly Girl volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cemo se i u buducnosti radovati pozitivnim rezultatima na testu! Bar još dva puta!!!! :)

Svaka cast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako- preko Skype-a! :lol: Long live Skype ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo bili u braku 3 meseca kada sam ja ostala trudna...iskreno nismo se nadali da ću tako brzo ostati trudna i kada mi je menstruacija izostala 10 dana zabrinula sam se da nije nešto ozbiljno (tumor na 1. mestu). Lepu vest sam saznala na UZ, a muž me čekao u hodniku. Kada sam izašla sa osmehom na licu i rekla mu da sam trudna, podigao me i počeo da vrti i ljubi. Drugi put sam ostala trudna kada je naš sinčić imao 6 meseci sasvim neplanirano. Menstruacija mi se još nije ni ustalila, tako da nisam ni pomislila na trudnoću. Kada sam shvatila da nisam dobila 2-3 meseca, opet sam pomislila na najgore. Na UZ doktorka potvrdi trudnoću. Muža sam sačekala kod kuće kada je došao sa posla sa večerom uz sveće i poklonom-dečije roze čarapice. Kada je video, oči su mu zasuzile i samo je rekao da se nada da je devojčica. Planiramo 4 dece, možda ne ovako jedno za drugim, ali svakako što manja razlika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S' obzirom da nismo bili u braku kada sam ostala u drugom stanju,znaci nismo zivjeli zajedno,slucajno je svratio kod mene,kao da me iznenadi,ali ja sam njega vise i to sam mu na vratima rekla kada je krenuo od mene...I rekao mi je:"Pa,ti nisi normalna i sad mi kazes kad sam krenuo"!!! :D E sta je dalje bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiramo 4 dece, možda ne ovako jedno za drugim, ali svakako što manja razlika. :)

:) I mi! 4+

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) I mi! 4+

:):):)

Super! Imaćemo društvo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhh...

Imali smo saobracajku (nista strasno), i posle nekih par dana meni "klikne" u glavi da mi kasni. Kazem kumi ona odgovori moguce zbog soka. Sacekam 2-3 dana nista, odlucim da kupim test odradim ga i pozitivan! Prvo sam ja bila u soku, javljam momku- sadasnjem muzu na posao vest on cuti i ne veruje . Dosao sa posla, otisli u kafic pokazujem mu test u tom trenutku dolazi njegov drugar, pa sestra pa njegovi pa moji i pocinje slavlje. Kad se setim ponovo se najezim od uzbudjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo zajedno radili test....i oboje smo ostali bez reci. A kada sam prvi put otisla na uz i videla svog bebca od 9mm bila sam najponosnija kao da niko na svetu nema dete,mislim da cu to pamtiti do kraja zivota.

Fly Girl, Zotja, Palčica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.