Kako ste dragom saopštili lepu vest?

odgovora

Objavljeno

hahahahah ča bitno je da ste se narazrađivali :D

Uf ja sam vala bila kao svinja na klanju...i bolelo je pošteno...Ja bih to odmah u bebećem uzrastu odstranila pa da ne bude diskriminacije, pa kod njih nema godova na khm a što kod nas mora da bude. Oni da uživaju prvi put a mi kao da idemo na operaciju! :angry:

Slazem se s tobom,mene je prvi put bolelo kao djavo,a bilo je malo rozikastih flekica,da bi kod drugog puta ja pukla i krvarila kao svinja,isflekala haljinu i mama me provalila ...kuku meni..... :( ,bilo je `veselo`i nikom ne bi pozelela takvo iskustvo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se u potpunosti, ne znam da li to kod nas postoji, ali ako ta opcija postoji, a rodim zensko dete (ovog puta je izgleda decak, cim pre da je fino operisu i mirna... Inace, lekari nemaju pojma sta da rade sa mnom :rolleyes: , pogotovo prva dr koja je bila ekstremno neprijatna... :angry:

E, a doktori znaju da budu puni predrasuda...meni su rekli da sam kondilome dobila od momka jer se samo tako dobijaju a nema šanse da je to tako jer sam se taman bila uselila u stan koji je bio jaaako prljav kad sam se useljavala i 99% je da sam ih tamo pokupila a on ih je dobio od mene najverovatnije a moja drugarica je bila uopšte nevina kad ih je dobila!!!

Kako je bila neprijatna? Jel misli da si ti kriva što ti je takav himen? :blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego zene mi promasismo temu ..uuupssst1822.gif

ovo je za onu temu o Nevinosti....xexexexexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se s tobom,mene je prvi put bolelo kao djavo,a bilo je malo rozikastih flekica,da bi kod drugog puta ja pukla i krvarila kao svinja,isflekala haljinu i mama me provalila ...kuku meni..... :( ,bilo je `veselo`i nikom ne bi pozelela takvo iskustvo!!!!

Jaoj još te je i mama provalila...bedak. Ja sam bila već na studijama u NS tako da me moji nisu mogli provaliti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja prica je tuzna sto se tice ove teme ali ispricacu vam...Kasnilo mi je par dana i imala sam simptome trudnoce pa sam resila da uradim test.Ujutru sam ga uradila i kada sam videla dve crtice obradovala sam se! :) Odmah sam javila tadasnjem decku(sa kojim sa zivela 2 godine ali nismo bili u braku) i on je mislio da se salim.Odmah sam otisla kod ginekologa i on mi je potvrdio trudnocu ali moj decko nije zeleo tu bebu i hteo je da ja abortiram.NI U LUDILU!Nisam htela ni da cujem za to...Odmah nakon toga smo se rastali i evo ja sam sada u 22-oj nedelji trudnoce,mogu da kazem da mi je lepo i ne kajem se sto sam se odlucila na tako veliki korak,bez obzira sto cu biti sama...

Fly Girl voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anita, prvo cestitke na bebi, da ti porodjaj prodje lako i brzo! :wub:

Hrabra si zena, vrijedna divljenja! Svaka cast, samo naprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uskocila sam drugom u krevet i pokazala test, i kao ludak sam ponavljala "Trudna sam, a joj, neverujem, trudna sam!" To sam radila prvih 5 min, pa sam se kezila kao nenormalna. Tako je to nekako izgledalo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bio je petak i bili smo u izlasku sa društvom. U nekom trenutku sam shvatila da ne mogu da popijem ni tri gutljaja piva koje sam naručila, a inače obožavam pivo :rolleyes: Jedna drugarica je celo veče vikala: "Jao, pa ti si trudna, jao ne može da popije pivo, hahah"...Ja sam bila ubeđena da je nemoguće, jer mesec dana pre toga smo pokušavali, pa sam dobila, tako da smo bili ubeđeni da nema ništa i rešili da ne pokušavamo više i da pazimo, kao hajde još ove godine idemo na more, ludujemo itd... :rolleyes:

Ipak, u povratku kući smo svratili do apoteke i kupili test. Ja sam se prva probudila i uradila test, i samo došla do kreveta, a Srđan je otvorio oči i valjda po mom izrazu lica skontao. Samo me povukao nazad u krevet, zagrlio i nastavili smo da spavamo. Posle smo se ceo dan kezili k'o dve budale i zvali sve redom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja i moj dragi pokusavamo vec 2god,imala sam jednu ali nazalost nije bilo Ok.A sad mi je kasnilo 20dana,ja sam bila ubedjena da je trudnoca,muzic mi bio na putu i resim da uradim test i naravno bio je pozitivan a njemu sam poslala mms na kojem se jasno vide 2 crtice on je i plakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja i moj dragi pokusavamo vec 2god,imala sam jednu ali nazalost nije bilo Ok.A sad mi je kasnilo 20dana,ja sam bila ubedjena da je trudnoca,muzic mi bio na putu i resim da uradim test i naravno bio je pozitivan a njemu sam poslala mms na kojem se jasno vide 2 crtice on je i plakao.

Prelepo, cestitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pretpostavili da sam trudna ali ipak nismo bili 100% sigurni. Kada sam mi pokazala test, posto mi je dragi iz portugala, prva reakcija je bila: OH FUCK! :D hahahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto me je uvek pitao kad cu mu roditi misa, kad sam videla pozitivan test, istrcala sam kao sumanuta iz wc i vikala:MIS! MIS!

Ustao je i krenuo ka meni vicuci: Gde je? Ja sam se samo nasmejala, pokazala prstom na stomak i rekla: Ovde!

Trebalo mu je par sekundi da shvati, a onda nije krio srecu i odusevljenje.

Nazalost, mis nije uspeo, izgubili smo ga u 8.nedelji.

Drugi put je bilo za Novu godinu. Spakovala sa test kao poklon. Kad je otvorio i shvatio, samo me je nezno pogledao i rekao: ovaj put ce sve biti dobro, obecavam ti! Bio je presrecan ali uplasen zbog prethodnog puta.

Sada je sve ok, Biberce je u stomaku, tek smo na pola puta ali oboje uzivamo i radujemo se kraju avgusta.

Zotja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto me je uvek pitao kad cu mu roditi misa, kad sam videla pozitivan test, istrcala sam kao sumanuta iz wc i vikala:MIS! MIS!

Ustao je i krenuo ka meni vicuci: Gde je? Ja sam se samo nasmejala, pokazala prstom na stomak i rekla: Ovde!

Trebalo mu je par sekundi da shvati, a onda nije krio srecu i odusevljenje.

Nazalost, mis nije uspeo, izgubili smo ga u 8.nedelji.

Drugi put je bilo za Novu godinu. Spakovala sa test kao poklon. Kad je otvorio i shvatio, samo me je nezno pogledao i rekao: ovaj put ce sve biti dobro, obecavam ti! Bio je presrecan ali uplasen zbog prethodnog puta.

Sada je sve ok, Biberce je u stomaku, tek smo na pola puta ali oboje uzivamo i radujemo se kraju avgusta.

biberce,bas lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Par meseci pre vencanja resimo mi da prestanemo da pazimo, pa ako se desi, desilo se :rolleyes:

I tako iz meseca u mesec nista. Mesec dana pred svadbu me spopadne neka upala, pa sam bila na antibioticima 10-ak dana.

Trebala sam da dobijem 2 dana pre svadbe i kad je menstruacija izostala pripisali smo to upali, stresu, uzbudjenju... Na dan svadbe ja kao mahnita jurim da proverim da se slucajno nije nesto desilo :) Jos me sestra zezala da to jutro uradim test i kako bi bilo super da mu odmah na vencanju saopstim divnu vest.

Sutradan puna kuca, nikako da odemo do apoteke, a moj dragi kaze, ma nema sanse, nemoj ni da kupujes test, opet cemo se razocarati. U ponedeljak smo slucajno svratili u apoteku i ja iz zezanja kupim test i uradim ga uvece u 9, cisto onako. E a kad su se pojavile 2 crtice nije bilo zezanje vise :lol: Kad sam izasla iz kupatila uplakana, mm samo sto nije pao u nesvest od uzbudjenja. Plakali smo i jedno i drugo kao kisa.

I eto sad ga zezam da sam ga upecala na bebu (iako nismo znali za nju) :P

Osam meseci kasnije rodio se Danilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto me je uvek pitao kad cu mu roditi misa, kad sam videla pozitivan test, istrcala sam kao sumanuta iz wc i vikala:MIS! MIS!

Ustao je i krenuo ka meni vicuci: Gde je? Ja sam se samo nasmejala, pokazala prstom na stomak i rekla: Ovde!

Trebalo mu je par sekundi da shvati, a onda nije krio srecu i odusevljenje.

Nazalost, mis nije uspeo, izgubili smo ga u 8.nedelji.

Drugi put je bilo za Novu godinu. Spakovala sa test kao poklon. Kad je otvorio i shvatio, samo me je nezno pogledao i rekao: ovaj put ce sve biti dobro, obecavam ti! Bio je presrecan ali uplasen zbog prethodnog puta.

Sada je sve ok, Biberce je u stomaku, tek smo na pola puta ali oboje uzivamo i radujemo se kraju avgusta.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas je bebac nekako vozao od pocetka :) Dogovorili smo se da to bude morska beba, ali i pored naseg velikog truda to nam nije poslo za rukom... Odmah nakon sledece menstruacije pokusali smo dva puta i ako sam ja mislila da su mi plodni dani bar jos nedelju ili dve kasnije. Odmah zatim mm je otisao na teren i nismo se ni videli sledecih dvadesetak dana. Nisam ni posumnjala na trudnocu, niti sam mislila da postoji sansa da sam od ta 2 puta ostala trudna dok nakon 5 dana kasnjenja nisam uradila test... DVE CRTE!!! :o:lol: Na slatkim mukama sam bila ceo taj dan dok mm nije dosao sa posla... Samo sam mu rekla "Znas, ove godine ipak necemo ici na more..." Prvo se zbunio, jer ni on nije ocekivao tu vest, a zatim je bio jako srecan jer je ipak napravio naslednika :lol: Ja sad ulazim u 8 mesec i jedva cekamo naseg malog zafrkanta da vidimo sta nam sprema... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi i ja smo pokušavali godinu dana, ali nam nikako nije išlo. Doduše, viđali smo se jednom sedmično, tako da to i nije neko čudo. Kada smo odustali, jer mi je postalo previše stresno, počeli smo i da se čuvamo. Ali eto, desilo se. Mali trenutak nepažnje i kad sam najmanje očekivala... Nisam imala nikakvih simpotoma, a uvijek mi kasni,nekad i po mjesec dana. Ne znam šta mi je bilo da uopšte uradim test. Umalo se nisam onesvijestila kad sam vidjela dvije crte. Nakon nadanja i iščekivanja koje se svaki put pretvorilo u razočarenje, nisam više ni mislila na to. Odmah sam izašla iz kupatila i probudila dragog, koji se samo nasmiješio i zagrlio me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle zakazivanja svadbe prestali smo da pazimo i na moju inicijativu pokušali da napravimo bebu. Trebal sam dobiti 02. maja ali mi je kasnilo, sačekala sam par dana i 09. maja na rođendan mm uradila test koji je pokazao pozitivno. Prvo sam bila par sekundi u šoku i nisam mogla vjerovati, a onda pozvala mm i rekla "Čestitaj mi", a on " Šta da ti čestitam, pa valjda ti meni trebaš čestitati". Ja mu pokažem test i kažem evo ovo ti je poklon za rođendan....Kada je video, zagrlio me i rekao da sam mu dala najljepši poklon.....A onda smo se oboje rasplakali od sreće.... Nakon devet mjeseci smo dobili našu Milicu i sada uživamo u roditeljstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo vec bili u braku, ali nismo jos planirali bebe ali eto nismo nesto posebno ni pazili da beba ne dodje i na njegov rodjendan 9 apr ja odem do maxija da kupim neke grickalice za drustvance i vidim apoteku i tad mi padne na pamet, kad sam ja ono bese trebala da dobijem i kazem sebi ajde ti lepo kupi test nesto mi tu sumnjivo. Dodjem kuci,onda muz izadje da kupi pice.citam ja ono uputstvo i pise prvi jutarnji urin...hmmm...ma ne mogu ja to da cekam...ajde sada cu....i odradim ja to sto treba da se uradi...kad ono hop odmah II iju!!! Gledam ja one crtice, gledaju one mene...sta sad...Zbunjena sam bila potpuno. Dolazi muz sa sve gajbama ja mu onako zbunjena dajem test, on gleda test, gleda mene, pa opet u test...I MENI SINE....pa on nema pojma sta mu je to u rukama niti sta znaci...trk ja do kupatila po uputstvo...KAD ETO TI....MM srecniji od mene, nosi me po kuci, zove moje i njegove ma zove sve redom, odmah drustvu prica da cemo da budemo mama i tata...JA SAM OSTALA ZBUNJENA DO 18 NEDELJE dok mala cvrca nije pocela da se vrpolji ,ma i kasnije sam bila zbunjena, pa i kad se rodila na pocetku udjem u sobu i iznenadim se VIDI MOJA BEBA

Moja pesmica i Fly Girl volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam ja one crtice, gledaju one mene...sta sad...Zbunjena sam bila potpuno. Dolazi muz sa sve gajbama ja mu onako zbunjena dajem test, on gleda test, gleda mene, pa opet u test...I MENI SINE....pa on nema pojma sta mu je to u rukama niti sta znaci...trk ja do kupatila po uputstvo...KAD ETO TI....MM srecniji od mene

b0215.gifb0212.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM OSTALA ZBUNJENA DO 18 NEDELJE dok mala cvrca nije pocela da se vrpolji ,ma i kasnije sam bila zbunjena, pa i kad se rodila na pocetku udjem u sobu i iznenadim se VIDI MOJA BEBA

:lol: :lol: :lol:

Joooj, divna si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja test radila na poslu dan pre nego sto sam trebala dobiti.Uronim ja onu trakicu u urin dok se natopi i vidim pojavila se jedna crtica kad odmah za njom i druga.Nisam mogla da verujem.Tamne obe.U sekundi nisam znala gde se nalazim.Pocela sam samo da placem i okrenula muza.Pitao me je sta se desilo sto placem....?Odgovorila sam mu samo"Postaces tata,nadam se da cemo ovaj put imati vise srece i da cemo uzivati sa nasim malim andjelom koga je seka odozgo poslala da nas usreci " Poceo je samo da place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja test radila na poslu dan pre nego sto sam trebala dobiti.Uronim ja onu trakicu u urin dok se natopi i vidim pojavila se jedna crtica kad odmah za njom i druga.Nisam mogla da verujem.Tamne obe.U sekundi nisam znala gde se nalazim.Pocela sam samo da placem i okrenula muza.Pitao me je sta se desilo sto placem....?Odgovorila sam mu samo"Postaces tata,nadam se da cemo ovaj put imati vise srece i da cemo uzivati sa nasim malim andjelom koga je seka odozgo poslala da nas usreci " Poceo je samo da place

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja test radila na poslu dan pre nego sto sam trebala dobiti.Uronim ja onu trakicu u urin dok se natopi i vidim pojavila se jedna crtica kad odmah za njom i druga.Nisam mogla da verujem.Tamne obe.U sekundi nisam znala gde se nalazim.Pocela sam samo da placem i okrenula muza.Pitao me je sta se desilo sto placem....?Odgovorila sam mu samo"Postaces tata,nadam se da cemo ovaj put imati vise srece i da cemo uzivati sa nasim malim andjelom koga je seka odozgo poslala da nas usreci " Poceo je samo da place

Mnogo lepo i dirljivo! Želim vam svu sreću!k07061.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.