Edukativne i druge igračke za malo dete

odgovora

Objavljeno

Nemamo puno plišanih igračaka, jer ih ja ne volim, pošto skupljaju prašinu. Sin se nekad zalepi za neku, pa je ne ispušta danima, a onda zaboravi na nekoliko nedelja, i tako...u principu nije da se nešto igra sa njima...zato sam ih skoro sve i sklonila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo puno plišanih igračaka, jer ih ja ne volim, pošto skupljaju prašinu. Sin se nekad zalepi za neku, pa je ne ispušta danima, a onda zaboravi na nekoliko nedelja, i tako...u principu nije da se nešto igra sa njima...zato sam ih skoro sve i sklonila.

Pa to za prasinu si u pravu, borimo se nekako, peremo i istresamo ih redovno. Kada volimo sta da se radi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mi ih imamo ali nismo neki ljubitelj, voli jednog kucu koji je jakoooo velik i dve lutke bebe Laza i Sasa to joj je omiljeno, a ostalo malo provoza u kolicima ili ih nahrani i baci negde u cosak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožava plišane igrečke i kao bebac od par meseci je imao omiljenog pajaca koji je bio glavni do godinu i 4 meseca kad je izabrao jednu mačku i od tad je vucara sa sobom i bez nje i čuvenog ćebenceta ne može da zaspi. A najslađi mi je bio kad se otimao sa drugim dečacima u parku oko kolica za lutku. Ja sam mu i nabavila jedna i sad se igra sa njima i mojom ćelavom lutkom. Nismo baš pri paricama inače bi mu kupila i kuhinju koju obožava. A nemam od nikog da nasledim. Nemam problema da li su igračke muške ili ženske, možda zato što sam se i ja kao mala igrala sa autićima i vozićima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto, moj mališa se pre neki dan u prodavnici zalepio za PRASLINA i kupila sam ga, jedva je pristao da ga operem i ne odvaja se od njega, došla mu žuta minuta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su slatki kad vuku plišane igračke sa sobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, istopih se citajuci o vasoj deci i njihovim igrackama. Najlepsi su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo roffle macku,Ognjen pokusava da je dohvati a ona se okrece i iznervira ga pa je sutira :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo roffle macku,Ognjen pokusava da je dohvati a ona se okrece i iznervira ga pa je sutira :lol:

Kakva je to roffle macka Sanjac? Ognjen slatkis mali!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da li neko zna gde mogu da kupim Kucu sveznalicu, obisla sam mnoge decije radnje i nemaju je???

Izmenjeno od strane Anjica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anjice,imas da je kupis preko interneta,u Aksa baby planeti,njihovoj on line prodavnici,kosta oko 4500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da u Aksi.Mom Ogiju je samo crveno srce interesantno

155391_177872305574717_100000558456481_5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto obicno sve bebe vole da se igraju sa nekim kutijama i sl oblika ja sam mojoj Jani kupila ovako nesto,zveckaju i peru se u masini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo...igračka kao igračka. Samo ne znam koliko je para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ovo do sada vidjela. Mi imamo skroz minijaturno cebence, na cijem kraju je Vini pu, pa se on igra sa njim pred spavanje. Obozava da time prekrije nosic i spava.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo nov način da se izvuku pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je Ana skroz u pravu.. Moj Miki ga je dobio pre par dana i sladak je :) ali mi je cudno kako mu magicna krpa moze pomoci :P kosta 2600din.. Mada i prava mag. krpa nije ispod 20e.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je poput onoga cebence za utehu,kao malo parce platna sa glavom nekog crtanog junaka,ne vidim svrhu za bebe,ali sa malo stariju decu koja razumeju svrhu je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li imate, a ukoliko nemate da li bi ga kupile? :)

http://www.cuski.co.uk/

a ne. ne bih ga kupila , jer smatram da cebe ne moze da zameni mamu, posto vidim da mu je to glavna svrha....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ne. ne bih ga kupila , jer smatram da cebe ne moze da zameni mamu, posto vidim da mu je to glavna svrha....

hehe.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe.. :lol:

pa idi ti to zameni i uzmi nesto pametnije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa idi ti to zameni i uzmi nesto pametnije :lol:

tesko da ce moci jer smo ga otpakovali.. :unsure:

ma neka ga, mozda jednom zatreba za briskanje prasine.. :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tesko da ce moci jer smo ga otpakovali.. :unsure:

ma neka ga, mozda jednom zatreba za briskanje prasine.. :P:D

ma mozes ga prodati na ebay-u ili ostavi detetu mozda ce se pokrivati sa tim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame uz pakovanje pampers pelena i pampers vlaznih maramica dobija se edukativna igracka,vrlo lepo nesto poput ovoga,uglavnom od ove marke.Igracka je od 6 meseci do 3 godine.

A ujedno ako kupite obezbedicete 1 vakcinu protiv tetanusa,deci iz siromasnih krajeva sveta.

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=234...t&pid=38691

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.