Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Blizu mene je Metroov diskont, ove cizmice su 1000 dinara tamo.

Jesu postavljene?

Ima Metro na Slaviji, a ja ne svraćam - kao nema tu to što nama treba. :D

Baš ću da pogledam :)

Hvala ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu postavljene?

Ima Metro na Slaviji, a ja ne svraćam - kao nema tu to što nama treba. :D

Baš ću da pogledam :)

Hvala ti.

Jesu, ali ovo je diskontna prodaja i sve je jeftinije nego u drugim metroovim prodavnicama. 706 sa zelenjaka, sidjes jednu stanicu posle nadvoznjaka u Batajnici i tu si akohoces da virnes nesto nekada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu, ali ovo je diskontna prodaja i sve je jeftinije nego u drugim metroovim prodavnicama. 706 sa zelenjaka, sidjes jednu stanicu posle nadvoznjaka u Batajnici i tu si akohoces da virnes nesto nekada :)

"Do Soluna, tri somuna".... ;) Daleko mi je, ja sam na drugoj strani sveta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Do Soluna, tri somuna".... ;) Daleko mi je, ja sam na drugoj strani sveta :D

E jbg :) Meni je inace sto se obuce tice super...prekoputa mog naselja je MUBBova fabrika i opet prodavnica sa snizenim cenama a taj metroov diskont je jednu stanicu od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa i Kamilice mnogo su vam slatki gumenjaci :) vama Kamilice i sminkerske cipelice preslatke su :wub:

Uniceee tvoje cipelice su prave za cure velike :wub: bas su super Milenice, jel imaju dobar ulozak i sve to anatomsko..ja cu sigurno uzeti sad na snizenju kad bude cicibanke i to mocicu dvoje za sad kolika im je cena..

Mi ovde i nemamo neki izbor <_< ... Ove su bile najlepse a nasli smo ih samo u jednoj radnji... Ciciban i ostalo ovde niko ne prodaje... Malo odvratno mesto.... <_< Ali slatke su mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

108.jpg

Evo i nasih cicibanki, malo su prljave al sta cemo kad beba hoda svuda :D

Ljubicasto obozavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove su 42 eura, a ima i za 60 <_< al sam ja nase prve nasla na snizenju za 25 ;) mada te prve za prohodavanje mogu da se nadju ya 20 /25 eura, mada u cicibanu stalno bude nekih snizenja pa sve izadje dosta jeftinije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fl9-nike.jpg

Mi smo pre neki dan kupili ove , to su nam prve sa pravim tvrdim djonom i jako smo smesni u njima :D Zapinje , petlja , ne zna da hoda u njima ali mu se jako svidja da ih glodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name='NSanja' post='258615' date='27.10.2011, 17:35'Mi smo pre neki dan kupili ove , to su nam prve sa pravim tvrdim djonom i jako smo smesni u njima :D Zapinje , petlja , ne zna da hoda u njima ali mu se jako svidja da ih glodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice: jeste kupili gumenjake ??

Jesmo, juče.

Nije hteo da ih izuje, samo ih je testirao po kući :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jakoooo su slatke milice , kako za devojcice ima divnih stvari da se raspametis a za decake nista specijalno , evo mi smo nehodajuce imali ove ab4-Pictur.jpg i lepo smo ih iznosili :) Napravio je sandale od njih ... jer... to su NEhodajuce patikice ali on nije odustajao dok ih nije izderao skroz :D

NAdam se da cemo i mi imati jednu devojcicu , da mamu mine zelja za ovako lepim stvarcicama , pa jos rozeeee, ih kud ces lepse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde mi pobeze odgovor za Uninu mamu :(

Uglavnom da , vec neko vreme on hoda uz pridrzavanje a sad je vec poceo sam da ustaje cim ima za sta da se uhvati za sekund je na svojim nogicama i sav je srecan i modar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mici, iste su ko Filipa što je uzela malome.

originalslika-5040451.jpg

Bile su i crne i neke šarene, ali su ove su najsimpatičnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce Stefi sa svojim rumenim obrazcicima da sljapka po blatnjavim baricama :D Ko pepa prase :D

milice, jeste da za decake ima tih stvarcica kao za odrasle ali kolike kod da su radnje za devojcice uvek ima vise , ja MArku uglavnom u Zari kupujem i super tu ima stvari ali kad pogledam odeljenje za devojcice i za decake ... Ovo za devojcice je mnogo vece ... Valjda je to tako normalno da ti fali ono sto nemas ... Zelim ti jednu momcinu kao i sebi sto zelim devojcuru pa da nas mine zelja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je u Cicibanu u Merkatoru (ako si u Bgd vec krenulo neko snizenje)...Uglavnom, mene je ove godine mama postedela tog troska, htela je nesto da kupi deci a to su bile jesenje cipelice...i to mi je bilo vise nego znacajno rasterecenje kucnog budzeta a cipelice su divne, Cicibanove u ljubicastim nijansama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel neka isla skoro u kupovinu frodovih cipelica/cizmica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel neka isla skoro u kupovinu frodovih cipelica/cizmica?

Ja nisam, ne znam ni gde ima radnja... Morala bih prvo da pitam Google, jer ne znam za ovu obuću....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mislila sam na naturino :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam, ne znam ni gde ima radnja... Morala bih prvo da pitam Google, jer ne znam za ovu obuću....

Jedna od najkvalitetnijih marki trenutno na našem tržištu...pogon se nalazi u Hrvatskoj...Filip ih je već nekoliko imao..Pogledaj na netu..Znam da u Srbiji ima na FB da se naruče....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna od najkvalitetnijih marki trenutno na našem tržištu...pogon se nalazi u Hrvatskoj...Filip ih je već nekoliko imao..Pogledaj na netu..Znam da u Srbiji ima na FB da se naruče....

Ima i da se kupe ovako,ne neki izbor,al ima,janine prve su bile te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mislila sam na naturino :rolleyes:

Za ovo sam dobila rezultat da ima da se kupe u Beba Kidsu... Jel to to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i da se kupe ovako,ne neki izbor,al ima,janine prve su bile te.

Nešto slabo rezultata, ko i za Bambi obuću - sad mislim na BGD.

Ja sam Bambijem oduševljena, šteta što su zatvorili radnje u gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovo sam dobila rezultat da ima da se kupe u Beba Kidsu... Jel to to?

Aha ali kad se ode tamo gde im je proizvodnja skoro da su duplo jeftinije,viki je cini mi se isla i jos neka al nemogu da se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna od najkvalitetnijih marki trenutno na našem tržištu...pogon se nalazi u Hrvatskoj...Filip ih je već nekoliko imao..Pogledaj na netu..Znam da u Srbiji ima na FB da se naruče....

Filipa mozda kod vas ,ali kod nas vaze za lose,jako su jeftine,zadovoljavaju sve kriterijume,ali kvalitet i nije bas.Naturino vazi za slj.Siju se u Aleksincu.

Mi smo Jani juce kupili Polinove duboke cipelice.Ovo su nam prve polinove do sada smo ciciban i ove su jako dobre,kozne,nalozene,prosivene sa odlicnim djonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.