Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Kupila sam juce Ognjenu ove:

454500-001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za koliko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za koliko para?

2990 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto me nisi zvala da idemo zajedno? <_<

Toliko velike brojeve nemaju :lol: ...hahaha ma šalim se....pa zar mu trebaju još jedne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2990 dinara.

Garantovano u Beogradu takve kostaju 5.000!

Toliko velike brojeve nemaju :lol: ...hahaha ma šalim se....pa zar mu trebaju još jedne :P

Stvarno si kvarna :angry::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Garantovano u Beogradu takve kostaju 5.000!

Stvarno si kvarna :angry::D

Žena u radnji je gledala 3 para poludubokih PRELEPIH muških cipela,jedne su bile 1900...a ova dva para po 2500 din....odlične cene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žena u radnji je gledala 3 para poludubokih PRELEPIH muških cipela,jedne su bile 1900...a ova dva para po 2500 din....odlične cene ;)

Broj 25, jel da? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broj 25, jel da? <_<

Pa to sam u predhodnom postu htela da napišem....broj 26 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo prohodavali u zimskom periodu tako da smo imali duboke cipelice na pertlanje, kozno postavljene iznutra. Pertle su bile u nekoliko redova tako da sam mogla skroz da ih rasirim i bez problema stavim nogicu u nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo kupili za jesen/zimu duboke patike na pertlanje,mnogo bolje u njima ide i cvrsto drze zglob a i jako su tople.

nikee.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Garantovano u Beogradu takve kostaju 5.000!

Moguce,na ovom sajtu na kom sam preuzela sliku sam videla da kostaju 3990.

Rece mi sveki da je videla duboke starkice za 1700 dinara,moracu i njih da mu kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce,na ovom sajtu na kom sam preuzela sliku sam videla da kostaju 3990.

Rece mi sveki da je videla duboke starkice za 1700 dinara,moracu i njih da mu kupim.

Lepo ja kazem Mna da treba otici van Beograda i kupovati deci cipele. ;) Mislim da bi mogle da skupimo i da dodjemo u Nis u shopping ;) a i da se druzimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo ja kazem Mna da treba otici van Beograda i kupovati deci cipele. ;) Mislim da bi mogle da skupimo i da dodjemo u Nis u shopping ;) a i da se druzimo.

Mogle biste :) Ja vas cekam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam zbog radova u K.Milana išla pešaka na poaso i vidim u Cicibanu gumene čizmice za decu koje koštaju oko 1900 dinara.

Šta mislite jel nije rano da se kupe? I da li negde ima jeftinije i neki drugi proizvođač...? Pored je radnja Pavle, al ne rade rano, pa nisam videla šta ima u ponudi... Polino mi je isto usput, ali nisam nešto zadovoljna sa njima...

Kasnije bih mu uzela neke lepe zimske, ove sad bi za šljapkanje po kiši... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Ovo su nase prve cipelice , mama mu kupila nije znala ni dal ce biti devojcica ili decak :)

[codebox]ab4-Pictur.jpg

Ovo su druge , te nosimo jos uvek ali uskoro cemo morati da se snabdemo sa nekim za zimu ...

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo su nase prve cipelice , mama mu kupila nije znala ni dal ce biti devojcica ili decak :)

Ovo su druge , te nosimo jos uvek ali uskoro cemo morati da se snabdemo sa nekim za zimu ...

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Jao, ove prve su premedeeeneee.... Ja još čuvam Stefijeve, neobuvene, jer je nosio Pavlika....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ove prve su premedeeeneee.... Ja još čuvam Stefijeve, neobuvene, jer je nosio Pavlika....

I mi imamo jedne neobuvene , crno bele pumine toliko su male da su mu bile male cim je izasao iz porodilista :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam zbog radova u K.Milana išla pešaka na poaso i vidim u Cicibanu gumene čizmice za decu koje koštaju oko 1900 dinara.

Šta mislite jel nije rano da se kupe? I da li negde ima jeftinije i neki drugi proizvođač...? Pored je radnja Pavle, al ne rade rano, pa nisam videla šta ima u ponudi... Polino mi je isto usput, ali nisam nešto zadovoljna sa njima...

Kasnije bih mu uzela neke lepe zimske, ove sad bi za šljapkanje po kiši... :)

Pa ja sam uvek uzimala gumene postavljene da budu i za jesen i za zimu.Otprilike je cena 1500 koju sam ja prosle godine placala,ali ciciban su verovatno skuplje.Ove obicne tek da kazem traju jednu sezonu,sve su super ali puknu a i ne primetis kao vlakno rez i tu ulazi voda pa moras kupovati nove iako nije dete preraslo.Meni su one za zimovanje bile ekstra.Prosle godine kupila polino,pa ce mozda duze trajati.

Znaci Polino i obicne postavljene ne znam marku.

Cak sam bila dobila i jedne koje nisu postavljene pa ih je dete nosilo cele zime ali je prvo nazuvalo one vunene nazuvke ili tihotapke sa ojacanim stopalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam uvek uzimala gumene postavljene da budu i za jesen i za zimu.Otprilike je cena 1500 koju sam ja prosle godine placala,ali ciciban su verovatno skuplje.Ove obicne tek da kazem traju jednu sezonu,sve su super ali puknu a i ne primetis kao vlakno rez i tu ulazi voda pa moras kupovati nove iako nije dete preraslo.Meni su one za zimovanje bile ekstra.Prosle godine kupila polino,pa ce mozda duze trajati.

Znaci Polino i obicne postavljene ne znam marku.

Cak sam bila dobila i jedne koje nisu postavljene pa ih je dete nosilo cele zime ali je prvo nazuvalo one vunene nazuvke ili tihotapke sa ojacanim stopalom.

<3

I mi imamo vunene nazuvke (ovde ih zovemo popke), a mama će možda da se priseti ove godine kako beše pletenje čarapa, pa ću mu isplesti jedne od vunice (nemamo vunu).

Ja sam u Polinu kupila sandalice za Stefija, nisu se pocepale, al su izlizane do zla boga, posle prvog čišćenja je plava boja primila primesu žute, pa deluje ko da su tuđe...

Sad već ne liče ni na šta... Zato nisam zadovoljna...

Mada su gumenjaci sasvim druga priča... Baš ću da pogledam i u Polinu i u Pavlu, pa da uporedim.

A vidiš, ako mogu da posluže i preko zime to je super - suve noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<3

I mi imamo vunene nazuvke (ovde ih zovemo popke), a mama će možda da se priseti ove godine kako beše pletenje čarapa, pa ću mu isplesti jedne od vunice (nemamo vunu).

Ja sam u Polinu kupila sandalice za Stefija, nisu se pocepale, al su izlizane do zla boga, posle prvog čišćenja je plava boja primila primesu žute, pa deluje ko da su tuđe...

Sad već ne liče ni na šta... Zato nisam zadovoljna...

Mada su gumenjaci sasvim druga priča... Baš ću da pogledam i u Polinu i u Pavlu, pa da uporedim.

A vidiš, ako mogu da posluže i preko zime to je super - suve noge...

Ja ti kazem da su za sneg fantasticne jer ne propustaju,moj sin je tri godine takve na zimovanju nosio,samo sto puknu u onom delu gde se noga savija u zglobu,moguce da ce polino biti bolje.

Da nisam dobila ne bih kupovala bez vune,ali posto sam dobila ja sam se snasla sa popkama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gumene smo mi zimus kupili u Tigru,oko 2000 su bile ne secam se tacno,super su,postavljene i imaju lepe modele,pogledaj i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gumene smo mi zimus kupili u Tigru,oko 2000 su bile ne secam se tacno,super su,postavljene i imaju lepe modele,pogledaj i tamo.

Tigar? Gde ima ta radnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ovo dobro izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam zbog radova u K.Milana išla pešaka na poaso i vidim u Cicibanu gumene čizmice za decu koje koštaju oko 1900 dinara.

Šta mislite jel nije rano da se kupe? I da li negde ima jeftinije i neki drugi proizvođač...? Pored je radnja Pavle, al ne rade rano, pa nisam videla šta ima u ponudi... Polino mi je isto usput, ali nisam nešto zadovoljna sa njima...

Kasnije bih mu uzela neke lepe zimske, ove sad bi za šljapkanje po kiši... :)

Imas i u Metrou, oko 1000 din su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.