Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

..mislila sam na one koji odmah skontaju da im je manje :lol: (sta sam sada napisala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cesto padam u iskusenje da djeci kupim neke cipelice za narednu godinu al ipak odustanem. Andi,ostavi ih za sledecu godinu.

kod nas gumenjaka ima i na pijaci i u buticima,i to istih, bukvalno istih samo su naravno u buticima skuplji. Tako se i mm zeznuo prije 2,3 godine,kupio Andjeli gumene cizme u jednom butiku i naravno iste takve ja vidim na tezgi na pijaci, 3-4e jeftinije. Haos.

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigle su nam danas šunjalice, na kraju se odlučih za ove. Predivno izgledaju, pod rukom deluju izuzetno kvalitetno, nadam se da će se tako pokazati i u upotrebi...ne sumnjam zapravo.

 

746-1.jpg

 

koji si mu broj uzela, npr. u odnosu na patofne ili drugu obucu?

mi smo uzeli 25, jer su mu patofne(takodje, baldino) 24 i knap su mu, vreme je za 25. 

(ima i neke cipelice naturino br, 25 i one su mu ok. jedino se meni nesto ne svidjaju, ali poklonu se u djon ne gleda. ;) )

medjutim, kada ih je mm doneo i dete probalo, deluje mi da su mu i one knap i da treba za broj vece da uzmemo,

ne mogu da gurnem prst iza pete, kako bi trebalo. ili ne umem.

a opet, 26 mi deluje da je previse. nismo mu isprobali 26, vec to meni tako "deluje/zvuci" da je mnogo za moje detence. :)

smorih, znam, ali ti si vz, strpljivo stvorenje. :babymommy:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, uzela sam mu 25. 

Inače i patofne su mu 25, nisu mu velike  ali komotne, a mogao je da stane i u 24 ali te su mu bile knap, prst mu je već udarao u vrh.

Tako da sam ja računala da je on negde između 24 i 25, tj izrasta 24 ovih dana, i zato mu uzeh veće. 

Ni ja ne mogu da gurnem prst iza, ali duboke su i dosta debele, teško je to izvesti. Ne znam koji si ti model uzela. Vidim da ih ok obuvamo, nisu mu uske niti da ih jedva navlačimo pa mislim da su mu taman. On se ne žali.  U 26 mu ne bi bila fiksirana noga, to je tek bedak, kad im landaraju pa ne mogu normalno da hodaju.

Imaš i na sajtu tabelu mera, pa probaj da mu izmeriš gazište  (na karton da stane pa obeležiš gde mu je vrh palca i kraj pete) i to uporedi sa merama sa sajta.

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače kod ovog gore modela je u praksi problem što je bela ta guma oko gazišta i prlja se boli glava. Već posle prvog nošenja nam je taj deo bio siv.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti vz, na odgovoru.

kupili smo mu bas taj model, sa slike i to bez probe, jer je vec nosio baldino obucu, a trenutno nosi i patofne br, 24, pa smo mislili da su mu ok broj vece..medjutim, prevarismo se, patofne su mu skroz knap, mozda i male, iako su kupljene pre samo mesec i po. zato sam se i pitala, jer mi je cudno da mu je tako naglo izrasla noga.

danas smo svratili usput u neku prodavnicu koja ima njihovu obucu i probali br vece i ipak moramo da ih menjamo za 26.
tako kaze cika u prodavnici. :D

samo jos da ima 26 u "nasoj" prodavnici.

a ta guma je vec siva, pa kad se uprljaju, nijansa gore dole, boze moj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mi se danas obnovili :D

patike za D, cipele za V.

kad sam danas vidjela cipele za V od 90 eura, umalo ne povratih <_<

obraza nemaju

20151024_143841 (Small) (3).jpg

20151024_143720 (Small).jpg

JEJA*, Sanja 79, jelena_ i 11 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PZ super su!

Cipele mi se veoma dopadaju. Je l to frajer sam birao? :)

plodovi zemlje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala, jelena :)

jeste, sam je birao iz gomile koje mu je prodavacica donijela a koje su njegovog broja. 

da mu se slazu sa torbom i jaknom :D

jelena_ i JEJA* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

model je lep, ali ja nikako ne mogu biti oduševljena mrtvačkom glavom na cipeli za dete.

Anonymous i Sanja 79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ijao, pa moj Nikola bi u ovim cizmama spavao!

Tata i sin bili u šopingu, doneli kući tople i kvalitetne, al bas bas ružne jesenje patike. Kaže B 'ali on je samo hteo te'<_< I zaista, dečak gde god da krene sad, hoće samo svoje žute patike.

http://www.intersport.rs/proizvodi/planinarenje/obuca_za_planinarenje/deca/mckinley-de%c4%8dije-cipele-baby-trek_p6116#c4565

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kate, bitno je da je on sam izabrao. Njemu su lepe. 

I Filip je sam izabrao. Da je njegov tata birao bile bi neke dosadne crne, obicne (kakav opis!). Zapeo covek za te kao da ce ih on nositi. 

Kate Kapetanica i jelena_ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su lijepe cizmice Sanja i moj O bih se njima obradovao i on voli Munju.

Kejt,pa meni su bas super njegove patike,sto ruzne?Ljubi maleckog,dobar ukus B)

Kate Kapetanica i Sanja 79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kejt meni isto nisu ružne. 

Sanja, ekstra su čizmice! Ja ne znam što su ti dečaci tako ludi za Munjom, ali verujem da bi i moj iste izabrao (iako nije gledao crtani).

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kate, je l mu inace zuta omiljena boja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žuta i narandžasta :)

Glomazne su, široke, zato mi nisu lepe ali su zaista kvalitetne, prave planinarske.

Ne mešam mu se u izbor(pa i sa tri god), nek je on zadovoljan-meni dovoljno.

Ima on te fazone da nešto hoće, a nešto ne da obuče. Početkom oktobra smo kupili gumenjake crne sa onim kamionima, monster trucks-tri dana je na 25 stepeni samo u njima bio. Skuvao se, ali je junački izdržao :P Sve za kul luk.

 

Sanja 79 i jelena_ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mi se danas obnovili :D

patike za D, cipele za V.

20151024_143720 (Small).jpg

meni su oe prekrasne,ja volim maloj kupiti tako visoke patike sad za ovo vrijeme....našla krasne crne na čičak,podstavljene iznutra krznom,lakirana koža na donjem dijelu,i nema brojaaaaa :(

imala je već iste takve,pa sam mislila super opet uzeti veće,dobro su se pokazale,al šišku....


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ijao, pa moj Nikola bi u ovim cizmama spavao!

Tata i sin bili u šopingu, doneli kući tople i kvalitetne, al bas bas ružne jesenje patike. Kaže B 'ali on je samo hteo te'<_< I zaista, dečak gde god da krene sad, hoće samo svoje žute patike.

http://www.intersport.rs/proizvodi/planinarenje/obuca_za_planinarenje/deca/mckinley-de%c4%8dije-cipele-baby-trek_p6116#c4565

 

Kato, bas mi se svidjaju cipeliske. Je l su gleznjace? Moze za sneg, kisu? I cena im je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, imam pitanje...

 

Uzeli smo Geox cipelice za M. E sad, sta me muci...Prodavacica kaze da je ceo djon anatomski oblikovan iako one nemaju ono klasicno jastuce. Posto je i mm bio tu, a on to po kratkom postupku resava, uzesmo ih na brzinu. Mislim, ja sam jako zadovoljna, kvalitetne su i lepe samo me brine taj anatomski ulozak koji nije klasican. Ima li neko iskustva sa Geox obucom za decu?

Iju, sad videh ovo. Geoxovim cipelicama sam prezadovoljna. Na kraju zime izgledau kao da nisu nosene. Ako nadjem i ove godine odgovarajuce, kupicu za U. Je l su vase gleznjace?

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu, Pesmice, gleznjace. Ne bih ti znala reći koliko su nepropusne, jer ne bi kiše od kako ih je dobio da ih testiramo(a ne pročitah deklaraciju pre nego što sam je bacila).Meni se čini da su kvalitetne.

Za sneg ću mu uzeti ciciban c-tex. Već dve zime ih nosi, ostale su suve i posle celodnevnog boravka na snegu.

Moja pesmica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super su! Kad sam gledala cipe za U, bilo mi je bitno da su udobne i vodonepropustive. Sestra je skoro uzimala za njenu malu, a  mislim da je kupila poseban ulozak jer joj klinka mora nositi zbog stopala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.