Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Neka, bar ste ih probali i znate da valjaju. I to zadovoljstvo se plaća.

Nego, jel ima neko iskustvo sa Baldino obućom (ne patofnama)?

Na njihovom sajtu videh preslatke šunjalice za mog dasu...

E sad, pošto ću morati onlajn da kupujem (kod nas u gradu nema ama baš ništa od kvalitetnih cipelica, a ja sa malom bebom ne mogu da putujem daleko), zanima me čisto ako je neko kupovao njihove modele, da li ste zadovoljni? Preko sajta deluju odlično.

I još jedno pitanje, kod ovakvih modela, kao ovaj dole, koji ima zip patent sa strane a od napred pertle, jel ja te pertle mogu jednom da upertlam i da samo zip otkopčavam, ili moram svaki put i bar malo da razlabavim pertle da bih mu obula/izula cipelice?

746-1.jpg

Mi imamo Baldino cipele za ovaj prelazni period, super su. Preporučila mi ih je drugarica, ona samo njih detetu kipuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena, Filip je proslog leto nosio Baldino sandalice i ja sam prezadovoljna.

Meni licno su najbolje Pavle, a odmah iza njih Baldino.

Kupi slobodno, neces uopste pogresiti.

E sad Filip ima veci ris tako da sam morala uvek i pertle da malo rastegnem.

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena, nama su sve cipe dosad bile Baldino, ja ih obožavam. Odnos cena-kvalitet im je odličan, mekše su od Pavle cipela, stabilne, izdržljive. Mom sestriću su se brzo pocepale i moja sestra nije zadovoljna, ali oni su jedini primer koji znam, a i sestrić je baaaš aktivno dete. Nama su kao nove, prosleđujemo ih mlađem bratu kad preraste Dule.

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Patofne, imaju anatomski ulozak.

11223698_1001112813273302_3554973894696062541_n.jpg?oh=783bdd7e2698f46a8b229a580de153be&oe=568E2AD8

Ha,vise nisi Anonimus,vidimo ti ime! :D

Inace,S je rekla ovo ces da mi kupis. :lol:

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bluferi koji je to broj?

Moj N nosi izmedju 20 i 21.Pre ce obuti 20.Tako da gumene ne dolaze u obzir jos neko vreme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove su 22. Ali razlikuju se kalupi u svim radnjama, patike smo mu uzeli neke adidas 23, a iste su velicine kao i cizmice. Ove ima i 21, mislim da manje nema. Svidjaju mi se sto su malcice postavljene unutra, nisu sa onim bas zimskim krznom, a nisu ni bez icega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam od teme,ali moram staviti kabanicu koju sam nasla..Bas je dobra,bila je na nekom popustu.Prvobitno sam je kupila S,ali ona nece da je nosi.Njemu zavrnem rukave i bas mu fino stoji.

$_1.JPG?set_id=880000500F

BlueFairy, jelena_, Fox i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za pertle ne znam ali za Baldino mogu da potvrdim sve sto su zene rekle. Vrlo sam zadovoljna, imali smo nekoliko modela i ni na jedan nemam zamerku. Odličan izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To da li ćeš morati i da ih raspertlavas zavisi od nogice deteta, ja mom A nijedne nisam raspertlavala, jetrva malom mora svake. Dete nije nimalo krupno ali nekako mu je onaj ris ili kako se to vec kaže visok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha,vise nisi Anonimus,vidimo ti ime! :D

Inace,S je rekla ovo ces da mi kupis. :lol:

manje vise svi znaju kako se zovem, valjda.. nisam ja to nikad krila :D

Eto, idi da kupis S. :P

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigle su nam danas šunjalice, na kraju se odlučih za ove. Predivno izgledaju, pod rukom deluju izuzetno kvalitetno, nadam se da će se tako pokazati i u upotrebi...ne sumnjam zapravo.

746-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI smo imali sandalice baldino,sada ima cipelice za prelazni period,i od sada planiram da kupujem samo njih.Cena je ok,kvalitetne su (d hoda na prstima i sandalice je bas iznosio,ali kada sam ih oprala skoro kao nove su),nas pedijatar je u startu rekao da je pavle i baldino podjednako dobar kao i ciciban,samo sto su ciciban izvikane.

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se iznervirah. Cizmice smo kupili u Leto shopu, 2400 platili. Danas ih vidim u Maxiju, iste te, kostaju 700 dinara manje. Eto, mozda ce nekom znaciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se iznervirah. Cizmice smo kupili u Leto shopu, 2400 platili. Danas ih vidim u Maxiju, iste te, kostaju 700 dinara manje. Eto, mozda ce nekom znaciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au Marge, gde nadje letoshop oni bas deru sa cenama..za sve

JEJA* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam ispricam koji smo mm i ja geniji, s naglaskom na mm. Prosle zime, pred kraj sezone, u Delta sitiju naidjemo na veliki popust onih zimskih gabaritnih cizama za decu, Olang, ili tako nesto. I naravno mm se primi da kupi deci za sledecu sezonu po par (stalno to radi), jer je kao jako povoljno. I setimo se mi toga pre neki dan i pronadjemo Mijine, kad ono - broj 28!!!! On nosi 25, eventualno 26. Znaci, mi smo ladno mislili da ce mu noga za pola godine porasti za cetiri broja. Deposi. Inace, Vasine nismo nasli i bas kazem, garant smo njemu kupili 26 pa ce biti za Miju bar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andi, natrpas mu vatice i bog da ga vidi :)

Salim se, pa bice mu dogodine garant dobre..

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..da,da >>leto shop<< -skuplje <_<

Andi kad kupis vece -nije problem kao kad kupis manje :D srecom, mozes da zamenis uz sacuvan racun.

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa teško da može da zameni posle više od pola godine :D

I ja kontam da će mu biti dobre sledeće zime....ili one tamo :lol:

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.