Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Milenice, nama su patike recimo 21, taman su joj, nije bilo 22 uzela bih, tako da ova sezona i cao. A ove sandale imaju tako udubljen ulozak da lepo upadne noga i njoj je 23 bio mali, noga joj izlazi iz lezista pa smo uzeli 24, jesu malko vece al je ok. Tako da sve ti to zavisi od proizvodjaca, nije svuda isto isti broj. Verujem da bi njemo 23ka bila ok, al posto ste vec kupili onda nista, sledece godine mozda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=492299310830137&set=a.474415609285174.105736.474331875960214&type=1&theater

Mi smo uzeli ove sandalice. Inace,kod nas je slab izbor neke lijepe a povoljne djecje obuce.

Nije mi se stvarno davalo 50evra za ciciban zbog 3-4 mjeseca ljeta.

Ima li ko iskustva sa Todor obucom?

P.S. Moje dijete nogato,nosi 23 ;)

Kristina86 i Ivančica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au divne su :wub: tj meni su te za devojcice sve divne :D Mi nosimo 20,5, i one su mu jos malo komotne, ima prostora za prst jos otpozadi. Doduse to je razlicito od proizvodjaca do proizvodjaca, recimo kad ih poredim sa onim prvim njegovim cipelicama koje su bile 18, ove mi deluju bas mnogo vece :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala, Nice, meni na pocetku,tek kad smo ih uzeli, nisu bile tako lijepe...ali kad ih obuje ljepse stoje i ja se iz dana u dan polako zaljubljujem u njih :wub:

Inace,ja sam planirala da joj uzmem neke Baldino, kad mi u radnju prije neki dan ono bas slab izbor za djevojcice, sve im proslo, jedan ili dva modela ima br za Andju...dobijaju tek za 15tak dana novu turu,a meni tada kasno.

Medjutim, nadjem ove Todorove i kad bolje razmislim i uporedim cini mi se da su ove mnogo udobnije od baldinovih.

Inace,njoj bi odgovarao 24 Baldino, dok su joj ove T 23, i lijepo pasu...i ja uvijek gledam da makar jedan prst ima lufta, ipak ce da ih nosi par mjeseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

snowhite (ja sam tek sad skontala da je tvoj nick snowHite, sve sam citala snowVite :o ), prelepe su sandalice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, draga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj starijoj ćerci smo kupovali todorove čizmice, prelepe su bile, udobne, iznosila ih i nikakvih oštećenja nije bilo.

Ove sandalice su prelepe, moraću da pogledam šta imaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su sandalice Todor,jedino je u njih mogao da stane zbog velikog risa.I ortoped je odobrio.

Prve cipelice su bile Bambi isto kupljene zbog velikog risa,platiliih kao Cicibanove,a ispostavilo se da su lose,u medjuvremenu je sve razmeksalo,a onaj kozni anatomski dodatak unutra splasnuo,ortoped je rekao da nevaljaju <_< Eto ako neko bude hteo da kupi njihovu proizvodnju da zna.Zasad ostajemo na Todoru,u nista drugo ni ne mozemo uci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jako slicne, samo su tamnoplave, ja to zovem malo lepse espadrille :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,espadrile.I ove su teget plave,možda malo na indigo plave.A baš su udobne,i neće joj upadati kamenčići kao kroz sandalice kad smo u parku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo su lepe i malene :)

Naše su br 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase prve cipelice :) Broj 17 :wub: :wub: :wub:

20130602175631m.jpg

Slicne su i nase samo u puder boji. :) Udobne su i lijepo drze zglob sto je bitno za njih. Moja M ih je super iskoristila, jos ih nosimo kad je ovo hladno napolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li da kupim sandalice sa zatvorenim prstima ili otvorenim?

Veceras smo vidjeli preslatke Ciciban, prave sandale. Ali, mnogi nam govore da treba da su zatvoreni prstici. A skoro sve sa zatvorenim su kao cipele koje sad nosi.

Eto tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li da kupim sandalice sa zatvorenim prstima ili otvorenim?

Veceras smo vidjeli preslatke Ciciban, prave sandale. Ali, mnogi nam govore da treba da su zatvoreni prstici. A skoro sve sa zatvorenim su kao cipele koje sad nosi.

Eto tako :)

Iako su i meni govorili da dece moraju biti 'zatvoreni' mprstići ja sam svoj svojojdečici leti kupovala prave sandale sa OTVORENIM prstićima i nikada nismo imali problema...nekako volim kada je leti noga što više "gola" ;) ,tako da je moja topla preporuka "otvoreni prstići" :rolleyes: ....mali iđo ^_^ šu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi, ja cu Vuku obavezno kupiti espadrilice. Nema nista bolje nego da hodas u tome!

Mi smo kupipli sandalice naturino, teget, super su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala moja mna!

Ma isto i ja mislim. Te cemo definitivno.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i nasi su otvoreni prsti. Svi su mi govorili da ne uzimam jer ce povredjivati prste ali nije bilo nikakvih problema, a nonica je gola i dise ;)

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlične...takve je moj Miloš nosio....

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.