Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Danas idemo u Knjazevac, u fabriku obuce "Leda". Tamo ima decijih cipelica za 1500 dinara (fabricka cena). Jel kupovao neko ove cipelice?

Tamo su isto Naturino ,kao i u Rumi.Odlicne si ,a jeftine.Ajde pogledaj koliko suima tamo cizmice za sneg.U Rumi su sada 3700.Malo su im nabili cenu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1500 kupili smo dva para. Naturino su. Ima raznih modela. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1500 kupili smo dva para. Naturino su. Ima raznih modela. :)

Blagooo vamaaa....Mi nista da nadjemo,one koje nam se dopadaju nema brojeva. :( Pocinjem da se nerviram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamo su isto Naturino ,kao i u Rumi.Odlicne si ,a jeftine.Ajde pogledaj koliko suima tamo cizmice za sneg.U Rumi su sada 3700.Malo su im nabili cenu :(

Kad si gledala obucu u naturinu?Ja sam bila pre nedelju dana i bilo je snizenje,1900din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, daj slike...

Mozda i mi uskoro odemo u Rumu, pa devojke koje su vec bile molim za izvestaj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ledo - u Knjaževcu je fabrika (i prodavnica), a prodavnica u Rumi, pa je zato razlika u ceni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana treba mom bebanu da kupim prve cipelice.Dvoumila sam se izmedju cicibanovih i pavlovih cipelica.Kada procitah Milicin post o cicibanu bas se razocarah,ali sa druge strane Cicana ima pozitivno iskustvo sa njima.Gledala sam i chicco,ali one su mi preskupe .Ko ima pavlove cipelice,kako ste zadovoljne? da li ste kupovale cicak ili sa pertlom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ledo - u Knjaževcu je fabrika (i prodavnica), a prodavnica u Rumi, pa je zato razlika u ceni. ;)

I u Rumi je fabrika! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u Rumi je fabrika! ;)

Jedna te ista? onda sam pogrešno obaveštena... <_<

Nego mene zanima, jel oni tu stvarno proizvode obuću, ili samo sklapaju gotove delove? Lepe, pakuju, prodaju...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Italijani salju kozu i sve ostalo, onda nasa jeftina radna snaga to sve sklapa tacnije proizvodi. Ovo sto se prodaje po tim fabrikama je roba druge klase, prva klasa ode za Italiju.

Inace, Italijani uzimaju savrsenu obucu, sve ostalo prodaju u prodavnici, tako da ima da se nadje odlicnih primeraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavicu sutra slike. Izasao nam zulj na peti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i za decake mnogo slatke.

Ciciban?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi Imam potpuno iste!!! Divne su, gde si ih uzela? Predivne su!!! :)

Shveco i vase su mi extra u Daihmanu ima odlicnih :) (ne znam kako se pise).

Schveca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Sport Vision,čini mi se da se tako zove radnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao prekrasne su, bukvalno iste imam. Ima i kod nas sport vision. Bas cu pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malima lepše stoje :D Kao neka maketica starki,preslatko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da, bas tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi slatke su..Ma sve za decu je slatko... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre neki dan sam isla da gledam polusandale za bebca u Pavlu ,i tu su 4900 .Ovih dana gledam po radnjama da li mogu nesto dobro,a jeftinije da nadjem.Danas sam gledala Baldini polusandale,i cena im je 3000 .Kozne su,imaju anatomski ulozak,lako savitljive,tj.nije tvrd djon .Imaju lepih modela.Sta mislite o ovim cipelama ? da li je neko mozda kupovao ,pa me interesuju iskustva.Meni su se ove svidele

http://baldino.rs/polusandale/#prettyPhoto[423]/2/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice lepe su..bas mi se svidjaju.

Mi nismo kupovali te Baldini.Verovatno su dobre..Mi smo uzimali ''Pavle'' i ''Frodo'',i bila sam jako zadovoljna..

I da imali smo obucu ''Peja''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice lepe su..bas mi se svidjaju.

Mi nismo kupovali te Baldini.Verovatno su dobre..Mi smo uzimali ''Pavle'' i ''Frodo'',i bila sam jako zadovoljna..

I da imali smo obucu ''Peja''.

Ne znam gde froddo imaju da se kupe u Bgu,ali sam ih gledala u web shopu,i sjajne su.Bas mi se svidjaju modeli .I nase su prve Pavle,i jako sam njima zadovoljna,ali gledam ako mogu sad nekako jeftinije da prodjem za polusandale,pa cu na jesen najverovatnije opet Pavle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde froddo imaju da se kupe u Bgu,ali sam ih gledala u web shopu,i sjajne su.Bas mi se svidjaju modeli .I nase su prve Pavle,i jako sam njima zadovoljna,ali gledam ako mogu sad nekako jeftinije da prodjem za polusandale,pa cu na jesen najverovatnije opet Pavle

Ove su nase prve Pavle

qyu-Image0.jpg

ove druge Peja (tako je pisalo na kutiji)

s6b-Image0.jpg

trece Frodo,sliku cu postaviti sutra posto ih nemam slikane,ali one nisu polusandale..

Ivančica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre neki dan sam isla da gledam polusandale za bebca u Pavlu ,i tu su 4900 .Ovih dana gledam po radnjama da li mogu nesto dobro,a jeftinije da nadjem.Danas sam gledala Baldini polusandale,i cena im je 3000 .Kozne su,imaju anatomski ulozak,lako savitljive,tj.nije tvrd djon .Imaju lepih modela.Sta mislite o ovim cipelama ? da li je neko mozda kupovao ,pa me interesuju iskustva.Meni su se ove svidele

http://baldino.rs/po...le/#prettyPhoto[423]/2/

Meni su prelijepe! One su 30evra? Idem u potragu za njima sledece nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.