Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

I ja sam u problemu zbog broja 28.

U ponedeljak cu da idem u Daichemann.

Necu da dam vise od 2.000 ni pod tackom razno. Kupicu mu platnene ako treba, ali necu da dajemo 5 hiljada. Stvarno nisu normalni. <_<

Baldini ima lepih polusandala, ali ne znam gde sve imaju radnje. Znam da ima na Vidikovcu. goooglaj. ;)

Ima prodavnica i u Žarkovu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovala ili ne, za njega. :rolleyes:

Ima tema Broj obuce u uzrastu od 3-6 godina, pa smo se tamo upisivali i kad smo imali puno manje nego sad jer smo nsoili broj za uzrast od 3 godine. :unsure:

28? Hoces da mu ja posaljem svoje? :). Jao, pa koliko je tek visok? Moj Aleksa najnizi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel kupovao neko ove cipele/sandale:

Froddo

I kakve su?

Mi smo kupili Frodo zimske cipelice. Ja sam zadovoljna, ali spadaju u skuplje. Mislim da smo ih bili platili 6000din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima prodavnica i u Žarkovu... :)

Videla sam na netu, ja sutra planiram šetnju u centru, vodim i njega - pa mi žao što nema na Terazijama <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam nasla na netu. Malene rimljanke :wub: 500din su - nove. Umrecu koliko su slatke samo moram sutra da joj merim nogu, ne znam da li bi joj bile dobre :lol:

rimljanke.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Bonbon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam nasla na netu. Malene rimljanke :wub: 500din su - nove. Umrecu koliko su slatke samo moram sutra da joj merim nogu, ne znam da li bi joj bile dobre :lol:

rimljanke.jpg

Prelepe su!!!!

Nisam naisla na ovako nesto po prodavnicama.Kupila sam joj sandalice sa otvorenim prstima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepe su!!!!

Nisam naisla na ovako nesto po prodavnicama.Kupila sam joj sandalice sa otvorenim prstima.

Ma i ja sam skepticna sto se tice ovoga, al su stvarno prelepe :) Merila sam nogicu, trebalo bi da odgovaraju, sad samo da vidim sta ce odgovoriti ova zena sto prodaje. Nekako mi br 20 i gaziste od 13.5cm ne ide jedno s drugim al sve zavisi od proizvodjaca tako da je sve moguce. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam videla prelepe ciciban cipelice za prohodavanje, 5600 -_-:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno? ja bas mislila da su najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od prvih cipelica nosimo samo ciciban.Pokazale su nam se odlicne.Sve su ostale skoro nove.Najbolje su mi se pokazale patikice.Leti samo izvadim ulozak i ubacim u masinu.Oprala sam ih oboje bar po 5 puta u masini.

Kozne sandalice,prve cipelice i cizmice smo platili preko 5 000,ali ove patikice su bile po 1600 din i super su.Ja sam nesto navikla na nihovu obucu,najudobnija mi je za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U svakom slucaju sve mi je bolje od Air max patika koje deci obuvaju.Zarad cega?Grozan debeo,nesavitljiv djon,neudobne skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U svakom slucaju sve mi je bolje od Air max patika koje deci obuvaju.Zarad cega?Grozan debeo,nesavitljiv djon,neudobne skroz.

Za Cicban ne znam - nisam kupovala, al za patike se slažem... Ok, kad poodraste, ali kad prohoda, ma ne pre treće godine... Baš su krute, i čini mi se jako neudobne...

Al su zato Cicana - Najke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uzas,jos onaj djon napred tanak,pozadi debeo.Mi smo prosle godine gledali da kupimo,pa su nam tad i rekli da i ne postoje sa anatomskim uloskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nama je Ciciban ubedljivo najbolja obuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam za Air max nisam ih ni gledala.. mi nosimo i obicne patikice adidas nike, tj uvek ih imam pored cipelica nekad i duboke i tako na adidas pise da je anatmoski ulozak..

Ja bih rekla da je chicco jako, jako dobra sa cipelicama meni najbolji koje sam gledala,ali ipak to je moje misljenje, sigurno ce biti jos mama kojima je ciciban dobar, ali nama se nije pokazao i bas nemam izbor za cipelice evo dumam glavu tsa da joj sad uzmem.. :(

Meni je Bambi bio odličan, ali smo nešto prestali da kupujemo njihove - predaleko su radnje od nas, i imaju samo dve u BGD.

Ciciban mi je preskup, a izbor - tu i tamo. Nisam kupovala njihovo, a drugaricin mali nosi i kunu se u njihovu obuću....

Pavle je ok, a i Polino - to već kad dete pređe 1,5 - 2 godine pa može i nešto povoljnije a dobro da nosi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je ortoped još na prvoj kontroli rekao da su Chicco-ve cipele ubedljivo najbolje, ali su isto tako i preskupe!

Mi smo koristili ciciban prve 2 i po godine, sad kupujemo Frodo cipele. Izuzetno dobra izrada, iako nisu baš jeftine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI smo imali Chicco cipele i sandale, te sam im uzimala kao prve cipelice za prohodavanje. Odlicne su, stvarno nema boljih. Na snizenju budu jeftinije od Cicibana.

Ja Ciciban ne volim, mislim da im je jako los kvalitet a cene izvikane.

Milice, potrazi Naturino u Italiji, oni su isto mnogo dobri.

Naturino su nam se najbolje pokazale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas nema neki izbor cipelica.Ciciban,Polino i neke Markos.Naturino su bile neke vreme,pa je sad ta radnja zatvorena.Ostalo su sve neke slj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idemo u Knjazevac, u fabriku obuce "Leda". Tamo ima decijih cipelica za 1500 dinara (fabricka cena). Jel kupovao neko ove cipelice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idemo u Knjazevac, u fabriku obuce "Leda". Tamo ima decijih cipelica za 1500 dinara (fabricka cena). Jel kupovao neko ove cipelice?

jeste moja drugarica, kaze da su super, rade ih za Italiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste moja drugarica, kaze da su super, rade ih za Italiju...

Mi juce svrljali po gradu,trazili cipelice ali nije htela ni da ih proba.Ovde imaju Pavlove,Polino,Markos i ciciban koje su bas skupe.Ne znam sta cemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idemo u Knjazevac, u fabriku obuce "Leda". Tamo ima decijih cipelica za 1500 dinara (fabricka cena). Jel kupovao neko ove cipelice?

Čula sam za njih da su super, ali su nam nedostupne jer su predaleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase prve su bile Felx Vd iz Belu Palanku i one su extra, dobila je Polino i ne svidja mi se sto im deo pozadi nije dovoljno cvrst

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idemo u Knjazevac, u fabriku obuce "Leda". Tamo ima decijih cipelica za 1500 dinara (fabricka cena). Jel kupovao neko ove cipelice?

Ja mislim da su te cipele tamo isto Naturino, italijanska marka. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.