Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

имам питање - у реду је куповати ципелице у радњама попут Павла, Цицибана, Полино и сл.... , ипак су оне специјализоване за дечију обућу, а шта кад родитељи деци купују најк, рибок и слично, моја другарица купила најк максерице сину који има три године, мени је то :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

имам питање - у реду је куповати ципелице у радњама попут Павла, Цицибана, Полино и сл.... , ипак су оне специјализоване за дечију обућу, а шта кад родитељи деци купују најк, рибок и слично, моја другарица купила најк максерице сину који има три године, мени је то :blink:

Kakve su to patike...ja 1. put čujem... :unsure: i svako kupuje gde mu je, pre svega, jeftinije... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj izbor je obuca "Pavle". Ovakve polusandale juce sam kupila detetu.

Preslatke su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su to patike...ja 1. put čujem... :unsure: i svako kupuje gde mu je, pre svega, jeftinije... :)

није јефтиније, те патике коштају више него полинове, јер за одрасле су око 14.-15.000, а за децу између 7. и 10.000 зависи који бројеви...и анатомски нису за децу, мислим деци тако рано куповати патике које се праве анатомски за одрасле мислим да није адекватно...

а слика је испод...мислим једног модела..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

није јефтиније, те патике коштају више него полинове, јер за одрасле су око 14.-15.000, а за децу између 7. и 10.000 зависи који бројеви...и анатомски нису за децу, мислим деци тако рано куповати патике које се праве анатомски за одрасле мислим да није адекватно...

а слика је испод...мислим једног модела..

Aaaa...hvala.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi kupili Baldino i super su

E, Anja Baldino nasleđuje od starije sestre i stvarno su dobro...mi ih dobijemo ko da su nove. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

имам питање - у реду је куповати ципелице у радњама попут Павла, Цицибана, Полино и сл.... , ипак су оне специјализоване за дечију обућу, а шта кад родитељи деци купују најк, рибок и слично, моја другарица купила најк максерице сину који има три године, мени је то :blink:

deca nema potrebe da nose anatomski ulozak non stopo, narocito tako velika deca. stopalo ima veze iskljucivo sa genetikom a ne oluskom, to ce tio reci svaki ortoped.bitno je samo da je djon savitlljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

deca nema potrebe da nose anatomski ulozak non stopo, narocito tako velika deca. stopalo ima veze iskljucivo sa genetikom a ne oluskom, to ce tio reci svaki ortoped.bitno je samo da je djon savitlljiv.

Ovo je i moje misljenje. Isto tako mislim, da je jako bitno da stopalo bude sto vise slobodno, tj dijete boso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

deca nema potrebe da nose anatomski ulozak non stopo, narocito tako velika deca. stopalo ima veze iskljucivo sa genetikom a ne oluskom, to ce tio reci svaki ortoped.bitno je samo da je djon savitlljiv.

Ja sam već pisala na ovj temi o tome,potpuno si u pravu...zato sam sa Anđom radila sve KONTRA,ona je obuvena samo kada izlazi napolje,uvek je bosa u kući,a od uloška bežim ko luda <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

deca nema potrebe da nose anatomski ulozak non stopo, narocito tako velika deca. stopalo ima veze iskljucivo sa genetikom a ne oluskom, to ce tio reci svaki ortoped.bitno je samo da je djon savitlljiv.

Ja sam već pisala na ovj temi o tome,potpuno si u pravu...zato sam sa Anđom radila sve KONTRA,ona je obuvena samo kada izlazi napolje,uvek je bosa u kući,a od uloška bežim ko luda <_<

Potpisujem vas dve slatkice, slazem se u potpunosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel kupovao neko ove cipele/sandale:

Froddo

I kakve su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel kupovao neko ove cipele/sandale:

Froddo

I kakve su?

Mi smo imali sandale prosle godine (slicne kao 115015)... ja zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali sandale prosle godine (slicne kao 115015)... ja zadovoljna.

A jesu skupe? Samo Pollino ima cenovnik na sajtu, što je sr***. Da imaju cene na sajtu, imali bi i veću posećenost radnji :D

Treba malcu da kupom neke sandale/polusandale - pa se dvoumim Pavle ili Polino... A gledam i još šta ima drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesu skupe? Samo Pollino ima cenovnik na sajtu, što je sr***. Da imaju cene na sajtu, imali bi i veću posećenost radnji :D

Treba malcu da kupom neke sandale/polusandale - pa se dvoumim Pavle ili Polino... A gledam i još šta ima drugo...

Skupe su... Bile su oko 4.000 din <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skupe su... Bile su oko 4.000 din <_<

Pa toliko su i u Polinu one što nam se dopadnu <_<

Baš deru sa cenama...

Ne znam kako je u Pavlu, radnja mi blizu posla, al sve žurim pa ne svratim... A tamo ima i za mene super izbor... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam ćora ili nešto slab izbor...? I sve do 24... Od brojeva...

Znam ja da online ponuda nije ko u radnji, ipak mora da se šparta.

Provereno znam da obe Polinove radnje u Bulevaru zajedno nemaju izbor za decu kao radnjica u TC Banjica. Oni su puni i nema šta nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u problemu zbog broja 28.

U ponedeljak cu da idem u Daichemann.

Necu da dam vise od 2.000 ni pod tackom razno. Kupicu mu platnene ako treba, ali necu da dajemo 5 hiljada. Stvarno nisu normalni. <_<

Baldini ima lepih polusandala, ali ne znam gde sve imaju radnje. Znam da ima na Vidikovcu. goooglaj. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u problemu zbog broja 28.

U ponedeljak cu da idem u Daichemann.

Necu da dam vise od 2.000 ni pod tackom razno. Kupicu mu platnene ako treba, ali necu da dajemo 5 hiljada. Stvarno nisu normalni. <_<

Baldini ima lepih polusandala, ali ne znam gde sve imaju radnje. Znam da ima na Vidikovcu. goooglaj. ;)

Ja svaki put puknem 4 hiljade, i prošlog leta te što sam mu uzela u polinu platila toliko, a ofucale se posle 2-3 nedelje... Nisu pukle, ali im je boja bila "kaki" posle dva čišćenja... Ako će već da pohaba po napolju bolje da nađem jeftinije...

Tnx za ideje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel kupovao neko ove cipele/sandale:

Froddo

I kakve su?

Patofne je nasledio od drugara, 4 oro dece ih je nosilo, Aleksa je bio peti. Doduse, najmanji broj pa ih nosi jedno 2 do 3 meseca, to ono pred prohodavanje i prvo koracanje. Posle sam ih prosledila i vratili mi ih, ma kao nove su.

I prve cipelice su Froddo, ja sam prezadovoljna ali su skupe. 45 evra. Vise ne planiram da mu kupujem tako skupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ponedeljak cu da idem u Daichemann.

Pavle je sad za rodjendan dobio patike te marke, samo su mu trenutno velike... bas su dobre i deluju kvalitetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nade da cu naci nesto ;) Danas mi je prekukao kako mu je vruce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u problemu zbog broja 28.

U ponedeljak cu da idem u Daichemann.

Necu da dam vise od 2.000 ni pod tackom razno. Kupicu mu platnene ako treba, ali necu da dajemo 5 hiljada. Stvarno nisu normalni. <_<

Baldini ima lepih polusandala, ali ne znam gde sve imaju radnje. Znam da ima na Vidikovcu. goooglaj. ;)

:o :o :o :o :o Je l' to za tebe il' za sinka? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovala ili ne, za njega. :rolleyes:

Ima tema Broj obuce u uzrastu od 3-6 godina, pa smo se tamo upisivali i kad smo imali puno manje nego sad jer smo nsoili broj za uzrast od 3 godine. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.