Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Znas sta,za dobru cipelicu kao sto je ova i nije mnogo.Pogotovo ove Frodo svi ih hvale.Mislim da kod nas u gradu nemaju.

Da li jedne cipelice mogu da vam izguraju sezonu?

Nama taman toliko 3-4 meseca,ali nikad joj ne kupujem vise pari,vec samo jedne kvalitetne i nosi dok im dusu ne izvadi.Mada svake su ostale kao nove.Uvek kupim da ima prst lufta i za tri meseca vec budu knap.

Slažem se. I ja sam više za to da ima jedne dobre i kvalitetne cipele, nego nekoliko pari slabijih.

A sad svakako možemo da izguramo sezonu. Za godinu dana, nogica mu je porasla samo za jedan broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ih videla ovde, ali mozda sam promasila. KOliko su?

H&M UK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke javite mi gde kupujete te chicco cipelice tako jeftine? Znam da chicco ima najbolji ulozak, a ako je jos 50 % to je extraaa. toga ovde nema. tacnije nema chicco sa 50 % :rolleyes:

Chicco outlet na Banjici. Imaju i radnju na Vidikovcu. Povremeno moze da se nadje nesto jako povoljno, samo treba da se pogodi da imaju i pravi broj. Chico ima onaj flexi savitljivi djon, lagan ko perce, i zbog toga mi se najvise svidjaju, a ne kao Ciciban, njihovu obucu ne mozes ni da podignes koliko je teska, a kamoli da savijes. ;)

Evo Kamilica zna sve, a mi pola sata se cudimo kako i zasto i odakle :lol:

Drugar nam radi za njih carinu, uvoz i izvoz, tako da su to proverene informacije! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se. I ja sam više za to da ima jedne dobre i kvalitetne cipele, nego nekoliko pari slabijih.

A sad svakako možemo da izguramo sezonu. Za godinu dana, nogica mu je porasla samo za jedan broj.

Mislim da se svi vode time kad kupuju obucu, ako nista bar deciju :rolleyes:

Samo sto je nama potrebno bar da imamo po 2 para plus patikice 2 para, i to menjaj na svaka 2-3 meseca. Da poludis. Dok moja obuca dodje na red, okozim se. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chicco outlet na Banjici. Imaju i radnju na Vidikovcu. Povremeno moze da se nadje nesto jako povoljno, samo treba da se pogodi da imaju i pravi broj. Chico ima onaj flexi savitljivi djon, lagan ko perce, i zbog toga mi se najvise svidjaju, a ne kao Ciciban, njihovu obucu ne mozes ni da podignes koliko je teska, a kamoli da savijes. ;)

Znam za njihov djon i ulozak, jako su cenjeni kod ortopeda, bas zbog te savitljivosti ali i drugih stvari. Mi smo imali ciciban kao mali, sad ne mogu naci ovde velike njihove brojeve, jako mi je daleko njihova radnja, ali izgleda cu morati da odem. :rolleyes:

ili da iscimam nekog iz bgda da mi prosnjuva po banjici :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se. I ja sam više za to da ima jedne dobre i kvalitetne cipele, nego nekoliko pari slabijih.

A sad svakako možemo da izguramo sezonu. Za godinu dana, nogica mu je porasla samo za jedan broj.

I ja..

Chicco outlet na Banjici. Imaju i radnju na Vidikovcu. Povremeno moze da se nadje nesto jako povoljno, samo treba da se pogodi da imaju i pravi broj. Chico ima onaj flexi savitljivi djon, lagan ko perce, i zbog toga mi se najvise svidjaju, a ne kao Ciciban, njihovu obucu ne mozes ni da podignes koliko je teska, a kamoli da savijes. ;)

Drugar nam radi za njih carinu, uvoz i izvoz, tako da su to proverene informacije! :P

Ja sam u sptembru kupila anđi cipelice za 1900 din i još jedne polu-duboke plave za poklon 1900 din....

Znam za njihov djon i ulozak, jako su cenjeni kod ortopeda, bas zbog te savitljivosti ali i drugih stvari. Mi smo imali ciciban kao mali, sad ne mogu naci ovde velike njihove brojeve, jako mi je daleko njihova radnja, ali izgleda cu morati da odem. :rolleyes:

ili da iscimam nekog iz bgda da mi prosnjuva po banjici :rolleyes:

ja sam starijoj deci UVEK kupovala isključivo ciciban obuću...ali..sada drugčije razmišljam,Chicco je prava stvar ali su bezobrazno skupi,ali zato ako ima autlet onda je to prava stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno deluju kvalitetno, ali kad saberem još i uložak koji moramo da kupimo, ispadne katastrofa skupo. :(

Posle puno muke, odlučili smo se da uzmemo ekovelove uloške. Ortopedi u NS-u su me totalno razočarali.

Ma šta je sa svima, svi mi nešto aludirate, nema od bate i seke ništa još neko vreme. <_<

Ja i starija deca nosimo ekovel uloške...imam ravna i spuštena sopala,meni ekovel stvarno radi radnju...a eto od svih naših nošenja Cicibanovih cipelica i nikako mi nijedno dete nije nasleđivalo,sve sam htela da bude novaobuća kao zbog stopala,ispade da je genetika imala najviše udela,tako da sada svi nose ekovel uloške <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja..

Ja sam u sptembru kupila anđi cipelice za 1900 din i još jedne polu-duboke plave za poklon 1900 din....

ja sam starijoj deci UVEK kupovala isključivo ciciban obuću...ali..sada drugčije razmišljam,Chicco je prava stvar ali su bezobrazno skupi,ali zato ako ima autlet onda je to prava stvar

Uf, meni je chicco 100 mesta iznad ciciban, no dobro. ukusi se razlikuju i za kvalitet i za dizajn.

zato ne treba raspravljati. Jer da mene neko pita ne postoji udobnija obuca od prade, tako da ...... :rolleyes:

ali taj outlet mi super zvuci. moracu nekog da posaljem tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, meni je chicco 100 mesta iznad ciciban, no dobro. ukusi se razlikuju i za kvalitet i za dizajn.

zato ne treba raspravljati. Jer da mene neko pita ne postoji udobnija obuca od prade, tako da ...... :rolleyes:

ali taj outlet mi super zvuci. moracu nekog da posaljem tamo.

ajd sad šećeru...ide mi voda na usta :D ...i ja bi pradu...nego... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajd sad šećeru...ide mi voda na usta :D ...i ja bi pradu...nego... :D

znam, mada decije se mogu naci i za 100 evra na snizenju :unsure:

ali kad pomislis da moj luka upropasti cipelu ili patiku za maksimum mesec dana, za njega su samo opanke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam, mada decije se mogu naci i za 100 evra na snizenju :unsure:

ali kad pomislis da moj luka upropasti cipelu ili patiku za maksimum mesec dana, za njega su samo opanke :rolleyes:

Mada ti imas za andju one opancice. E to je obuca, savitljiv djon, koza spolja, koza iznutra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ove Froddo sto je phoenix uzela su cija marka? Bas imaju slatkih modela na sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam, mada decije se mogu naci i za 100 evra na snizenju :unsure:

ali kad pomislis da moj luka upropasti cipelu ili patiku za maksimum mesec dana, za njega su samo opanke :rolleyes:

<_<

Mada ti imas za andju one opancice. E to je obuca, savitljiv djon, koza spolja, koza iznutra :lol:

Upravo ja to kažem..a tek što joj dobro 'čuče' uz sve odevne kombinacije,ma potpuni su hit gde god se pojavimo...a ono su samo obične opančice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ove Froddo sto je phoenix uzela su cija marka? Bas imaju slatkih modela na sajtu.

Valjda hrvatske....i naš Polino je potpuno 'pomanitao'...nisu normalni sa cenama...u tkzv. autlet-u nema cipelice ispo 3000...a autlet <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada u potrazi za 'snežnim' čizmama za Anđelinu...do sada sam kupovala Ciciban one simptatex sa garancijom da su nepropustive i ja ih imam i nosim ih već 3 godine...nego i tu sdaa mislim da mogu da prođem jeftinije sa nekom drugom markom...jako bi volela da mogu da nađem za decu,neku čizmu koja je 'običnog' dizajna spolja a u unutra da bude jagnjeće krzno kao što je u mojim Ugg-sicama koje prosto obožavama,ja nikada nešto lepše i udobnije nisam nosila a noge mi tople (nikada oznojane) u njima....evo dečija obuća ali ne kod nas naravno <_<

http://www.uggaustralia.com/toddlers-shoes...default,sc.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove su fenomenalne. ali nama ne trebaju cizme generalno. :(

Al' su lepe jel da...mnogo.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas supredivne, sad sam OT, ali jel nema potrebe da je zasticen zglob..

P:s mene moja Tara toliko podseca na tvoju Andju, bas mi se cini dace isti zvrk biti, nema ni pola sekunde mira samo negde srlja i zuri :)

E Milice upravo sve SUPROTNO radim od onoga što sam sa starijom decom <_< ..njima sam kupovala Ciciban,što tvrđe da kao drže zglob,pa obavezno sa uloškom,bl,bla,pisala sam već na ovoj temi, a oni evo imaju katastrofalno ravne tabane,na mene (mm ima savršene tabane) i naravno nose ekovel uloške koji koštaju 4000 din (ako nisu poskupili),ali cena je najmanji problem u odnosu na ono kakva su im stopala...e sada mislim da je i taj dodatni ULOŽAK još pogoršao stvar jer uložak deluje pasivno na nogicu,logično je da nogica treba sama da se oslanja'na svoje mišiće' a ne tamo neki uložak to da podržava...e vidiš,Anđelini sam SVE SUPROTNO,pa se nadam da će imati barem malo krivlja stopala od njih...kako god okreneš genetika je presudna,ali uložak samo od 2. ili 3. godine ili ako dete baš ima neki problem koji je evidentan još u 1. godini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i starija deca nosimo ekovel uloške...imam ravna i spuštena sopala,meni ekovel stvarno radi radnju...a eto od svih naših nošenja Cicibanovih cipelica i nikako mi nijedno dete nije nasleđivalo,sve sam htela da bude novaobuća kao zbog stopala,ispade da je genetika imala najviše udela,tako da sada svi nose ekovel uloške <_<

E super da čujem is prve ruke kakvi su ulošci. Bila sam već u prodavnici, i delovali su mi nekako jadno. Plastika sa parčetom tkanine. :huh: Ali ih stvarno svi hvale. Rekli su mi da cipela posle 3. godine ne igra neku ulogu, već uložak.

Anđelinine prve hodajuće su bile ovakve...totalna suprotnost od onoga što sam starijoj deci kupovala...

http://www.babychic.rs/pediped_originals.html

Ove braon sa cvetovima!!!

E meni je žao što nisam bila u mogućnosti da kupim ove prve cipele. U Novom Sadu ih nema. Kakve su cene??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super da čujem is prve ruke kakvi su ulošci. Bila sam već u prodavnici, i delovali su mi nekako jadno. Plastika sa parčetom tkanine. :huh: Ali ih stvarno svi hvale. Rekli su mi da cipela posle 3. godine ne igra neku ulogu, već uložak.

E meni je žao što nisam bila u mogućnosti da kupim ove prve cipele. U Novom Sadu ih nema. Kakve su cene??

kako,zar nije parče kože :unsure:

Ove prve cipelice su bile 3000 ili 3200,tako nešto,izgledaju nehodajuće ali su hodajuće :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas supredivne, sad sam OT, ali jel nema potrebe da je zasticen zglob..

P:s mene moja Tara toliko podseca na tvoju Andju, bas mi se cini dace isti zvrk biti, nema ni pola sekunde mira samo negde srlja i zuri :)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove patikice gledam mnogo mi se svidjaju, uzela bi kad prohoda tamo prolece/a maozda i za jesen, ali nisma pametna koji br sad nosi 18 i taman joj je.. inace na popustu su i bas su super napravljene nekako kad ih uzmem u ruku bas je to to :)

m2f-SCARPA.jpg

Mnogo su slatke,20/21 bi joj verovatno za taj period odgovarale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove patikice gledam mnogo mi se svidjaju, uzela bi kad prohoda tamo prolece/a maozda i za jesen, ali nisma pametna koji br sad nosi 18 i taman joj je.. inace na popustu su i bas su super napravljene nekako kad ih uzmem u ruku bas je to to :)

Ako misliš da ih nosi na proleće ili jesen onda br. 20 uzmi,moja Ena sad sa godinu dana nosi 21 :blink: Inače su mnogo slatke patikice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.