Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Ako ima ova tema, a ja je nisam pronasla, neka administratori ucine ono sto treba...

Mene interesuje koliko vodite racuna o obuci svoje dece? Da li je to ciciban, pavle, naturino ili neki drugi proizvodjac? Da li cipela MORA da ima anatomski ulozak? Mora li da bude kozna? Po gradu sam trazila za cerkicu snegarice i nasla sam ali bez uloska i sada se dvoumim sta da radim? Da li da ih posle kupim ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika, mislim da je tema OK :D

E ovako, moje mišljenje je da u čizmicama koje navodiš nema potrebe za anatomskim uloškom. Kao prvo dijete veoma kratko boravi vani i u njima, ima pregršt toplih čarapica(tako da ne znam ni koliki bi bio efekat uloška)...tako da je na tebi da nam ih uslikaš u jurnjavi po snijegu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika, mislim da je tema OK :D

E ovako, moje mišljenje je da u čizmicama koje navodiš nema potrebe za anatomskim uloškom. Kao prvo dijete veoma kratko boravi vani i u njima, ima pregršt toplih čarapica(tako da ne znam ni koliki bi bio efekat uloška)...tako da je na tebi da nam ih uslikaš u jurnjavi po snijegu...

E, bas ti hvala! Ja se uvek, ali bas uvek dvoumim oko svega-ova moja osobina najvise smeta mm, ali, da priznam, smeta i meni. I ja kazem isto sto i ti, da ce Maja u tim cizmicama biti najvise sat-dva dnevno. Obecavam slike sa snega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa filipom, dete će sat-dva dnevno provesti u njima, bitnije je da su tople i nepromočive nego da li imaju anatomski uložak.

Ja lično ne kupujem ciciban i ostale markirane stvari, prvenstveno jer su skupe, a dete ih vrlo kratko nosi i za mene je to bacanje para jer ima dosta naših domaćih proizvođača, sa prihvatljivim cenama, a kvalitet je sličan.

Moj dečak inače nosi ortopedske cipele, ali nam je dr savetovala, da mu obuvamo i drugu obuću i da ide dosta bos, da to ne bude samo mehanički ispravljeno spušteno stopalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika meni je fizijatar jos kad je imala oko 14 meseci, rekla da nema potrebe za uloskom za obucu koju nosi 2-3 sata dnevno(po njenom misljenju nema efekta ni za drugu obucu,ali to je druga tema ;) )

Evo nasih novih cizmica,moracu da usvojim tvoj termin "snegarice" bas je slatko,s obzirom da ih mi zovemo "krampačice" :lol:

7w-SDC113.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika meni je fizijatar jos kad je imala oko 14 meseci, rekla da nema potrebe za uloskom za obucu koju nosi 2-3 sata dnevno(po njenom misljenju nema efekta ni za drugu obucu,ali to je druga tema ;) )

Evo nasih novih cizmica,moracu da usvojim tvoj termin "snegarice" bas je slatko,s obzirom da ih mi zovemo "krampačice" :lol:

7w-SDC113.jpg

|Krampacice" su super...evo ja cu na fb da stavim sliku, (a pokusacu i ovde), onih koje cu da kupim Maji...u pola 4 cekam decu i muza isperd te radnje...odoh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Micika...cekamo slicicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stopalo ima i veze sa genetikom, samim tim imate jako dosta dece koja su oduvek nosile anatomski ulozak a imaju ravna stopala ili bilo sta drugo. I obrnuto.

Ja sam luki kad je napunio godinu dana kupovala cipelice sa anatomskim uloskom, ali smo isto tako imali i sto puta patikice obicne nike ili bilo koje druge. generalno za obucu je najbitnije da je ulozak savitljiv, sve ostalo je manje bitno.

Sto se cizama tice, malo je nemoguce naci cismice za sneg koje imaju anatomski ulozak. Bar je ovde jako tesko.Ali Luka je vec veliki, ne opterecujem se oko uloska, ali uvek mu kupujemo kvalitetnu obucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana snajkine cizmice su savrsene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana snajkine cizmice su savrsene!!!

hvala prijka :)

Znas li koliko je tesko u bg naci krampacice koje nisu drecavo ciklama,narandzaste...a da pri tom kostaju manje od 90evra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala prijka :)

Znas li koliko je tesko u bg naci krampacice koje nisu drecavo ciklama,narandzaste...a da pri tom kostaju manje od 90evra

90 evra za obicne skijaske tj snezne cizme??!!! jel su oni poludeli????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daaaa luuudi...

da ne bude zabune nase su 25e :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daaaa luuudi...

da ne bude zabune nase su 25e :lol:

pa dobro, to je super cena...a stvarno su divne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danima već tražim neke zimske čizmice za dete i ne mogu da nađem!! Poludeću!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Phoenix...verujem ti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cile,cizmice su predivne.Ala cemo uzivati na snegu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Faja Viki...e po ceo dan je napolju...seg i seg...nisam ni sanjala da ce joj toliku srecu sneg pricinjavati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danima već tražim neke zimske čizmice za dete i ne mogu da nađem!! Poludeću!

Jesi možda pogledala u onoj prodavnici dečije obuće na Bulevaru, u onoj gadnoj žutoj zgradi kod Dnevnika. Tamo sam ja uzela Akiju i gumene ( futirane) i debele zimske za sneg. Cena im je 3400 din, a dobar je kvalitet, ja stalno tamo kupujem obuću i do sad nisam imala nikakvih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako mi kupismo snegarice...sneg prestade da pada jos juce...do duse ima ga u parkicu dovoljno za sneska i za grudvanje...ujutru vodim decu na sneg, jer su danas u vrticu i dok dodju kuci pasce mrak. A da, nisam zaboravila da stavim slikicu i ovde ali mi nesto bas i ne polazi za rukom. da3-154934.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce mi opet trebati Anina pomoc oko slikice, bas kao i sa slikom torte! ANaaaaaaaaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuuuuuuuuuuuuu saaaaaaaaaaaaaam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m1604.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako mi kupismo snegarice...sneg prestade da pada jos juce...do duse ima ga u parkicu dovoljno za sneska i za grudvanje...ujutru vodim decu na sneg, jer su danas u vrticu i dok dodju kuci pasce mrak. A da, nisam zaboravila da stavim slikicu i ovde ali mi nesto bas i ne polazi za rukom. da3-154934.jpg

savrsene su!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne...imaju li zelene? Šta misliš ŠEĆERU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

auuuu baš su fensy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.