Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Preslatke su te PUMA-ine patike, u zdravlju da ih obuvate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Filipa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Maki ove su prave muske,bas su lepe. I mi smo danas kupili ciciban espadrile ili platnene patikice. Slikacu ih kasnije pa cu staviti slicicu. I proslog leta je imala slicne,bas su zahvalne. Kad je stavim popodne da spava operem ih i dok ustane one su suve. Uvece ih opet operem i ujutru jovo nanovo. Inace stalno kopa po pesku i pravi blato,zato ih tako cesto perem, da ne mislite da sam skroz fiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nase danasnje kupovine:

pmy-Image1.jpg

bpk-Image1.jpg

9h5-Image1.jpg

iqn-Image1.jpg

Naturino-Ruma!

Hvala puno VIKI77! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala i tebi,Kamilice!!!Sandalice su vam preeeeeeeeeeeslatke.Odoh sutra za Rumu trceci :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nds-majka-.jpg

evo espadrilica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco stvarno su preslatke.Zelim ti da ih hiljadu puta peres i susis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga,to im ne gine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco,videla sam ove.I meni su preslatke.I bas sam pomislila kako su super za dvoriste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco i Kamilice, preslatke su sandalice :) U zdravlju da ih nosite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, jao kako su slatke sandalice :wub: . Mi smo juce kupili paticice da Pcelicom Majom, ali veci broj, nisu imalai njenu velicinu, meni su se bas dopale. Sandalice su nam sledece, verovatno cu ih kupiti u Srbiji, jer ovde nisam jos uvek nasla bas toliko lepih, mozda ce ih tek biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Backe, Kamilice, divne su!! Kao mama jedne smizle potvrdjujem da je kvalitet kupovine vrhunski! :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Sivke, prava si ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa patikice su ekstra!Moje dete je u fazi prohodavanja izuvalo cipelice.Imali smo Pavle.Posto ih nikako nije hteo nosio je,a i dan danas Fischer Price patofne koje su bez uloska,a i patike su nam takodje bez njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame treba mi savet.

Bili smo da kupimo patikice,hteli smo Nike Air Max,medjutim rekli su nam u svim sportskim radnjama da ne postoje patikice sa anatomskim uloskom.a TO NE DOLAZI U OBZIR,ZNACI OD PATIKA ODUSTAJEMO.

Gledali smo i ciciban sandalice,sa anatomskim uloskom,jako lepe cvrste,a mekane,medjutim ne prekrivaju zglob.

Ja sam u velikoj dilemi sta da radim?Da li bi trebalo Jani sada na leto kada bude prohodavala,da nosim napolju cipelice ili moze i u te sandalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pp2011marines_2028.jpg

Ovo ti je sasvim u redu za prve korake...vidjala sam klince u tim cipelicama sto prektivaju zglob, nimalo mi se ne svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako nesto jeste slatko,ali dete ce mi se skuvati letos u ovakvim cipelicama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece CICANA....taman neka ih nosi do jula, onda ovo...

21.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde sam vec pisala,moja Mina je prohodala u sandalicama sa otvorenim prsticima i celo leto bila u njima.Imale su ono ojacanje oko zgloba i ona dva kaisica napred. Bile su joj odlicne.Postavicu kakve su bile,alo nadjem negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece CICANA....taman neka ih nosi do jula, onda ovo...

21.jpg

E bas ovakve smo gledali da joj uzmemo,mislim ovog tipa,i taman tad maj jun ce joj i trebati,sada mozemo da izguramo u ovim ciciban koje imamo.

Viki kad stignes postavi slicicu.

Filipa hvala,da vazno mi je da bar oko zgloba budu ojacane,i da budi zatvoreni prstici ipak da se ne udara u njih.

Ustvari ovo sto si stavila su fakticki cipelice,samo ih zovu sandalice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nigde nasla slicicu,ali to su one obicne sa otvorenim prstima,samo su ove bile najbolje koje smo ikad imali.I ni jednom nije povredila prstice,a bas je bila smotana.Ja sam se vodila time da ako ih proizvode u tako malim brojevima,verovatno ih ljudi i kupuju,pa sto ne bih i ja.I mada svi govore da se uzmu sa zatvorenim prsticima,mi smo uzeli sa otvorenim i nismo pogresili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mame moje tantalove muke ,vecita dilema patike vs cipelice, ulozak vs bez uloska itd.Podelila bih svoje iskustvo kako sam ja prosla sa mojim bebcem pa da druge mame tako ne prodju mi sada trenutno nosimo ortopedske i imamo 2 god i 9 meseci.Bebac je sam prohodao sa 11 meseci prve cipele smo mu uzeli baldini jer nekako kako sam se raspitivala za tu marku jos neko i cuo za razliku od cicibana koji je samo kod nas i u Sloveniji jos popularan.Gledala sam da obavezno bude jaka cipelica sa uloskom itd sve sto uglavnom nalazite po casopisima od saveta i onda sa nekih 18 meseci sam shvatila kakva sam guska bila sto nisam malo pogledala sta se preporucuje i van nasih granica.Na redovnoj kontroli kukova sa 18 mes ortoped je konstatovao malo izrazeniji takozvani patkasti hod i naravno ravne tabane sto je ok za taj period al onda mi je servirao pricu da te ravne tabane vecinom mi roditelji zeznemo izvikanom i krajnje nepotrebnom obucom tipa ciciban sa uloscima.Navodno ulosci su zadnja stvar koja bebi treba jer ulenje stopalo i njegov svod i otezava dizanje svoda koji bi se prirodno da nije ususkan u ulozak lakse podigao u pravilan polozaj.Kada sam se raspitala ispalo je da smo slucajno bili kod naseg najveceg strucnjaka i stvarno sve sto je rekao se i tek kako slagalo sa svim pricama ortopeda i fizijatara a to je sledece od dana kada prohodavaju ulosci su "neprijatelji", najveci prijatelj je bosonogo hodanje ali ne po mekanom tepihu nego travi i sljunku a obuca treba da bude od prirodnih materijala bez uloska sa TVRDOM podlogom, jedan od izbora koji dolaze u obzir je Geox obuca koja je uglavnom vrtoglavo skupa ali ako uhvatite snizenje dobicete ekstra cipele i za 3000 din.Druga bitna stvar je da u Srbiji postoji x proizvodjaca cipela koji prave bolju obucu od uvozne a ljudi ni ne znaju za njih ja sam iz NS i nasla sam neke Stefy cipele od ciste koze i kostaju 1900-2500 vadim im ulozak i u njih postavljam geoxov ili cak narucim tvrdi ulozak kod obucara za sitne pare kao zamena.Nadam se da sam pomogla nekima u izbou:).

Ovo sam morala citirati.... Teodor je lepo napisala... Cicana slobodno Jani kupi patike, a na leto je pusti što više bosa da hoda.... ravna stopala su stvar genetike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.