Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

FILIPA zasto nebi kupila patikice.I mi idemo za dan,dva da kupimo original patikice,pa cu postaviti slicicu.

Inace setamo bosi,ali sada smo sve vise napolju ipak dete mora biti obuveno,a pogotovo kao Fica koji vec i trckara..

Inace glasam za prve patikice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam za patike.Kupila sam Ognjenu Nike,bas su lagane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe, ajde se sad Filipa izbori sa svim ovim savetima :lol: Evo ja dodajem jos jedan, sto ne bi kupila patikice i neke ovakve posto ide i lepo vreme da se ne bi nogica "kuvala" u patikicama .. :wub: valjda ces se izboriti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sivelike jel ih ima u Bg? JEl znaš koja je cena? - zaboravi za pitanje jel ih ima, našla sam ih i u Bg a i u Slo :lol:

ANi bi trebale cipelice, ali iskreno žao mi je da dajem 50€ za cipelu koju će nositi 3 meseca, pri tom samo napolju

Koje su cene Pollina?

Za sad u kući nosimo ciciban patofnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sivelike jel ih ima u Bg? JEl znaš koja je cena? - zaboravi za pitanje jel ih ima, našla sam ih i u Bg a i u Slo :lol:

ANi bi trebale cipelice, ali iskreno žao mi je da dajem 50€ za cipelu koju će nositi 3 meseca, pri tom samo napolju

Koje su cene Pollina?

Za sad u kući nosimo ciciban patofnice

Ima, paritet cena je kao i Ciciban, te sam se ja odlucila za Beeko, to je Kandska firma koja nema azuran sajt (poslednja kolekcija im je iz 2009), pa nema sta mnogo da vidis, ali ih mali prodavci obuce ovde u Bg uvoze. Sve je od kozze, tabanica, unutrasnjost i spoljasnji deo. Imaju interesantan dizajn. Mozes da ukucas Beeko shoes i onda izlaze slike onih web stranica koje vrse Online prodaju, pa tako mozes da vidis kako to izgleda uopste..taj njihov dizajn..

Pollino su kvalitetene, kao i Baldino, meni je vazan ta unutrasnji materijal

Od ovih poslednjih uglavnom uzimam patofne za vrtic ili za stan... Nisam jos kupovala obucu za van

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A cene Pollina? :lol:

Bre po meni je bezobrazno da dečioje cipele budu 56€ :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A cene Pollina? :lol:

Bre po meni je bezobrazno da dečioje cipele budu 56€ :huh:

pola na ciciban...hahahah morala sam ovako nepismeni da napisem, doslo mi..ko me zna - zna da imam obicaj da se frljam...hihihi..a od jutros sam polud-polud bfba4fb51b85d87b1aadaff4cd49604b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pola na ciciban...hahahah morala sam ovako nepismeni da napisem, doslo mi..ko me zna - zna da imam obicaj da se frljam...hihihi..a od jutros sam polud-polud bfba4fb51b85d87b1aadaff4cd49604b.gif

pa to mi reci polud-polud :lol:

falja na info (a stil pisanja... hahah pa pogledaj moj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odgovrila sam ti na ovo, ali necu da ti kazem gde ...hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poslacu ti pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako, juče sam tražila adidas patike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aki trenutno ima ovakav model

tlm-Detail.jpg

A u subotu idemo da kupimo nove :) još se nisam odlučila koje...

Filipa slatke su patikice, ali mislim da je vreme da velikom momku kupiš momačke patikice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mame moje tantalove muke ,vecita dilema patike vs cipelice, ulozak vs bez uloska itd.Podelila bih svoje iskustvo kako sam ja prosla sa mojim bebcem pa da druge mame tako ne prodju mi sada trenutno nosimo ortopedske i imamo 2 god i 9 meseci.Bebac je sam prohodao sa 11 meseci prve cipele smo mu uzeli baldini jer nekako kako sam se raspitivala za tu marku jos neko i cuo za razliku od cicibana koji je samo kod nas i u Sloveniji jos popularan.Gledala sam da obavezno bude jaka cipelica sa uloskom itd sve sto uglavnom nalazite po casopisima od saveta i onda sa nekih 18 meseci sam shvatila kakva sam guska bila sto nisam malo pogledala sta se preporucuje i van nasih granica.Na redovnoj kontroli kukova sa 18 mes ortoped je konstatovao malo izrazeniji takozvani patkasti hod i naravno ravne tabane sto je ok za taj period al onda mi je servirao pricu da te ravne tabane vecinom mi roditelji zeznemo izvikanom i krajnje nepotrebnom obucom tipa ciciban sa uloscima.Navodno ulosci su zadnja stvar koja bebi treba jer ulenje stopalo i njegov svod i otezava dizanje svoda koji bi se prirodno da nije ususkan u ulozak lakse podigao u pravilan polozaj.Kada sam se raspitala ispalo je da smo slucajno bili kod naseg najveceg strucnjaka i stvarno sve sto je rekao se i tek kako slagalo sa svim pricama ortopeda i fizijatara a to je sledece od dana kada prohodavaju ulosci su "neprijatelji", najveci prijatelj je bosonogo hodanje ali ne po mekanom tepihu nego travi i sljunku a obuca treba da bude od prirodnih materijala bez uloska sa TVRDOM podlogom, jedan od izbora koji dolaze u obzir je Geox obuca koja je uglavnom vrtoglavo skupa ali ako uhvatite snizenje dobicete ekstra cipele i za 3000 din.Druga bitna stvar je da u Srbiji postoji x proizvodjaca cipela koji prave bolju obucu od uvozne a ljudi ni ne znaju za njih ja sam iz NS i nasla sam neke Stefy cipele od ciste koze i kostaju 1900-2500 vadim im ulozak i u njih postavljam geoxov ili cak narucim tvrdi ulozak kod obucara za sitne pare kao zamena.Nadam se da sam pomogla nekima u izbou:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teodor, lepo si sve napisala, i ja isto pričam....i mi nosimo ortopedske ( genetika...ljubi ga mama :lol: ), ali mu obuvam i obične patike. Pre neki dan sam gledala nove cipelice, kad sam pitala jel ima nešto bez anatomskog uloška, prodavačica me je popreko pogledala i nešto promrmljala... u fazonu kako mogu malom detetu kupovati bez anatomskog uloška....

A ona nema pojma da je moj otac radio u ortopedskom preduzeću i da sam u toj oblasti dosta informisana... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo patike, evo uslikala sam da vidite...meni su malo neobicne...

f6b-P10100.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Filipa preslatke su patike. U zdravlju da ih nosite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako su lepe patike!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, slatke su. Covece koji je to broj? Inace mi se sva decija obuca cini prevelika za odredjeni uzrast deteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, to je 22-ka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baka i deka su joj kupili Baldino cipelice sa uloskom, prelepe, ljubicaste. Ja joj kupujem bez uloska, jer je nepotreban. Stopalo se mora samo izviti. Ja tu imam raspravu sa mamom,ona kaze ulozak,ja kazem ne :lol: . Oduvek su mi kupovali obucu sa uloskom, a rezultat je i dalje bio -RAVNA STOPALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, to je 22-ka..

Eto, a cinimi se da je veci broj. Jana sad nosi 23 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preslatke su vam patikice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, slatke su. Covece koji je to broj? Inace mi se sva decija obuca cini prevelika za odredjeni uzrast deteta.

Hahah..nista mi ne pricaj, najbolje su one pod brojem 19, one su najsladje i najmanje..sve ostale mi izgledaju kao brodovi :(:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u subotu kupili ovakve patike ( samo na lepljenje) br.25 :lol:

jz3-Detail.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.