diranje polnog organa

odgovora

Objavljeno

Ja imam devojcicu od 13 meseci, i pre 2 meseca je pocela da se pipka kada je presvlacim, cisto iz radoznalosti, oseca da i tamo ima nesto. Mene vise brine sto je gruba, cupa se sa prsticima, pa se bojim da se ne povredi.

Ima li ko iskustva sa devojcicama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam, kao i sve ovde, iskustva sa decakom. Jovan je poceo da se pipka, cini mi se od prvog dana. Vise puta, kad zavrsavam sa presvlacenjem, on na brzinu stavi ruku u dole, i desavalo mi se da ga poklopim sa pelenom, pa se zezamo, jedan dan kad mu zapakujem ruku, bice mu zao. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam, kao i sve ovde, iskustva sa decakom. Jovan je poceo da se pipka, cini mi se od prvog dana. Vise puta, kad zavrsavam sa presvlacenjem, on na brzinu stavi ruku u dole, i desavalo mi se da ga poklopim sa pelenom, pa se zezamo, jedan dan kad mu zapakujem ruku, bice mu zao. :P

mislim da to sto on radi nije diranje to je ne svesna radnja, pa beba ima mesec dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam, kao i sve ovde, iskustva sa decakom. Jovan je poceo da se pipka, cini mi se od prvog dana. Vise puta, kad zavrsavam sa presvlacenjem, on na brzinu stavi ruku u dole, i desavalo mi se da ga poklopim sa pelenom, pa se zezamo, jedan dan kad mu zapakujem ruku, bice mu zao. :P

:blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D I Nikola dira pisu... Upoznaje svoje telo. A to mu dodje veoooooooooma vazan deo tela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, fenomenalne ste :lol:

hahahahahaa e bas ste me nasmejale mislim kad nas dorian bude poceo sa tim crcicu od smeha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.