Test za rano otkrivanje trudnoće

odgovora

Objavljeno

U sestoj sedmoj nedelji trudnoce i to- nedelja u kojoj si imala poslednji put menstruaciju je prva nedelja trudnoce- tako doktori racunaju.pa racunaj.nadam se da ce sve biti onako kako ti zelis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno.. vec god dana pokusavam da ostanem trudna i nikako da se desi.. partner je koristio i testosteron a onda sam saznala da je to jako lose za jajnike i kada je prestao sa uzimanjem testosterona nakon god dana nisam ostala trudna..inace imam i policisticne jajnike :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace menstruacija mi nije pouzdan znak..nekad mi kasni i po 2 meseca..uvek dobijem neocekivano..ali u poslednjih par meseci dolazi na 31 dan..sada je jos uvek nema .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odradi ti betu,i ako je pozitivna idi na uz..zelim ti srecu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testovi za trudnocu, ako si trudna, mogu pokazati i tri dana pre ocekivane m. Ako kasni tri dana, a test ne pokazuje nista, sanse su male. Ali ja bih ipak uradila betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,je li ovo trudnoca u pitanju? :)20170223_171855-1.thumb.jpg.a15dbceae8ad

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima da li ce test ako ima trudnoce iako sam imala neko krvarenje?Konkretno me zanima ako je bila lazna menstruacija da li ce test to pokazati?Mozda je glupo pitanje ali zanima me da li u nekom periodu beta opada ili ne iako je bilo krvarenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta ne mora da opada ako je trudnoca uredna. Ukoliko nesto nije bilo u redu, beta ce opadati, a krvarenje moze biti pokazatelj toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila sam kod dr, nije trudnoca u pitanju iako se pokazala blago roza druga linijica..poremecaj hormona je,imam inzukinsku rezistenciju i policisticne jajnike.Dr mi ispisao lek za pokrecanje menstruacije i dao terapiju gluformin 2x750mg zbog inzukinske rez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,bzv...

'Ajde da nas uskoro obradujes jos jednom slicicom :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nekoga ima da mi odgovori :mellow: koliko dana pre ocekivane menstruacije mogu da uradim test na trudnocu? Ne bih da zurim ali ne mogu ni da cekam vise ^_^ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nekoga ima da mi odgovori :mellow: koliko dana pre ocekivane menstruacije mogu da uradim test na trudnocu? Ne bih da zurim ali ne mogu ni da cekam vise ^_^ 

Bolje cekaj bar taj dan. Ili radi betu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav,imala sam transfer 27.04. 07.05. test pozitivan,beta 09.05. 64,beta 11.05. 65,8 ocajna sam zvala sam bolnicu rekli mi da ponovim betu ima li nade za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari imam jedno pitanjce za vas. Ne znam da li je za ovu temu ali ok.

Da li vam se desavalo da vam kasni mesec dana a da je test negativan. Juce sam trebala da dobijem vec drugu vesticu ali nista. U ponedeljak mi je zakazan pregled tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari imam jedno pitanjce za vas. Ne znam da li je za ovu temu ali ok.

Da li vam se desavalo da vam kasni mesec dana a da je test negativan. Juce sam trebala da dobijem vec drugu vesticu ali nista. U ponedeljak mi je zakazan pregled tako da....

Kod tolikog kasnjenja test bi morao da pokaze ako je u pitanju trudnoca, e sada mozda je ovulacija bila dosta kasnije ali opet mislim da bi trebalo da pokaze. Ne znam da li inace imas redovne cikluse, moja drugarica cesto dobija na dva meseca zbog PCOS , nekad cak ne dobije po dva, tri meseca. Ti ces vec svakako videti sutra kod dr, ali posle tolikog kasnjenja test bi trebalo da bude pozitivan a vec bi trebalo da imas I neke simptome. Srecno I javi nam sta kaze dr. Mozda su ipak najlepse vesti u pitanju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle godinu dana pokusavanja, TRUDNAAA SAM. ZELIM svima tu srecu, koja je neopisiiiiiva. Uradila sam testove u razmaku od 10 min 4 dana PRE menstruacije i to ne sa jutanjim urinom, nego popodne posle dosta pijenja vode. Sta mislite moje dame, da nije blizanacka trudnoca posto je linija bas izrazenaa? <3 imam pregled u 6. nedelji ne mogu docekatiiii....:wub::wub::babycrib:

20220820_152947.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.