Test za rano otkrivanje trudnoće

odgovora

Objavljeno

srculence sta bi,jel si trudna? treba mi pomoc menstruacije dobijam na 29dana.medjutim proslog meseca sam dobila na 27i dan ciklusa.mislila sam da cu i ovaj mesec da dobijem na 27i dan ali nisam.danas mi je taj 27i dan ciklusa i nista.uradila sam test negativan je.od simptoma vec danima imam naduvene i osetljive grudi ,napetost u stomaku,pospanost,imala sam ziguckanje u stomaku ali je prestalo.i imam pomalo sekret neki.ima li sanse da sam ipak trudna???

Ima... :)

Koji si test koristila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neki najjeftinijitest plocica,zove se valjda hcg.kosta 150dinara.dva sam uzela jedan juce radila jedan danas ali su oba negativna.a ja ipak gajim nadu da ima sanse za trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neki najjeftinijitest plocica,zove se valjda hcg.kosta 150dinara.dva sam uzela jedan juce radila jedan danas ali su oba negativna.a ja ipak gajim nadu da ima sanse za trudnocu.

Pa ima.. Nekim devojkama pokaze tek nedelju/dve posle kasnjenja. Ja sam radila test, nedelju dana posle ocekivane mens.

Ne secam se sta si pisala, ali idi uradi betu. Mada bolje sacekaj jos dva dana za test.

Neki hvale Gravidnost. Meni je Babyrapid pokazao bledu crticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolje je da sacekam jos par dana.ako ne dobijem uradicu betu.mada ja sve mislim da cu u petak da dobijem tad mi je 29i dan ciklusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolje je da sacekam jos par dana.ako ne dobijem uradicu betu.mada ja sve mislim da cu u petak da dobijem tad mi je 29i dan ciklusa.

Ja sam inace uvek dobijala na 25/26 dana. Poslednja mens. pre trudnocu dosla mi je na 28 dana. Tako da sam se i ja dvoumila kako da racunam datum sledece(one koje nisam trebala da dobijem), tako da sam test uradila racunajuci kao da treba da dobijem na 26. dan i 7 dana nakon tog datuma uradila test.

Moj ti je predlog da kupis nekoliko razlicitih vrsta. Ja sam imala tri i sva tri su mi pokazala trudnocu. Srculencetu su nekoliko pokazali sem, recimo dva testa. Sve zavisi koliko su osetljivi i koji ti je dc.

Drzim ti palceve da vidis svoje II!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam resila da ipak cekam jos par dana.danas mi je 28i dan ciklusa i jos uvek nista.mozda sutra dodje videcemo.a nadam se da nece.inace od simptoma imam i dalje naduvene i osetljive grudi i to je to.ja sam prosli mesec dobila 30.3. to mi je bio 27i dan ciklusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam resila da ipak cekam jos par dana.danas mi je 28i dan ciklusa i jos uvek nista.mozda sutra dodje videcemo.a nadam se da nece.inace od simptoma imam i dalje naduvene i osetljive grudi i to je to.ja sam prosli mesec dobila 30.3. to mi je bio 27i dan ciklusa.

Meni su grudi isto bile bolne i natecene sve vreme. Osecala sam i blago probadanje u jajnicima i materici, sve isto, samo sto nije bilo menstruacije.

Ako nisi mnogo nestrpljiva, sacekaj jos dva dana ili 1. maj i tada uradi test. Tada bi trebalo sigurno da pokaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze da ja ne dobijem do tad,a ako ne dobijem kupicu razne testove i cu da ih uradim sa prvom jutarnjom mokracom u cistoj sterilnoj casici.a neznam strah me da se nadam,jer tako sam se par puta nadala i nista..inace ja nemam bolne grudi ni nikad ni sad,samo otecene i osetljive na dodir.a takve su mi i u pms-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze da ja ne dobijem do tad,a ako ne dobijem kupicu razne testove i cu da ih uradim sa prvom jutarnjom mokracom u cistoj sterilnoj casici.a neznam strah me da se nadam,jer tako sam se par puta nadala i nista..inace ja nemam bolne grudi ni nikad ni sad,samo otecene i osetljive na dodir.a takve su mi i u pms-u.

Nadam se da ce biti dve crtice!!!!! :wub:

Da sam na tvom mestu sigurno ne bih izdrzala i uradila bih test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze da ja ne dobijem do tad,a ako ne dobijem kupicu razne testove i cu da ih uradim sa prvom jutarnjom mokracom u cistoj sterilnoj casici.a neznam strah me da se nadam,jer tako sam se par puta nadala i nista..inace ja nemam bolne grudi ni nikad ni sad,samo otecene i osetljive na dodir.a takve su mi i u pms-u.

Pa takve su iste i kad si trudna, nikakva razlika. Nekad jace bole, nekad manje.

Sve mi cekalice smo se nebrojano puta razocarale i to je sve sto ide u rok sluzbe. Koliko sam samo ja testova uradila i bili su negativni... Ali i sama znas koliko je tesko zatrudneti (svaka cast izuzecima), jer i kada je apsolutno sve u redu i sa tobom i sa muzem, sansa je 25%. Zato razmisli o tome da treba da uradis test, pa kako bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa takve su iste i kad si trudna, nikakva razlika. Nekad jace bole, nekad manje.

Sve mi cekalice smo se nebrojano puta razocarale i to je sve sto ide u rok sluzbe. Koliko sam samo ja testova uradila i bili su negativni... Ali i sama znas koliko je tesko zatrudneti (svaka cast izuzecima), jer i kada je apsolutno sve u redu i sa tobom i sa muzem, sansa je 25%. Zato razmisli o tome da treba da uradis test, pa kako bude.

Tacno tako!!! Bar ces znati na cemu si, da li da se radujes (za sta sve mi ovde navijamo) ili da ponovo sledeceg meseca kreces u akciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja mislim da je rano za test da pokaze.jer danas mi je 28i dan a uglavnom dobijam na 29dana.sem proslog meseca kad sam dobila na 27i dan.ako ne dobijem kupicu sutra test i uradicu u subotu ujutru.i naravno odmah vam javljam koliko ima crtice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja mislim da je rano za test da pokaze.jer danas mi je 28i dan a uglavnom dobijam na 29dana.sem proslog meseca kad sam dobila na 27i dan.ako ne dobijem kupicu sutra test i uradicu u subotu ujutru.i naravno odmah vam javljam koliko ima crtice :rolleyes:

Obavezno javljaj! Sto je reklo Lunce, navijamo za tebe! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi devojke javicu vam sta god da bude.ljubim vas sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi devojke javicu vam sta god da bude.ljubim vas sve.

I mi tebe isto! I drzimo fige, jako! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje evo da javim kao sto sam i obecala. dobila sam danas tacno na 29i dan ciklusa..opet nista od bebe :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje evo da javim kao sto sam i obecala. dobila sam danas tacno na 29i dan ciklusa..opet nista od bebe :(

:( :( pih grozna vestica :angry: samo hrabro u novi krug ;) ...pridruzi nam se u plusicima brze ce ti proci vreme do sledece akcije ;)

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi,hocu pridruzicu vam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jedno pitanje:

Radila sam test na 14. DPO i bio mi pozitivan :D bleda crtica,danas opet ponovim,to je 2 dana kasnije kad opet bleda crtica,T je visoka 36.8 nekoliko dana,a ono sto me interesuje je to da li sam rano radila test pa su blede crtice ili je nesto drugo u pitanju?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja nemam manje...hm ne znam a nemam knjizicu da odem kod lekara bas sam zbunjena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Konzilijum laboratorijama. Ja sam radila 10. marta bilo je oko 830 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna ima li da se u Beogradu negde nadju clear blue testovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poz svima..nova sam na forumu..htela bih da pitam nesto o testu baby rapid.. poslednju menstruaciju sam imala 11.12 a menstruaciju dobijam na 31 dan ..nezasticene odnose  sam imala 28.12 i 1.1 .. menstruacija mi jos kasni ..danas sam uradila test baby rapid koji je pokazao da trudnoca ne postoji.. da li sam prerano uradila test, kada ga treba uraditi i da li postoji verovatnoca da sam trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najpouzdanije ti je da uradis betaHcg test iz krvi, jer ne mora ni test da bude pouzdan uvek...koliko ti kasni menstruacija? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci dan kako kasni s obzirom da dobijam na 31 dan ..mozda sam prerano uradila test.. zanima me i kada mogu da odem na uz da proverim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.