Test za rano otkrivanje trudnoće

odgovora

Objavljeno

Koje testove kupiti,koji su tacni a koji ne,koje ste koristili...

Ja sam kupila bebi rapid,valjda tako bese,u lili ,jedna trakica na kojoj se pojave crtice,ako je jedna onda nisi a ako su dve onda jesi,meni se pojavila jedna i po pa sam kupila jos jedan,za svaki slucaj i bile su dve :P

Palčica i suzica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja kumaje sa timtestom imala problem jer ima policisticne jajnike.tj test je pokazivao da je trudna,akad je otislana uz -nista.inace na tom testu i pise da nije za te slucajeve.

koji bi drugi test bio pouzdan u ovakvimslucajevima,adanije vadjenje krvi i kontrola hcg hormona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PS.ja samkoristila babyrapid,taj sa trakicom,bukvalno te sekunde kada sam umociula tracicu-iskocile su obe linije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja valjda od treme nisam prvi put ni stavila to kako treba :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se baby rapid nesto ne svidja.Kada sam prosli put bila trudna,uradila sam test jedno 2 nedelje po izostanku m i pokazao je jedva,ali jedva vidljivu drugu crticu.Sada sam u apoteci trazila najjeftiniji i uradila ga odmah po izostanku i rezultat je bio bas jasan.

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja kumaje sa timtestom imala problem jer ima policisticne jajnike.tj test je pokazivao da je trudna,akad je otislana uz -nista.inace na tom testu i pise da nije za te slucajeve.

koji bi drugi test bio pouzdan u ovakvimslucajevima,adanije vadjenje krvi i kontrola hcg hormona?

Ja sam trazila na netu nesto o tome, ali nisam nasla... Izgleda da ce morati na vadjenje krvi, ipak je to pouzdanije u njenom slucaju.

Inace, ja se vise ni ne sjecam koje sam sve testove koristila, i vjerovala sam svakom, jer sam ih radila nakon izostanka menstruacije i uvijek ujutru, a onaj koji mi je pokazao dvije crtice je bio baby rapid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje testove kupiti,koji su tacni a koji ne,koje ste koristili...

Ja sam kupila bebi rapid,valjda tako bese,u lili ,jedna trakica na kojoj se pojave crtice,ako je jedna onda nisi a ako su dve onda jesi,meni se pojavila jedna i po pa sam kupila jos jedan,za svaki slucaj i bile su dve :P

Ja sam koristila Baby rapid 2 puta i pogodio je oba puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci koristila baby rapid plocicu i radila sam ga dva dana nakon sto nisam doobila i pokazao je dve crtice i pogodio bila sam vec 6 nedelja trudna. A sada u drugoj trudnoci sam radila isto baby rapid plocicu istog dana kad sam trebala dobiti vesticu i pokazao mi je dve linije samo druga je bila bledfa pa me je to malo bunilo pa sam za dva dana opet radila i isto se pojavila druga crtica bleda. A kako kazu treca sreca tako je i meni bilo,uradila sam opet (3nakon tri dana kasnjenja) ali ovaj put baby rapid trakice i obe crtice su bile iste,mada kasnije mi je apotekarka rekla da iako je bleda crica 99.9% je trudnoca,da on laznu trudnocu ne pokazuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bejbi rapid i clear bly (valjda se tako pise, nisam sigurna) i oba su mi bila pouzdana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby rapid,meni jako pouzdan,oba puta kad sam bila trudna mi je pokazao na dan kad sam trebala da dobijem i to u vecernjim satima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos,devojke meen interesuje koliko vremena posle zaceca test moze da pokaze trudnocu,posto sam malo prestravljena. Naime presemena tecnost je zavrsila u meni usred mece :rolleyes: (3ci dan tacnije) ..pozz,unaprijed hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos,devojke meen interesuje koliko vremena posle zaceca test moze da pokaze trudnocu,posto sam malo prestravljena. Naime presemena tecnost je zavrsila u meni usred mece :rolleyes: (3ci dan tacnije) ..pozz,unaprijed hvala

Šanse da si trudna su apsolutno minimalne.

Testovi za rano otkrivanje obično se mogu raditi 10-14 dana od začeća, obično oko očekivane menstruacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šanse da si trudna su apsolutno minimalne.

Testovi za rano otkrivanje obično se mogu raditi 10-14 dana od začeća, obično oko očekivane menstruacije.

oky,hvala puno na odg.. laknulo mi je malo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je baby rapid oba puta bio ok. prvi put sam ostavila urin u flasicu i mm otisao da kupi test. onn se zadrzao a ja i zaboravila pa sam posle uradila test sa mokracom koja je cak stajala nekoliko sati i pokazala mi je trudnocu.. i drugi put mi cak nije bila prva jutarnja pa je ipak pokazao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam kada najranije moze da se radi test za trudnocu?da li moze pre izostanka menstruacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš, ali gledaj da radiš sa prvom jutarnjom mokraćom i da je test osetljiv, tek posle 10 DPO, pre je malo verovatno da će ti pokazati trudnoću.

Svako dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam kada najranije moze da se radi test za trudnocu?da li moze pre izostanka menstrureba ne bi tacije?

nisam sigurna u sve to,ja sam ovaj mesec radila testove i imam pozitivne rezultate a vestica ne bi trebalo stici za par dana pa cemo videti jesu li bile tacne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutra mi je deset dana posle ovulacije.neznam da li da radim test.imam neke simptome ali oni su i simptomi pms-a,a treba da dobijem 27og.tako da cu ipak verovatno da cekam 27i da vidim stanje. srculence a imas li ti neke simptome koji ukazuju na trudnocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutra mi je deset dana posle ovulacije.neznam da li da radim test.imam neke simptome ali oni su i simptomi pms-a,a treba da dobijem 27og.tako da cu ipak verovatno da cekam 27i da vidim stanje.

Mozes da uradis ranije ali ne mora da znaci da ce ti pokazati. Nekome pokaze nekoliko dana pre ocekivane menstr., a nekome ne pokaze ni posle nedelju/dve. Sve je individualno, zato nemoj da se razocaras ako ne vidis II. Ponovi test za nekoliko dana.

I javljaj vesti nama cekalicama! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes da uradis ranije ali ne mora da znaci da ce ti pokazati. Nekome pokaze nekoliko dana pre ocekivane menstr., a nekome ne pokaze ni posle nedelju/dve. Sve je individualno, zato nemoj da se razocaras ako ne vidis II. Ponovi test za nekoliko dana.

I javljaj vesti nama cekalicama! :P

P&P (kako mi se ovo dopada! :wub: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P (kako mi se ovo dopada! :wub: )

I meni! :wub:

Ali zato svaki put procitam P&MP! :lol:

Ili imam dirty mind ili sam nacisto corava! :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni! :wub:

Ali zato svaki put procitam P&MP! :lol:

Ili imam dirty mind ili sam nacisto corava! :DB)

Ili oba (kao ja), hihihihi b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili oba (kao ja), hihihihi b0201.gif

Izgleda je ista dijagnoza i kod mene! t3771.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutra mi je deset dana posle ovulacije.neznam da li da radim test.imam neke simptome ali oni su i simptomi pms-a,a treba da dobijem 27og.tako da cu ipak verovatno da cekam 27i da vidim stanje. srculence a imas li ti neke simptome koji ukazuju na trudnocu?

[/quote

imala sam simptome prehlade,jednom mi supa dok sam je kuvala gadno smrdela pa sam je bacila,pasulj mi je bio gorak,musaka mi nije bila slana,kolaci gorki dok drugima preslatki,a danas mi sarma bila fina za rucak a za veceru kisela civonj :lol: pms je vec tu par dana a danas su pocele i bubulje po licu :angry: verovatno ce vestica da stigne nema mi druge :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srculence sta bi,jel si trudna? treba mi pomoc menstruacije dobijam na 29dana.medjutim proslog meseca sam dobila na 27i dan ciklusa.mislila sam da cu i ovaj mesec da dobijem na 27i dan ali nisam.danas mi je taj 27i dan ciklusa i nista.uradila sam test negativan je.od simptoma vec danima imam naduvene i osetljive grudi ,napetost u stomaku,pospanost,imala sam ziguckanje u stomaku ali je prestalo.i imam pomalo sekret neki.ima li sanse da sam ipak trudna???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.