Ukočenost

odgovora

Objavljeno

Daj bože,meni još boli kičma a evo skoro će godina dana...sad kao radim malo vezbice istezanja pa mi malo bolje,ali kad se vreme menja :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto me i dalje bole stopala kad ustajem,trne noge i imam osećaj kao da stalno imam upalu mišica,na moru su nam u gostima neki dr neznam čega i sveki ih je pitala,kazu to mi beba izvukla sisanjem sve i rekli mi da pijem šumeće magnezijum i kalcijum i da uzmem vigantol kapi,probaću,mislim da će mi pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Totalno ukocena,poslednja dva dana,od loseg spavanja,vrat me uzasno boli,gelovi ne pomazu,moracu poceti sa lijekovima! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Totalno ukocena,poslednja dva dana,od loseg spavanja,vrat me uzasno boli,gelovi ne pomazu,moracu poceti sa lijekovima! :(

Ih :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih :(

Bas je ih... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Totalno ukocena,poslednja dva dana,od loseg spavanja,vrat me uzasno boli,gelovi ne pomazu,moracu poceti sa lijekovima! :(

Uh...a neka masažica sa nekim toplim uljem... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh...a neka masažica sa nekim toplim uljem... :rolleyes:

Sinoc je bila,ali nije urodila plodom...Ma,ja definitivno imam problem sa spavanjem,jer Nikola pola noci prespava u nasem krevetu,bukvalno provedem noc u jednom polozaju,a i ne mogu da nadjem odgovarajuci jastuk! :angry: Joj sva sam usinuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc je bila,ali nije urodila plodom...Ma,ja definitivno imam problem sa spavanjem,jer Nikola pola noci prespava u nasem krevetu,bukvalno provedem noc u jednom polozaju,a i ne mogu da nadjem odgovarajuci jastuk! :angry: Joj sva sam usinuta!

Ah, pa to je onda to...Nikolasa u krevetić... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako da se setim da napisem ovde...pila sam magnezijum i vigantol i prestale su noge da mi trne,u medjuvremenu sam upoznala dr. dolazila kod nas zimus i odradila mi boven tehniku,to je neka tehnika koja aktivira tvog unutrasnjeg doktora i dodje do samoizlecenja i stvarno deluje...pre par dana sam bila opet sa njima na moru i svima nam je radila i meni i bebi i mm...ako poznajete nekog ili ste u mogucnostu da platite,slobodno probajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.