Prijatelji i moj muz

odgovora

Objavljeno

Desavalo mi se sa prvim muzem, sada ne. Sa deckom smo u fazonu "moje drustvo je moje drustvo, tvoje je tvoje. Ako hoces mozes sa nama, ako ne, vidimo se posle". Imam srece sto njegovo drustvo nije neko od onih "Hajde da se unezverimo!" vec su likovi koji vole igrice, kompjutere, knjige i filmove, pa kad se sastanu oni o tome. Recimo to ovako, ja sam najveci alkos kad izadjem sa njima! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desilo da se neki vas prijatelj nije svideo vasem dragom ili obrnuto....i sta ste radile tada....

ili da li vam se desilo da se vasem muzu nije dopao muz vase drugarice i ne zeli da ga vidja a ona dolazi kod vas sa njim.......ma ala sam sad objasnila, ko je shvatio nek odgovori....

Mi smo iz istog kraja, i znamo se sa našim prijateljima - sad zajedničkim - jako dugo i super funkcionišemo.

Imamo društvance i u gradu, i drago nam je što smo uspeli da ih povežemo (sa sle i iz grada), sad se svi družimo.

Ma, totalno je opušteno druženje i jednih i drugih.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a kod na s je ovako.....mm je sa svim mojim drugaricama, sestrama, mamom, tatom, ma sa svima super!!! Svi ga vole, hvale, obozavaju! Moje drugarice neke se cuju sa njim kada nesto zele da ga pitaju.....mislim ne zovu prvo mene pa da ga ja pitam nego direktno kontaktiraju...... Nekada svrati kod mojih roditelja na kafu bez mene... On meni nikada nista lose nije rekao nizakoga od mojih......nikada bas, ni da ga neko nervira, ni da mu neko smeta.....

On ima svojih par drugara sa kojima se druzi od osnovne skole i nerazdvojni su!!! To su sve super momci i ja se sa njima fino slazem.......ali naravno da me povremeno neki njihov stav ili komentar iznervira.......e, a kada ja kazem mm kako je ovaj onakav ili ovakav onda se on na mene ljuti...... :( Tako da smo se par puta i svadjali zbog mojih "neumesnih" komentara o njegovim drugovima! Eto....tako je to! Oni su zasticeni kao beli medvedi, nista nesme da im se prigovori ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desavalo se i meni da se njemu neko ne dopada i njemu da se meni neko ne dopada. Sve dok ja odnosno on ne moramo da provodimo vreme sa tim nekim, sve je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja imamo odvojene prijatelje ali zajednicke.. :rolleyes:

i kod nas je slucaj sto kaze baby, funkcionisemo super. moje prijateljice su sad vec nase kao i njegovi prijatelji. nema on bas nesto puno prijatelja, uglavnom svi saradjuju pa se manje vise tako i vidjaju a ovako zajedno se najcesce druzimo sa mojojm drugaricom i njm.. takodje moja najbolja drugarica, koja nije u ns ga obozava i on nju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.