Prijatelji i moj muz

odgovora

Objavljeno

Da li vam se desilo da se neki vas prijatelj nije svideo vasem dragom ili obrnuto....i sta ste radile tada....

ili da li vam se desilo da se vasem muzu nije dopao muz vase drugarice i ne zeli da ga vidja a ona dolazi kod vas sa njim.......ma ala sam sad objasnila, ko je shvatio nek odgovori....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM-u se nisu svidjele moje dvije drugarice. Ni meni se neki njihovi postupci nisu svidjali, ali nije mi to smetalo da se druzim sa njima, jer to nije imalo nikakve veze sa mnom... Elem, zbog mene se vidjao i sa njima, i bio je super raspolozen i pricao je o svemu i svacemu, da bi ih, kada bi otisle, mi nasiroko ogovarali! :lol:

Sreca je sto ih ne vidjamo cesto (jedna nam je igrom slucaja usla i u porodicu), pa mm nema razloga za nerviranje. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan drug mm je u stanju da kod nas sedi od 18-24h.Ajde sto toliko dugo sedi nego on nijednu rec ne progovara,samo sedi i cacka mobilni.Odgovara sa DA i NE.Sreca pa vise ne dolazi kod nas.A ovaj drugi je pokusao da nas zezne i uspeo je,ali smo mu vratili.Ni on vise ne dolazi kod nas,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni mm ni ja nemamo problema sa drugarima/cama :lol: :lol: :lol:

Ja sam imala puno problema sa bivšim momkom oko mog najboljeg druga, družimo se od osnovne, išli zajedno u srednju ( sedeli u klupi) sad radimo u istoj firmi ....

Nije mi bilo jasno da on za 5 god. naše veze nije mogao da shvati da je on meni samo drug... zato mi je on sad bivši.. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom sam se lepo uklopila u njegovo drustvo, a i on u moje. Neke simpatisem vise, neke manje, ali ispostujem svakog njegovog druga, a i on moje drugarice i njihove muzeve :rolleyes:

On drugarice nema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM nije mogao da smisli jednog mog druga i jednu moju drugaricu i TO JE BILO SA RAZLOGOM ... ne opravdavam njegove stavove ali ako nece da se druzi sa njima bas me briga ... imam i ja par njegovih "baba-drugova" koje ne mogu da smislim .... ne druzim se sa njima i to je to.

Oboje smo imali vec formirano misljenje o tim osobama kada smo se smuvali tako da me to ne dodiruje previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM se nijedna moja drugarica nije svidela , pravo da vam kaze i bio je u pravu , ali jbg .. Meni se retko koji njegov drug svidi svi mi uglavno idu na zivce ,ima par njih... ... Uglavnom ga svi iskoriscavaju , vide da je dosao iz Suisse , i uvek sa dobar auto pa kad ima pare non stop ga zvrckaju a kad nema e onda odjednom nestanu ,nemaju vremena itd... On to vidi ,ali bas ga briga ... Njegovog naj druga ,nas kum ni malo ne simpatisem , ranije jesam ali videla sam kakav je i vise ne .ali sa svima lepo pricam i sve to .. Evo zivi primer , jedan decko ne mnogo stariji od mene , dok je mm imao kes i auto non stop sa njim ovo ono ,mi se preselimo u selo , nema da se javlja , nikako , mm ga zove ,ne samo njega mnogo zove da dodju na rodjendan , njegovo ili Aleksin I NIKO NE DODJE ... a kazu da hoce.. I taj decko slavi ispracaj ,a mog muza ne pozove a kao dobri prijatelji ,i svi mu kazemo i ja i njegovo otac ," eto , placao si mu pica, vozi o ga svuda, a on tebe ne pozove ni na ispracaj" ... On nece da prizna da smo u pravu ... Smucili mi se takvi "prijatelji " ... A drugarice ima ,u Srbiji , tu su sve lude cure :D Ima i ovde jednu , to je devojka od njegovog druga , super je sa njom ,kad se posvadja sa deckom ona odma njega zove , da se jada ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jednu drugaricu koja je skroz ok ali njen muz i meni i mm ide na zivce plus nas je vise puta zajebao....mm njega ne zeli vise da vidi u kuci a ona nam dolazi i to je sve ok .... jedino je problem sto mm neide tamo pa ja uvek trazim izgovore zasto nije dosao...sad vec postaje glupo...a kad njen muz dodje kod nas mm se spakuje i ode negde jer ne moze ocima da ga vidi a ja sam prema njemu fina zbog nje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...ja imam svoje drugarice, on svoje drugare...sa kojima se odvojeno družimo i izlazimo! Ali pored toga imamo "kućne" prijatelje sa kojima i imamo takav izgrađen odnos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uglavnom imamo zajdnicke prijatelje, a imamo i one stare, "predbracne" :) s kojima se druzimo odvojeno. Mislim da je to ok. Imamo i prijatelje koje ja ne mogu da smislim a on ih obozava, nikako mi to nije jasno. Celo drustvo ih izbegava zbog muskog dela tog para,ona je jos i ok,ali on...e da, njih gledam da izbegnem kako god umem, a i mm zna da ih ne podnosim...sta sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam svoje drugarice i mm ne pravi problem, kao što mu ja ne pravim problem oko njegovih drugara. On ima drugarice ali nema ni jednu sa kojom svaki dan pije kafu...to su sve devojke sa kojima se viđa 2put godišnje a koje zna iz osnovne i srednje škole...i oko njih mu ne pravim problm. Ali ako bi se pojavila neka drugarica sa kojom bi se previše često viđao...mislim da bih je odstranila iz njegovog života...suptilno...

Njemu se ne sviđa samo što se ponekad čujem sa jednim bivšim dečkom, tako da se trudim da ne čačkam mečku iako mi je taj bivši drugar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njemu se ne sviđa samo što se ponekad čujem sa jednim bivšim dečkom, tako da se trudim da ne čačkam mečku iako mi je taj bivši drugar...

Auf... ni meni se ne bi svidjalo :) imam i ja jednog bivseg koji mi je fantastican drugar, pitam se zasto li smo ikad i bili u vezi kad smo mogli biti samo ali odlicni prijatelji i bez toga...al on za njega ne zna :P, tj ne zna da smo bii u vezi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf meni zene bas ne odgovaraju za druzenje jer, obrni-okreni, zele da znaju vise nego sto bih ja zelela da otkrije, U sustini i nemam puno prijatelja, moja sestra je jedina koja zna sve mada se ni s njom ne slazem u svemu i potpuno. Kako imati prijateljstvo a istovremeno sacuvati intimu, volela bih da znam. Pretpostavljam nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo problema sa društvom. Ja sam sa svim njegovim drugarima odlično, on je sa mojim drugaricama je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auf... ni meni se ne bi svidjalo :) imam i ja jednog bivseg koji mi je fantastican drugar, pitam se zasto li smo ikad i bili u vezi kad smo mogli biti samo ali odlicni prijatelji i bez toga...al on za njega ne zna :P, tj ne zna da smo bii u vezi :)

Eeee vidiš a mm je meni bio drugar pre nego što smo se smuvali, tako da zna za sve te bivše...Ma, i ja bih šizela da se on viđa sa nekom ex... B) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mm-ove drugarice obozavam! A on ih, na srecu, ima dosta! :) To su cure sa kojima se druzim i izlazim i bez mm-a, koje su zaista lafice.

Njegove drugare uglavnom volim (recimo da nismo svi karakterno kompatibilni), ali sve ih postujem. Njih redje vidjam, ali nikada nisam imala nesuglasice ni sa jednim.

Mm moje drustvo zna, uglavnom, ali ih jako retko i on i ja vidjamo. Uvek se obraduje lepim novostima kad mu procitam mail od nekog, ali nikada nije imao sansu da se sa njima zblizi. Ja imam podjednak broj drugova kao i drugarica i sa svima sam bliska. Mm-u to nikada nije predstavljalo problem, ko ni meni njegova bliskost sa drugaricama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moji i mm predbracni prijatelji su postali nasi zajednicki prijatelji. Ustvari skoro smo svi jedni drugima kumovi tako da svi super funkcionisemo. Sto se tice musko - zenskih prijateljstava ni tu nemamo problem.On je prihvatio moja dva druga,a njegova najbolja drugarica je postala i meni super drugarica. Tako da smo mi jedno veliko i slozno drustvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam dosla u GR,mm,a tada momak je nekako insistirao da njegovi prijatelji postanu i moji,pogotovu zenski deo.Oni su svi,manje-vise ok,ali ja sam zelela da sticem sama svoje prijatelje ovde.Uostalom,u Srbiji imam tako dobre prijatelje,pa mi nijedan ovde ne moze zameniti njih.Za par godina ovde sam uspela da steknem fine prijateljice ovde,i to uglavnom Srpkinje i Makedonke sa kojima se redovno cujem i vidjam.Mm nije kapirao da ne zelim da visim stalno sa njegovim prijateljima,dok mu nisam nekoliko puta objasnila to,tako da sada ne vrsi vise pritisak na mene.Njegovi prijatelji,99% njih nije u braku,ni u vezi,pa se porodicno druzenje svodi na druzenje sa njegovom sestrom i muzem koji imaju bebu.Ono sto mi smeta je sto ga stalno zovu,pogotovu od kada sam bila trudna,i imam bebu,da idu u neke "akcije",izlaske i sl,a znaju da sam sama i nemam ovde pomoc oko bebe.Fala bogu,pa je on vise nego umeren u tome,i pomaze mi oko bebe i kucnih poslova dosta.

Nas kum,a njegov veoma dobar prijatelj mi se nametnuo kao prijatelj od prvog dana ovde,ja sam mu verovala,poveravala se..i ako sam znala njegov odnos prema zenama(nimalo lep),kao i odnos prema strancima(svako ko je dosljak ovde njemu je automatski nize bice).Onog trenutka kada sam mesec dana pre naseg vencanja cula razgovor kako ga nagovara da idu da "vataju zenske",jer nije se jos ozenio,ja sam ogorceno promenila stav prema njemu.Od tada sa veoma kurtoazno nastrojena prema njemu,i on je to osetio.Mislim,pa sta drugo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desilo da se neki vas prijatelj nije svideo vasem dragom ili obrnuto....i sta ste radile tada....

ili da li vam se desilo da se vasem muzu nije dopao muz vase drugarice i ne zeli da ga vidja a ona dolazi kod vas sa njim.......ma ala sam sad objasnila, ko je shvatio nek odgovori....

Mislim da u svakom braku, vezi to ima. Doduse, meni se svi njegovi prijatelji svidjaju, ali to su bas bas prijatelji. Ne znam kako mu uspeva, ima ih 10tak, dokazali su se sto puta. Ja vec nisam te srece, imam dve i to je to. Ostale sa kojima se druzim i posecujem njemu bas i nisu po volji, ali iskulira, bez problema ode po njih kolima, i vrati ih kada treba. U medjuvremenu on bude vani. Dakle, nije iskljuciv sto mi se svidja.

Radim u firmi gde je 90% muskaraca tako da je prinudjen da gotivi moje kolege ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desilo da se neki vas prijatelj nije svideo vasem dragom ili obrnuto....i sta ste radile tada....

ili da li vam se desilo da se vasem muzu nije dopao muz vase drugarice i ne zeli da ga vidja a ona dolazi kod vas sa njim.......ma ala sam sad objasnila, ko je shvatio nek odgovori....

Mm se ne svidja niko u mojoj blizini... onion048.gif

Meni drugarice bas ni ne odgovaraju previse zato sto sam se u svaku pre ili kasnije razocarala i mislim da to neko pravo prijateljstvo ne postoji i da danas nikoga ne mozes zvati prijateljem... Smetale mu ili ne, misljenje uvek moze da kaze i ne smeta mi, meni je porodica na prvom mestu... Ostalo je nebitno... Trenutno sam sa svakom na distanci, kad se vidimo videle smo se i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan drug mm je u stanju da kod nas sedi od 18-24h.Ajde sto toliko dugo sedi nego on nijednu rec ne progovara,samo sedi i cacka mobilni.Odgovara sa DA i NE.Sreca pa vise ne dolazi kod nas.A ovaj drugi je pokusao da nas zezne i uspeo je,ali smo mu vratili.Ni on vise ne dolazi kod nas,

Ovaj prvi je bas zanimljiv decko... happy0071.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se da se to ne primeti,mada... ja uglavnom kazem sta mi se tacno ne svidja kod nekog. Preciziram problem. A i ne moram ja da pijem kafe sa nekim ko mi se ne dopada-ja vreme koje mm provede sa njim odem kod prijateljice od koje se mm dize kosa na glavi! :rolleyes: I uglavnom se nalazimo sa njima u gradu.Mada, ne smeta mi niko ko nema uticaja na mm pa da mi to remeti brak.

Kod nas je problem sto smo izgubili neke bliske prijatelje od kad smo dobili bebu! Ne druzimo se koliko pre. Pre smo do kasno u noc provodili vreme zajedno. Iako nasa beba spava od 22h i ne cuje sta se desava u drugoj sobi (i to zna nase drustvo)...retko kad imamo staro drustvo za goste. Druzenje sa njima se svelo na rodjendane i neka veca veselja-a, retko kad vecernji izlazak-a mi bismo da se druzimo :( Sad su nam kucni prijatelji iskljucivo parovi... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njemu se ne sviđa samo što se ponekad čujem sa jednim bivšim dečkom, tako da se trudim da ne čačkam mečku iako mi je taj bivši drugar...

:lol: Mene bi mm zapalio kad ih se javila nekom decku a kamo li popricala sa bivsim ili sta vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovako kada sam se udala mm se nisu dopali neki moji drugovi i malo po malo pocelo je da mu smeta kada se sa nekim cujem,odem na kafu kada sam kod mojih posto ovde ne znam nikog u Kv i nemam sa kim da se druzim!E onda sam ja digla frku oko nekih njegovih drugarica izazvala opsti haos i tako on zavrsio sa svim drugaricama ja sa drugovima i sto rece A.N.A sada se druzimo samo sa nekim bracnim parovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovako kada sam se udala mm se nisu dopali neki moji drugovi i malo po malo pocelo je da mu smeta kada se sa nekim cujem,odem na kafu kada sam kod mojih posto ovde ne znam nikog u Kv i nemam sa kim da se druzim!E onda sam ja digla frku oko nekih njegovih drugarica izazvala opsti haos i tako on zavrsio sa svim drugaricama ja sa drugovima i sto rece A.N.A sada se druzimo samo sa nekim bracnim parovima!

Pa mozda je tako i bolje...

Mene drugovi mm bas nerviraju, teraju ga da izlazi da ide ne znam gde sve, sreca pa on to ne radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.