Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Slazem se sa secerom!

i ja se slazem... ja sam danas besna na mog muza i te kako ....ali kako kazu posle svadje sve je sladje ...bitno da ima ljubavi i da se volimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJ MUZIC

mnogo ga volim,mazim,pazim,i tako....

Narravno u svakom braku ima trzavica,ali kada ih savladas i nastavis dalje,to je pravi osecaj,jer ti to mozes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas otvorila temu prevara a nisam ni videla da ste ovde o tome pricale...moj muz i ja smo se danas posvadjali i to pred decom i mislim da nas je cula cela zgrada i sramota me je zbog toga...danas stvarno nije moj dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra je novi dan.. Najbitnije je da se volite i da cete da se pomirite, a za zgradu ne brini.. Svi se mi svadjamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra je novi dan.. Najbitnije je da se volite i da cete da se pomirite, a za zgradu ne brini.. Svi se mi svadjamo..

U pravu si... hvala na razumevanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra je novi dan.. Najbitnije je da se volite i da cete da se pomirite, a za zgradu ne brini.. Svi se mi svadjamo..

slažem se... biće sve u redu, ne brini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko nije gledao,neka pogleda film ''Prohujalo sa vihorom'', pa cete videti sta sve jedna zena moze! Sve ima i sve izgubi,ali ipak digne glavu gore i kaze: ''MISLICU O TOME S U T R A! SUTRA JE NOVI DAN!''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno snage svima vama, a pogotovo goscama sa problemima sa muzevima, i zapamtite, nemojte kriviti sebe! Vi ste najmanje krive! I veruj mi,ko zna zasto je to dobro,jer kada se uskoro u svom punom sjaju uspravis i shvatis koliko si divna,doci ce neko jos bolji! Sada te boli,ali jednog dana ces se okrenuti iza sebe i tek tada videti koliko taj neko nije bio vredan ni jedne jedine tvoje suze i ruzne misli prema samoj sebi! BUDITE JAKE,ZENE,JER VI TO JESTE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Ne daj se, a ljudski nije postupio on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde neka mi jedna od vas kaze da se u zivotu nije posvadjala sa svojim muzem,ili sl.To je tako,i to se mora prevazici,zato nemojte da lupate glavu o zid i da mislite da je samo jedan od vas krivac.Za svadju je potrebno dvoje,tako da snosite podjednake kriivice.

A za zgradu,sta te briga,barem komsijama nije dosadno,imaju sta da cuju :P:D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas otvorila temu prevara a nisam ni videla da ste ovde o tome pricale...moj muz i ja smo se danas posvadjali i to pred decom i mislim da nas je cula cela zgrada i sramota me je zbog toga...danas stvarno nije moj dan...

sta te briga za zgradu, samo udri :lol: :lol: salim se,....vise brini za decu sto si pred njima.......mada nisam za to da i deca treba da se izloju od svih svadja i svacega i zive pod staklenim zvonom i misle da se mama i tata pa tako ni ceo svet ne svadja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I veruj mi,ko zna zasto je to dobro,jer kada se uskoro u svom punom sjaju uspravis i shvatis koliko si divna,doci ce neko jos bolji! Sada te boli,ali jednog dana ces se okrenuti iza sebe i tek tada videti koliko taj neko nije bio vredan ni jedne jedine tvoje suze i ruzne misli prema samoj sebi! BUDITE JAKE,ZENE,JER VI TO JESTE!

[/quote

naravno!!!

i znas sta, ja bih se samo nervirala da sam izgubila nekog ko je divan prema meni, jer onda i znam sta gubim...a ako je neko djubre, jedva bih cekal da mu vidim ledja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde neka mi jedna od vas kaze da se u zivotu nije posvadjala sa svojim muzem,ili sl.To je tako,i to se mora prevazici,zato nemojte da lupate glavu o zid i da mislite da je samo jedan od vas krivac.Za svadju je potrebno dvoje,tako da snosite podjednake kriivice.

A za zgradu,sta te briga,barem komsijama nije dosadno,imaju sta da cuju :P:D:P

da da, za tango je uvek potrebno dvoje! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pu-pu da ga ne urocim al super je! Drugi je svet, druga kultura, drugi mentalitet i meni to pase. Od mene cini bolju osobu, uz njega sam finija, mirnija, prava dobrica :lol: . On je jing za moje jang! ;)

Moj nije druga kultura... ali sve ostalo je isto...Baš me je smirio...kao što sam i je njega pokrenula :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pu-pu da ga ne urocim al super je! Drugi je svet, druga kultura, drugi mentalitet i meni to pase. Od mene cini bolju osobu, uz njega sam finija, mirnija, prava dobrica :lol: . On je jing za moje jang! ;)

Uh ovo mi se dopada kako je rečeno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije druga kultura... ali sve ostalo je isto...Baš me je smirio...kao što sam i je njega pokrenula :D :D :D

I ovo mi se jako dopada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Uopšte ti nije lako...

Ja imam samo jedno da ti kažem. Šta god odlučila da uradiš dalje, neka to bude TVOJA odluka za TVOJU dobrobit. Ne treba da ostaneš u braku zbog deteta, niti zbog okoline. Opet ne treba se ni razići ako misliš da ćeš sa njim u budućnosti imati skladan brak.Bitno je da samo ti budeš srećna (koliko god je to sad moguće), ako ti budeš srećna biće i ljudi oko tebe, uključujući i tvoje dete...

Želim ti svu sreću, želim ti snage da ovo prebrodiš, da NIKAKO ne tražiš krivca u sebi i da dobiješ sve što zaslužuješ!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uopšte ti nije lako...

Ja imam samo jedno da ti kažem. Šta god odlučila da uradiš dalje, neka to bude TVOJA odluka za TVOJU dobrobit. Ne treba da ostaneš u braku zbog deteta, niti zbog okoline. Opet ne treba se ni razići ako misliš da ćeš sa njim u budućnosti imati skladan brak.Bitno je da samo ti budeš srećna (koliko god je to sad moguće), ako ti budeš srećna biće i ljudi oko tebe, uključujući i tvoje dete...

Želim ti svu sreću, želim ti snage da ovo prebrodiš, da NIKAKO ne tražiš krivca u sebi i da dobiješ sve što zaslužuješ!!!!!

Da mi nije lako ,nije.Ali prezivecu,a vec sam shvatila da ne treba sebe da kinjim i da nisam ja problem nego on.Okrenula sam se detetu i sebi pa sta zivot donese,pa nije on jedini na ovom svetu.Mislim da sam dovoljno bila ogorcena i tuzna i da je vreme da krenem dalje.Hvala na podrsci,pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mi nije lako ,nije.Ali prezivecu,a vec sam shvatila da ne treba sebe da kinjim i da nisam ja problem nego on.Okrenula sam se detetu i sebi pa sta zivot donese,pa nije on jedini na ovom svetu.Mislim da sam dovoljno bila ogorcena i tuzna i da je vreme da krenem dalje.Hvala na podrsci,pozz

Drago mi je što to čujem, Sudim po svemu da si jaka žena i to mi se jako dopada.

Naravno da nije jedini... Ako je prokockao šansu da bude sa takvom ženom, onda je on na gubitku!!!

Nema, na čemu, Veeeeliiii pozdrav za tebe i tvoje dete!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On mene dopunjuje :D Svakim danom mi je sve sladji :wub: i svakim danom sam sve vise zaljubljena u njega :wub: :wub: Kao da sam u pubertetu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj je namazan svim bojama!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se to desava? Mm poceo da sumnja u mene...kaze mnogo se doterujem, pocela da se sminkam a i ne spavam sa njim...sve je u pravu ali nema razloga za sumnju...ja volim samo njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufff...Micika...oni su ko mala deca...meni je moj skoro rekao kad sam posumnjala da sam trudna: "Sa mnom nisi!"...i sta na to da kazem :angry::angry::angry: To smo mi krive, zapustimo se, ne doteravamo se, pa kad odjednom pocnemo da vodimo brigu o sebi oni odmah posumnjaju da ih varamo. Muskarci su cudo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To smo mi krive, zapustimo se, ne doteravamo se, pa kad odjednom pocnemo da vodimo brigu o sebi oni odmah posumnjaju da ih varamo. Muskarci su cudo!

Potpisujem! Ali neverovatno je kako su svi isti.Po meni,muskarci kao da su svi radjeni na jednom kalupu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog obožavam mmmmmmm!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.