Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Jel si ti stvarno musko? :blink:

Kad sam poslednji put proverio nije bilo sumnje, cak sam jutros i dasku slucajno pogodio :P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si ti stvarno musko? :blink:

lol-022.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan mm radi kako on kaze samo da njegove dve princeze imaju sve, nije mu tesko ni leci u 6 ujutru i ustati u 9 i opet da je nasmejan uvek i da odvede Taru u park i meni pomogne, ako nista pokupiti uvece igracke odneti smece i sl.

Danas me opet iznenadio, dosao je kuci.. bez nekog povoda doneo mi crvenu ruzu i kutiju ogromnu Ferera obozavam ovako kad me iznenadi :wub: A ja sam jedna dzangrizava kokoska, koju samo on moze da trpi :D

Nemam više lajkova...a to ovaj post zaslužuje... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam više lajkova...a to ovaj post zaslužuje... :wub:

Bas sam to htela da napisem... Milice divno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan mm radi kako on kaze samo da njegove dve princeze imaju sve, nije mu tesko ni leci u 6 ujutru i ustati u 9 i opet da je nasmejan uvek i da odvede Taru u park i meni pomogne, ako nista pokupiti uvece igracke odneti smece i sl.

Danas me opet iznenadio, dosao je kuci.. bez nekog povoda doneo mi crvenu ruzu i kutiju ogromnu Ferera obozavam ovako kad me iznenadi :wub:A ja sam jedna dzangrizava kokoska, koju samo on moze da trpi :D

Da se dodam sama na spisak dzangrizavih kokoski. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam više lajkova...a to ovaj post zaslužuje... :wub:

Pa kad ih trosis na mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice divno,moj gleda da se sto vise izvuce <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic - moj smisao, moja najdraza misao... Nesavrsen taman toliko da se uklopi u moju nesavrsenost :)

paper_moon i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je tako divan,njezan i brizan da se ja ponekad pitam Zasto je bas mene izabrao?Ja sam puno zatvorena,stroga, ali me njegov osmjeh i decacko ponasanje vrlo lako smeksa.Najvise volim kod njega sto smo mu nas dve na prvom mjestu,i sjeti se svaki dan da nam to pokaze.

MatroNadja i Mali Idjos volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic meni skroz odgovara ovakav kakav je. Ne bih ga menjala ni za sta na svetu.

Dok sam radila samo ja on je kuci usisavao, brisao prasinu, stavljao ves na pranje i prostirao isti... i uvek me je cekala kafica!

Kaze nije mu tesko, pusti muziku i polako...

cesto me iznenadi nekim sitnicama koje zna da volim. Zna da mi te sitnice znace vise nego bilo sta drugo.

Obozavam ga! Samo da mi se ne promeni...

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic je meni najdivniji na svetu! Volim ga onako, kako nikad nisam verovala da se moze voleti. I stvarno je divan i pazljiv i bas mi ugadja. On me najlakse nasmeje i naaajdivnije na svetu se ljuuubiii :D Kad je jednom bio bez posla nekih dva meseca, svaki dan je kuca sijala, sve sredjeno i obrisano. Nije zaboravio nijedan praznik. Moj ponos! A uvek kazem da sam se jos vise zatreskala kad mi je negde posle nekoliko meseci zabavljanja rekao da misli da ga niko nikad nije voleo tako kao ja :) (a bilo ih je dooosta :) ). Onda posle samo dva meseca veze mi je stiglo preko jukebox-a

Mozete misliti, istopila se sva :) Moj divni muzic, samo da mi uvek ostane ovakav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž nije savršen,kao što nisam ni ja.Ne daj Bože da je savršen,ali kao što reče Mali Idjoš prelepu rečenicu "Nesavrsen taman toliko da se uklopi u moju nesavrsenost" Zarekla sam se,nema zvocanja,neću da budem kao neke žene,pa da jednog dana postane gluv na sve moje riječi.Žena mora znati kad je pravo vreme,i na koji način da mu nešto kaže što joj smeta.Kad se vrati s posla uvijek ga čeka smešak i zagrljaj,iako padam od umora..Pre neki dan mi je doneo ružu,a maloj Cuci plišani cvetić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je mene sinoc zestoko iznervirao nekim ispadom kako ja moram da budem bolja domacica... Resila sam da necu danas pricati sa njim...a onda je dosao na rucak i doneo mi buket ruza :wub:

Cipelic, Neuhvatljiva i Jacka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sadasnji decko(buduci suprug) je divan,nezan pazljiv,cak prelazi vise od 600 km da bi me video i bio samnom.On je onaj pravi o kom sam mastala,ikren,pazljiv,pun ljubavi,strpljenja,romantike....Stvarno nisam verovala da postoji tako neko poznajemo se oko 14 god,i 3 godine smo u vezi,stvarno smo prolazili kroz teske trenutke,trenutke pune bola,ali smo nekako to uvek zajedno prevazilazili.On je osoba koja resava sve razgovorom,nikada u zivotu mi nije rekao nista ruzno niti bilo koju rec zbog koje bi patila.Naravno kao i u svakoj vezi ima uspona i padova posvadjamo se mi ali kada se ohladimo pricamo o problemima na miru i bez tenzije.Stvarno sam srecna,uskoro ce poceti i nas zajednicki zivot jedva cekam :)

cicacekalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila 3 godine u NS i, naravno, tamo sam i zivela. Ivana sam upoznala u julu 2010, a u BG se vratila u aprilu 2011. Svaki slobodan trenutak je posvecivao meni, a ja svoje slobodno vreme njemu. Pazili smo se i mazili, priredjivali iznenadjenja...

Kad su mi rekli da se vracam da radim u BG, odlucili smo da se i ne vracam kod mame, nego da iznajmimo stan i pocnemo zajednicki zivot. I danas je tako i ne bih ovo menjala ni za sta na svetu :wub: Nadam se da ce tako i ostati :) :) :)

Mrvica9388 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha citajuci sta ste napisale slatko sam se nasmejala sebi i moram vam reci sto. Ja mog muza najvise volim kad udari rukom o sto i kaze "zna se ko je ovde musko"a zatim opet bude po mome. hahahahhaha Ne treba da mi priredjuje nista vise od svakodnevne price i mazenja. Time se vidi kolko i on mene voli. A najlepsi su trenuci kad nam se i cerkice umuvaju onako ljubomorno izmedju nas pa jedna hoce kod tate, a druga kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha citajuci sta ste napisale slatko sam se nasmejala sebi i moram vam reci sto. Ja mog muza najvise volim kad udari rukom o sto i kaze musko"a "zna se ko je ovde zatim opet bude po mome. hahahahhaha Ne treba da mi priredjuje nista vise od svakodnevne price i mazenja. Time se vidi kolko i on mene voli. A najlepsi su trenuci kad nam se i cerkice umuvaju onako ljubomorno izmedju nas pa jedna hoce kod tate, a druga kod mene.

isto :D :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: hihihihihih MUSKARCI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.