Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Ovaj moj nema Boga da bi savršeno raspremio stan. On je pre za kuhinju i spremanje ručka a za ribanje bi platio nekoga.

U Anchy,ovo je tema Moja savrseni muz...bas ga nahvali... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Anchy,ovo je tema Moja savrseni muz...bas ga nahvali... :lol: :lol: :lol:

Ja taman da nesto napisem, vidjeh ovaj komentar... :lol: Skontam i ja da je moj slucaj vise za neku zalopojku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, draga - dala si mu njjače poslove. :D Sjajno :)

Sam je birao, što je vrlo interesantno :)

Anđelče, kod mene u kući je praznik kad se pegla, recimo dva puta mesečno i to ono što baš baš mora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Anchy,ovo je tema Moja savrseni muz...bas ga nahvali... :lol: :lol: :lol:

Ja taman da nesto napisem, vidjeh ovaj komentar... :lol: Skontam i ja da je moj slucaj vise za neku zalopojku!

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

Kod mene to funkcionise ovako: obecam mu da cemo da se volimo kad se okupa. Prvo se ja okupam, onda se on okupa, dok se on okupa ja zaspim! :lol:

Moja teorija kako naterati muza da se okupa: obecati mu ludi i nezaboravni seks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene to funkcionise ovako: obecam mu da cemo da se volimo kad se okupa. Prvo se ja okupam, onda se on okupa, dok se on okupa ja zaspim! :lol:

Moja teorija kako naterati muza da se okupa: obecati mu ludi i nezaboravni seks :P

:lol: :lol: :lol: Jao šou sa s' tebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene to funkcionise ovako: obecam mu da cemo da se volimo kad se okupa. Prvo se ja okupam, onda se on okupa, dok se on okupa ja zaspim! :lol:

Moja teorija kako naterati muza da se okupa: obecati mu ludi i nezaboravni seks :P

:lol::lol::lol:

Ovo mi je taaaako poznato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muz jutros rekao da uvek kad treba nesto da "bude" ja nadjem neki razlog da se naljutim i kao ljuta odem ranije da spavam.

A to je samo ovih dana posle porodjaja,cuvam se da ne strada g*za,dok ne prodje bar jos koji dan da mogu normalno da...hm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muz jutros rekao da uvek kad treba nesto da "bude" ja nadjem neki razlog da se naljutim i kao ljuta odem ranije da spavam.

A to je samo ovih dana posle porodjaja,cuvam se da ne strada g*za,dok ne prodje bar jos koji dan da mogu normalno da...hm..

:lol: :lol: Lujko jedna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima samo jedan posao koji je njegov a ne moj, i to je peglanje vesa :D

Dogovorili smo se da kada meni bude prepustio tu obavezu za stalno, obesicu se o gajtan od pegle :P

hahahaha. joj kad bi me zamenio u peglanju, onda bi definitivno pisala o njemu u ovoj temi. sad kad mi samo pripomaze u svim poslovima, ali sve nesto redje i redje, necu ni da ga hvalim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

a ja sizim sto je ovaj moj takva picajzla da bi se kupao non stop, a mene to vise nervira jer ja obozavam da se tusiram po sat vremena i sizim sto mi trosi toplu vodu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaa iskucala sam ogroman post i nije izassao :(

Moj muz je sto se MOG kupanja tice savrsen jer mi cuva toplu vodu u bojleru (ne trosi je) i pusta me da se kupam koliko hocu.

Sad ne moram da cekam da mi mama i tata odu od kuce i budu dovoljno dugo odsutni da bih se okupala na tenane dok ne krene hladna voda iz bojlera, pa jos posle stigla da se ugreje voda ponovo dok mama i tata ne dodju.

Moj savrseni muz me pusti da se tusiram do mile volje, i totalno strpljivo posle ceka da se voda ugreje za njega, jer zna da uzivam u tusiranju od pola sata. Samo se brinem dokle ce to trajati, kad ce poceti sa izjavama poput maminih i tatinih: punis septicku jamu/kanalizaciju, previse trosis vode, previse trosis struje za grejanje vode, ne valja da ti je koza toliko dugo pod vodom, ako ti se brcka idi na bazen i brckaj se... i sl... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prosto obozavam duga tusiranja, i ustanju sam da ispraznim bojler :rolleyes: , mm se ponekad ljuti kad neostane dovoljno tople vode za njega. pa se zato on istusira prvi ali uvek ostane dosta vode za mene :P . ako se ja prva tusiram onda ceka da se dogreje voda, inace ume i on ponekad bogme da potrosi vodu- kada se sredjuje :lol: ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prosto obozavam duga tusiranja, i ustanju sam da ispraznim bojler :rolleyes: , mm se ponekad ljuti kad neostane dovoljno tople vode za njega. pa se zato on istusira prvi ali uvek ostane dosta vode za mene :P . ako se ja prva tusiram onda ceka da se dogreje voda, inace ume i on ponekad bogme da potrosi vodu- kada se sredjuje :lol: ,

Ja vala ne izlazim iz kupatila dok ne krene hladna voda iz bojlera... :lol:

Moj se nikad ne ljuti, divni moj muzic.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vala ne izlazim iz kupatila dok ne krene hladna voda iz bojlera... :lol:

Moj se nikad ne ljuti, divni moj muzic.... :lol:

:lol::lol::lol:

ma i moj se priviko samo se ponekad duri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm, pnekad ga toliko mrzim da bih ga prebila! U stvari mnogo ga volim i mislim da ponekad ne bi mogao da funkcionise bez mene! Sto se kucnih poslova tice nece samo da obrise prasinu, kad se usisava to on radi jer mi ne mozemo jer smo trudni i bole nas ledja :D;) trudim se da mu ne dam da kuva jer napravi njesra u kuhinji :o Kad bi me prevario, ne dao Bog, rekla sam da bih ga obesila za jaj.a za prvu banderu ili po sred Terazija :rolleyes:

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEE drage moje, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji... Jeste da je ovaj moj voljan da skuva nešto ali je toliko dežak za neke druge (bitnije) stvari da je to strašno evo jedan banalan primer: da se on pita on bi se kupao jednom u mesec dana :( pa ga ja ucenjujem (znate već na koje načine žensko može da ucenjuje ;) )

Kod mene to funkcionise ovako: obecam mu da cemo da se volimo kad se okupa. Prvo se ja okupam, onda se on okupa, dok se on okupa ja zaspim! :lol:

Moja teorija kako naterati muza da se okupa: obecati mu ludi i nezaboravni seks :P

:lol: :lol: :lol: Evo da vam kazem da niste jedine! A ja bih se mogla kiseliti dok se ne raspadnem u kadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM se danas toliko nasekirao sto ce da mi operisu prst da je bo pokunjen celog dana. Samo me je grlio i terao da mu obecam da nikada nista nece da mi se desi. Par puta je falilo da me rasplace. Umesto da on tesi mene kako nije nista strasno, ja sam tesila njega. Zalio se i svojoj majci pa je ona zvala moju mamu da joj kaze da se on mnogo zabrinuo i da me mnogo voli. Dusa moja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me i ovde, ali posto nema posta moja savrsena zena i posto sam u manjini, hajde da ovde predstavim moju "trudnjacu" koja nam se mozda i pridruzi.

Nije najlepsa, mada je meni i vise od toga.

Nije najzgodnija, mada je i to bila, ali mi je sad ovako trudna i okrugla lepsa nego ikad.

Malo je namcor, malo je i lenja, ali je moja i ne bih je menjao za brdo karamela ili 100 drugih zena, jer je ova moja debela jedna i jedinstvena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me i ovde, ali posto nema posta moja savrsena zena i posto sam u manjini, hajde da ovde predstavim moju "trudnjacu" koja nam se mozda i pridruzi.

Nije najlepsa, mada je meni i vise od toga.

Nije najzgodnija, mada je i to bila, ali mi je sad ovako trudna i okrugla lepsa nego ikad.

Malo je namcor, malo je i lenja, ali je moja i ne bih je menjao za brdo karamela ili 100 drugih zena, jer je ova moja debela jedna i jedinstvena :)

MM kaze "ni za fabriku cokolade" :lol:

Lepo o njoj govoris, bas onako kako treba! Obozavam kad mi mm kaze "bas me briga za sve, moja si i to je najbitnije".....savrseno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me i ovde, ali posto nema posta moja savrsena zena i posto sam u manjini, hajde da ovde predstavim moju "trudnjacu" koja nam se mozda i pridruzi.

Nije najlepsa, mada je meni i vise od toga.

Nije najzgodnija, mada je i to bila, ali mi je sad ovako trudna i okrugla lepsa nego ikad.

Malo je namcor, malo je i lenja, ali je moja i ne bih je menjao za brdo karamela ili 100 drugih zena, jer je ova moja debela jedna i jedinstvena :)

Jel si ti stvarno musko? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si ti stvarno musko? :blink:

Kad sam poslednji put proverio nije bilo sumnje, cak sam jutros i dasku slucajno pogodio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.