Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

mm je danas opet izveo Taru da neke racune posalje, ja sam mislila eto njih posto je do poste minut...nema njih nema nakon pola sata dolaze u kucu sa predivnom crvenom ruzom onako bas fancy upakovanom nosi moju ruzu i onu iz cevcare. :)zaista bez ikakvog povoda :)..bas sam se iznedaila kad se ovo moje malo nasmesilo kad sam im prisla e pa mojoj sreci nema kraja...obozavam moja dva zlata :)

Divno Milice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, svaka cast za tm-a! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim mog muza najvise na svetu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, kakva tema. Moj nije savrsen ali ga volim bas takvog kakav je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da je savrsen nije,al je moj i meni je najbolji:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kažem ja mm sinoć "reci mi nešto konkretno", a on meni priđe i šapne mi na uvo: "konkretno" i počne da me ljubi...

Stalno me tako u sred razgovora razoruža, zbuni kad krene da me ljubi, ja zaboravim šta sam ono ozbiljno htela da pričamo...

I pričamo posle pola sata :)

Baraba moja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta se sa mnom desava.Juce smo ceo dan bili zajedno.Non-stop smo ce mazili,jubili,grlili.Kad ga gledam,shvatim da sam jos uvek zaljubljena.Kad mi prilazi imam leptirice u stomaku.A dole sam mokra kad god sam u njegovom prisustvu. :lol:

A sex ,to vec da nepricam.Vodimo ljubav sa iztim zarom kao i kad smo se zabavljali.Toliko ga zelim i osecam strast,da sizim,a i on takodje. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivot je divan! :wub:

Kako je zeni malo potrebno da bi bila srecna!

Posto nam je sada za vikend dolazio mm-ov drugar sa kojim je bio nerazdvojan dok su studirali, a koji je iz Nisa putovao 10 sati busom da bi nas posjetio i vidio Mihaila, bili smo pocastvovani i presrecni! Bilo je divno, kao da mi je bio neki dragi rodjak. A ovo pisem sa namjerom da pohvalim muza, jer sam ja za cijeli vikend napravila samo jednu salatu- on se brinuo oko svih jela, sve je sam spremao, aranzirao kao u restoranu, i gotivio drugara, Mihu i mene!

Obozavam njega, i volim vikend, jer nam se tada u potpunosti posveti. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo Boki imas divnog muza...ma sta da kazem vec sam sve rekla vi ste meni predivna porodica :wub:

Mnogo hvala! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana muž ti je divan, ali ti ništa manje i ne zaslužuješ :) Drago mi je da si tako raspoložena, vedra, poletna i svaka mu čast što je tome doprineo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana muž ti je divan, ali ti ništa manje i ne zaslužuješ :) Drago mi je da si tako raspoložena, vedra, poletna i svaka mu čast što je tome doprineo ;)

Kako si to lijepo napisala, hvala ti! :wub:

f025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si to lijepo napisala, hvala ti! :wub:

f025.gif

Nema na čemu, iskreno je! t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra, 03.08. ce biti tacno 10 godina od naseg prvog poljupca :wub:

Savrsen je jer je uvek uz mene, bio i ostao, i posle svih padova i uspona, i svaki poljubac ostaje kao taj prvi, nezaboravan! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra, 03.08. ce biti tacno 10 godina od naseg prvog poljupca :wub:

Savrsen je jer je uvek uz mene, bio i ostao, i posle svih padova i uspona, i svaki poljubac ostaje kao taj prvi, nezaboravan! :wub:

O, kako je to lepo...

Nek je sa srećom godišnjica poljupca, i da vam i u buduće budu nezaboravni kao sad.

:)

Podseti me na prvi kiss mm i mene - 25. april 2000. godine.

To je za prvi put, a za ovo drugo presudno zabavljanje se ne sećam datuma, čak smo i datum za zabavljanje uzeli onako "od oka" (prvo smo se viđali bez obaveza, pa niko nije zapamtio :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra, 03.08. ce biti tacno 10 godina od naseg prvog poljupca :wub:

Savrsen je jer je uvek uz mene, bio i ostao, i posle svih padova i uspona, i svaki poljubac ostaje kao taj prvi, nezaboravan! :wub:

:wub::wub::wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam cure, bas sam tako nesto srecna, oko ovih dana mi je sve nesto lepo :wub:

Sto kaze Ivancica bas za zabavljanje i nemamo datum,posto smo isto tako poceli bez obaveza, u pocetku smo se te vidjali te nismo, tako da "obelezavamo" taj datum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, preslatko... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je danas dobio 2 kaznena poena.Ljubi ga zena smotanog i nadam se da ce cika policajci sledeceg puta da mu oduzmu vozacku dozvolu pa ce biti prinudjen da se vozi sa mnom buahahahaha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je danas dobio 2 kaznena poena.Ljubi ga zena smotanog i nadam se da ce cika policajci sledeceg puta da mu oduzmu vozacku dozvolu pa ce biti prinudjen da se vozi sa mnom buahahahaha :lol:

:lol: :lol: :lol:

Jel' i ti volis sporu voznju? Moja svekrva svaki put kada se vozi sa nama mm-u govori: "Sporije, sporije"... Dok jednom nismo isli bas sporo, a ona i dalje insistirala. Kaze njoj mm:"Pa, mama mogli bi ici i malo sporije, ali bismo onda morali izaci i ici pjeske". :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Jel' i ti volis sporu voznju? Moja svekrva svaki put kada se vozi sa nama mm-u govori: "Sporije, sporije"... Dok jednom nismo isli bas sporo, a ona i dalje insistirala. Kaze njoj mm:"Pa, mama mogli bi ici i malo sporije, ali bismo onda morali izaci i ici pjeske". :lol:

Volim brzu voznju sa iskusnim i sigurnim vozacima,a mm to nije.A njegov otac je jos gori...Od kako se znamo ovo je treci auto koji unistava,daj Boze da je poslednji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јао Сања стварно добро што су му дали казнене поене. Ја сам увек била за то да није свако рођен да буде добар возач, па кад већ није неки возач боље му је да не вози, сувише се рескира и са својим и са туђим животима. Ја имам дозволу коју уопште не користим, и мислим да је боље тако, не желим да направим неку глупост за коју ћу да се кајем цео живот, а то је код мене чудно, сви моји су добри возачи, па је и дан данас повика на мене што не возим, али ја мислим да је много боље овако. Причаћу вам једног дана догодовштине са мојих часова вожње.

Ista situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Jel' i ti volis sporu voznju? Moja svekrva svaki put kada se vozi sa nama mm-u govori: "Sporije, sporije"... Dok jednom nismo isli bas sporo, a ona i dalje insistirala. Kaze njoj mm:"Pa, mama mogli bi ici i malo sporije, ali bismo onda morali izaci i ici pjeske". :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista situacija.

Treba da pokušate ponovo.

Ja pre i vozila, pa kad sam se porodila nisam htela da sednem u kola - a ne znam što.

Aktivirala sam se pre par meseci kad smo kupili kola, i pre neki dan sam rekla mm da ću ih preuzeti od njega.

On je taj koji je inicirao da sednem da vozim - seo na suvozačevo mesto i reko - idemo ako voziš, ako ne ostajemo da sedimo ovako...

I tako...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM ne ide bas za rukom da bude dobar muz. U mnogo cemu se razlikujemo i ne slazemo, ali se volimo toliko da ne bi mogli jedno bez drugog. To nije bas dobra kombinacija, jer se cesto raspravljamo, ali radimo na tome da popravimo te velike razlikosti medju nama ili bar da ih ne ispoljavamo u toj meri da bi umanjili konflikte. Inace on je savrsen otac, to mogu da tvrdim i to je jedina stvar u kojoj se pokazao a da ja to od njega uopste nisam ocekivala jer je bio poprilicno ne sazreo za svoje godine. Odrastao covek preko noci :lol: hvalim te Boze!

t5011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam trudna mm mi bas ugadja,kao i u prvoj trudnoci.Inace je dobar,ali kad sam trudna nekako je posebno nezan i ugadja mi.Pre neko vece je isao na trg da mi kupi kokice i doneo mi najlepsu picu u gradu.Ganja svuda sokic koji pijem,mazi me pazi i sve mi pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.