Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Pa Tigrov buket je jos ljepsi od onog. :)

Ponavljam- svaka mu cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice mog muza,ne mogu reci da je savrsen ali kad ga uporedim sa drugim muskarcima mogu da kazem da je on jedna divna osoba.Vredan je i sposoban i jako je pazljiv. Trudi se da meni i detetu ugodi maksimalno.Dosta puta me je obradovao nekim sitnim gestom,a to mnogo cenim. Ima i svojih mana naravno,posvadjamo se ali vecinom ja budem kriva jer sam tvrdoglava (priznajem)i nekad budem bas bezobrazna pa mi onda bude zao.Ali sve su to sitnice. U svakom slucaju zadovoljna sam nasim brakom i uzivam u svojoj porodici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I plav je :lol:

I moj, ali bi mu tvoj mogao posuditi koji pramen kose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam gdje da postavim ovaj prolup od danas pa jedino mi ovde pade na pamet

Gleda danas moja frizerka slike, kao pokaži mi malog i ja njoj listam i naleti par slika gdje je Stefan sa tatom ... vidim bulji ona, smješka se ... reko ja njoj GLEDAJ DJETE A NE TATU (kroz "šalu" naravno) a ona će ti meni ŠTA MOGU KADA JE SAVRŠEN .... malo je falilo da je puknem telefonom ...

... nego ovih dana se "prodobrio" ... djeluje stvarno savršen u svakom smislu... ili je us*ao nesto ili će tek da user*e ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Nani, Nani... Sada znas koji frizerski salon tm treba da zaobilazi u sirokom luku. :D

Dodju njima dani kada su savrseno "savrseni". B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam gdje da postavim ovaj prolup od danas pa jedino mi ovde pade na pamet

Gleda danas moja frizerka slike, kao pokaži mi malog i ja njoj listam i naleti par slika gdje je Stefan sa tatom ... vidim bulji ona, smješka se ... reko ja njoj GLEDAJ DJETE A NE TATU (kroz "šalu" naravno) a ona će ti meni ŠTA MOGU KADA JE SAVRŠEN .... malo je falilo da je puknem telefonom ...

... nego ovih dana se "prodobrio" ... djeluje stvarno savršen u svakom smislu... ili je us*ao nesto ili će tek da user*e ...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj, ali bi mu tvoj mogao posuditi koji pramen kose.

:lol::lol: . Da, stvarno ima dobar kvalitet kose, zavidim mu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kada sam tuzna sto jos nema nase bebe, onda se sav "po-bebi", pa dodje da se mazi i kaze "to je zato sto ja treba jos malo samo da budem tvoja beba" ... i sve i svasta ... i uglavnom se zavrsi tako sto mu pravim palacinke ... :rolleyes: ... i tako svaki put uspe da mi skrene tuzne misli ... :wub:

Kako je ovo lijepo! :wub:

Maybe, uzivaj sa svojim divnim muzicem, preslatko je sve sto si napisala... 733680c818332a7fd6cf0e404affe0be.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, da je mm savrsen, nije ... ali je savrsen za mene :)

Posto me najvise nervira za vreme PMS-a, da se pretpostaviti da sam ipak mozda ja vise kriva za njegove mane nego on sam :lol: Nije sklon kupovini cveca, ali hoce da mi pomogne u kuci, da podelimo posao (pa cak i kada ga mrzi) - ako ja kuvam on pere sudove, i obrnuto, cak i na "smenu" pravimo kafu - jedan dan on prvu, ja drugu, itd., sutradan on prvu, ja drugu, itd. - i slicne gluposti koje meni znace ...

Ipak, najdraze mi je to sto NIKADA nece da legne uvece u krevet bez mene i sto nikada ne kaze jednostavno "ajde da legnemo", vec "koga cu jos malo da vodim u krevetac i zagrlim?" (i varijante) ... Nemate pojma koliko mi je to slatko, svako vece se sva raznezim i sta god da je mozda zabrljao, nema sanse da mu ne oprostim ... :wub: ... A kada sam tuzna sto jos nema nase bebe, onda se sav "po-bebi", pa dodje da se mazi i kaze "to je zato sto ja treba jos malo samo da budem tvoja beba" ... i sve i svasta ... i uglavnom se zavrsi tako sto mu pravim palacinke ... :rolleyes: ... i tako svaki put uspe da mi skrene tuzne misli ... :wub:

Ovako nesto je bas lepo procitati,bas mi je drago sto se tak dobro slazete,samo tako nastavite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja slobodno mogu da kazem da je mm savrsen, danas smo bili na vikendici sa jos 3 para, i svega se nagledala, kako se ponasaju prema zenama, kao da je zena tu da kuva sprema i cuva decu, i jos ismevaju mm sto je otisao da presvuce dete i uspava, mislim kakav je to zaostatak u razvoju. Ja imam najbojeg muza na svetuuuuuuuuuuuu

i kod nas je cesto ova situacija..

cak i moja mama je sklona komentarima ako kazem da mm presvuce Luku ili nesto uradi, pita me A STA SI TI RADILA???

ja sam najsrecnija jerje bezuslovankad samja i dete u pitanju, sad ce i drugo !!!

nista nije vaznije i to je bukvalno tako. ranije je govorio kako mu nista nikad nece biti ispred porodice i okruzena svakojakim parovima negde u malom mozgu nisam bas u potpunosti verovala da ce biti bas takav.. drago mi je sto jeste..

mm nije sklon kupovanju poklona, uvek govori kako voli da kupim sama sebi sta zelim ali meni je bitna ljubav i paznja koju svakodnevno osecam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm nije sklon kupovanju poklona, uvek govori kako voli da kupim sama sebi sta zelim ali meni je bitna ljubav i paznja koju svakodnevno osecam !!!

Isto Ivana i kod mene.

Daleko je od savrsenog, ako uopste takav i postoji,ali meni je dobar, dok me ne iznervira :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm naravno nije savršen, nisam ni ja...ali je zato odličan za mene, dobar je čovek, polako je sve bolji muž i osećam da će biti odličan otac...I SAD MI MNOGO NEDOSTAJE!!!b0416.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

мама мазо само му пуштај Синана и биће добар ко лебац... :lol:

Леночка...иде викенд...немој да си ми тужна. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm naravno nije savršen, nisam ni ja...ali je zato odličan za mene, dobar je čovek, polako je sve bolji muž i osećam da će biti odličan otac...I SAD MI MNOGO NEDOSTAJE!!!b0416.gif

Nemoj da si mi tuzna t4617.gif proci ce brzo kao i prosli put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка...иде викенд...немој да си ми тужна. :)

To me jedino pomalo raduje...ali kad se u nedelju probudim, a njega nema, ja sama u krevetu, baš mi bezveze :( ... ali zato moram da vam se pohvalim da smo se opet vratili na romantične poruke kao sa početka veze...dobro, ide tu i izveštaj ko je kako proveo dan, ali posle ide romantika u porukicama, a to smo posle 9 godina, koliko smo zajedno, bili prestali da radimo, posebno od kad živimo zajedno...opet ono slatko iščekivanje uveče, da mi stigne poruka ili da se javi, kao tinejdžeri...eto, to je jedino lepo, osveži malo ljubav :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da si mi tuzna t4617.gif proci ce brzo kao i prosli put :)

Hvala draga :wub: ...pa nije baš brzo prošlo prvi put, nekako mi se odužilo bilo, ali dobro, prošlo je, pa će i ovaj put nekako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka verujem kako ti je,ali mozda ce to kao sto kazes osveziti vasu vezu i zar ti sada nije slatko te porukice i to iscekivanje.Brzo ce proci. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka verujem kako ti je,ali mozda ce to kao sto kazes osveziti vasu vezu i zar ti sada nije slatko te porukice i to iscekivanje.Brzo ce proci. :rolleyes:

Па сама си рекла, ово мало освежава везу, гледај то позитивно, сад сте се опет сетили што се волите (није да до сад нисте знали, али подсећање је супер с'времена на време)

Ma u pravu ste, rekla sam i ja, super su te porukice koje se uvek završavaju sa "volim te, puslice moja" :rolleyes: Ali jedva čekam da mi se vrati, da bar znamo kad treba da dođe, pa da odbrojavam... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga :wub: ...pa nije baš brzo prošlo prvi put, nekako mi se odužilo bilo, ali dobro, prošlo je, pa će i ovaj put nekako...

I to sto kazes, to meni tako deluje s' moje tacke gledista ali tebi verovatno ne....Ali sta je tu je, izdrzaces, i to za porukice je tako divno, to tako zna da osvezi vezu/brak da je neverovatno.Secam se mog prvog spontanog, te noci dok sam lezala u bolnici smo razmenili vise ljubavnih poruka nego za svih 7 godina unazad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog muza trenutno volim najvise na svetu! Kad se andjela rodila nervirao me je cak i kad beba place...a sad sam shatila da mene niko drugi ne bi mogao da trpi ovakvu kakva sam, a ja ne bih mogla da zivim bez mog muza puza!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savršen... Da upravo to, nije idealan (jer takav ne postoji) ali je savršen!!!

On miran do bola, ja zverka! Lajavuša, planem, dunem i vatru sunem, obožavam ga i mazim ga i pazim ko oči svoje što se kaže...

:rolleyes:

On je moja najveća podrška, neko ko ume da me smiri, uteši i uvek nađe rešenje...

Ima i mana - ali su u odnosu na moje mane - zanemarljive!!!

Moj savršeni muž je bio moj prvi dečko pre jedanaest godina.... Pa smo se iste godine razišli i ostali dobri drugari. U međuvremenu smo išli na fax, ostvarivali se na poslovima i ponekad popili kafu u kraju... A onda pre četiri godine počeli da se viđamo "bez obaveze"... I tako opušteno razvili sve ovo što sad imamo... Uh, kako me je samo privoleo.

Ja sam bežala od braka i porodice ko đavo od krsta. :lol: Sad ne mogu sebe da prepoznam!!!

Zahvalna sam mu na tome! I obožavam ga!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Glupo je pricati napamet, da li da oprostis ili ne? To moze da ti kaze samo neko ko je prosao kroz to. Ne znam sta bih tada uradila ali mislim da treba samo sebe da poslusas i ono sta ti osecas,i da ne treba da budes s njim samo zbog deteta ili okoline,bolje i sama ako ces tako biti srecnija,verujem da dete oseca sve a posebno ako se roditelji ne vole ili svadjau..SRECNO!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je danas opet izveo Taru da neke racune posalje, ja sam mislila eto njih posto je do poste minut...nema njih nema nakon pola sata dolaze u kucu sa predivnom crvenom ruzom onako bas fancy upakovanom nosi moju ruzu i onu iz cevcare. :)zaista bez ikakvog povoda :)..bas sam se iznedaila kad se ovo moje malo nasmesilo kad sam im prisla e pa mojoj sreci nema kraja...obozavam moja dva zlata :)

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je danas opet izveo Taru da neke racune posalje, ja sam mislila eto njih posto je do poste minut...nema njih nema nakon pola sata dolaze u kucu sa predivnom crvenom ruzom onako bas fancy upakovanom nosi moju ruzu i onu iz cevcare. :)zaista bez ikakvog povoda :)..bas sam se iznedaila kad se ovo moje malo nasmesilo kad sam im prisla e pa mojoj sreci nema kraja...obozavam moja dva zlata :)

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.