Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Često se zapitam da li pretjerujem u svojim prodikama...ali što više vremena prolazi ja sve imam veći utisak da smo nas dvoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dva različita svijeta. Što više vremena prolazi kao da sam postala zrelija, pa mi neozbiljnosti sve više smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od svega me najvise nervira kad sedne za komp i onda igra on line kanter strajk kao neki pomahnitali klinac.... <_< ..

Ista stvar! Samo je kod mene to i WOW i HON i LOL i stale budalastine koje se igraju online! Onda sa njim nemogu ni da pricam, skroz se iskljuci ni ne cuje me! A najgore je sto nista nemoze da uradi jer nema pauze na online igrama a jedna partija traje sat vremena! U stanju je da sedi za kompom ceo dan i to je jedina stvar koja me nervira, ostalo je sve super! I ludim od njegovih drugova... Ali oni su u nekoj drugoj prici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je tu čudno?????

Jesi li ti ikada prošetala Banja Lukom, ne bitno u koje doba dana?

Legenda može da potvrdi, nigdje, ali nigdje nisam još vidjela da ljudi uvijek pronalaze vremena za kafu...to ti je ovdje svakodnevna rutina...ja se još nisam navikla!

Potvrdjujem!!!!!!!!!!! U 5 gradova sam zivela, nigde kao u BL. Pa strasno. Od svega je kafa preca. MM i se uglavnom oko toga i prepiremo, ne moze dan da pocne bez kafe, cigarete i novina. Samo me interesuje kako ce kada pocnem da radim, morace cuvati dete :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice izgleda-nista.Apsolutno nije moj tip,ja volim plavusane,suprotnost od svega onoga kako on izgleda.

Primetila sam koliko imamo puno zajednickog,svidjali mi se njegovi stavovi,njegova zrelost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osmeh.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... glas, oci, usne, koza, miris, ruke, ramena, nacin na koji prica, teme o kojima prica...

Kad sam ga prvi put videla ko od majke rodjenog, vilica mi pala na pod ... Ja njemu kazem: "Ti si moj David" (onaj sto ga Mikelandjelo izvajao).

A ja sam njegova "impresivno krhka" Venera - to on meni kaze.

Eto, volimo se

P.S. Zene, ovo vam je trudnicka, hormonima izazvana, patetika. Dva dana on je zrtva mojih izliva nezosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pozalim. Mm je umislio da ga varam i to mu nije prvi put...ne znam sta da radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako gadno...

Ne znam šta bih ti rekla...nadam se da nije opravdano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pozalim. Mm je umislio da ga varam i to mu nije prvi put...ne znam sta da radim...

:(

Koliko je ozbiljno? Napada li te, ili samo onako provuce koju opasku kroz razgovor?

Mene je moj znao nekada uvrijediti salama na tu temu, a kada je vidio da mi to ne prija, onda je jos vise zezao. Sada kada tako nesto radi, ja samo potvrdjujem sa osmijehom, i on brzo odustane. Stvarno su cudni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako gadno...

Ne znam šta bih ti rekla...nadam se da nije opravdano?

Ma kakvi opravdano...ja samo u njega gledam ali on to ne zna da ceni...Juce sam srela kolegu sa faksa i stala sa covekom da popricam a mm poludeo...kaze htedoh noge da polomim da bih stala sa kolegom...kaze sredjujem se i tako, a ja, ja samo malo stavim maskaru na oci i on odmah kaze da se sredjujem i pita za koga...poceo i da se svadja sa mnom...pomislila bih da on ima drugu pa da me namerno napada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek se potresem kada čujem za takve primjerke...

Živjela sam u takvom okruženju i stvarno je potresno...prvo za majku pa za sve ostale...

To je veliko psihičko opterećenje koje ja ne bih mogla dugo da trpim.

Ljubomorne ljude smatram bolesnim ljudima, a kada je neko bolestan treba se lječiti, tako da tebi savjetujem da razmisliš o svemu, jer ne možeš cijeli život da strepiš hoćeš li se našminkati, obući nešto provokativno ili popričati sa nekim...strašno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek se potresem kada čujem za takve primjerke...

Živjela sam u takvom okruženju i stvarno je potresno...prvo za majku pa za sve ostale...

To je veliko psihičko opterećenje koje ja ne bih mogla dugo da trpim.

Ljubomorne ljude smatram bolesnim ljudima, a kada je neko bolestan treba se lječiti, tako da tebi savjetujem da razmisliš o svemu, jer ne možeš cijeli život da strepiš hoćeš li se našminkati, obući nešto provokativno ili popričati sa nekim...strašno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pozalim. Mm je umislio da ga varam i to mu nije prvi put...ne znam sta da radim...

Popričajte nasamo i neka ti navede razloge zašto tako misli, zatim ti argumentuj njegove razloge... :) A, onda ga upitaj da li on tebe vara, pa mu navedi svoje razloge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekako mislim da ovo i nije bas takav slucaj kakav je Filipa opisala...

Odn. ne znam koliko cesto on ima takve "ispade". Mislim da on sam ne vjeruje u to da ti imas nekog, nego se jednostavno plasi da te ne izgubi... Samo to pokazuje na pogresan nacin. :unsure:

Ali, ako je to postala vasa svakodnevica, morate pricati i razrijesiti sve, da ne bi preslo u nesto ozbiljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Borjana, bas si pazljiva. Mislim da si u pravu...S druge strane ima istine i u Filipinom postu...U zadnje vreme mm i ja se samo nesto svadjamo i raspravljamo. Dusa me boli sto je tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Borjana, bas si pazljiva. Mislim da si u pravu...S druge strane ima istine i u Filipinom postu...U zadnje vreme mm i ja se samo nesto svadjamo i raspravljamo. Dusa me boli sto je tako...

Dodju takvi momenti... A sta ti pricam, ti imas vise "bracnog staza" od mene, znas vec... Nekada je bolje samo pustiti da prodje... Mozda ste samo pod stresom zbog posla, para.. Nadam se da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve znas i to mozda i bolje od mene. I nadam se, da si u pravu i da je sve samo trenutno i da ce brzo proci...Ljubi bebca!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Borjana, bas si pazljiva. Mislim da si u pravu...S druge strane ima istine i u Filipinom postu...U zadnje vreme mm i ja se samo nesto svadjamo i raspravljamo. Dusa me boli sto je tako...

jaoj pa svi se svadjaju!!! ali opet ako nije bio takav onda se nesto istripovao....ne verujem da tako reaguje da te vara, jer kad covek vara, onda je manji od makovog zrna.

ili ste u nekoj ludoj fazi ili je ona 7. godina braka kad su takve stvari sasvim "normalne".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nervira me sto ne obrca paznju na sitnice koje meni bodu oci...kao npr:carape u cosku,garderoba po krevetima,mokro kupatilo kao da se kupa pored kade,zaboravlja da uplati internet,...ali sve su to sitnice...

:lol: :lol:

Tu je negdje i moj, sem ovog interneta, uvijek na vrijeme placa sve racune- tu je azurniji i od mene.

I nervira me kada zaspi ispred tv-a sa daljinskim u rukama, i ne pokrije se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mm definitivno razmazio i jos uvek ne prestaje! :lol: Dorucak u krevetu- bez povoda, cvece na vratima, kako on kaze- za to uvek ima razloga, "volim te" po 100 puta na dan uzivo, u mailovima, SMS-ovima, poljupci kad god pored mene prodje... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm je dobar muzic... Ja ga volim... :wub:

U svemu mi pomaze,oko kuce,oko malog,oko svega.Uvek je podrska,u svemu.Zna da pokaze da me voli i da misli na mene.Lepse mu je da provodi vreme samnom nego npr sa drustvom-i zbog toga ga zezaju da je papucar,a njega bas briga... :D Nekad me zna jaaako iznervirati,ali sve su to sitnice,i zapravo,ja sam ta koja je previse temperamentna i iskricava,planem za sekund i smirim se za 5min. ali umedjuvremenu dramim... :lol: Priznajem... :lol: Zapravo se nikad jos nismo posvadjali,samo sam ja besnela a on cutao i gutao... Da nije takav sigurno vecdavno ne bi bili zajedno.A lepse nam je iz dana u dan... :)

Jos da smo milioneri i ne mora da rtadi tako puno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Chi, uvijek jedan mora da pali, a drugi da gasi... :)

Kod nas je to naizmjenicno, jer smo slicnog temperamenta. Ako smo u isto vrijeme ljuti i nervozni- lete varnice! Ali to je rijetko, jer se obicno jedno povuce kada je drugo nervozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAHAHAHAaaaa kako ste me slatko nasmejale sa nazivom teme :lol: :lol: :lol:

pretpostavljam da je onih 300 tema tipa "... muz", objedinjeno u ovoj

hahaha "moj savrsen muz" :lol: genijalno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.