Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

hahahahahahah kao da smo udate za desetogodisnjake :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam koliko sam puta oba filma pregledala! koledinice sa posla su mi se smejale kad sam im pricala da sam znala da za jedno prepodne 8 puta pregledam omiljene scene iz filma,onda sam im prosledila film :lol::lol::lol: BILE SU GORE OD MENE!!!! :lol::lol:

isto, nista mi ne pricaj....a tek knjige,narocito drugi deo....procitala sam je minimum 20 puta i mislim da cu opet... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad sam razmisljala o mom sadasnjem muzu pre nego sto smo se smuvali...posto smo bili kolege na poslu ...

mislila sam:

"ovaj je idealan za brak"

samo to.

pre njega sve neki ludaci i budale..u pozitivnom i negativnom smislu..razni.

mm mi se cinio idealan za muza.

nisam pogresila..bar ne mnogo.haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm je divan. Smiren, pazljiv, pun razumevanja, strpljiv..Iskreno, ne volim jedino sto je tolika dobrica i cini mi se da mnogi to koriste :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je pun mana :D ...... ali volim svaku i najmanju njegovu manu :) (samo jedna pocinje da me nervira .... ali rijesicemo)

U svakom slucaju volim ga

moja ljubav, moj muz, moj saputnik

moj drug, brat, psiholog

moj ljubavnik

.

.

.

nezaobilazan dio mog zivota .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto sam zelela je ustvari ON! :wub:

Naravno da imamo mane, naravno da se posvadjamo ali ... on je TAJ... a i bilo bi dosadno da je sve idealno!

^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto nekad ne ume da uradi neke stvari na vreme, nego nesto odugovlaci (a sve su to mahom sitnice)...

Sta mi mozak al seticu se jos... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako me je juce iznervirao!Nas komp se pokvario tj izgorelo je napajanje i to staro 6 meseci.8 puta smo ga noslili u servis inace je kupljen i placen veoma skupo u firmi sa renomeom i to prosle godine i za sve delove imamo garanciju.I zbog toga smo se najvise iznervirali i resili da promenimo neke komponente.Kaze on ima druga sto radi sa racunarima.Odnese ga tamo i kaze da ce da malo doplati i da uzme stvarno "kvalitet".Ode on,vrati se,nosi komp ja ga pitam sta je bilo.On mi kaze da je promenjeno sve sem hard diska(kupljen nov pre nedelju dana)i kucista.Kaze da je doplatio 290 evra,da je "stari" procenjen na 190e!I to je graficka kartica polovna(koristio je taj 3 meseca i dao garanciju 2 god)!Pa ja sam za 480evra imala lap-top da kupim i to nov!Znaci nigde ga vise samog ne pustam s parama! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ihhhhhhhhh muskarci ,misle da sve sto je skupo da je i dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sad ja da predstavim moju bolju polovinu c015.gif

Jos od kako sam stasala da udaju (hehehe) drobili su mi da treba da se udam za osobu sa kojom bi po stare dane mogla da se drzim za ruku i da imam koju da "prozborim" odnosno da se udam za osobu koja ima opste obrazovanje, koja je vredna i da se ne oslanjam puno na ljubav jer ona dodje i prodje.... Bukvalno prevedeno udaj se za buduceg prijatelja.

I poslusala sam ih... Udala sam se za osobu koja je fenomenalno vaspitana (svaka cast njegovim roditeljima).

-voli da kuva tako da on uglavnom i kuva

-3/4 puta u toku meseca mi tek tako donese ruzu

-svakoga dana mi kaze da me voli

-pomaze mi puno oko Emilije (on je presvaci i opere guzu posto ja jos uvek imama problema sa zglobovima, hoce da je nahrani, hoce da je obuce posle vecernjeg kupanja)

-izuzetno dugovit i strasno komunikativna osoba (cak i preterano, samo voli da drobi)

-brzo sklapa poznanstva

-ambiciozan i osoba sa ciljem (ima tacno zacrtano sta ce i gde biti za 5 godina)

-izuzetno velika podrska u poslu (da nije bilo njega, ne bih i otvorila ovu moju agencijicu)

-izuzetno velika podrska u toku trudnoce i nakon (posebno oko dojenja, ali to je nesto nevidjeno , cak i moja majka mi nije bila tolika podrska koliko on)

Ali ima i svojih mana

- ne voli puno racuna o svom spoljnem izgledu (njega ne uzbudjuje sto je kosulja guzvava ili pocepana, tako da kada bi ga neko video pomislio bi da je skoro pa klosar)

- kada on o necemu razmislja spoljni svet ne postoji

- hoce da razgovara samo kada on to zeli

- ima sindrom "ja pa ja"

- cesto preuvelicava stvari

- nece da zavrsi fax na kome mu je ostalo samo 10 ispita (sto je po meni odlika neistrajnosti, bar meni)

Mislim da bi to bilo to... Bar u nekim osnovnim crtama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He... ja nisam ni videla da ima ova tema... Ja sve ispisala u temi "Moj muz"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svašta ovde može da se pročita.

Obzirom da je ovo kao ženski forum, u opšte ne vidim mušku populaciju da odgovara na neke teme a možda bi i mogli.

OTAC - KOLAC tako je uvek bilo i biće, valjda zato što smo drugačiji. Ja se recimo, nikad ne bih rasplakao ako moje dete plače, ali moja supruga to uradi očas posla :(

Ja inače, volim da kuvam, i ono što ja spremam ne postoji domaćica koja će bolje od mene da spremi.

Primera radi, cele prošle godine, verujem da moja supruga nije spremila UKUPNO 20 ručkova, dok sam ja kuvao gotovo svaki dan.

Naravno, bila je trudna i do poslednjeg dana je radila, išla na posao, i zaista bi bio surov da sam je još prisiljavao da nešto radi u kući.

Normalno čistim i spremam po kući, usisavanje, brisanje prašine, pranje sudova i sl.

Jedino što stvarno ne umem da radim i ne volim to je da PEGLAM. I nikada to neću raditi, makar išao komplet ne opeglan :( Šta da radim, nervira me peglanje.

Od kada je supruga bila u 7 - 8 mesecu počeo sam i veš mašinu da koristim :)

Kada nemam vremena i inspriaciju šta da spremim za ručak, večeru, ja izvedem suprugu u neki od lokalnih restorana ili odemo na Avalu u Mitrovića dom, ili u Pahuljicu ... i naravno, ONA PLATI :) (šalim se naravno).

Ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi muškarac bio oslobođen nekih kućevnih poslova, osim u slučaju da je žena zaista besposlena a da pored toga što i ja radim, kada dođem kući moram da rintam za nju, to ne bih dozvolio, ali, siguran sam da sa takvom osobom ne bih ni živeo.

pozdrav

Zlatni,sve je ok ovo sto si rekao,ali ovo otac-kolac,e tu ne mogu da se slozim...to je samo uvrijezeno misljenje,prenijeto s' koljena na koljeno iz nekih konzervativnih razloga,mada ne kazem da je potpuno izumrla ta vrsta otac-kolac,ali ste dobrim djelom vi-muskarci krivi za to!U prethodno navedenom vidim da si muskarac onakav kakav i treba svaki da bude prema svojoj supruzi,onda nemoj da se svrstvas u pod klasu muskaraca,ako ne places zato sto tvoje dijete place,ipak ste vi-muskarci nase jace polovine!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nervira me što on uvijek sebi nađe vremena za kafu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nervira me što on uvijek sebi nađe vremena za kafu!!!

:lol: i jos kaze: Boze! , pa ko tebi brani da ides na kafu? Evo ja cu cuvati Aleksu :) :) :0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh..zaista sebično sa njegove strane..moj bivši muž je imao takvo ponašanje..ništa ga nije zanimalo kada dodje kući, znači samo sedenje, izlležavanje, zurenje u sport i kladionice..nikada nije hteo sa nama da prošeta, nikada nije smeo niko da mi dodje..jer je on jelte umoran..polako mi se sve to nakupljalo, takav način života, jer ja sam stvarno takva, da hoću da dam od sebe maksimum, ali me nemoj praviti budalom..kap koja je prelila čašu je bila stalno prebacivanje kako ja ništa ne radim, kako je sve prljavo i tako..ma gomila stvari, sitnica, kome kada se doda i agresivno ponašanje, govore zašto mi je na kraju bilo svejedno..sada sam hvala bogu uz osobu koja me razume, koja želi da podeli sa mnom sve.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos kaze: Boze! , pa ko tebi brani da ides na kafu? Evo ja cu cuvati Aleksu

AHA...a ja kad krenem na kau, pa hajde povedi Filipa, vidi kako te gleda...a nema mi gore kad krenem :angry: a on pita a kada ćeš doći?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufff...kako me je iznervirao juče...ustvari ne on direktno, ali ima veze s njim. Već neko vrijeme meni ništa ne ide od ruke. Šta god ja da dogovorim, organizujem...sve se nekako izjalovi. Uglavnom juče je bio rođendan od moje prijateljice, a pošto je mm juče bio II smjena, ja joj kažem da rođendan organuzuje danas da ja mogu ostaviti F sa mm, a ujedno i idem frizeru poslije posla. Kada zove on mene s posla juče oko 19 h i kaže...znaš, zamolio me kolega da i sutra radim II, ima on nekih obaveza. Ja sam u momentu osjetila navala negativnih emocija i rasplakala se...pa kako uvijek kada ja trebam negdje...

Naravno, da kada je vidio(odnosno čuo) moje kukanje, morao je reći kolegi da ne može da ga mijenja...

-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini ja se nasmeja :rolleyes:

Cini mi se da su ti hormoni proradili u pravom momentu :)

Da li to znaci da veceras izlazis? :D Zensko vece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kupilo se...i moralo je eksplodirati...

Pa uvijek ja "donja", nije da kukam, ali dosta mi je više. Uglavnom idem večeras, nije to ništa posebno, večera, ženske priče...ali potreban mi je moj trenutak....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, juče me iznervirao-došla iz prodavnice, ostavila kese u hodniku, računajući da će ih on poneti na 2. sprat, a ja sa sinom otišla da šetam. Kada je došao sa posla, prvo me zove da pita da li ima ručak, ja ga pitam jel uneo kese, on kaže nema nikakvih kesa. Dolazim, kese stoje...prvo odvedem sina u stan, pa se vraćam po kese, u međuvremenu stiže ćerka iz škole i na stepeništu se sretnemo i ona me pita-što si ostavila kese dole...ej, kako ženske primećuju neke stvari, a muškarci ne...ili potrošio je šampon, ali ga uredno posle kupanja vraća tamo gde stoji, umesto da baci u đubre...ili pojede kolač sa tanjira i vrati tanjir u frižider, kad ga pitam što je prazan tanjir vrati u friz, umesto da ga stavi u sudoperu, on kaže, ja sam ga našao u frižideru, jel se uvek ljutiš kad ne vraćam stvari na njihovo mesto, i tako da čovek poludi... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj danas putuje na četiri dana...sportske igre sa firmom... :rolleyes::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, što je to divno, još imaš i vikend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha, ha...danas me pitaju što sam raspoložena?!

Nemojte me pogrešno shvatiti...ali godiće mi malo samoće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja te u potpunosti razumem, da hoće ovaj moj da ode negde na 3 meseca, da sredim živce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se spasim kad ovaj moj tu, samo ide po kuci i nesto zvoca, zamera itd...

Kad je sad ovako kako li ce tek da bude,uff nije mi dobro :(

Kad je tu ili nije???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.