Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Verujem da su bol i razocarenje ogromni... Moras hladne glave da odlucis sta je najbolje za tebe i da se ti sredis. Ali samo kako tebi odgovara. I nemoj da razmisljas kako nije ljudski sto ne mozes da oprostis, ono sto ti se dogodilo nije ljudski. Nemoj sebe da krivis sto se tako osecas,, to je sasvim normalna reakcija.

Hvala na podrsci,puno mi znaci.Zaista bih volela da ponovo vidim osmeh na svom licu...zajedno smo puno toga prosli i ni u najgoroj nocnoj mori mi takav scenario ne bi pao na pamet.Pokusala sam da sebi objasnim,nadjem razlog ali mi ne polazi za rukom.ja imam 33godine i kad kazem da je duplo maladja doslovce je tako.To mi je tek bolesno.Ne mogu da lazem ,vidim da je izgubljen ,da se kaje ali to meni ne znaci puno.To mi je kao kad ubijes nekog pa kazes da ti je zao.IMATI VEZU OD TRI MESECA,za mene je neprihvatljivo.od tad je proslo vise od pola godine ali meni je isto.hvala jos jednom na podrsci jer sve do sad sam to sama nosila na dusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na podrsci,puno mi znaci.Zaista bih volela da ponovo vidim osmeh na svom licu...zajedno smo puno toga prosli i ni u najgoroj nocnoj mori mi takav scenario ne bi pao na pamet.Pokusala sam da sebi objasnim,nadjem razlog ali mi ne polazi za rukom.ja imam 33godine i kad kazem da je duplo maladja doslovce je tako.To mi je tek bolesno.Ne mogu da lazem ,vidim da je izgubljen ,da se kaje ali to meni ne znaci puno.To mi je kao kad ubijes nekog pa kazes da ti je zao.IMATI VEZU OD TRI MESECA,za mene je neprihvatljivo.od tad je proslo vise od pola godine ali meni je isto.hvala jos jednom na podrsci jer sve do sad sam to sama nosila na dusi.

Drago mi je da mogu bar na neki nacin da pomognem, s obzirom da smo stranci. Cudno je to kako smo nekad sigurni u nekoga, u neke stvari da nam se nikad nece dogoditi, pa kad se dogodi- sok je jak i dugotrajan koliko i sam bol. Prosto ne mozes da verujes da ti je to ta osoba uradila, a bio si ubedjen... Mozes sada na milion nacina da vracas film i prevrces pricu po glavi, da se pitas gde si ti pogresila, da li si ga ti oterala od sebe... Veruj mi, nije do tebe. Na veliku zalost ljudi koji to rade-za to nema opravdanja. Ne znam kako ste vi funkcionisali, niti zelim da zalazim u to, ali se samo pitam gde je mogao da upozna toliko mladju osobu! A nju ne zelim da komentarisem. A to sto je on izgubljen i sto se kaje-ma "jadan" on! I ne obracaj paznju na ove postove-moj muzic najbolji na svetu, moja srecica-to su gluposti. To svi mozemo da napisemo, u zavisnosti sta zelimo da vidimo i onda tako idealizujemo. Realnost je nesto sasvim drugo. Potrebno je vreme da dodjes k sebi, a onda moras da resis to, da ne bi donosila odluke usijane glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je uzasno i nazalost veoma se cesto desava. Bez najave, bez razumnog razloga, samo te slomi odjednom....

Stvarno mi je zao kada jedna dobra zena to mora da prodje i jako sam ljuta sto se to desava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

ne mogu da podelim taj osecaj koji imas sad kad se sve to dogodilo...mora da ti je jako tesko..istina je da ako ljudi jednom nesto naprave da ce u vecinu slucajeva to isto napravit opet...a opet s druge strane ako stvarno uvidi koliko je pogresio i ti sama to vidis i osetis onda bi mu mozda trebala oprostiti...zapravo ti niko ne moze pomoci sem tebe same...ti najbolje znas sta mozes a sta ne....probaj sesti sama sa sobom i porazgovarati...nemoj gledat ni na njega ni na bebaca...samo ono sto ti zelis...poslusaj i svoje srce i razum...zamisli kako bi bilo biti stvarno bez njega...ljudi puno puta odluce krivo pa se onda kaju citav zivot...nemoj si to radit...sedi i onda porazgovaraj s njim i otvoreno ga pitaj zasto je to napravio...nekad i za prevaru treba dvoje...ne branim ga ni truncicu...ti sama kod kuce a on sa drugom...mislim da nije pravi razlog to sto si napisala da si s njim jos samo zbog bebe...sedni i razgovaraj s njim...ali normalno bez vike i dreke....a onda sama sa sobom...a ako i nemozes oprostit ja uvek kazem bolje biti sam pola zivota nego citav sa pogresnom osobom...ja se nadam da sam makar malo pomogla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da podelim taj osecaj koji imas sad kad se sve to dogodilo...mora da ti je jako tesko..istina je da ako ljudi jednom nesto naprave da ce u vecinu slucajeva to isto napravit opet...a opet s druge strane ako stvarno uvidi koliko je pogresio i ti sama to vidis i osetis onda bi mu mozda trebala oprostiti...zapravo ti niko ne moze pomoci sem tebe same...ti najbolje znas sta mozes a sta ne....probaj sesti sama sa sobom i porazgovarati...nemoj gledat ni na njega ni na bebaca...samo ono sto ti zelis...poslusaj i svoje srce i razum...zamisli kako bi bilo biti stvarno bez njega...ljudi puno puta odluce krivo pa se onda kaju citav zivot...nemoj si to radit...sedi i onda porazgovaraj s njim i otvoreno ga pitaj zasto je to napravio...nekad i za prevaru treba dvoje...ne branim ga ni truncicu...ti sama kod kuce a on sa drugom...mislim da nije pravi razlog to sto si napisala da si s njim jos samo zbog bebe...sedni i razgovaraj s njim...ali normalno bez vike i dreke....a onda sama sa sobom...a ako i nemozes oprostit ja uvek kazem bolje biti sam pola zivota nego citav sa pogresnom osobom...ja se nadam da sam makar malo pomogla :rolleyes:

Naravno da sam razgovarala sa njim.On ne ume da objasni svoj postupak.Iskreno ne bih mogla ni ja da objasnim vezu sa detetom.Znam da je odluka na meni ali lepo je cuti neutralno misljenje.Mozda bi sve bilo jednostavnije da me ona ne uznemirava svakodnevno,jer je misljenja da sam ja glavna prepreka,a nisam.Mogu bez njega definitivno.Kad se tako nesto desi,ljubav nestaje u trenutku.I jos na to dodaj da mi ona svakodnevno iznosi detalje koji ubijaju i ono malo ljubavi.Sto se tice njega mozda je zastranio zbog svog posla pa je zaboravio da nije srednjoskolac.hvala na misljenju,znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da mogu bar na neki nacin da pomognem, s obzirom da smo stranci. Cudno je to kako smo nekad sigurni u nekoga, u neke stvari da nam se nikad nece dogoditi, pa kad se dogodi- sok je jak i dugotrajan koliko i sam bol. Prosto ne mozes da verujes da ti je to ta osoba uradila, a bio si ubedjen... Mozes sada na milion nacina da vracas film i prevrces pricu po glavi, da se pitas gde si ti pogresila, da li si ga ti oterala od sebe... Veruj mi, nije do tebe. Na veliku zalost ljudi koji to rade-za to nema opravdanja. Ne znam kako ste vi funkcionisali, niti zelim da zalazim u to, ali se samo pitam gde je mogao da upozna toliko mladju osobu! A nju ne zelim da komentarisem. A to sto je on izgubljen i sto se kaje-ma "jadan" on! I ne obracaj paznju na ove postove-moj muzic najbolji na svetu, moja srecica-to su gluposti. To svi mozemo da napisemo, u zavisnosti sta zelimo da vidimo i onda tako idealizujemo. Realnost je nesto sasvim drugo. Potrebno je vreme da dodjes k sebi, a onda moras da resis to, da ne bi donosila odluke usijane glave.

Puno mi znaci podrska,pogotovo sto smo jedna drugoj nepoznate osobe ali zato nema subjektivnosti.hvala ti puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, zato smo tu draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno mi znaci podrska,pogotovo sto smo jedna drugoj nepoznate osobe ali zato nema subjektivnosti.hvala ti puno

Htela sam jos nesto da kazem.Nije najveci problem sama prevara vec i trenutak kad je to uradio .Mesec dana nakon porodjaja,cinjenica da sam se za dlaku izvukla,da sam svesno usla u to,opste lose stanje i da tako bolesna sama budem oko deteta. To jednostavno nije ljudski,nije humano ne samo prema meni nego ni prema jednoj zeni.Mislim da postoje stvari koje iz postovanja,morala ne smes da uradis,Da treba da se nadjes coveku kad mu je najteze i da mu pomognes a ne tako.I onda se zapitas ,ako neko nije tu za tebe kad ti je najpotrebniji,kad je tesko,pa kad ce biti... Valjda je svrha veze i da jednom drugom budemo tu u najtezim trenucima a ne samo kad je sve lepo i divno.Sad kad opet normalno izgledam ponovo sam dobra,a dok sam bila otecena,deformisana i bolesna nisam.Znam da iz mene porogovara i bes i povredjenost i jos puno toga ali tako razmisljam.hocu da ohladim glavu pa da tek tada secem.Da je neko mojih godina pa da kazes da su se nasli,da ga bolje razume od mene,ali dete od 16 godina ,tesko.E to je ono sto mene ubija.Sto sam se osetila kao stvar kojoj je prosao rok.Tesko jeste ali ja verujem i znam da sam dovoljno jaka da cujem svoje srce i uradim tako.HVALA SVIMA JOS JEDNOM,znaci zaista da sa nekim razmenis misljenje i sto nadjete vremena da razmislite o mom problemu jer danas na zalost vecina nema vremena za druge.veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela sam jos nesto da kazem.Nije najveci problem sama prevara vec i trenutak kad je to uradio .Mesec dana nakon porodjaja,cinjenica da sam se za dlaku izvukla,da sam svesno usla u to,opste lose stanje i da tako bolesna sama budem oko deteta. To jednostavno nije ljudski,nije humano ne samo prema meni nego ni prema jednoj zeni.Mislim da postoje stvari koje iz postovanja,morala ne smes da uradis,Da treba da se nadjes coveku kad mu je najteze i da mu pomognes a ne tako.I onda se zapitas ,ako neko nije tu za tebe kad ti je najpotrebniji,kad je tesko,pa kad ce biti... Valjda je svrha veze i da jednom drugom budemo tu u najtezim trenucima a ne samo kad je sve lepo i divno.Sad kad opet normalno izgledam ponovo sam dobra,a dok sam bila otecena,deformisana i bolesna nisam.Znam da iz mene porogovara i bes i povredjenost i jos puno toga ali tako razmisljam.hocu da ohladim glavu pa da tek tada secem.Da je neko mojih godina pa da kazes da su se nasli,da ga bolje razume od mene,ali dete od 16 godina ,tesko.E to je ono sto mene ubija.Sto sam se osetila kao stvar kojoj je prosao rok.Tesko jeste ali ja verujem i znam da sam dovoljno jaka da cujem svoje srce i uradim tako.HVALA SVIMA JOS JEDNOM,znaci zaista da sa nekim razmenis misljenje i sto nadjete vremena da razmislite o mom problemu jer danas na zalost vecina nema vremena za druge.veliki pozdrav

To ti samo govori kakva je on osoba. Mislim da ne moze svako to da uradi. Jeste, to je najgore kad pomislis u kakvom momentu je to uradio. Pa svako normalan bi bio ushicen kod kuce sa svojim tek rodjenim detetom. Nije humano ni ljudski ni prema vasem detetu. Uh, iznervirala sam se! A ne mogu da verujem da te ta mala uznemirava! Pa zar on to ne moze da resi??? Dobro joj jos ne padne na pamet da ga tuzi za silovanje. A, inace, s obzirom da je maloletna, tu moze svasta da bude. I kad bi mu nekim cudom oprostila, mislim da bi nemoguce bilo povratiti poverenje.

Samo glavu gore, i te kako mozes, nemoj da se bojis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze se oprostiti, mozda i treba zbog licnog mira, ali nikada neces zaboraviti i to bi te razdiralo dok se ne razidjete...tako da nista od tog ponovnog zidanja poverenja...u ovom slucaju ne.

Stvarno sam videla da je muz prevario zenu, jednom i nikada vise, covek napravi gresku i opameti se.

Ali vise puta, ili veza koja traje...to je vec previse, tu nema postovanja, ljubavi ili grize savesti. Izvini ako te boli to sto tako grubo govorim, ali to su cinjenice, i zato ti i kazem da imas snage da se izboris iz toga, da ne popustis, a mi smo tu da te podrzimo, da te saslusamo kada je tesko i da te razveselimo ako uspemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz iskustva znam da zena moze da dubi na trepavicama i zonglira sa lavovima u iso vreme a da je muz prevari ako on tako odluci. Pitanje je da li trebas nastaviti zajednicki zivot sa njim samo zbog deteta ili okoline? Da li zelis da imas prividno skladan brak i porodicni dom ili zelis da tvoje dete gleda osmeh na tvom licu? Ovo sto ti se dogodilo nije nimalo prijatno, rana je isuvise sveza i boli, kao da ti neko stavlja so na ranu ali da moras da nastavis dalje-moras! Nije lako ali moras iz ove borbe izaci jos snaznija i hrabrija i znaj, kako god da odlucis na kraju dugog puta te ceka sreca kakvu zasluzujes!

Slazem se u potpunosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Draga Ana tvoja situacija je "mac sa dve ostice".Nisi zasluzila to sto ti je uradio,ali ako ostanes s njim samo ces sve vise patiti i time ces izgubiti sve zivce jer nista nece biti kao pre.Neces imati poverenja u njega i kad god ga pogledas setices se toga sta ti je uradio.Sigurno mozda ti se gadi kad pokusava(ako pokusava)da te poljubi ili slicno.Uvek ce ti pred ocima biti ta slika prevare i sigurno zamisljas kako je to izgledalo i s kim.Tu je i beba kojoj su oba roditelja potrebna i sada i kad poraste,a ne da pati i pita:"Zasto moje drugarice zive sa tatom i mamom,a ja samo s tobom?"Deca ne razumeju neke stvari i boli ih to sto su im roditelji razvedeni.To znam jer sam i sama dete razvedenih roditelja.

S druge strane ako ga napustis on ce imati puno pravo da vidja dete,nekada ce hteti da bude s njim celi vikend.A za to vreme tebi ce na prvom mestu nedostajati,a onda ces poceti da razmisljas da li je presvuceno,da li je nahranjeno,da li mozda nije ostalo samo,da li je spavalo...hiljadu pitanja i sekiracija.Onda su tu i one situacije tvoja mama je ovakva,tvoj tata je onakav.

Mislim da bi sama trebala da odlucis kako ces dalje jer je dete ipak na prvom mestu i zasluzuje da ima srecno detinjstvo i ljubav oba roditelja nezavisno od toga ko je pogresio i kako.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i moj muž se znamo 5 godina, a u braku smo 3. Puno ga volim i nikad ga ne bih menjala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, samo nastavite da se volite i dalje i cuvajte to vase ostrvo srece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ana,

pre nepunih godinu dana bila sam svedok jedne jako slicne situacije. Moja sestra je

10 godina u braku sa covekom koga smo svi izuzetno voleli i cenili i beskrajno mu verovali. Medjutim, sve se srusilo preko noci. Bez obzira na to koliko joj je bio podrska u teskim situacijama, uvek uz nju kad god zatreba, prevario ju je na tako

gnusan nacin i sa zenom tako lose reputacije. Ostali su zajedno zbog deteta, a i zato

sto je njoj bilo jako tesko prelomiti i doneti tako tesku odluku da ode. Medjutim, nije

srecna ni danas. On se navodno kaje, ali mu vise niko ne veruje. Dete ga je omrzlo kao i svi mi. I sada se oseca kao veciti krivac koji nikada nece dobiti oprostaj. Verovatno i nece jer kad te neko jednom izneveri, to se tesko prasta. Savetovala sam joj da ode od njega, ali onda kada sam videla njen bol i tugu, pokusala sam da ih pomirim. Sada je proslo vise od godinu dana, zajedno su ali znam da je medju njima sada cisto "poslovan" odnos. Pitam se koliko to dugo moze trajati. Mozda je bolje prekinuti odmah, sada bi vec nastavila sa svojim zivotom.

A sto se tice mog muza i mene, ja sam u petom mesecu trudnoce. Moj muz je dobar covek, vredan i posten. Voli me na svoj nacin ali znam da me voli. Medjutim, verujem da idealno ne postoji, najbolje je ne zanositi se time. Meni kod njega ovih dana veoma smeta sto kao da nije svestan cinjenice da ce postati otac. Raduje se on tome i oboje smo zeljno iscekivali sve ovo, ali kao da je uplasen i ne ume da se snadje u ulozi buduceg tate. Ili mozda ja previse ocekujem? :unsure:

Cini mi se da se boji da stavi ruku na moj stomacic, ne zeli da ucestvuje u nekim stvarima meni bitnim, kao sto su izbor imena ili planiranje prvih dana sa bepcom, izbor boje za bebinu sobu i sl. Kaze da prepusta te odluke meni, slaze se sa svime sto ja odlucim ali to meni nije dovoljno. Volela bih da i na nejgovom licu ugledam radost i uzbudjenje koje ja osecam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ana,

pre nepunih godinu dana bila sam svedok jedne jako slicne situacije. Moja sestra je

10 godina u braku sa covekom koga smo svi izuzetno voleli i cenili i beskrajno mu verovali. Medjutim, sve se srusilo preko noci. Bez obzira na to koliko joj je bio podrska u teskim situacijama, uvek uz nju kad god zatreba, prevario ju je na tako

gnusan nacin i sa zenom tako lose reputacije. Ostali su zajedno zbog deteta, a i zato

sto je njoj bilo jako tesko prelomiti i doneti tako tesku odluku da ode. Medjutim, nije

srecna ni danas. On se navodno kaje, ali mu vise niko ne veruje. Dete ga je omrzlo kao i svi mi. I sada se oseca kao veciti krivac koji nikada nece dobiti oprostaj. Verovatno i nece jer kad te neko jednom izneveri, to se tesko prasta. Savetovala sam joj da ode od njega, ali onda kada sam videla njen bol i tugu, pokusala sam da ih pomirim. Sada je proslo vise od godinu dana, zajedno su ali znam da je medju njima sada cisto "poslovan" odnos. Pitam se koliko to dugo moze trajati. Mozda je bolje prekinuti odmah, sada bi vec nastavila sa svojim zivotom.

A sto se tice mog muza i mene, ja sam u petom mesecu trudnoce. Moj muz je dobar covek, vredan i posten. Voli me na svoj nacin ali znam da me voli. Medjutim, verujem da idealno ne postoji, najbolje je ne zanositi se time. Meni kod njega ovih dana veoma smeta sto kao da nije svestan cinjenice da ce postati otac. Raduje se on tome i oboje smo zeljno iscekivali sve ovo, ali kao da je uplasen i ne ume da se snadje u ulozi buduceg tate. Ili mozda ja previse ocekujem? :unsure:

Cini mi se da se boji da stavi ruku na moj stomacic, ne zeli da ucestvuje u nekim stvarima meni bitnim, kao sto su izbor imena ili planiranje prvih dana sa bepcom, izbor boje za bebinu sobu i sl. Kaze da prepusta te odluke meni, slaze se sa svime sto ja odlucim ali to meni nije dovoljno. Volela bih da i na nejgovom licu ugledam radost i uzbudjenje koje ja osecam. :(

Nemoj da brines,sve ce sigurno doci na svoje.Verovatno se navikava na situaciju da ce postati otac,sigurno razmislja kakav ce biti u toj ulozi.Videces obozavace to malog andjela.Ako ti nesto znaci ,moj muz je bio jako fin prema meni za vreme trudnoce da bi posle uradio sta je uradio.Vidis nista ne mora da bude kako izgleda na prvi pogled.Uzivaj u svojoj trudnoci i sve ce biti u redu.

A sto se tice onoga sto si napisala ,sve je tako zaista.Omrzli su ga i nasi zajednicki prijatelji a naravno i moji.Moji roditeelji ne zele ni da cuju za njega,jos u soku da je on mogao tako nesto da napravi.Jednostavno nije se uklapao u takav profil ljudi.Vidim da bi sad vratio i vreme unazad ali do mene nista vise ne stize.NE VERUJEM MU NISTA,ama bas nista.A da nepricam da je jedan deo mene umro sa tim njegovim postupkom.To menja ljude.Po prirodi sam vrlo vesela,drustvena,a sada tugu iz ociju ne mogu da sakrijem.Uglavnom sam kuci ,izbegavam ljude i sto je najgore izgubila sam samopouzdanje.Sebe gledam kao najruzniju osobu,prekorevam sebe sto ne mogu da prestanem da ga osudjujem i sto ne mogu jednostavno dalje.Mislila sam da sve mogu u zivotu da oprostim,ali nije tako.Znam da svi gresimo ali mislim da postoje neke stvari koje ne smeju jednostavno u pojedinim trenucima ni da nam padnu na pamet da ih uradimo.A jos kad na to dodam da puno ljudi zna jer ni o tome nije vodio racuna jos vise sam ponizena kad vidim onaj sazaljiv pogled koji kaze jadnica...I svakodnevno njeno uznemiravanje kako je povredjena,iznosenje detalja koji bodu poput noza,uzas.A ne smem nista da joj kazem pa da ispadne da jos ja nju maltretiram jer je maloletna.Ma da poludis...Tu ni on nije nista mogao da uradi jer jednostavno ne zeli da prestane.Ne znam sta mi je gore ,dali da nju slusam ili sto svaki dan sve to iznova i iznova prozivljavam.Onda pogledam njega ,vidno je propao,gledam kako pokusava da gradi nesto pa se jos gore osecam kad ga pogledam sa prezirom ,jos se i zbog toga osecam lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UHHHHHHHhh...ja sam danas besna na mm...udavila bih ga od muke. :angry::angry::angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VOLIM MOG MUZICA NAJVISE NA SVETU CELOM!!!! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da me ne shvatite pogresno ... volim i ja mog, ali me nekad istera sa koloseka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muskarce ne treba previse hvaliti i razmaziti. Sve sto nam cine dobro i ugadjaju, to treba da se podrazumeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je moja druga poloviona,moj andjeo .Kad nije pored mene osecam se prazno.Posle naseg andjela on je sledeca osoba bez koje ovaj zivot nebi imao nikakav smisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je moja druga poloviona,moj andjeo .Kad nije pored mene osecam se prazno.Posle naseg andjela on je sledeca osoba bez koje ovaj zivot nebi imao nikakav smisao.

Ovu poruku sam je otkucala ali sam iz nekog razloga bila regisrovana kao gost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da me ne shvatite pogresno ... volim i ja mog, ali me nekad istera sa koloseka...

:D Normalno je to! I naravno da ga volis, cim si sa njim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da me ne shvatite pogresno ... volim i ja mog, ali me nekad istera sa koloseka...

poznato....ono kad ga volim ali ne podnosim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da me ne shvatite pogresno ... volim i ja mog, ali me nekad istera sa koloseka...

pa nebi bili muski,kada nas pomalo nebi nervirali...to su im mane velike...moj to radi sve kroz salu a ja vristim...ali se jako volimo ima puno ljubavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.