Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Radujem se kada vidim da neko ima srece u braku... Moja sreca je ostala negde u proslosti...Zajedno sa zaledjenim osecanjima... Odnosi su zahladneli..Odmah nakon fizicke promene...moje... Bar neko ima srece...

Yvonne, ako je fizicka promena bila razlog za tako nesto, kako god da ti to izgleda, spasila si se jedne velike bede. I ne treba da budes tuzna, zivot ima cudne puteve, ali uglavnom sve vrati na svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je savrsen u svakom smislu te reci dao bog da ih ima vise takvih :rolleyes:jedino neznam kako mene trpi skoro vec 14 god samo on zna kako mu :P :P

Eh...zato ti je i savršen... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radujem se kada vidim da neko ima srece u braku... Moja sreca je ostala negde u proslosti...Zajedno sa zaledjenim osecanjima... Odnosi su zahladneli..Odmah nakon fizicke promene...moje... Bar neko ima srece...

Jesi li se ti to skoro porodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam mog muza, i tako sam srecna sto je bas takav-donekle savrsen(savrsenstvo ne postoji)...

Ne prestaje da me izneenadjuje, juce prepuna sudopera, kaze on "e danas mi se peru sudovi, ja cu to oprati", a ja znam kome je jos zadovoljstvo prati sudove, a onda je mene poslao da gledam film, a on ce srediti celu kucu...tako volim sto sve hoce da radi i sto mi pomaze u svemu. A sinoc mi je kupio kinder tortu i svecice za rodjendan, da ne bih morala danas da se mucim da pravim :wub:

Uvek se trudi svega da me postedi, i sve ce uraditi samo da ja budem srecna i zadovoljna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nam treba dve teme ovog tipa...Moj savršeni muž na početku braka i Moj savršeni muž posle 10+ godina braka... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nam treba dve teme ovog tipa...Moj savršeni muž na početku braka i Moj savršeni muž posle 10+ godina braka... :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nam treba dve teme ovog tipa...Moj savršeni muž na početku braka i Moj savršeni muž posle 10+ godina braka... :D

:lol: :lol: t2022.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znam, ali vidis kako je to divno :wub: :wub: :wub:

Neko ko nema mnogo i to malo je voljan da podeli sa tobom ili da se odrekne necega da bi tebe obradovao :)

Jaaaaaaoj bas tako... :lol:

Bili smo pre nekoliko dana u gradu, on, ja i beban kod mene u kenguru. On je insistirao da pretrcavamo na sred ulice bez pesackog i na kraju se naljutio na mene zato sto "ja nemam poverenja u njega da sa njim predjem ulicu bilo gde". Kada smo dosli kuci bas sam se smorila i pocela da placem i on ulazi u sobu i pocne da se izvinjava, bukvalno cvili... i ta njegova "savrsena" recenica je zvucala ovako: "To sto sam uradio bilo je iz obesti, posto imam sve i ne mogu da ti nadjem ni jednu manu moralo je nesto da mi smeta pa makar i to sto neces da predjes bilo gde ulicu!"

A malopre mu pisem poruku da nikada ne zaboravi da ga volim najvise na svetu i istog trenutka mi stize ista poruka od njega. Sta da kazem... samo sam se istopila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u ovoj trudnoci postala sama sebi grozna fizicki.Mm i dalje tvrdi da sam mu najlepsa na svetu,da me obozava ovakvu,podjednako me voli i zeli kao pre,sad cak i vise.Ponekad se i sama pitam sta ga toliko napali na meni.

Mnogo mi je dobar,mnogo ima tolerancije i razumevanja,sve mi udovoljava i popusta.Sinoc je sam ispekao pogacu za danas,jer se meni mnogo spavalo.A posebno mi je dobar kao otac prema deci.Nikada ne bih poverovala da moze takav biti.Znaci neiscrpno se igra sa Janom,bukvalno sve.Pa i oblaci je i hrani,usoavljuje i non-stop je sa njom kad je kuci.

Ja sam najsrecnija na svetu kad vidim njih dvoje kako se slatko igraju ili maze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u ovoj trudnoci postala sama sebi grozna fizicki.Mm i dalje tvrdi da sam mu najlepsa na svetu,da me obozava ovakvu,podjednako me voli i zeli kao pre,sad cak i vise.Ponekad se i sama pitam sta ga toliko napali na meni.

Mnogo mi je dobar,mnogo ima tolerancije i razumevanja,sve mi udovoljava i popusta.Sinoc je sam ispekao pogacu za danas,jer se meni mnogo spavalo.A posebno mi je dobar kao otac prema deci.Nikada ne bih poverovala da moze takav biti.Znaci neiscrpno se igra sa Janom,bukvalno sve.Pa i oblaci je i hrani,usoavljuje i non-stop je sa njom kad je kuci.

Ja sam najsrecnija na svetu kad vidim njih dvoje kako se slatko igraju ili maze.

Nista lepse nego kada te odmeni u necemu i posalje te da spavas, zato sto vidi da si umorna. Ja svog posebno volim zbog toga!

Tri puta ura za takve muzeve! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista lepse nego kada te odmeni u necemu i posalje te da spavas, zato sto vidi da si umorna. Ja svog posebno volim zbog toga!

Tri puta ura za takve muzeve! :D

Ja svom nikako da objasnim da je to ljubav!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista lepse nego kada te odmeni u necemu i posalje te da spavas, zato sto vidi da si umorna. Ja svog posebno volim zbog toga!

Tri puta ura za takve muzeve! :D

Slažem se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da se jos malo raspisem u ovoj temi...

Vec danima cvilim muzu kako hocu da zamenim cepove od kokakole za medu, ali nema mi mrdanja iz kuce, mm je radio nocnu smenu i dosao juce ujutru kuci, spavao tri sata i onda otisao u dnevnu smenu, dosao juce uvece premoren, spavao nocas i jutros opet otisao na posao u dnevnu smenu... iii dolazi veceras kuci i donosi mi dve mede! Ja da sam za tri dana spavala 10sati ne bih se setila koji mi je put do kuce, a ne kamoli da jos odem i zamenim cepove za mede...

Prosto sam se istopila... da nije umoran toliko koliko jeste, oduzila bih mu se vecears :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da se jos malo raspisem u ovoj temi...

Vec danima cvilim muzu kako hocu da zamenim cepove od kokakole za medu, ali nema mi mrdanja iz kuce, mm je radio nocnu smenu i dosao juce ujutru kuci, spavao tri sata i onda otisao u dnevnu smenu, dosao juce uvece premoren, spavao nocas i jutros opet otisao na posao u dnevnu smenu... iii dolazi veceras kuci i donosi mi dve mede! Ja da sam za tri dana spavala 10sati ne bih se setila koji mi je put do kuce, a ne kamoli da jos odem i zamenim cepove za mede...

Prosto sam se istopila... da nije umoran toliko koliko jeste, oduzila bih mu se vecears :P

Bravo za tm-a :)

Zavidim svima vama sto imate tako divne muzeve... Trebalo bi da prestanem da dolazim u ovu temu <_< Mene je moj veceras nokautirao samo jednom recenicom... Ali to je vec redovna stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za tm-a :)

Zavidim svima vama sto imate tako divne muzeve... Trebalo bi da prestanem da dolazim u ovu temu <_< Mene je moj veceras nokautirao samo jednom recenicom... Ali to je vec redovna stvar...

Kako te nokautirao jednom recenicom? :( Sad mi je glupo sto sam se toliko hvalila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako te nokautirao jednom recenicom? :( Sad mi je glupo sto sam se toliko hvalila :(

Pa sta ima da ti bude glupo? :lol: Tema i jeste savrseni muz, znaci da sam mozda samo ja zalutala ;) Ma nista, kako je dosao s posla, s vrata je uneo negativnu energiju...a mene to skroz obori... Sad sam iskljucila telefon, necu ni da ga cujem, pa nek se malo przi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slazem sa my baby, i moj muz ima tako poneke recenice... Recimo, sela sam sa njim pzbiljno da mu kazem sta se desava sa svekrvom i da bih volela da joj on kaze da malo manje brine o nama i da se iskljuci iz organizacije naseg zivota jer je pocela da preteruje, a on me je samo poklopio sa "ala ti lepo izmisljas..." e, kad je video da mi je srusio ceo svet time i da to nikako nije smeo da mi kaze pored svega sto sam joj precutala i ucinila joj, promenio je pricu. Ali cinjenica je da mu je tesko palo to sto je cuo da njegovoj mami ne mogu da istolerisem neke postupke i da on to treba da joj kaze... Eto samo da znas da je to kod svih njih prolazno, ali iskupe se za sve greske tim nekim savrsenim gestovima... A i iskreno ni mi nismo uvek savrsene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako ste me nasmejale, haha!! :lol: Pa seks je potreba kao i svaka druga, tako bih mogla da budem i najaktivnija da ima tema "Hrana" :lol:

kad je video da mi je srusio ceo svet time i da to nikako nije smeo da mi kaze pored svega sto sam joj precutala i ucinila joj, promenio je pricu

Vidis, tvoj tebe voli i zato mu je ipak stalo da zivite u miru, a mene je moj drzao u paklu tri meseca, sta god da sam mu govorila, nista nije verovao, gledao me je kako se fizicki raspadam od bolova, i bolelo ga je uvo, i kad sam se spakovala i otisla odande, posao je za mnom samo da ne bi ostao bez deteta. I jos uvek sam ja kriva za sve... Nema tu ljubavi, nikad je nije ni bilo... Sto puta sam precutala najgore stvari, izbegavala da se svadjam pred decom, i onda kad puknem opet sam najgora... Kad cutim ne valja, kad govorim ne valja... On kad ostane bez posla, nervozan je jer nema posla, kad nadje posao, nervozan je jer je umoran. I uvek ja moram da imam razumevanja za njega... Docekam ga sa pitanjem "Kako je bilo na poslu?", a za uzvrat dobijem: "Luna kaslje zato sto je pustas da ide bosa!", i takve stvari... Udala sam se za njega da bi dete imalo kompletnu porodicu, ali sve vise shvatam da je, kao i uvek, to bila pogresna odluka... Zato cenite svoje muzeve, i poredite ih sa mojim-uvek ce vasi biti bolji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh sad si me rastuzila :(,nisam znala da je bas takav i da ga boli uho ako ti imas bolove..

Joj nemoj tako, pa na kraju krajeva, sama sam ga birala ;) A to za bol, pa jednostavno mi nije verovao. Ali sve ovo moje je ionako za temu "Moj savrseni NEmuz", ovde zene treba da se s pravom hvale svojim muzevima, a ne da im bude zao budala kao sto sam ja. Svaki muz je odlican ako se stalno trudi da bude bolji (naravno, i zena), a ovaj moj mi stalno ponavlja da treba da budem srecna sto nisam naisla na nekog sto tuce zene, i zaista veruje da je ovakav kakav je najbolji i Bogom dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao svasta,znaci samo oni koji tuku ne valjaju a ostali svi super,ma bas je divan stvarnoo.A onda kad on to kaze ti nabroji hiljade drugih koji rade ono sto on ne radi pa reci imala sam nesrecu sto nisam na njih naletila..

E slatka moja :lol: Ja kad to kazem, on ili ne veruje ili kaze da su oni papucari :blink: Pa nije imao covek gde da nauci kako se voli, kako se vodi normalan bracni zivot, njegovi su razvedeni i oduvek su se bacali drvljem i kamenjem jedno na drugo, za ujake koji su i dalje u braku mu je mama uvek govorla da su papucari, a drugih primera i nije imao. Znas, i moj tata je papucar sto mojoj mami ugadja, na stranu to sto imaju divan, harmonican brak vec 33 godine, i 4 dece i sto se jos uvek cmacu kad se sretnu u kuci... To ocigledno nije dobro, treba se vredjati i svadjati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nađa...kod vas je "sudar" svega različitog...ja sam te jednom i pitala šta te njemu privuklo, jer sam videvši vas na slici odmah zaključila da niste jedno za drugo...ali možda ipak napravite neki kompromis, što ti naravno od srca želim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.